Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#962280 - 15/02/2007 10:03 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: derlysy]
david12 Offline
stranger

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 13
Co do tego stwierdzenia ze Parma jest az taka słaba to troche bym uwazał ogladałemich na Canal+ i nie grali tak zle \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#962318 - 15/02/2007 10:27 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: david12]
derlysy Offline
member

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 123
no ja takze ogladalem Parme i ogladalem Brage i dla mnie faworytem jest Braga \:\)

Do góry
#962356 - 15/02/2007 10:51 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: derlysy]
Toledo Offline
journeyman

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 54
Dzień Dobry
Dzisiaj byłbym ostrożny co do Bragi.Jest to dobra drużyna grający ładny futbol,lecz grają z słabą Parmą mogącą zawsze zaskoczyć a argument ,że wyjdą rezerwy Parmy do mnie nie przemawia.Bo jakie rezerwy ma Parma to każdy wie.Tym bardziej niepokoi mnie fakt,że jest to pierwszy mecz nowego trenera i to niebylejakiego trenera Claudio Ranieriego.Z pewnością motywacji
dla drużyny Parmy nie zabraknie.To co pisałem wczoraj w kontekście PSG.Ranieri nie moze odpuścić tego meczu.Dobry wynik
z Bragą może całkowicie zmienić obrót spraw w lidze.Jak dla mnie
no bet.

Do góry
#962383 - 15/02/2007 10:59 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: derlysy]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja dzisiaj postawię na drużyny hiszpańskie czyli Celtę i Sevillę
Nie wiem, czemu niektórzy faworyzuja Spartaka
Chyba tylko dlatego, że Celcie nie idzie w La Liga
Ale La Liga to zupełnie inna bajka niż puchary i rosyjska liga
Poza tym Celta jest w trakcie rozgrywek, a Spartak nie
Jeśli ktoś to lekceważy, to jego sprawa
Jak ważny to czynnik, można było przekonać się we wczorajszym meczu CSKA z żydkami
Rosjanie byli nieporadni i tylko nieskuteczności gości zawdzięczają bezbramkowy remis
Celta to lepszy zespół niz żydki, a Spartak nie dorównuje klasą CSKA

Doceniam rumuńskie zespoły, zwłaszcza Steauę
Ale ich przeciwnikiem będzie nie byle kto, bo czołowy zespół La Liga, czyli Sevilla
Tu też mamy ten przypadek, że Rumuni jeszcze nie grają
W związku z tym nie daję im zbyt dużych szans

I jeszcze jeden argument
Wczoraj grały dwie hiszpańskie drużyny i żadna z nich nie przegrała ( zwyciestwo Espanolu, remis Osasuny )
Obie grały na wyjeździe i nie miały łatwych rywali
Dziś passa hiszpańskich drużyn zostanie podtrzymana

Steaua - Sevilla 2
Spartak - Celta 2
... po ladnych kursach

Do góry
#962502 - 15/02/2007 11:40 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: derlysy]
cylu Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2006
Postów: 815
Mnie też interesują spadki kursów, ale to nie powód aby tu tylko o tym napisać. Można to swobonie napisać w Quasi Chat.


Edited by El_Darro (15/02/2007 12:21)

Do góry
#962845 - 15/02/2007 13:01 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: cylu]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Nie zgodze się z tym że jeśli Parma pojedzie rezerwami to znaczy że jest słaba. Braga to drużyna ofensywna ale zdarza im się że się zacinają gdy trafią na dobrą obrone rywala. Wogóle mam takie wrażenie, że te rezerwy Parmy grają lepiej od pierwszego zespołu. Nie mówie tutaj że Braga napewno nie wygra ale jak dla mnie to tu może paść każdy wynik choć minimalnie większe szanse daje Bradze. Co do Lens to już się wypowiadałem bo jest to mój flagowy typ na dziś i martwi mnie tu tylko to, że zrobiła się z tego masówka. Jeśli chodzi o Newcastle to ktoś chciał skład (za BA)
Probable starting line-up:

Harper

Solano Taylor Bramble Babayaro

Milner Butt Duff

Sibierski Luque

Martins

U gospodarzy nie zagra pomocnik Ludwin van Nieuwenhuyze i bramkarz Geert De Vlieger. Co do drużyn hiszpańskich to nie pozbawiałbym ich szans bo choć grają na ciężkich terenie to są ekipami sportowo lepszymi. Mecz Steaua - Sevilla jakoś przypomina mi spotkanie z wczoraj Szachtar - Nancy gdzie to goście mało co nie wygrali.

Do góry
#962899 - 15/02/2007 13:12 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: Maxi]
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Mimo ze Lens stal sie masowka to i tak wejdzie! za dobra ma forme by nie wygrac tego spotkania o tym meczu tez pisalem wczesniej \:\)

Do góry
#962951 - 15/02/2007 13:36 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: rene]
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Originally Posted By: rene

Jak ważny to czynnik, można było przekonać się we wczorajszym meczu CSKA z żydkami
Rosjanie byli nieporadni i tylko nieskuteczności gości zawdzięczają bezbramkowy remis




MAm pytanie-prosbe. w zwiazku z tym ze na Priv nie moglem na pisac bo chyba masz zapchana skrzynke wiec pisze tutaj. Chodzi mi o wczorajszy mecz CSKA-Hajfa. masz moze statystyki z tego meczu ( strzaly, posiadanie pilki, itd) Kto mial przewage w tym meczu? i jakie sa szanse w rewanzu ze CSKA awansuje ? \:\) niestety nie mam takich info, meczu tez nie ,wiec taka prosba mala do Ciebie . mam zagrany AWans CSKA i juz rozkminiam czy "zydownia" jest w stanie zrobic niespodzianke za tydzien w rewanzu ? dzieki z gory, pozdro

Do góry
#962974 - 15/02/2007 13:45 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: kris_nh]
derlysy Offline
member

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 123
ja ci powiem ze ogladalem wczoraj ten meczyk na polsat sport extra i wniosek jest dla mnie prosty po tym meczu: 60% dla Hajfy na awans daje 40% cska ktore wczoraj gralo żenade i żal mi tylko siebie ze na nich postawilem...

Do góry
#963125 - 15/02/2007 14:43 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: derlysy]
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
No dobrze zenade mogli grac i zapewne grali, ale czesto jest tak ze faworyt wtapia u siebie na 0-0 albo wogole na remis, a w rewanzu i tak wygrywa na wyjeździe.pozatym CSKA wystarczy remis bramkowy,a naprawde nie biore takiej opcji jak zwyciestwo "zydkow" bo to byłaby naprawde duża niespodzianka według mnie !!! wiadomo ze niespodzianki sa bo to jest sport ale mecz meczowi nierówny i w rewanzu CSKA na pewno zagra lepiej, pozatym sparingi rozgrywane w ostatnich 3 tygodniach z innymi druzynami "zydowskimi" daja nadzieje na dobry wynik w rewanzu ( Biszop chyba podawal te wyniki wyzej).a pozatym powinien wrocic na rewanz napastnik CSKA - Vagner Love :)a pozatym co to jest jakies Maccabi Hajfa- nie oszukumy sie \:\)

Do góry
#963369 - 15/02/2007 16:31 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: kris_nh]
derlysy Offline
member

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 123
no ja ci mowie co widzilem wczoraj i nie wiem czy da sie tak szybko forme zlapac na rewanz zeby Hajfe wyeliminowac ale skoro dales na awans cska to sie nie dziwie ze masz taki poglad na ta sprawe ...

Do góry
#973000 - 19/02/2007 10:05 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: derlysy]
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid

Czas na rewanże Pucharu UEFA
22 lutego 2007 - Czwartek

Puchar UEFA, Europa :


AZ Alkmaar - Fenerbahce

AS Nancy - Szachtar Donieck

Blackburn Rovers - Bayer Leverkusen

Dinamo Bukareszt - Benfica Lizbona

Maccabi Haifa - CSKA Moskwa

Celta Vigo - Spartak Moskwa

Newcastle United - Zulte Waregem

Osasuna Pampeluna - Girondins Bordeaux

Panathinaikos - Lens

Paris Saint-Germain - AEK Ateny

Parma - Sporting Braga

Sevilla FC - Steaua Bukareszt

Ajax - Werder Brema

Glasgow Rangers - Hapoel Tel Aviv

Espanyol - Livorno


"pogrubionym" drużyny którym kibicuje, aby Awansowały do następnej rundy !!!

Do góry
#980602 - 22/02/2007 00:05 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: kris_nh]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Wyniki 1 spotkań
Leverkusen - Blackburn 3-2
H. Tel-Aviv - Rangers 2-1
Livorno - Espanyol 1-2
Fenerbahçe - AZ 3-3
Bremę - Ajax 3-0
CSKA Moskva - M. Haifa 0-0
AEK - PSG 0-2
Benfica - Dinamo Bucuresti 1-0
Shakhtar - Nancy 1-1
Bordeaux - Osasuna 0-0
Steaua - Sevilla 0-2
Spartak Moskva - Celta 1-1
Zulte Waregem - Newcastle 1-3
Braga - Parma 1-0
Lens - Panathinaikos 3-1

Do góry
#980657 - 22/02/2007 08:02 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: rene]
smz Offline
journeyman

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 86
Tak na sucho to zapraszam do podawania typow w dziale PP \:\)


Edited by Logan (22/02/2007 09:45)

Do góry
#980787 - 22/02/2007 10:13 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: smz]
PrzemczaN Offline
newbie

Meldunek: 04/01/2006
Postów: 36
Skąd: Tarnów
Na dziś mam 3 propozycje:

Espanyol - Livorno 1
Wynik poprzedniego meczu 2:1 na korzyśc Espanyolu. Fakt że hiszpańska drużyna jest trochę nieprzewidywalna. Potrafi sprężyć się na jakiś ważny mecz np derby z Barcą i wygrać, by później przegrać ze słabiej notowanym rywalem. Wynik jest dużym handicapem dla gospodarzy, chociaż przewaga 1 bramki nie upoważnia ich do zabawy. Livorno jest dużo słabyszym przeciwnikiem, a większość punktów w serie A zdobyło dzięki grze na włsnym boisku, bo na wyjazdach spisują się bardzo słabo. Bilans tych meczy to 2-2-8 i aż 29 stracoych bramek. Ich przewaga nad strefą spadkową nie jest zbyt duża i myślę że Livorno skupi się teraz na dobrej grze w lidze.

Glasgow Rangers - Happoel Tel-Aviv 1
Porażka Szkotów w pierwszym meczu może nie była jakąś mega-sensacją, ale niewątpliwie było to zaskoczenie. Glasgow spisuje siędość dobrze w meczach na własnym boisku. Będąmiećza spobą ogromne rzesze kibiców, a kwestia awansu jest sprawą otwartą bo nawet skromne zwycięstwo 1:0 da awans zawodnikom z Glasgow. Myślę że przstąpią oni do tego meczu bardzo zmobilizowani i pokonają Izraelczyków.

AZ Alkmar - Fenerbahce 1
Tu mecz może być bardziej zacięty. Obie drużyny grają bardzo ofensywny football. Turcja to gorący teren i remis 3:3 jest niezłym wynikiem przed rewanżem. Nie jest jednak na tyle bezpieczny, żeby Az zamurowało drogę do bramki i pozwoliło atakować drużynie Fenerbahce. Na pewno dużym atutem będzie to własne boisko, na którym gospodarze spisują się bardzo dobrze.

Podsumowując: może kursy na te spotkania nie rozpieszczają, ale moim zdnaiem są to najpewniejsze spotkania dzisiejszego wieczoru.

Do góry
#980843 - 22/02/2007 10:38 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: PrzemczaN]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Espanyol - Livorno
Teoretycznie 1, ale ja takich spotkań grać nie lubię, bo Hiszpanom wystarczy remis. I kto wie, czy akurat takim rezultatem nie zakończy się spotkanie.

Ajax - Werder
Tu wszystko jest pozamiatane i Werder idzie dalej. Może nawet przegrać dwiema bramkami. Trudno wskazać, jak do tego spotkania podejdą piłkarze obu zespołów
Ten mecz też raczej trzeba odpuścić

Tak samo Newcastle, Sevilla i PSG
Kursy niskie i moim zdaniem niewarte ryzyka

AZ Alkmaar powinien sobie poradzić na własnym boisku i wygrać to spotkanie, choc i ich urządza remis 0:0, 1:1, 2:2
Holendrzy raczej kalkulować nie będą, bo 1 przypadkowa bramka i mogą odpaść.
Liczę, ze wygrają ten mecz
Kurs do wzięcia, choć faktycznie nie rozpieszcza

Mnie zastanawia
Blackburn - Leverkusen
Goście coś powinni strzelić w tym meczu, natomiast nie potrafię ocenić Blackburn. Angielskie drużyny są dla mnie zupełnie nieprzewidywalne
Niemcy najprawdopodobniej wybiegną w składzie:
Butt - Castro, Juan, Haggui, Babic - Ramelow, Rolfes - Freier, B. Schneider, Athirson - Kiesling
Defensywy nie mają zbyt pewnej, ale w kontrach będą groźni
Wychodzi mi tu remis 1:1, a jeśli befsztyki mają to wygrać, to over

Do góry
#980878 - 22/02/2007 10:54 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: PrzemczaN]
heineken Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/01/2005
Postów: 1732
zgadzam sie z przemczanem,espanyol nie ma az tak duzej przewagi zeby odpuscic se ten mecz,mysle ze dzieki poprzedniemu meczu espanyolowi bedzie sie gralo lepiej,przede wszystkim,mają jakiś zapas,i np. jedna stracona bramka ich nie załamie,z taka przewagą gra sie dużo latwiej,i za 1.60 w sts chyba warto wziaść

co do alkmaru-fenerbache,fene jesli chce dalej grac musi dzis strzelic bramkę,co za tym idzie alkmar nie moze sie murowac,bo jesli stracą bramkę będą mieli maly klopot,w tym meczu od początku trzeba bedzie myslec o bramkach,co za tym idzie over 2,5 goals za 1.60 sts,wydaje mi sie bardziej pewne niz zwyciestwo alkamru,kto wie co dzis pokaze fenerbache

Glasgow gra dziś u siebie,porazka w izraelu,jak wspomnial przemczan nie była mega sensacją,ale jesli odpadną z pucharu z happoelem bedzie to niewatpliwie sensacja.Rangersi dobrze grają w domu,happoel pewnie przyjedzie do szkocji bronic korzystnego wyniku,jednak czy im sie to uda?W lidze Celtic ma ogromną przewagę,więc jesli rangersi myslą o jakis tytulach w tym roku to niewątpliwie w pucharze uefa mogą cos zdziałać.

mysle tez ze bardzo prawdopodobny jest remis w nancy,lub skromne zwyciestwo gospodarzy,jednak to bardziej przeczucie,niz analiza

do tego dołoze awans celty,1:1 przywiezione z moskwy,+ dzisiaj remis 0:0 lub skromne zwyciestwo i są w nastepnej rundzie

tak więc Espanyol,Rangersi,Alkmaar-Fene over 2,5 goals,Awanse Nancy i Celty , za średnią stawkę , tak żeby byłą zabawa

Do góry
#981246 - 22/02/2007 13:06 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: heineken]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Glasgow Rangers - Hapoel Tel Aviv
Typ: 1 (-1)
Kurs: 2.01
Buk: Pinnacle
Stawka: 7/10

Obecny sezon jest przeciętny w wykonaniu "Gers". Dlatego też celem na najbliższe tygodnie podopiecznych Waltera Smitha jest zajęcie drugie miejsca w rodzimej lidze oraz dobry występ w Pucharze UEFA. Niestety w pierwszym meczu z Hapoelem Tel Aviv Szkoci przegrali 1:2 i w dzisiejszym spotkaniu bezwarunkowo muszą wygrać. Jako, że na własnym boisku piłkarze z Glasgow spisują się o wiele lepiej niż na wyjazdach takie rozstrzygnięcie jest wielce prawdopodobne. W dobrej formie jest superstrzlec Kris Boyd, zaś do kadry po kontuzji powraca chorwacki napastnik Dado Prso. W związku z tym zwycięstwo gospodarzy przyjmuję niemal za pewnik i liczę na wynik w okolicach 2-0; 3-1.

Do góry
#981418 - 22/02/2007 13:47 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: Luc Nilis]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
M. Haifa vs CSKA Moscow 2 (awans) 1.45 BAH

Maccabi przystąpi do tego meczu nieco osłabione. nie zagrają choćby Yaniv Katan, Suan czy Keisi. W CSKA do składu wraca Love i napewno pomoże zespołowi w strzelaniu bramek. Rosjanie w pierwszym meczu nieco zawiedli zaledwie remisując 0-0 przed własną publicznością. Jednak w meczach przygotoweawczych dość dobrze radzili sobie z zespołami z Izraela. Myśle, że zespół z Haify nie będzie w stanie wygrać (CSKA potrafi bardzo dobrze grać z kontry) a co za tym idzie ciężko będzie im awansować do dalszej fazy.

Do góry
#981457 - 22/02/2007 13:57 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: Valverde]
wasp Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 2428
Skąd: krakow
[quote=Valverde] Glasgow Rangers - Hapoel Tel Aviv
Typ: 1 (-1)
Kurs: 2.01
Buk: Pinnacle
Stawka: 7/10



Valverde nie chcialem zasmiecac Twojego tematu wiec tu napisze, ze na to samo zdarzenie w expekt jest troszke wyzszy kurs @ 2,45.Moze ktos jeszcze jest zainteresowany tym typem, wiec majac tam konto lepiej zagrac po troszke lepszym kursie.Pozdrawiam i powodzenia.

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, Lukasz111, Akhu, akagi, 11kera11, pacyfista, VVega, igea23, Józef Małolepszy, alfa, wHiTe_StAr), 3326 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581523 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49