Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#981737 - 22/02/2007 15:33 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty )
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
23 / 02 ( mecz o 20:30 )
Stuttgart - Hertha 1.72 I 3.40 I 5.00

24 / 02 ( wszystkie mecze o 15.30 )
Bayern M - Wolfsburg 1.36 I 4.25 I 9.00
Bochum - Aachen 2.05 I 3.20 I 3.60
Cottbus - Bielefeld 2.10 I 3.20 I 3.40
Hamburg - Frankfurt 1.62 I 3.50 I 5.50
Hannover 96 - Dortmund 2.25 I 3.20 I 3.10
Mainz 05 - Nurnberg 2.50 I 3.20 I 2.75

25 / 02 ( wszystkie mecze o 17.00 )
Gladbach - Bremen 3.80 I 3.30 I 1.95
Schalke 04 - Leverkusen 1.60 I 3.50 I 5.75

Do góry
Bonus: Unibet
#981748 - 22/02/2007 15:39 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Założyłem temat wcześniej, by było możliwie dużo czasu na dyskusje. Mam nadzieję, że owocne i dokopiemy bukom :-)

Wiadomość dnia to transfer Kuby Błaszczykowskiego do Dortmundu, ale dopiero od przeszlego sezonu.
Najbardziej spodobał mi się ten tekst:

Boniek nennt den offensiven Mittelfeldspieler von Wislau Krakau den "kleinen Figo".

Do góry
#981796 - 22/02/2007 16:05 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Jedyny piątkowy mecz Stuttgart - Hertha

Wydaje mi się, że 1 jest tu warta wzięcia
Hertha to drużyna własnego boiska, choć i w ostatnim meczu przytrafiła się jej wpadka ( 1:2 z Mainz )
W 11 meczach wyjazdowych bilans gości wygląda gorzej niż kiepściutko, bo 1 - 4 - 6 i w bramkach 10 - 23
Gorszy bilans ma tylko Gladbach, ale nikt nie stracił tylu bramek na wyjeździe, co Hertha
Teraz goście mają szanse ten bilans jeszcze "conieco poprawić", bo Stuttgart na fali, a ponadto w szeregach Herthy zabraknie filaru defensywy i reprezentanta kraju Arne Friedricha, który musi pauzować za 5 żółtych kartek. Ponadto w Hercie nie zagra konyuzjowany Yildiray Basturk.
Stuttgart też osłabiony w defensywie. Nie zagrają Meira ( kontuzja ) oraz Pardo ( kartki )
Bilans bezpośrednich spotkań jest korzystny dla gospodarzy
14 - 6 - 3, bramki 48:17
Zwrócic uwagę trzeba, że ostatnio zwycięstwa nie przychodzą Stuttgartowi łatwo. Ostatni mecz 3:3.
4 ostatnie mecze wyjazdowe w lidze Hertha przegrała

Pomimo wszystko liczę na zwycięstwo gospodarzy, którzy są w wysokiej formie i powinni to wykorzystać, choć wydaje mi się, że czeka ich ciężki mecz, a zwycięstwo raczej nie będzie okazałe

Do góry
#982891 - 22/02/2007 20:37 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
zgadzam sie z rene, oprocz tego mozna zagrac ewentualnie over, stutgart gra na wysokiej skutecznosci, stwarza kilka sytuacji i je swietnie wykorzystuje, swietnie w ataku uzupelniaja sie gomez i cacau,hertka tez ma swietnych snajperow, pantelic to czolowka strzelcow, wspomagajacy go gimenez tez swietnie gra,ale tak jak napisal rene herta to druzyna wlasnego podworka, na wyjazdach spisuje sie o wiele slabiej
innym typem godnym rozwazenia jest mecz schalke z leverkusen
na arena of schalke znowu zasiadzie komplet publicznosci, ktorzy dopomoze gospodarzom w odniesieniu zwyciestwa
leverskusen zawodzi,niby sklad maja niezly ale to nie ten sam bayern co dwa lata temu sial poploch w l,mistzrow
nadal nie moze grac roque junior, chyba zawieszony jest freier-prosze o potwierdzenie
a schalke- swietna druga linia z wysunietym lincolnem, skzoda vareli- podatny chlopak na kontuzje a to swietny gracz
kuranyi w bardzo dobrej formie, nie zagra jego partner z lini napadu lovenkrands, ktory uszkodzil kolano
mimo tego to schalke jest faworytem, dla tego pewna 1
no i leverksuen bedzie mialo w kosciah dzisiejszy mecz z blackburn

Do góry
#982893 - 22/02/2007 20:40 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: szymon0305]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
no i zdecydowanie odradzajacy sie hamburg, eintracht gra slabo a hamburg widac zlapal wiatr w zagle, brakowalo im zwyciestwa, zeby rozpoczac serie, wg mnie nie szybko przegraja,
kontuzji ostatnio doznali nigel de jong- defensywny pomocnij i benjamin- obronca lub ewentualnie pomocnik
to oslabienia hamburga,ale mysle ze nie wplyna one na forme hsv i odniesie on trzecie z koleji zwyciestwo

Do góry
#983422 - 23/02/2007 10:05 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
VfB - Hertha ,to spotkanie mozemy zobaczyc 2 razy w ciagu 5 dni.
Dzis w lidze,a juz we wtorek w pucharze DFB.

jak juz napisal rene w druzynie gosci brak kapitana Friedricha,ktory w ostatnich meczach prezentowal sie bardzo dobrze jest wielka strata dla tego zespolu.

Typowanie na VfB napewno nie jest zla opcja,slabe wyjazdowe mecze Herthy i dobra forma VfB mowia za siebie,jednak podobnie tak bylo,kiedy to Dortmund na swoim boisku gral z Hertha,wtedy rowniez mowilo sie o wygranej gospodarzy,bo Hertha miala duzo kontuzjowanych graczy i nic nie wskazywalo na gosci,a jednak Hertha wygrala.
Hertha zagra dzis napewno z podwojna defensywa i Stuttgart napewno nie bedzie mial lekkiego meczu,dlatego ja typuje under @2.10 betfair

Jak juz pisalem w 5 dniach zobaczymy to spotkanie 2 razy i mozna tez sprobowac zagrac dzis na VfB,jezeli dzis VfB nie wygra kursy na mecz pucharowy pojda lekko do gory wtedy mozna zagrac jeszcze raz na VfB,nie chce mi sie wierzyc,ze Hertha oba spotkania moze wygrac.

Do góry
#983425 - 23/02/2007 10:07 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: szymon0305]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
VFB Stuttgart - Hertha Berlin

Wczoraj wieczorem przeglądając mecze na dzisiaj zastanawiałem się tylko za jaką kwotę zagrać w tym meczu na 1, ale jakoś coraz bardziej obawiam się, że w tym meczu może być zonk!!
Naprawdę wszystkie znaki na ziemie wskazują na wygraną gospodarzy. Jak już napisał kolega rene nie zagra filar defensywy Berlińczyków Fridrich, a także Basturk Chahed, K. Boateng, Lakic. Natomiast w ekipie VFB zabraknie Pardo oraz Meira.
Ekipa gospodarzy wygrała ostatnie swoje 4 mecze i to nie z byle kim bo chociażby z Werderem. Natomiast Hertha w odwrocie ostatnie 3 mecze to porażki. Czołowy napastnik Pantelic od 350 minut bez bramki (w tym roku jeszcze nie strzelił z tego co pamiętam). Z drugiej strony w ekipie gospodarzy doskonale spisuje się Mario Gomez, który w ostatnich 4 meczach zdobył 5 goli. Patrząc na BA tam też widać owczy pęd na HW a jak to się często kończy kazdy wie.
Pragnę zauważyć, że Hertha nie zremisowała od 10 spotkań (to takdla progresowiczów) Gospodarze u siebie posiadają bilans 7-1-2 gdzie jedyny remis odnotowany był z Eintrachtem w 5 kolejce.
W rundzie jesiennej takze był podzial punktów 2-2.

Także ja jednak za skromną stawkę zagram na remis VFB stuttgart to ekipa którą bardzo lubię za to że graja tam młodzizawodnicy a nie zmanierowane gwiazdaczki, niestety młodzi zawodniczy sa nie obliczalni. Zarówno mogą wygrać 3,4 do zera jak i nie odnieść zwycięstwa. Typ bardziejna przecucie za skromną stawkę lub do rozpisu

Rene, Szcypior jaka wasza opinia??

Mój typ:
X kurs 3.50 GB 1/10

Do góry
#983454 - 23/02/2007 10:22 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: szymon0305]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Bayern - Wolfsburg
Bayern nie ma innego wyjścia, jak wygrać ten mecz.
Monachijczycy jakby powoli budzili się z zimowego snu. Rozegrali całkiem niezłe zawody z Realem Madryt, ale też nie przekonali mnie, by już teraz na nich stawiać. 3 stracone bramki nie wystawiają najlepszego świadectwa defensywie. Zresztą Real mógł tych bramek strzelić więcej. W przodzie gra też za bardzo się nie klei, wystarczy popatrzeć, kto strzelił bramki na Santiago.
Zespół z Wolfsburga na wiosnę prezentuje się całkiem dobrze i widać, że praca Klausa Augenthalera powoli przynosi efekty.
Zespół dociera się i nabiera pewności siebie. W przodzie wygląda to bardzo dobrze, gorzej z defensywą. Wilki tracą stanowczo za dużo bramek.
Kurs na Bayern moim zdaniem jest nie do przyjęcia
Zresztą Wilki nie są tu bez szans. Jeśli nie przestraszą się Bayernu ( a chyba nie ma się czego bać ) i poprawią grę z tyłu, to kto wie...
W przodzie są groźni.
Over prawdopodobny, ale też mnie nie przekonuje
No bet

Mainz - Nurnberg
Według mnie ten mecz również trzeba odpuścić. Spotykają się dwa zespoły, które są rewelacją rundy wiosennej.
Faworytem wg. jest drużyna gości, która pod względem sportowym prezentuje się o klasę lepiej. Tyle tylko, że Norymberga ma pecha, iż przychodzi jej jechać do Mainz akurat teraz, gdy gospodarze są na fali. Wtedy bowiem Bruchwegstadion jest twierdzą niezwykle trudną do zdobycia. Atmosfera jest tam niesamowita, szczególnie wtedy, gdy gospodarzom idzie. A tak właśnie jest.
Wiele będzie zależalo od tego jak potoczy się mecz. Myślę, że remisu tu nie będzie i któraś drużyna zgarnie komplet.
Ale która tego nie wiem...
No bet

Do góry
#983466 - 23/02/2007 10:30 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Odpowiadając na pytanie co do Stuttgartu.
Ja myślę, że gospodarze jeszcze skorzystają z fali, na której są i jednak wygrają, ale łatwo to im nie przyjdzie.
Czy under?
Licho wie.
Jeśli Hertha nic nie strzeli to przegra!
Jeśli goście strzelą, to mogą i ukuć nie raz... wtedy wychodzi ( raczej ) over

Do góry
#983495 - 23/02/2007 10:48 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Gladbach - Brema
Oglądałem wczorajszy mecz Werderu z Ajaxem i zastanawiałem się, co też się z Werderem dzieje. Fakt - oni wczorajszy mecz zagrali na awans, a że w zanadrzu mieli 3 bramki, więc nie zagrali na 100%. Ich awans ani przez moment nie był zagrożony. Muszę jednak przyznać, że choć kibicowałem Werderowi, to żałowalem, że Ajax nie strzelił na 4:1 w końcówce spotkania, co podniosłoby trochę adrenalinę tego meczu.
Werder jest w kryzysie i to dla mnie nie ulega wątpliwości. Drużyna ma przebłyski gry, ale też można dostrzec coraz wiecej mankamentów. Atak nie istnieje, a obrona też jakby zaczęła się powoli sypać i wg. mnie nie stanowi już takiego monolitu.
Najlepiej to wyglada w środku, gdzie Frings, Borowski i Diego starają się to wszystko poskładać.
Kurs jak na Werder niemal wymarzony, bo w okolicach 2.00
Ja jednak go nie kupię w kontekscie tego, co napisałem wcześniej.
Kto wie, czy nie jest to spotkanie, gdzie warto poszukać niespodzianki...

Do góry
#983512 - 23/02/2007 11:04 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Schalke - Leverkusen
Wczoraj Leverkusen pojechał na wyspy po awans i awans ten przywiózł. Szczęśliwie, bo szczęśliwie, ale zwycięzców się nie sądzi.
W niedzielę Bayer pojedzie do lidera, ale tam czeka go znacznie trudniejsze zadanie.
Forma Bayeru nikogo chyba nie przekonuje. Przede wszystkim zespół nie stwarza sytuacji bramkowych, a bez tego meczu wygrać nie można. To duże zmartwienie trenera Skibbe.
Schalke, jak się wydaje, pewnie zmierza po tytuł mistrzowski, choć w ostatnim meczu przytrafiła im się zadyszka. Zgubili dwa punkty w Wolfsburg oddając prowadzenie 2:0. Jest to jakiś sygnał ostrzegawczy, który nie daje jeszcze jednoznacznej odpowiedzi, ale też ci, którzy postawią na Schalke, powinni go uwzględnić.
Bayer jest drużyną nieobliczalną, ma w swoich szeregach doświadczonych zawodników i nie pojedzie po najniższy wymiar kary. A co do Schalke, to trzeba pamiętać, że zespół ten ma dar do trwonienia przewagi na wiosnę.
Mimo wszystko 1

Do góry
#983542 - 23/02/2007 11:24 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Cottbus - Bielefeld
Pisałem już wcześniej, że wg. mnie Cottbus to kandydat nr 1 do spadku. Goście również kandydują, szczególnie w kontekście wiosny, gdzie uciułali zaledwie jeden punkt. Przed nami mecz o 6 punktów, mecz zacięty, pełen walki, fauli i zapewne kartek. Cottbus w tym względzie znakomicie zaprezentowało się w Norymberdze...
Może więc na to warto zagrać...
Festiwalu bramek nie powinno tu być, zadecydować może nawet jedna bramka.
Moim zdaniem Bielefeld tego meczu raczej nie przegra.
Liczę to na naszego rodaka, który Królem Arturem już nie jest, ale trafił w poprzedniej kolejce
Moje typy to:
under 2.5 bramki oraz X2

Do góry
#983581 - 23/02/2007 11:47 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Hannover 96 - Dortmund
Myślę, że drużynie z Dortmundu przybędzie sympatyków po informacji o tym, że zespół zasili Kuba Błaszczykowski. Obecnie gra tam już Ebi Smolarek. Choć "gra" to źle powiedziane, bo Ebi nie cieszy się uznaniem w oczach nowego trenera, a poza tym trapiła go kontuzja. Zastanawiam się po co włodarze Borussi kupili Kubę, bo w tej chwili maja na tej pozycji reprezentanta Brazyli - Paulo Cesara Fonsecę do Nascimento czyli Tingę oraz naszego Ebiego, choć nasz rodak może grać w linii ataku.
Piszę o tym, bo jakoś nie widzę ładu ani składu przy transferach, jak i budowaniu drużyny. Trener Rober chyba też pomysłu nie ma, co widać po wynikach. w Dortmundzie jest wielu interesujących graczy, ale nie stanowią oni zespołu.
Zespół jest zajechany, o czym świadczą kontuzje.
Ostatnio Pienaar. To niewielka strata, bo on wg. niczego nie grał. Większą stratą jest brak Dede ( kartki ) Za kartki nie zagra też Brzenska
Hannover to drużyna bez gwiazd. Wciąż nie moze grać najlepszy strzelec Brdaric.
Podopieczni Dietera Heckinga nic sobie z tego nie robią. Oni po prostu grają w piłkę i robia to bardzo dobrze. Są świetnie przygotowani do sezonu i w meczu z Dortmundem będą faworytem.
Jedyną rzeczą, ktora moze niepokoić, jest to, że Dortmund potrafi grać w Hanoverze. Liczę jednak na to, że tym razem to się nie potwierdzi, tak jak nie potwierdziło się w Hamburgu i gospodarze sięgną po komplet punktów, czego im życzę
Mój typ: 1

Do góry
#983628 - 23/02/2007 12:05 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Hamburg - Frankfurt
Hamburg przełamał kompleks własnego boiska, co powoduje, że oczekiwania teraz będą wieksze. Warto zauważyć, że duży udział w 2 zwycięstwach miał Rafael van der Vaart i jak napisał Werder12 niezbyt przekonujaca gra Werderu
Hamburg utrzyma się w Bundeslidze - tu nie mam wątpliwości
Ale to, czy Hamburg się odrodził, tego nie jestem już pewien.
Przełamanie nastąpiło, ale to jeszcze nie jest ten Hamburg, co w ubiegłym sezonie
Goście nie potraktują meczu ulgowo, bo uzbierali zaledwie 23 oczka i jest niewesoło. Po tym meczu okaże się, czy Hamburg potrafi wygrywać, czy też powróci na ścieżkę remisów.
Ja tego sprawdzać nie będę po kursie, który w mojej opinii jest za niski.
Hamburger jest faworytem, ale dla mnie no bet

Bochum - Aachen
Nie mam bladego pojęcia

Do góry
#985344 - 23/02/2007 21:46 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
No cóż, tym razem Stuttgart nie wygrał. Mamy więc małą niespodziankę, bo tak należy odebrać wynik 0:0
Ogladałem ten mecz i choć gospodarze przeważali, to nie zasłużyli dziś na zwyciestwo. Grali bez rozmachu, bez pomysłu, trudno kogoś wyróżnić.
U mnie pechowa seria, która rozpoczęła się w środę, kiedy to Valdez puscił babola i zamiast pewnego zwycięstwa Barcy, wyszło 1:2. W tym samym dniu bramka ze spalonego strzelona przez Inter i zamiast 2 i dokładnego wyniku 1:2, wtopa.
Wczoraj grałem 2/2 kurs chyba 10.00 na Turków z Alkmaarem. Do przerwy planowo 0:2, Alkmaar nie istniał. Turcy zamiast ich dobić, w końcówce dali sobie odebrać zwyciestwo i awans.
No i dziś kontynuacja czarnej serii.

Także uważajcie na moje typy, bo ostatnio mam pecha
Powodzenia

Do góry
#985413 - 23/02/2007 22:13 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
rene -
nie przejmuj się , kazdy ma czarną serię , ja np. skorzystałem z twoich typów na puchar uefa , ale w 1 rundzie i weszły obydwa - także dzięki - zresztą nikt nie każe gra twoich przemysleń -
pozdro

Do góry
#985487 - 23/02/2007 22:48 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: rene

Także uważajcie na moje typy, bo ostatnio mam pecha
Powodzenia


"Pamietaj,ze pech,podobnie jak szczesliwa passa,rzadko trwa dlugo."

-William Cartwright-

;\)

Do góry
#985534 - 23/02/2007 23:21 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
125p Offline
stranger

Meldunek: 18/02/2007
Postów: 4
Originally Posted By: rene
Cottbus - Bielefeld
Pisałem już wcześniej, że wg. mnie Cottbus to kandydat nr 1 do spadku. Goście również kandydują, szczególnie w kontekście wiosny, gdzie uciułali zaledwie jeden punkt. Przed nami mecz o 6 punktów, mecz zacięty, pełen walki, fauli i zapewne kartek. Cottbus w tym względzie znakomicie zaprezentowało się w Norymberdze...
Może więc na to warto zagrać...
Festiwalu bramek nie powinno tu być, zadecydować może nawet jedna bramka.
Moim zdaniem Bielefeld tego meczu raczej nie przegra.
Liczę to na naszego rodaka, który Królem Arturem już nie jest, ale trafił w poprzedniej kolejce
Moje typy to:
under 2.5 bramki oraz X2


Czesc.
Zgodze sie z Toba. Cottbus to naprawde nie jest wielka druzyna i i jakos ciezko mi przekonac samego siebie ze to oni sa faworytem w tym spotkaniu. Z drugiej manki Bielfield tez ostatnio nie zachwyca, ale mimo wszystko mysle ze maja wiekszy potencjal i mimo wszystko to druzyna z ktora ciezko sie gra u siebie (szczegolnie dla takiej ekipy jak Cottbus, ktorej imo lepiej idzie jak nie jest faworytem i moze grac na kontry). Lista nieobecnosci jest dosyc dluga u gospodarzy
Cottbus 4 McKENNA Kevin (cpt.) D/DMC *** BACK from injury 19 / 22
Cottbus 5 KUKIELKA Mariusz D/DMRLC ** BACK from injury 19 / 22
Cottbus 6 DA SILVA Vragel DRC ** SUSPENDED 12 / 22
Cottbus 24 MITRESKI Igor DC ** INJURED 21 / 22
Cottbus 11 SKELA Ervin M * OUT 0 / 22
Cottbus 19 SCHÖCKEL Benjamin DR * INJURED 1 / 22
Cottbus 15 JUNGNICKEL Lars FRL * INJURED 0 / 22
Cottbus 17 ZIEBIG Daniel D/ML * SUSPENDED 15 / 22

natomias goscie tylko
Bielefeld 5 KAUF Rüdiger DMC *** SUSPENDED 21 / 22

Jesli dodac do tego kurs w granicach 3.0 na gosci to jestem gotowy na nich postawic troche pieniazkow \:\)

Pozdrawiam

Do góry
#985539 - 23/02/2007 23:30 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: 125p]
125p Offline
stranger

Meldunek: 18/02/2007
Postów: 4
Chcialbym jeszcze dodac ze Cottbus nie przegral z FCN 5:0 lub wiecej tylko dzieki nieudolnosci/pechowi ofensywy Nurnberg ;\)

Do góry
#985546 - 23/02/2007 23:35 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
...moze komus to pomoze.

Az 9 klubow (pol ligi!) jest zagrozonych przed spadkiem do drugiej ligi.

Gazeta -Bild- zrobila sonde (ostatnie 5 dni),ponad 10 000 tys. czytylnikow wzielo udzial w glosowaniu,-kto naprawde spadnie do drugiej ligi?-

Oto wynik:


Do góry
#985942 - 24/02/2007 10:27 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: WERDER12]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
rene o głowa do góry, jak to się mówi:

Jutro będzie Lepper, znaczy lepiej

Ale wracając do Bundesligi, wczoraj mimo wszystko niespodzianka, która jak widać w moim poprzednim poście mi śmierdziała, ale wrócmy do dzisiejszego dnia.

HSV - Eintrach
Kibice na AOL Arena mogą wreszcie oglądać zwycięstwa swojej drużyny. Ekipa ta od poczatku była uważana że powinna osiągać dużo dużo więcej. Działacze HSV na siłę trzymali na stanowisku Thomasa Dolla do czasu, aż miarka się przebrała. Na stanowisko trenera zatrudnili Huba Stevensa, który spowodował że gospodarze dzisiejszego meczy zaczeli wygrywać. Teraz muszą zadawać sobie pytanie co by było jakby zrobili to o wiele wcześniej.
Jak już mówiłem HSC gra z meczy na mecz coraz lepiej, a co najwazniejsze skuteczniej. Wygrana 3:0 z Borussią i 2:0 z Werderem napewno stawia HSV w roli faworyta. Niestety nie zagra w tym meczu De Jong, Kompany oraz Benjamin, ale to ekipa Eintrachtu będzie o wiele bardziej osłabio gdyż nie zobaczymy takich piłkarzy jak: Jones, Spycher, Amanatidis, Pröll, Reinhard, Toski.
Eitrach w przeciwieństwie do gospodarzy spisuje się coraz gorzej, a ostatnio poległ ekipie VFB aż 4-0 i to na właśnym boisku!!
HSV jest 2 punkty za Eintrachtem, także to będzie taki mecz za tzw. 6 pkt. Wygrana na AOL Arena powzoli wyprzedzić rywala. Jak pkazał kolega WERDER nawet w niemczech mało osób wierzy w spadek ekipy Stevensa i moim skromnym zdaniem po tej kolejce HSV wyskoczy już na zawsze ze strefy spadkowej.

Mój typ:
1

Do góry
#985944 - 24/02/2007 10:27 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: WERDER12]
MIDA$ Offline
addict

Meldunek: 28/10/2006
Postów: 433
Skąd: $$$$$$$$$$$
Ja rowniez podzielam zdanie ze Cottbus spadnie a to z prozaicznego powodu o którym wiadomo nie od dzis ( niemal nikomu nie chce sie robic wycieczek pod polska granice i panuje przekonanie via Bayern ze dla energie najlepsza je 2 liga ) Czołówka w wiekszosci tam i tak zdobywa punkty a ekonomicznie takie wyjazdy sa nieopłacalne. Osobiscie nie mam nic do tej druzyny ba nawet nalezy ja cenic bo czesto daje szanse rodakom ale ekonomi nie sa wstanie pokonac i niemal po kazdym awansie notuja spadek w najlepszym przypadku grywaja 1 sezon na najwyzszym szczeblu rozgrywek.

Do góry
#985964 - 24/02/2007 10:40 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

tak napewno mozna dzis nazwac nastepujace mecze:

HSV (17) - Frankfurt (15)
Cottbus (16) - Bielefeld (12)
Bochum (14) - Aachen (13)

Kto dzis przegra moze juz planowac nowy sezon w 2 lidze!

Tak przygotowywali trenerzy swoje druzyny na dzisiesze spotkania:

Trener HSV - Stevens byl z druzyna w kinie na filmie "Rocky 6". Napewno mozna sie z tego cos nauczyc.
Trener Frankfurtu-Funkel juz w czwartek razem z druzyna byl w Hamburgu,dlugie spacery i pojedyncze rozmowy z pilkarzami maja przyniesc efekt.
Trener Energie - Sander apeluje do kibicow "kto chce nas w BL musi byc na stadionie"
Trener Bielefeldu - Geideck grozi pilkarza wyjazdem na zgrupowanie i wyrzucil z druzyny az 4 pilkarzy!
Trener Bochum - Koller zaklada sie z druzyna"Jezeli strzelimy w pierwszych 5min.gola stawiam wszystkim obiad".
Trener Aachen - Frontzeck ma dosyc eskapadow pilkarzy,po meczu w Bochum zaden nie pojedzie az do pucharowego meczu we wtorek do domu.


Dla mnie wszystko no bet

Do góry
#986134 - 24/02/2007 12:16 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: WERDER12]
125p Offline
stranger

Meldunek: 18/02/2007
Postów: 4
Bez przesady , nie dajmy sie manipulowac mediom i ich wymyslom \:p
Hsv to jakby nie bylo potencjal na czolowke tabeli, natomiast Frankfurt glownie bazowal na ofensywie popelniajac mnostwo bledow w defensywie (dlatego imo to jedna z najbardziej "overowych druzyn w bundeslidze), a przeciwko Vfb nawet to nie istnialo.

Reasumujac ja gram w tej kolejce :
Arminia dnb @ 2.36
Hsv -1 @ 2.26

oba za 5 "punktow" \:\)

Do góry
#986136 - 24/02/2007 12:17 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: WERDER12]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Wszystko zostało napisane przez Szczypiora i w jego imienia wrzucam analizy tych spotkań. Niestety Szczypior ma problem z wejściem na forum od kilku dnich. Miłego czytania.

Bayern - Wolfsburg

Jeśli sympatyzujesz z krajem kwitnącej wiśni i bardzo lubisz pilotów kamikadze, wypij szklankę sake i postaw na Bayern. Pozostałym radzę przemyśleć opcję jakiegoś handicapu na drużynę Wilków.


Hamburger - Eintracht

Jeśli dziś wygrają gospodarze, przeskoczą zajmujący dwa miejca wyżej Eintracht. Myślę, że bardzo możliwe, że tak się stanie, a typowanie takiego rozstrzygnięcia po kursie @1.75 jest jak najbardziej adekwatne z ryzykiem. Liczę na dobrą postawę van der Vaarta, który znów jest w formie.


Hannover - Dortmund

Myślę, że faworytem są mimo wszystko gospodarze, którzy po mimo tego iż na własnym stadionie spisują się fatalnie, mają większe szanse na wygranie tego meczu. Bardziej prawdopodobny jest remis, ponieważ Borussia Dortmund nie zremisowała w kolejnych ośmiu ligowych meczach, a poprzednio często im się to zdarzało.

Mainz - Nurnberg

Dziś przekonamy się o faktycznej sile jednej z drużyn. Choć wydaje się, że bardzo prawdopodobny dziś jest remis, to moim zdaniem zwycięstwo gości jest również możliwe.

Cottbus - Bielefeld

Szanse na remis są dziś duże, ale większą szans na zwycięstwo daje gościom, ponieważ są w dużo lepszej sytuacji kadrowej od Energii w szeregach, których zabraknie wielu kluczowych zawodników. Nie zagrają Miterski, który wystąpił w prawie wszystkich spotkaniach obecnego sezonu, da Silva oraz Ziebig, który jest zawieszony, oraz trzech innych zawodników, którzy jednak w tym sezonie jeszcze nie grali, więc ich nieobecność nie będzie żadnym osłabieniem. Do zespołu po kontuzjach powracają Kukiełka oraz McKenna. W Arminii zabraknie Kaufa, który jest zawieszony za kartki.

Bochum - Aachen

Trenerzy będą mogli skorzystać praktycznie ze wszystkich ważnych zawodników. Marcel Koller nie skorzysta tylko z bramkarza Skov-Jensena, który dotychczas zagrał w dwunastu ligowych meczach. W pojedynku obu zespołów od wielu lat nie padł remis, ale to Bochum wygrywał w większości ligowych spotkań. Ponadto gospodarze, na własnym stadionie jeszcze nie zremisowali, wygrywając w czterech spotkaniach, przegrywając w siedmiu innych.

Pozdrawia Szczypior piwo

Do góry
#988915 - 24/02/2007 23:58 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: Ignorator]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Borussia Mgladbach – Werder Brema

Widać już bardzo wyraźnie, że przerwa między rundami wpłynęła fatalnie na podopiecznych Thomasa Schaffa, którzy po bardzo dobrej rundzie jesiennej obniżyli loty w sposób wręcz katastrofalny. W pięciu rozegranych dotychczas spotkaniach, przegrali cztery, kolejno z Leverkusen, Schalke, Stuttgartem i Hamburgiem. Odnieśli zwycięstwo jedynie w pierwszym meczu tego roku, mianowicie z Hannoverem 96. Jedynym optymistycznym światełkiem w tunelu, był mecz w Pucharze Uefa, w którym Werder rozbił na własnym stadionie Ajax Amsterdam. Jednak w rundzie rewanżowej, ponieśli porażkę z bardzo osłabionymi kadrowo Holendrami. Udało im się jednak awansować. Również po kiepskiej grze w ostatnim ligowym meczu, ostatecznie przegranym na własnym boisku z Hamburgiem Sv, Thomas Schaff ma wielkie zmartwienie. Oprócz słabej postawy, jego podopieczni zatracili instynkt strzelecki i rażą nieskutecznością. Zawodzi Klose, zawodzi Almeida, również pozostali zawodnicy nie spisują się tak jakby oczekiwali tego kibice i sam trener. Nie od dziś wiadomo, że Werder gra ofensywną piłkę, wręcz nastawioną na wymianę ciosów, ale co zrobić, gdy napastnicy zawodzą? Pytanie to jednak pozostawmy trenerowi i skupmy się na niedzielnym spotkaniu. Werder traci do lidera już siedem punktów i aby zachować choćby optyczną przewagę musi zacząć wygrywać. Patrząc okiem laika jutrzejsze spotkanie wydaje się typowym meczem na przełamanie. Trzecia drużyna ligi, gra z ostatnią, do tego kurs predestynuje do typowania na gości. „Ot taki wyjazdowy pewniak”… Nic bardziej mylnego, ponieważ po zmianie trenera Borussia Mgladbach zaczęła grać jakby lepiej defensywnie i tym samym w ostatnich czterech spotkaniach stracili tylko jedną bramkę. Po zwycięstwie z Arminią, przewidywałem nawet wzrost formy dzisiejszych gospodarzy drużyny, która praktycznie co sezon walczy o utrzymanie i najlepiej wychodzi im właśnie druga część sezonu. Jednak stało się zupełnie odwrotnie i po remisie z Aachen, ulegli w wyjazdowym spotkaniu swoim imiennikom z Dortmundu. Na pewno optymizmu nie wnosi postawa na własnym boisku. W sześciu ostatnich spotkaniach strzelili tylko jedną bramkę. Szczerze powiedziawszy na dzień dzisiejszy, bo analizę piszę jeszcze w sobotę, naprawdę nie wiem jak ugryźć ten mecz i za którą ze stron się opowiedzieć, ponieważ rodzi się więcej pytań niż odpowiedzi. Za pewne jakimś argumentem w stronę gości będzie powrót do kadry Borowskiego i Wome, ale do kontuzjowanych Klasnica, Omowayeli i Baumana, dołączył podstawowy obrońca Fritz. W drużynie gospodarzy w dalszym ciągu nie zagra weteran Neuvill oraz lewy obrońca – Filip Deamas, który nie wystąpił w żadnym meczu tego sezonu.

Do góry
#989743 - 25/02/2007 10:07 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: Szczypior]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Originally Posted By: Szczypior
Borussia Mgladbach – Werder Brema

W pięciu rozegranych dotychczas spotkaniach, przegrali cztery, kolejno z Leverkusen, Schalke, Stuttgartem i Hamburgiem. Odnieśli zwycięstwo jedynie w pierwszym meczu tego roku, mianowicie z Hannoverem 96.


Musze Szczypiora poprawic i napisac,ze Werder przegral w BL w tym roku tylko 3 razy (nie 4),w Leverkusen Werder wygral 2-0.

Do góry
#989875 - 25/02/2007 10:51 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: WERDER12]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Tak dokładnie, merytoryczna pomyłka z mojej strony... tak z rospędu ;\)

dzięki Werder za poprawkę

Do góry
#990098 - 25/02/2007 12:15 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: rene]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen

Borussia Mgladbach - Werder Bremen

Borussia zagra dzis bez etatowych napastnikow,Neuville kontuzjowany,Sverkos sprzedany,Sonck wyrzucony z kadry i zostal tylko Nando,ktory w tym sezonie zagral dopiero 8 razy i tylko raz przez 90min.nie strzelajac zadnej bramki w tym sezonie.Jedyna alternatywa zostaje jeszcze tylko Delura(gral we wszystkich meczach w tym sezonie i strzelil 1 gola).

Werder oprocz Klasnica(chory) dysponuje jeszcze 4 napastnikami,lecz w ostatnich 5 meczach (liga i UEFA) tylko jeden raz napastnik strzelil bramke.
Klose nie moze przyjsc do siebie,Hunt nie przekonywuje,Almeida marnuje duzo 100% sytuacji a Rosenberg niepokazal jeszcze nic.

Werder czesto ma problemy w Gladbach z dobra gra i przypominam sobie tylko 1 zwyciestwo Werderu 2-1 w roku 2004 kiedy to Werder zostala mistrzem.

Dla mnie najwiekszym faktem jest,ze druzyna gospodarzy w tym sezonie na wlasnym boisku zagrala tylko 1 raz over i 9 razy under,ogolnie (home/away) 77% under.
Werder z problemami nie tylko w ofensywie i prognoza pogody ktora przewiduje dzis 90% deszczu w regionie Mgladbach przekonuje mnie do zagrania under @2.22 w betfair.
W/mnie zaklad nadaje sie tez do tak zwanego -Tradingu-

Do góry
#990175 - 25/02/2007 12:37 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: WERDER12]
Vasyl Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 2745
Skąd: Szczecin
Kurs na Werder zmalal z 2.0 do 1,90 (betgun).

Bremenczycy musza sie w koncu przelamac. W druzynie pokladane sa duze nadzieje, a ostatnie wpadki (Hamburg 0-2, pozatym 4 przegrane mecze) musza sklonic pilkarzy do wiekszego wysilku.
Warto takze wspomniec, ze Werder nie zremisowal od 9 ligowych spotkan. Dorobek wyjazdowy Bremenczykow jest niczego sobie - 6 wygranych, 2 remisy i tyle samo przegranych.
Wiadomo, ze na pewno nie zagra Klasnic, do kadry powracaja Borowski i Wome.
Wczoraj wygral Bayern, a wiec przed dzisiejszym meczem ma punkt przewagi nad Werderem. To ostatni mecz, aby sie przelamac. Z kim innym jak nie z ostatnim zespolem?

Nie naleze do "dwojkowych" ryzykantow, dlatego zagralem na X2 za 1,22.

Do góry
#990277 - 25/02/2007 12:56 Re: 23 kolejka BUNDESLIGI ( 23 - 25 Luty ) [Re: Vasyl]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Witam,

Mam dokładnie takie samo zdanie jak kolega WERDER12. Borusia u siebie na 10 meczy posiada bilans bramek 8-7 co daje 1,5 bramki na mecz. Dokładnie tak samo jeśli chodzi o ostatnie 10 meczu Gladbach (bilans 5-10) średnia także 1,5 bramki na mecz. Z drugiej strony podopieczni Thomasa Schaffa, którzy są zaliczani do drużyn mocno overowych z racji strzelania masy goli. Niestety ostatnio coś się zacieło, Kontuzja Klasnica, brak formy Klose a i sam Diego w ofensywie nic nie zdziała. W ostatnich 3 meczach Wered strzelił tylko 1 mało znaczącą bramkę bo w przegranym meczu 4-1 w Stutgarcie. WERDER12 ładnie opisał braki w ofensywie gospodarzy i wydeje mnie się, że obrona Werderu akurat w tym meczu będzie miała troszkę spokoju.
Warto także zauwazyć na wczorajsze meczy gdzie padł grad goli, wszystkie pojedynki to overki, jedynie piątkowy pojedynek zakończył się wynikiem 0-0, także wcae bym się nie zdziwił jakby także i w meczu Schalke z Bayerem także był under 2,5 gola

Mój Typ:
Gladbach - Werder under 2,5 gola

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23, Sensei, alfa), 3564 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581667 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49