Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5
Opcje tematu
#969631 - 17/02/2007 19:20 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Conrad]
buldog Offline
Sparta Wrocław

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 17991
Skąd: Wrocław To Ja Stary Karabin !
Dowódów nie mam ale i tak nie dowiemy sie prawdy !

Mnie denerwuje jedno... Jak by to zrobił zwykły człowiek to napewno dostanie duży wyrok a że to zrobil Tomasz Hajto to i tak znając życie mu sie upiecze... Jedna Mafia!

Sorry za OT ! ;\)

---> Śląsk Wrocław

Hej! Hej! Korona ;\)

Do góry
Bonus: Unibet
#969745 - 17/02/2007 20:18 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Conrad]
shiva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 3108
Skąd: Korona Kielce
Originally Posted By: Conrad
Muszę od siebie dodać, że widziałem chyba wszystkie drużyny "w akcji" na stadionie Korony i najgłośniejszy doping z wszystkich przyjezdnych ma właśnie ŁKS.

A Hajto jak na naszą ligę to jest obrońca z najwyższej półki. Bardzo, bardzo dobrze gra.


Oj Conrad, Scyzory w tym dniu zaprezentowali doping poniżej okrągłego zera. Według mnie w tej rundzie najlepszy w Kielcach był Kolejorz. Ciągneli jedną pieśń przez większość drugiej połowy spotkania i naprawde robiło to duże wrażenie. Mecz ułożył się dobrze dla nich (2:0 dla nas,a potem wyrównanie 2:2), więc byli na gazie.
Choć oczywiście ŁKS też nieźle pokazał się w szczególności na tle gospodarzy. Ogólnie to mecz z ŁKSem to była porażka z naszej strony, kto był ten wie. \:\)

ale zrobiłem OT, bana mu ;P

Do góry
#970088 - 17/02/2007 22:36 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Boubson]
borysek 78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 2891
Skąd: JESTESMY WASZA STOLICA
[quote=Boubson]kur... ale o czym wy gadacie? widze ze paru z was ( ojciec ryzyko, borysek itp) zabija zwykla zazdrosc ze jemu udalo sie wybic a wam nie.... i to was zaslepia... boli was ze on lansujac sie na cwaniaka jest kims a wy siedzcie przed tym kompem i sobie piszcie ze hajto - morderca podwyzszajac swoje ego...

niekt tutaj nie napisal ze Hajto jest niewinny... ale jakbyscie mieli choc ciut we lbie to byscie nie pisali "Morderca Tomasz Hajto" ... (tak poza tym dla tego co zmienil nazwe tematu)... po cholere tak pisac??!! pamietacie o podstawowym prawie domniemanej niewinnosci... dopoki go nie skaza wiec milczcie... poza tym... nawet jak dostanie wyrok dla mnie zalosne jest okreslenie morderca...

mordetstwo - Jest to czyn polegający na umyślnym pozbawieniu życia... co ty na to borysek??? [/quote BOUBSON czy jak tam posralo cie ??? czego ja mu mam zazdroscic???? Dlugow braku rodziny znajomych Mam 28 lat dobra prace ( uczciwa i ciezka ) dobre zarobki (2500Pln ) kochajaca zone Mam wszystko co chce wyjscia do Casina Marioot Victoria raz do roku urlop za granica . I czego mam temu fredzlowi zazdroscic to czego??? Byl prostakiem jest i bedzie Zasluzl na kare ( nie pierwszy raz) niech w koncu poniesie odpowiedzialnosc za swoje h.. zachowanie!!!

Do góry
#970211 - 17/02/2007 23:41 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: borysek 78]
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
--> buldog

Do góry
#970401 - 18/02/2007 08:51 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Marcel]
buldog Offline
Sparta Wrocław

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 17991
Skąd: Wrocław To Ja Stary Karabin !
Originally Posted By: Marcel
--> buldog



Taka prawda Marcel ! Śląsk to Wielka Kupa !


Do góry
#970403 - 18/02/2007 08:54 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Marcel]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Wszystko będzie tak samo jak Otylią Jędrzejczak. Możecie go nie znosić, ale w procesie będzie on traktowany, jako człowiek zasłużony dla kraju, szerzący kulturę wśród narodu (bo mecz, to jakby nie patrzeć wydarzenie kulturowe) - reprezentant Polski, członek Klubu Reprezentanta, uczestnik i reprezentant kraju podczas Mistrzostw Świata. Prawdopodobnie dostanie wyrok w zawieszeniu ... Nie wiem tylko, czy jakieś znaczenie będzie miała ta afera z nielegalnymi fajkami.

Do góry
#970475 - 18/02/2007 10:05 Re: Tomasz Hajto Morderca [Re: Zbigniew]
siwy212 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/02/2004
Postów: 3304
Skąd: Rutka-Tartak
Originally Posted By: Zbigniew
A skąd wiesz, ze to nie był wypadek? Skąd wiesz czy ta baba nie wtargnęła na jezdnię? Nieraz widzę jak stare baby wpierdalają się na jezdnię pod pędzący samochód lub autobus, bo myślą, że jak są na przejściu to samochód nie prawa ich potrącić. Pogoda jaka jest każdy widzi. Jezdnia śliska. Wszystko się mogło zdarzyć.

Nie wyciągaj zbyt pochopnie wniosków.


a jak
jak go skaża to na ile powinni skazać otylke ? głupia piz.de ?

Do góry
#970516 - 18/02/2007 10:34 Re: Tomasz Hajto Morderca [Re: siwy212]
Ojciec RYZYKo Offline
journeyman

Meldunek: 31/01/2007
Postów: 61
Prawda jest taka, że potrącił kobietę na pasach ze skutkiem śmiertelnym! Co byś zrobił, (pisze do wszystkich obrońców tego prostaka)jak by się okazało że to była twoja babcia lub matka? Pewnie byś powiedział:
- spoko Tomek, nic się nie stało?
lub:
- Tomek, każdemu mogło się zdarzyć? Trzymaj się?
czy też może:
- Tomek,najważniejsze jest żebyś się szybko pozbierał!
Ja mam tylko nadzieję, że PiS się poPISzę i mu wlepi maxa, czyli 8 lat! Manatki i za kratki!

Do góry
#970536 - 18/02/2007 10:47 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: buldog]
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: buldog
Originally Posted By: Marcel
--> buldog



Taka prawda Marcel !



ciekawe gdzie byles ze swoim Hej Korona jak grała w 3 lidze \:D \:D \:D

Do góry
#970673 - 18/02/2007 11:59 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Marcel]
Grzena Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/12/2004
Postów: 1842
Skąd: (S)iarkowy Gród/Lublin

Dokładnie jak ktos wyzej napisał , czy jak by była to np Twoja babcia tez współczulibyscie Hajcie ?? Troche zastanowcie sie ludzie jak cos piszecie ,bo nie Hajto jest tutaj ofiara...

Do góry
#970993 - 18/02/2007 13:54 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Grzena]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Trochę offtopic, ale ten temat to chyba najlepsze miejsce na wklejenie tego:


Trzech zawodników Liverpool FC wzięło udział w suto zakrapianej alkoholem imprezie - zakończonej awanturą i interwencją policji - podczas ubiegłotygodniowego zgrupowania w Portugalii - poinformował "Daily Mail" powołując się na lokalną prasę.
Obok znanych z ekscesów Jermaine'a Pennanta i Robbie'ego Fowlera, w gronie "bawiących" się w Barringtons Golf and Health Club w Vale do Lobo znalazł się Jerzy Dudek.

Po jednym z treningów około 15-osobowa grupa piłkarzy Liverpoolu udała się do baru na "drinka". Jak informuje portugalska prasa, nie skończyło się na jednej "kolejce". Trzech graczy "The Reds" zaczęło rozrabiać i - pomimo interwencji Stevena Gerrarda i Petera Croucha - do lokalu została wezwana policja.

Najbardziej agresywny w gronie awanturujących się był Jerzy Dudek. Polak próbował podobno uderzyć głową jednego z policjantów. Został jednak obezwładniony i skuty kajdankami.

Według "News of the World", awantura rozpoczęła się od przepychanki Johna Arne Riisego z Craigiem Bellamym.

- Sprawa zostanie wyjaśniona w ciągu kilku dni - powiedział rzecznik prasowy angielskiego klubu.

Trójce najbardziej krewkich piłkarzy grożą surowe kary finansowe, rozwiązanie kontraktu oraz dyskwalifikacja.



Pytanie, czy tak się zdobywa uznanie w Liverpoolu, czy też Dudek jest tak zdesperowany, że liczy, iż po tym incydencie wreszcie się go pozbędą z klubu?

Do góry
#971041 - 18/02/2007 14:01 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Bzyku]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Bzyku

Pytanie, czy tak się zdobywa uznanie w Liverpoolu, czy też Dudek jest tak zdesperowany, że liczy, iż po tym incydencie wreszcie się go pozbędą z klubu?


Wszędzie sie rodzimi pajace pokażą z "dobrej" strony.

Kiedyś ,dopóki nie powąchali "sałaty" kradli w sklepach lub gwałcili w pociągu ,teraz ,gdy maja sporo własnej kasiory zachowuja sie jak pies podwórzowy ,spuszczony z łańcucha.
trzeba czy nie trzeba ,ale kazda sztachetew płocie ,z radości, obsika ,by zaznaczyc swą obecność.

A wydawało sie ,że przynajmniej Dudek potrafi sie zachować ,do czasu..

Do góry
#971072 - 18/02/2007 14:07 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: buldog]
norbi_071 Offline
old hand

Meldunek: 02/06/2002
Postów: 1031
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: buldog
Dowódów nie mam ale i tak nie dowiemy sie prawdy !

Mnie denerwuje jedno... Jak by to zrobił zwykły człowiek to napewno dostanie duży wyrok a że to zrobil Tomasz Hajto to i tak znając życie mu sie upiecze... Jedna Mafia!

Sorry za OT ! ;\)

---> Śląsk Wrocław

Hej! Hej! Korona ;\)


na Twoja wypowiedz, co ona ma wogole wspolnego z tym tematem??

Do góry
#971100 - 18/02/2007 14:12 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: norbi_071]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Originally Posted By: norbi_071
Originally Posted By: buldog
Dowódów nie mam ale i tak nie dowiemy sie prawdy !

Mnie denerwuje jedno... Jak by to zrobił zwykły człowiek to napewno dostanie duży wyrok a że to zrobil Tomasz Hajto to i tak znając życie mu sie upiecze... Jedna Mafia!

Sorry za OT ! ;\)

---> Śląsk Wrocław

Hej! Hej! Korona ;\)


na Twoja wypowiedz, co ona ma wogole wspolnego z tym tematem??


Co mozna się spodziewać po takim buldogu, szczeka, a nawet nie wie o czym jest temat, załosny

Do góry
#971767 - 18/02/2007 17:02 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: dimes]
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Trochę mnie to dziwi, ale dla większości wypowiadających się istotne są nie fakty dotyczące wypadku, ale osoby biorące w nim udział!

Ofiara wypadku zapewne była czyjąś matką czy babcią - co to ma do rzeczy!
Hajto zawsze był jednym z mniej lubianych przeze mnie piłkarzy - kluby w których grał, styl bycia, wywiady, zgrywanie gwiazdora itd. wszystko do nastrajało mnie do niego negatywnie.
Nie przyszłoby by mi jednak do głowy uzależniać opinii w sprawie wypadku od moich osobistych sympatii

Hajto był trzeźwy, a to już coś znaczy; potrącona kobieta była w takim wieku, w którym uraz średnio groźny dla trzydziestolatka może być śmiertelny!
Poza tym istotne jest z jaką prędkością jechał Hajto - jest róznica pomiędzy 60, a 100 km/h

Każdy kto jeździ samochodem po dużym mieście wie jak blisko czasami ociera się o poważny wypadek - niektórzy kierowcy jeżdżą jak pomyleni, piesi też miewają ciekawe pomysły!

Pożyjemy zobaczymy, ale nazywanie Hajty mordercą jest na razie (może nowe informacje to zmienią!) zdecydowanie nie na miejscu...

Do góry
#971773 - 18/02/2007 17:05 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Grzena]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Grzena

Dokładnie jak ktos wyzej napisał , czy jak by była to np Twoja babcia tez współczulibyscie Hajcie ?? Troche zastanowcie sie ludzie jak cos piszecie ,bo nie Hajto jest tutaj ofiara...


odpowiem pytaniem na pytanie...

a jakby to Wasz ojciec/brat/syn byl na miejscu Hajty tez byscie powiedzieli morderca i domagali sie wyroku???

Do góry
#972158 - 18/02/2007 19:13 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Boubson]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Widzę, że emocje w temacie biorą górę. Wszystko dodatkowo podsycane jest przez Fuckt i inne pseudo media, które już wydały wyrok na Hajtę i obwołały pierwszym mordercą IV RP.

Osobiście nigdy nie darzyłem Hajty sympatią ale obecna nagonka jest żenująca.

Poczekajmy na proces. W postępowaniu zostaną zbadane wszystkie okoliczności tego zdarzenia i sąd wyda odpowiedni wyrok.

A na koniec proponuję wszystkim, którzy z bezmyślnością używają słowa "morderca" zapoznać się z jego definicją.

Do góry
#973035 - 19/02/2007 10:38 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: Szewa]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ale bzdury piszecie!!! Szewczenko bardzo dobrze prawi.

Ja osobiście też nie lubię Tomasz H. ale jaki wpływ na to że jest zadufany oraz że przemycał fajki na ten fakt. Żaden, będzie sprawa i to wyjaśni. Aha i jeszcze jedno niepiszcie wcale, że on jest znaną osobą to nie pójdzie siedzieć. Mój kolega też zabił kobiete samochodem i wina było po jego stronie i nie poszedł do więzienia. Dostał zawiasy i tyle oraz to że ma wpisane do akt. Niebyl pod wpływem alkoholu, przyznał się do winy. Prawnikiem nie jestem, ale na 99% nie grozi mu cela. Dostanie możliwe, że zawiasym kare finansową i pewnie jakies czyny społeczne.

OT. Najlepszy w Kielcach byl zdecydowanie Kolejorz

Do góry
#973043 - 19/02/2007 10:52 Re: Tomasz Hajto potrącił śmiertelnie kobietę [Re: buldog]
ivo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2003
Postów: 2634
Skąd: Vratislavia
Originally Posted By: buldog

Sorry za OT ! ;\)

---> Śląsk Wrocław

Hej! Hej! Korona ;\)


Cwaniaczek netowy

Do góry
Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, Lukasz111), 3278 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581603 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49