Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#968560 - 17/02/2007 14:08 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: 19marcin08]
Ojciec RYZYKo Offline
journeyman

Meldunek: 31/01/2007
Postów: 61
Mam nadzieję że frajer pójdzie siedzieć! W kościele to mu żal dać na tacę nawet złotówki! ale na lewe papierosy to nie! 8 lat mu życzę!

Do góry
Bonus: Unibet
#968632 - 17/02/2007 14:18 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Ojciec RYZYKo]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: Ojciec RYZYKo
Mam nadzieję że frajer pójdzie siedzieć! W kościele to mu żal dać na tacę nawet złotówki! ale na lewe papierosy to nie! 8 lat mu życzę!


A Ty chyba na długo nie zagościsz na tym forum...


Do góry
#968820 - 17/02/2007 14:46 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: 19marcin08]
bkbk Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 1720
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: 19marcin08
W dzisiejszym sparingu z Mazowszem zagrał Tomasz Hajto i to bezbłednie ;\)
Tomek trzymaj się!

na adwokata musi zarobic, przyda mu sie dobry...

Do góry
#968835 - 17/02/2007 14:49 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: 19marcin08]
Ojciec RYZYKo Offline
journeyman

Meldunek: 31/01/2007
Postów: 61
Originally Posted By: 19marcin08
Originally Posted By: Ojciec RYZYKo
Mam nadzieję że frajer pójdzie siedzieć! W kościele to mu żal dać na tacę nawet złotówki! ale na lewe papierosy to nie! 8 lat mu życzę!


A Ty chyba na długo nie zagościsz na tym forum...


Ja poprostu patrze obiektywnie na to co zrobił! Widzę że Kolega kieruję się patriotyzmem klubowym - a ja niestety nie! Liczę, że ten frajer pójdzie siedzieć! Wypadek na pasach? Czas żeby założył wdzianko z pasami!( może te lewe fajki mu się tam przydadzą)

Do góry
#968857 - 17/02/2007 14:52 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Ojciec RYZYKo]
miazoo Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2006
Postów: 1577
Jakby grał w Widzewie to by krzyczał : " HAJTO Modrerca ! "

Do góry
#968873 - 17/02/2007 14:55 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: 19marcin08]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: 19marcin08
W dzisiejszym sparingu z Mazowszem zagrał Tomasz Hajto i to bezbłednie ;\)
Tomek trzymaj się!


Mdli mnie jak czytam cos takiego

Do góry
#968874 - 17/02/2007 14:55 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: miazoo]
Ojciec RYZYKo Offline
journeyman

Meldunek: 31/01/2007
Postów: 61
Originally Posted By: miazoo
Jakby grał w Widzewie to by krzyczał : " HAJTO Modrerca ! "

Dobrze napisane!

Do góry
#968880 - 17/02/2007 14:55 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Ojciec RYZYKo]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Quote:
A przecież był królem życia. Kiedy opowiadał o kanapkach, to nie miał na myśli chleba z żółtym serem, ale zwitek banknotów o wielkich nominałach. Niby przypadkiem mu te kanapki wypadały z kieszeni, a tak naprawdę lubił pokazać, że ma przy sobie kilka tysicy euro. Szpanował. Potrafił zdjąć zegarek i podać go młodszemu piłkarzowi, mówiąc: "Masz, kup sobie za niego jakiś ładny samochód...

W dodatku stracił kolegów i przyjaciół. Brał od nich pieniądze, a potem nie oddawał. Gdy dzwonili, nie odbierał telefonów. W tym względzie nie miał żadnych skrupułów. Od jednego wyciągał 50 złotych, od następnego 50 tysięcy. Od jeszcze innego 50 tysięcy, ale euro. Pożyczał nawet od najmłodszych piłkarzy. "Młody, daj, pójdę do bankomatu i zaraz ci oddam" - mówił. I nie oddawał. Dlatego nikogo nie zdziwiło, że gdy ze zgrupowania reprezentacji Polski Kamil Kosowski wyjeżdżał do Southampton, żeby podpisać kontrakt z klubem, w którym był Hajto, to Mariusz Lewandowski krzyczał: "Powiedz mu, że ma mi oddać kasę!"

Wszystkie jego problemy mają związek z hazardem, w którego szpony wpadł bardzo dawno temu, jeszcze przed wyjazdem na Zachód. Przecież gdyby nie stracił całego majątku, nie trafiłby do Łodzi. I tym bardziej nie jeździłby pożyczonym od dealera samochodem, tylko raczej swoim luksusowym mercedesem, z ekskluzywnej serii AMG. Jednak na własne życzenie jego życie potoczyło się tak, że w czwartek o godzinie 21.49 jechał ulicą Rzgowską..."


Ciekawe czy ten wypadek nauczy go w końcu pokory...

Do góry
#968899 - 17/02/2007 14:59 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: miazoo]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: miazoo
Jakby grał w Widzewie to by krzyczał : " HAJTO Modrerca ! "


Chyba nie?
Zastanów się co piszesz tu chodzi o wypadek
Nie kieruje się tutaj patriotyzmem klubowym bo nie chodzi o klub tylko o piłkarza a to róźnica chyba nie?
Chodzi mi tylko o to,że taka tragenia mogła się przytrafić każdemy z Nas tak cz nie?
A że trafiło na piłarza to już media zrobiły swoje.

Do góry
#969297 - 17/02/2007 16:37 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: lupus]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: lupus
Originally Posted By: 19marcin08
W dzisiejszym sparingu z Mazowszem zagrał Tomasz Hajto i to bezbłednie ;\)
Tomek trzymaj się!


Mdli mnie jak czytam cos takiego


Mnie również.

Brakuje jeszcze ,zeby jakiś dres napisał "Tomek ,nic sie nie stało ".

Do góry
#969319 - 17/02/2007 16:46 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Amkwish]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
@amkwish

Po pierwsze nie jestem dresem a po drugie nigdzie i nigny nie napisałem,że jestem za tym by Hajto nie ponosił odpowiedzialnosci za swoje czyny.

Do góry
#969331 - 17/02/2007 16:53 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Amkwish]
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
Tak a ciekawe jakbyście się czuli jakby któryś z Was kogos potrącił...i ktoś założył temat: "Moderator mecz.pl mordercą!!!" Ale by Wam było do śmiechu...

Co do tego, ze był kozakiem to mam pytanie: czy ktoś Wam broni nim być?! Tak??? Proste, że NIE!!! i każdy ma taki sposób bycia na jaki sobie pozwala. Tylko bez odpisów w stylu: "tak i każdy może być mordercą...". Nie o to mi chodzi. Są ludzie którzy graja cwaniaków i pokazują kim to oni nie są i są tacy, którzy są szarymi myszkami. Wybór nalezy do poszczególnej osoby, bo ktoś kiedyś powiedział, ze z tego świata możesz sobie wziąć tyle na ile dasz sobie pozwolenie. Czy Wy naprawdę nic nie czaicie?? Nie wiem Wy to chyba myślicie, że on jest jakimś ku.rwa zamachowcem czy terrorystą?! Przecież nikt nie wsiada do samochodu z zamiarem: "dzisiaj se kogos pie.rdolne na przejściu". NIKT! Chyba, ze jest niespełna rozumu...Jesteśmy tylko ludźmi, każdy może popełnić błąd ale ważne by umieć naprawić go. To takie POLSKIE od razu kogoś skreślić ale trzeba dać komuś szanse na wyjaśnienie. Nikt jeszcze nie powiedział, ze przekroczył prędkosć, czy był na podwójnym gazie. NIKT! Czy Wy nie rozumiecie, ze Hajto też ma rodzinę, dzieci(nie wiem na pewno...), że on również boi sie o ich przyszłość! Ciekawy jestem czy jak okaże sie, ze Hajto nie przekroczył przepisów czy każdy z Was odwoła wszystko co na niego powiexdział, czy bedzie miał jaja zeby przyznać się do błędu!!! Jeden z kolegów pisze tutaj, ze Hajto jest frajerem...a czy kolega wie w ogóle co to słowo oznacza?! chyba nie...a poza tym Twój nick panie kolego też wskazuje na to, ze niezły z Ciebie kozaczek...

Do góry
#969342 - 17/02/2007 16:59 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: 19marcin08]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: 19marcin08
@amkwish

Po pierwsze nie jestem dresem a po drugie nigdzie i nigny nie napisałem,że jestem za tym by Hajto nie ponosił odpowiedzialnosci za swoje czyny.


Gdzie napisałem ,ze jesteś dresem ???

Ujałemtosarkastycznie w tym znaczeniu ,ze jezeli temat bedzie sie staczał w kierunku infantylizmu to znajdzie sie taki (tu rzeczony dres) ,który i takagłupote napisze.

Do góry
#969345 - 17/02/2007 17:00 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: 19marcin08]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
kur... ale o czym wy gadacie? widze ze paru z was ( ojciec ryzyko, borysek itp) zabija zwykla zazdrosc ze jemu udalo sie wybic a wam nie.... i to was zaslepia... boli was ze on lansujac sie na cwaniaka jest kims a wy siedzcie przed tym kompem i sobie piszcie ze hajto - morderca podwyzszajac swoje ego...

niekt tutaj nie napisal ze Hajto jest niewinny... ale jakbyscie mieli choc ciut we lbie to byscie nie pisali "Morderca Tomasz Hajto" ... (tak poza tym dla tego co zmienil nazwe tematu)... po cholere tak pisac??!! pamietacie o podstawowym prawie domniemanej niewinnosci... dopoki go nie skaza wiec milczcie... poza tym... nawet jak dostanie wyrok dla mnie zalosne jest okreslenie morderca...

mordetstwo - Jest to czyn polegający na umyślnym pozbawieniu życia... co ty na to borysek???

Do góry
#969361 - 17/02/2007 17:05 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Pierniczek]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Dokładie podpisuje się pod tym co napisał Pierniczek to także człowiek! Przeciez nie zrobił tego świadomie... Potwierdzone jest to,że był trzeźwy! Bo co innego jakby potrącił kogoś i był pijany to wtedy tak można po nim jechac... ale taka sytuacja jaka miala miejsce na ulicy Rzgowskiej w Łodzi mogła się przytrfaić każdemu z Nas!
Pierniczek- Tak Hajto ma dzieci.
A tu mi pisze,że go mdli,ze napisałem ''Tomek trzymaj się''.I napisze jeszcze raz TOMEK TRZYMAJ SIĘ! dlatego,że jest to tragesnia dla rodziny ofiary jak i dla samego pilkarza.
Była kiedyś dawno gdzieś koło lat 70 brkamkarz Burzyński który potrącił człowieka który zmarł.Też była taka sama sytuacja (telewizja itd.) odsiedział swoje w wiezieniu ale keidy wyszedł nie potrafił zalaźć sobie miejsca i popełnił samobójstwo!
Pamiętajmy piłarz to taki sam człowiek jak my!
Ciekawe jak Wy byście się czuli w takiej sytacji...

Do góry
#969367 - 17/02/2007 17:08 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Amkwish]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: 19marcin08
@amkwish

Po pierwsze nie jestem dresem a po drugie nigdzie i nigny nie napisałem,że jestem za tym by Hajto nie ponosił odpowiedzialnosci za swoje czyny.


Gdzie napisałem ,ze jesteś dresem ???

Ujałemtosarkastycznie w tym znaczeniu ,ze jezeli temat bedzie sie staczał w kierunku infantylizmu to znajdzie sie taki (tu rzeczony dres) ,który i takagłupote napisze.


OK nie ma problemu popristu odpowiedzieliscie na mojego posta wiec myślałem,ze mówisz o mnie.
Wiece o tej sytacji napisałem post wczesniej.

Pozdrawiam Cię amkwish...

Do góry
#969396 - 17/02/2007 17:20 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: 19marcin08]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: 19marcin08

Wiece o tej sytacji napisałem post wczesniej.

Pozdrawiam Cię amkwish...


Ja również

Do góry
#969478 - 17/02/2007 18:05 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Amkwish]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Muszę od siebie dodać, że widziałem chyba wszystkie drużyny "w akcji" na stadionie Korony i najgłośniejszy doping z wszystkich przyjezdnych ma właśnie ŁKS.

A Hajto jak na naszą ligę to jest obrońca z najwyższej półki. Bardzo, bardzo dobrze gra.

Do góry
#969488 - 17/02/2007 18:10 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Conrad]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Conrad
Muszę od siebie dodać, że widziałem chyba wszystkie drużyny "w akcji" na stadionie Korony i najgłośniejszy doping z wszystkich przyjezdnych ma właśnie ŁKS.

A Hajto jak na naszą ligę to jest obrońca z najwyższej półki. Bardzo, bardzo dobrze gra.


bo Legii nie wpusciliscie ;\)

Do góry
#969492 - 17/02/2007 18:12 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Boubson]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Nie była to decyzja PZPN'u za jakieś rozróby? ;\)

Legię widziałem rok wcześniej, mam nawet cały mecz na dvd (2:2). Kibice też rewelacyjni. \:\)

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3930 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582113 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49