[qb]Oryginalnie wysłał gruda:
skad ty mieszkasz chlopaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
[/qb]
co się głupio pytasz, nie wyświetla ci się info o mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
jeśli tak to ci powiem, że mieszkam w Grodzie Kraka, a ty w Wejherowie ... prawdopodobnie na mojej ośce mieszka więcej ludzi niż u ciebie "na mieście" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
[qb]Oryginalnie wysłał gruda:
adminem nie jestes i na szczescie nigdy nim nie bedziesz...
[/qb]
skąd to możesz wiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
zapamiętaj, że jak (może) kiedyś zostanę adminem, to bana masz gwarantowanego
[qb]Oryginalnie wysłał gruda:
a pisac bede tak, jak mi sie podoba - jak mawia majestic, nie jestem pracoholikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
a pisz sobie pisz, tylko nie szerz pornografii, bo mnie to w hooy wqrfia.
nie pozdrawiam