Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#970477 - 18/02/2007 10:07 Re: 22 kolejka Bundesligi ( 16 - 18 luty ) [Re: Szczypior]
Heart Offline
enthusiast

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 239
Skąd: Pławna
FC Norymberga - Energie Cottbus 1 1.60
9/10
Nordicbet



FC Norymberga spisuje sie fenomenalnie, to zupełnie inny zespół niż w tamtym sezonie. Zajmują obecnie 21 miejsce w tabeli generalnej, z dorobkiem 33pkt ( 7:12:2 ) i bilansem bramek 30:17. Na własnym boisku też są bardzo groźni mają bilans 5:5:1 i bilans bramek : 19:10. Są zrównani punktowo z Hertha Berlin, która wczoraj przegrała z Mainz 1:2, więc napewno będą chcieli wykorzystać ich porażke i wskoczyc na 5 miejsce. I dzisiaj będą mieli doskonałą okazje, bo grają z Energie Cottbus, które nie zachwyca w tym sezonie. Goście zajmują aktualnie 13 pozycje z 22 punktami ( 5:7:9) i bilansem bramek : 23:30 . Energie na wyjazdach też nie zachwyca, 2:3:5 i 9:17. Do tego gospodarze mają fantastyczną passe bez porażki, ich ostatnie mecze: 2:0 z Bochum, 3:0 z Bayernem Monachium,0:0 z Mönchengladbach, 4:1 ze Stuttgartem, 3:1 z Hannover 96 i jeszcze później zanotowali trzy remisy z Hamburgiem, Schalke I Wolsburgiem, czyli widać że potrafia pokanac najlepszych.
Natomias Cottbus w ostatniej kolejce uległo Mainz 1:4, zremisowali z Bochum i Hamburgiem.
W rundzie jesiennej mecz między tymi zespołami w Cottbus zakończył sie remis 1:1, ale dziś wierze w gospodarzy że spokojnie sięgną po 3 punkty. Kurs może nie grzeszy ale można wziąść \:\) Dodam do tego że obydwa zespoły dzisiaj w pełnych zestawieniach, bez poważniejszych braków ;\)

Do góry
Bonus: Unibet
#970615 - 18/02/2007 11:30 Re: 22 kolejka Bundesligi ( 16 - 18 luty ) [Re: Szczypior]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

Po wczorajszych kilku niespodziankach szczegolnie zadowoleni byli managerowie HSV i Werderu
Dzis wszystko wskazuje na wygrana 1.FCN,ja jednak wybralem opcje Cottbus to score @1.70 (expekt).Powodem tego sa wczorajsze wyniki i fakt,ze w ostatnich 4 meczach wyjazdowych Cottbus zawsze strzelil bramke.

Do góry
#970635 - 18/02/2007 11:40 Re: 22 kolejka Bundesligi ( 16 - 18 luty ) [Re: WERDER12]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Werder12, czyżbys coś sugerował?

A tak swoją drogą, jeśli ogladałeś wczorajszy mecz W-H, to czy mogłbyś podzielić się spostrzeżeniami.
Ja wybrałem Wilki - Schalke, a na domiar złego przy stanie 1:2 padł mi net i nie widzialem końcówki i wyrównania.
trochę sie dziwię, że szaliki wypuściły ten mecz, bo pierwszą połowę rozegrali wzorowo i Wilki nie miały nic do powiedzenia.
Niby się starali, ale ich akcje były rozbijane w zarodku i sytuacji w I połowie nie mieli.
W drugiej połowie Schalke troche spuściło z tonu, a że wolfsburg walczył dzielnie strzelił bramkę po stałym fragmencie gry.
Końcówki spotkania, niestety, nie dane mi było ogladać

Do góry
#970839 - 18/02/2007 13:10 Re: 22 kolejka Bundesligi ( 16 - 18 luty ) [Re: Szczypior]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

rene,Werder zagral bardzo slabo,przedewszystkim bez woli walki!
Jezeli nie (chce) jest sie w stanie wygrac z takim slabym przeciwnikiem to nie mozna juz mowic o zdobyciu tytulu!

W pierwszej polowie widzialem chyba tylko 2 strzaly na bramke HSV,byl to negatywny rekord w tym sezonie!
HSV pierwszy strzal na bramke Werderu mial dopiero w 42min.-rzut karny-! To byl juz 3 rzut karny dla HSV w tym roku,a pan Jarolim powinien dostac puchar zdobywania rzutow karnych,bo juz niepamietam ile razy w swej karierze ten pilkarz byl faulowany w polu karnym.
HSV druga polowe zagral duzo lepiej niz pierwsza,ale tylko dlatego,ze Werder zagral bez walki,a szanse dla HSV rodzily sie tylko z kontratakow (ogolem moze 3).

rene,od wczoraj jestem pewien,ze HSV obroni sie przed spadkiem do 2 ligi, powodem tego nie jest jakas rewelacyjna gra,lecz witamina B (DFB).

Do góry
#970883 - 18/02/2007 13:21 Re: 22 kolejka Bundesligi ( 16 - 18 luty ) [Re: WERDER12]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Arminia - Bochum

Nowy trener Arminii Bielefeld usilnie twierdzi, że to nie prawda iż jego podopieczni znajdują się w kryzysie, czy choćby w dołku formy. Twiedzi, że jego zawodnicy bardzo ostro trenowali i że zdają sobie sprawę, że w kolejnych spotkaniach musza już zaprezentować się z jak najlepszej strony. Arminia w tej rundzie jeszcze nie wygrała spotkania, zdobywając zaledwie jeden punkt. Dziś na przeciw nich stanie jeden ze słabszych zespołów ligi, który również nie wygrał spotkania w drugiej części sezonu. Myślę, że nie można przejść obojętnie wobec tak wysokiego kursu na gospodarzy, którzy moim zdaniem mają procentowo więcej szans na zwycięstwo niż wskazywały by na to kursy.

Mój typ: 1 @2.20

Nurnberg - Energie Cottbus

Niwątpliwie faworytami tego spotkania są gospodarze, którzy grają ostatnio wyśmienicie. Trzy zwycięstwa w czterech meczach z takimi drużynami jak Stuttgart i Bayern robi wielkie wrażenie. Oprócz tego, że nie przegrali spotkania w rundzie rewanżowej, to zrobili to w świetnym stylu, tracąc tylko jedną bramkę. Dzięki tak dobrej postawie Norymberga zajmuje w lidze już piątą pozycję i wszyscy w klubie jak i kibice oczekują kontynuowania tej passy oraz awansu do Pucharu Uefa. Co ciekawe gospodarze, jeszcze nigdy w historii klubu, nie przegrali na własnym stadionie z Energie. Patrick Sanders, trener drużyny Cottbusu, w pełni swiadomy jest potencjału drzemiącego w zespole Norymbergi, dlatego też może, wiedząc że jego drużyna słabo prezentuje się w spotkaniach wyjazdowych zapowiedział, że skupi się na obronie i właśnie taka gra będzie priorytetem w dzisiejszym meczu. Jednak każda dobra passa musi się w końcu skończyć. Nie twierdzę, że Cottbus wygra dzisiejszy mecz, lecz dużą niespodzianką będzie gdy podopieczni Sandera wywieźć choćby punkt. Potrafili remisować choćby ze Stuttgartem, myślę więc, że przy dobrych układach remis dziś jest bardzo możliwy. Na taki rezultat mamy iście niebiański kurs, ponieważ cały świat gra na gospodarzy...

Mój typ: X @3.90

Do góry
#972386 - 18/02/2007 20:31 Re: 22 kolejka Bundesligi ( 16 - 18 luty ) [Re: Szczypior]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Dzięki Werder12 za informacje. Skoro jest tak, jak piszesz, no to trzeba będzie pamiętać o Hamburgu :-), albo przynajmniej mieć to na uwadze. Być może coś jest na rzeczy.

Kolejka "odjazdowa"
5 zwyciestw gości
3 zwycięstwa gospodzarzy w tym 1:0 Aachen
tylko 1 remis
Remisów żałuję, bo spodziwałem się podzialu punktu w Dortmundzie i dziś w meczu B-B
Myślałem, że gości swoje juz wzięli, ale widać Bochum miał inne zdanie
U mnie najgorzej to nie wyszło, bo na plus
Trafiłem remis Wilków, zwycięstwo Norymbergi i Gekasa jako strzelca.

Co do dzisiejszego meczu Norymbergi z Cottbus
Gospodarze nie mieli dnia i to było widać. To nawet nie było zmęczenie fizyczne, ale słabszy dzień. Goście ograniczali się do przeszkadzania w grze, nie przebierali w środkach. Sporo żółtych kartek, jedna czerwień, choć powinno być więcej.
Norymberga kilka ładnych akcji zagrała i miała kilka okazji do strzelenia. Vittek strzelił w spojenie po ładnej akcji. Sporo zmarnował Sajenko. Bramka padła po głupim błędzie bramkarza, który wypuścił piłkę z rąk. Goście mieli praktycznie jedną sytuację. Po stałym fragmencie piłka trafiła w słupek.
Przy stanie 1:0 Norymberga długo rozgrywala piłkę, miała też dwie setki. Cottbus to według mnie kandydat nr 1 do spadku.
Zdziwię się jak będzie inaczej, bo atutów to oni zbyt wielu nie mają.

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (poozon, Irek, igea23), 3346 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583254 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07