Opcje tematu
#980351 - 21/02/2007 22:10 Typy by bartmis, powrót...
bartmis Offline
old hand

Meldunek: 25/02/2003
Postów: 878
Skąd: Namysłów/Wrocław/Jacksonville
Witam wracam do typowania i pisania analiz!
Mam nadzieję, że z równie dobrym skutkiem jak we wcześniejszych tematach:). Niektórzy, starsi ;), mnie pamiętaj ze szczegółowych analiz. Mam teraz więcej czasu więc pobawię się w pisanie analiz:).
Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#980479 - 21/02/2007 23:08 Re: Typy by bartmis, powrót... [Re: bartmis]
bartmis Offline
old hand

Meldunek: 25/02/2003
Postów: 878
Skąd: Namysłów/Wrocław/Jacksonville
Club Sportivo Cienciano vs Toluca

Ten mecz gra większość typerów, a to ze względu na osłabienia drużyny gości. Touluca bowiem ma bardzo ważny mecz na weekend z Morelia. W ostatnim meczu Toluca zremisowała 2-2 u siebie z America tracąc bramkę w samej końcówce meczu. W tamtym meczu Toluca grała takim składem:

Toluca: Hernán Cristante, Manuel Cruzalta (Ismael Valadez, 91), Paulo da Silva, Emilio Hassan Viades, Carlos Morales, Ariel Rosada, Sergio Ponce, Antonio Naelson "Sinha", Diego de la Torre (Edwin Avalos, 60), Vicente Sánchez y Carlos Esquivel (Miguel Almazán, 86). DT Américo Gallego (ARG).

Patrząc na kadrę Toluci na najbliższy mecz w Copa Libertadores widać, że zmiany w zespole dotykają kluczowych piłkarzy. Oto kadra Toluci na mecz z Club Sportivo:

TOLUCA: Cesar Lozano, Jonathan Arias, Emilio Hassam, José Cruzalta, Miguel Almazán, Iván Castillejos, Diego de la Torre, Edgar Dueñas, Carlos Esquivel, Manuel de la Torre, Edgar González

Brakuje praktycznie całej pomocy i napastników, nie ma także dwóch zawodników którzy w ostatnim meczu strzelili gole dla Toluci, tj. Paulo Da Silva, Vicente Sánchez. Brakuje także Hernán Cristante - BRAM, Sergio Ponce - POM, Pink Ariel - POM, Sinha - POM, Carlos Morales - POM.
Osłabienia są poważne, ale to nie znaczy że zespółz Meksyku musi przegrać.
Kolejny argument za zwycięstwem zespołu z Peru to stadion, a raczej lokalizacja stadionu, ponieważ stadion tego zespołu leży 3400 m n.p.m., a jak wiadomo jest to atut zespołów grających u siebie, szczególnie pod względem kondycyjnym i wydolnościowym, a co w przypadku zawodników z ławki rezerwowej, jak w przypadku Toluci, może mieć kolosalne znaczenie.
Na mecz do Peru nie wybiera się również trener Toluca, który zostaje w Meksyku ze "szkieletem" swojej drużyny.

Kadra zespołu CIENCIANO na mecz z Toluca:

CIENCIANO: Juan Flores, Paolo de la Haza, Nicolás Pisano, Francisco Hernández, Carlos Fernández, Edson Uribe, Juan Carlos Bazalar, Juan Carlos Mariño, Julio García, Miguel Mostto, Jaime Ruiz.

Ja skłaniam sie tutaj na zwycięstwo gospodarzy. Nie wyobrażam sobie, aby praktycznie drugi skład Toluci na tak trudnym terenie wygrał. Jedyną obawą jest możliwy remis. Uważam jednak, ze przy tych osłabieniach gospodarze powinni wygrać.

Cienciano - Toluca typ: 1, stawka 4j., kurs: 2.05, bukmacher: Expekt

Do góry
#980536 - 21/02/2007 23:28 Re: Typy by bartmis, powrót... [Re: bartmis]
mario 88 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2003
Postów: 1771
Skąd: Ostrowiec Św.
Pozdro bartmis od byłego kumpla z pewniaka.Mam jeszcze nawet Twoje GG i musze się chyba kiedyś odezwać:).

Do góry
#980585 - 21/02/2007 23:50 Re: Typy by bartmis, powrót... [Re: bartmis]
bartmis Offline
old hand

Meldunek: 25/02/2003
Postów: 878
Skąd: Namysłów/Wrocław/Jacksonville
Washington - San Jose

Mecz mojej ukochanej ligi NHL. Na lodowisku w stolicy USA dojdzie do bardzo ciekawego pjedynku. Gospodarze to jeden z najsłabszych zespołów w NHL, ich bilans w obecnym sezonie 23-28-9, natomiast goście mają bardzo dobry bilans 36-22-1,jednak 3 ostatnie meczy zespół San Jose przegrał. Dlatego dzisiaj uważam, że goście w formie przełamania powinni poradzić sobie z gospodarzami, tym bardziej że w ostatnich meczach z nimi nie mieli żadnych problemów i wszystkie mecze wygrali.

NHL 2005/2006
2005-12-17 San Jose Sharks - Washington Capitals 4 - 1

NHL 2003/2004
2003-11-09 Washington Capitals - San Jose Sharks 2 - 3

NHL 2002/2003
2002-12-15 San Jose Sharks - Washington Capitals 2 - 0
2002-11-20 Washington Capitals - San Jose Sharks 2 - 3

NHL 2001/2002
2002-03-16 San Jose Sharks - Washington Capitals 5 - 4
2002-03-01 Washington Capitals - San Jose Sharks 2 - 5

Oczywiście te statystyki obejmują lata, kiedy NHL wyglądało zupełnie inaczej, ale mimo wszystko San Jose wydaje się być lepszym zespołem od Washington.

Ostatni mecz zawodnicy San Jose przegrali na wyjeździe z silną ekipą z Dallas 5-2, jednak tamten mecz był bardzo zacięty, w strzałach na bramkę Dallas wygrał zaledwie 21-19, a waidomo jak ciężko gra się z "Gwiazdami" na ich terenie.

Ostatni mecz Washington to przegrana potyczka u siebie z Montreal 5-3. Ten mecz jednak nie był tak zaciety jak mecz San Jose, bo w nim Montreal miał 32 strały na bramkę, a Washington zaledwie 18.

San Jose w ostatnich meczach ma poprostu pecha. Ich przedostatni pojedynek to typowy mecz z gatunku my atakujemy a oni strzelają. Chodzi o przegrany mecz w Columbus 3-0 gdzie San Jose cały mecz atakowało, oddało aż 29 strzałów i nie strzeliło gola. Natomiast rywale przy 19 strzałach strzelili aż 3. Oglądałem tamten mecz i musze powiedzieć, że goście byli lepsi, ale no cóż, nie wygrali... A wszystko przez bramkarza Columbus, który poprostu miał swój dzień, nie przypadkowo został wybrany najlepszym zawodnikiem tamtego meczu, ale wiadomo Norrena to znakomity goalkeeper, dużo lepszy niż Johnson z Washington.

A oto ostatnie mecze San Jose:

Feb 18, 2007 SJS 2 @ DAL 5
Feb 16, 2007 SJS 0 @ CBJ 3
Feb 14, 2007 SJS 0 @ NSH 5
Feb 13, 2007 SJS 6 @ STL 5
Feb 7, 2007 SJS 3 @ ANA 2

Jak widać same mecze wyjazdowe i niestety ostatnie mecze to porażki, ale jak widac na bardzo trudnych terenach.

Ostatnie mecze Washington:

Feb 20, 2007 WSH 3 @ MTL 5
Feb 18, 2007 WSH 2 @ PIT 3
Feb 15, 2007 WSH 2 @ TBL 3
Feb 10, 2007 NYR 5 @ WSH 2
Feb 8, 2007 LAK 3 @ WSH 4

Washington ma serię 4 meczy przegranych, ale wydaje mi się, ze ta seria wzrośnie do 5. Nie wyobrażam sobie, aby jedna z najlepszych ekip NHL przegrała 4 raz z rzędu, San Jose musi dzisiaj wygrać i wygra:).
San Jose w ostatnim meczu przełamało najdłuższą passę nie strzelonych goli, więc teraz przełami nie chlubną passę przegranych meczy.

Kontuzje w ekipie San Jose są poważniejsze niż u zawodników ze stolicy,ale do tego zdążyliśmy się przyzwyczaić;). W San Jose na listę kontuzjowanych wpisani są:
S. Bernier
C. Brown
P. Marleau
J. Pavelski
M. Smith
V. Toskala

W Washington:

O. Kolzig
B. Muir
L. Nycholat

Teraz chciałem napisać o bramkarzach obu ekip na dzisiejszy pojedynek.

Washington - 1 Brent Johnson
198 cm wzrostu, 6 lat doświadczenia w NHL.
Urodzony 12 marca 1977 w Farmington, MI, USA.
Jego średnia bronionych strzałów w tym sezonie to 88%. Rozegrał 991 min i obronił 478 strzałów. Jego biorytmy na dzisiaj nie wyglądają najlepiej, rytm emocjnalny jest na -78% i ma tendencję spadkową, podobnie jest z fizycznym który jest na -32% i również na tendencji spadkowej. Te dwa rytmy są bardzo ważne dla bramkarzy, a rytm emocjonalny (psychiczny) w przypadku bramkarza ma największe znaczenie.

San Jose - 20 Evgeni Nabokov
200 cm wzrostu, 6 lat doświadczenia w NHL.
Urodził się 25 lipca 1975 roku w Kamenogorsk, Kazakhstan, Rosja. W tym sezonie broni ze skutecznością 91%, rozegrał aż 1543 min i obronił 616 strzałów. Już tutaj widać różnice między defensywami obu ekip, gdyż obróncy San Jose w czasie ponad 1500 min dopuścili do 600 strzałów, a obróncy Washington w czasie prawi 1000 min z Johnsonem w bramce dopuścili do prawie 500 strzałów! Biorytm Nabokova na dzisiaj: emocjonalny - 62%, czyli jak u Johnsona, z tymże tutaj rytm jest na tendencji wzrostowej a to ma kolosalne znaczenie, gdyż bramkarz "odbija się od dna". Rytm fizyczny jest na +40% w tendencji spadkowej.

Analizując bramkarzy wydaje mi się, że San Jose w tym elemencie przewyższa Washington. Podobnie jest w rankingu, statystykach strzeleckich i obronie. Gram na przełamanie złej serii San Jose. Dzisiaj stawiam na nich.

Washington Capitals - San José Sharks typ: 2, stawka 4j., kurs: 1.95, bukmacher: Expekt

Do góry
#980591 - 21/02/2007 23:55 Re: Typy by bartmis, powrót... [Re: mario 88]
bartmis Offline
old hand

Meldunek: 25/02/2003
Postów: 878
Skąd: Namysłów/Wrocław/Jacksonville
Witam Mario:). Miło mi, że tutaj zerknąłeś:). Jak tam idzie odwieczna walka z bukami? :). U mnie ostatnio OK, postanowiłem wrócić i pobawić się trochę z analizami:).
Pozdrawiam, odezwij się na gg:).
Pozdrawiam

Do góry
#980609 - 22/02/2007 02:57 Re: Typy by bartmis, powrót... [Re: bartmis]
bartmis Offline
old hand

Meldunek: 25/02/2003
Postów: 878
Skąd: Namysłów/Wrocław/Jacksonville
Washington - San Jose wynik: 2-2 (2-3 AP), rezultat: PRZEGRANY, Strata: -4j.

Komentarz:
Niestety, pierwszy typ nie trafiony. San Jose wygrało mecz ale po karnych, ja obstawiłem w zakładzie 3-drogowym i niestety w taki przypadku był remis. Namawiam do grania na San Jose w przyszłości. Dzisiaj byli lepszą ekipą od gospodarzy, ale 2 szybkie gole na początku meczu dla Washington trochę ten mecz ułożyły, potem co prawda San Jose pięknie odrobiło straty ale zabrakło czasu na udokumentowanie wygranej w regulaminowym czasie. W strzałach 29-20 dla San Jose.

Do góry
#980610 - 22/02/2007 03:04 Re: Typy by bartmis, powrót... [Re: bartmis]
bartmis Offline
old hand

Meldunek: 25/02/2003
Postów: 878
Skąd: Namysłów/Wrocław/Jacksonville
Statystyki:

WYGRANE: 0
PRZEGRANE: 1
ZWROTY: 0
STAWKA: 4j.
ZYSK/STRATA: -4j.
Średni kurs: 1.95
SKUTECZNOŚĆ: 0/1 (0%)
Yield: -100%
Najdłuższa seria przegranych: -
Najdłuższa seria wygranych: -

Do góry
#980965 - 22/02/2007 11:43 Re: Typy by bartmis, powrót... [Re: bartmis]
bartmis Offline
old hand

Meldunek: 25/02/2003
Postów: 878
Skąd: Namysłów/Wrocław/Jacksonville
Jankovic J - Hingis M

Dzisiaj o 13 w turnieju WTA w Doha szykuje nam się bardzo wyrównany pojedynek miedzy Serbką Jankovic i Szwajcarką Hingis. Obie zawodniczki należą do najlepszych tenisistek na świecie. Hingis zajmuje obecnie 6 pozycję na świecie a Jankovic 11. Uważam osobiście, że w tym meczu większą szansę na zwycięstwo ma Hingis, ale najbardziej prawdopodobny wydaje mi się mecz 3 setowy.
Ostatni mecz między obiema Paniami odbył się w Sydney w tym roku i Jankovic wygrała 6-4,4-6,6-3. Dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku tylko, że czuję zwycięstwo Hingis.
W pierszej rundzie Jankovic bez problemu poradziła sobie z A. Rezai wygrywając 6-1,6-2. Natomiast Hingis pokonała A. I. Medina Garrigues po zaciętym meczu 5-7,6-4,6-3.
Obie zawodniczki prezentują odmienny styl gry. Jankovic nalezy do ofensywnych zawodniczek, które z końca lini posyłają "bomby", natomiast Hingis to czysta technika. Potrafi wykończyć zawodniczki doskonałymi zagraniami po liniach.
Mecz będzie wyrównany. Biorytmy zawodniczek na znakomitym poziomie. Jankovic: emocjonalny - 97%, fizyczny +74%. Hingis: emocjonalny+98%, fizyczny +74%.

Ja gram dzisiaj:

Jankovic J - Hingis M typ: over 22 games, stawka:3j., kurs: 1.80, bukmacher: Fonbet

Jankovic J - Hingis M typ:2, stawka: 2j., kurs: 2, bukmacher: Expekt

Do góry
#981089 - 22/02/2007 12:18 Re: Typy by bartmis, powrót... [Re: bartmis]
bartmis Offline
old hand

Meldunek: 25/02/2003
Postów: 878
Skąd: Namysłów/Wrocław/Jacksonville
Club Sportivo Cienciano vs Toluca wynik: 1-1, rezultat: PRZEGRANY, Strata: -4j.

Do góry
#981098 - 22/02/2007 12:20 Re: Typy by bartmis, powrót... [Re: bartmis]
bartmis Offline
old hand

Meldunek: 25/02/2003
Postów: 878
Skąd: Namysłów/Wrocław/Jacksonville
Statystyki:

WYGRANE: 0
PRZEGRANE: 2
ZWROTY: 0
STAWKA: 8j.
ZYSK/STRATA: -8j.
Średni kurs: 2
SKUTECZNOŚĆ: 0/2 (0%)
Yield: -100%
Najdłuższa seria przegranych: -
Najdłuższa seria wygranych: -

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, alfa, igea23, ElNinho[mmdea], 11kera11, burbon, rafal08), 3263 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581589 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49