|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 43 |
Czy w Unibecie są jakieś limi kwotowe na zakłady? Mam na myśli sytuację taką jak w Expekcie, że gdy chce zagrać powyżej 500zł to zakład musi oczekiwać na akceptację. Czy tak samo jest w Unibecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449 |
jak szybko idzie wplata na konto przelewem ? wplacilem dzis a chcialbym LM zagrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
powinna być do jutra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
mogliby więcej bonusów dla grających od dawna podrzucić. Apropos bonusów dla starych graczy - dostałem bonus z okazji LM - 50% do depozytu, do 100 zł. Bonusem trzeba obrócić tylko 3 razy, po kursie 1.40. Dostał ktoś jeszcze taki bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449 |
mogliby więcej bonusów dla grających od dawna podrzucić. Apropos bonusów dla starych graczy - dostałem bonus z okazji LM - 50% do depozytu, do 100 zł. Bonusem trzeba obrócić tylko 3 razy, po kursie 1.40. Dostał ktoś jeszcze taki bonus? mi nic nie dali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251 |
Ja też to dostałem? Szkoda tylko że dali mi dopiero teraz ,a nie jak dopłacałem tydzień temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042 |
dostał ktos już te 20pln za turniej wczorajszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
48h mają na dopisanie, więc cierpliwości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
i co dostał ktos już te 20zł za freerolla??? Bo już 37 godzina mija i ani widu ani słychu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449 |
nikt jeszcze nie dostal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Chyba przerosło to ich obliczenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Mam 20zł na koncie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 21 |
20 na koncie i nowy Freeroll dziś wieczorem na hasło: unipoker:
Wejście do turnieju kosztuje 1 dolar i 10 centów, ale cała suma jest zwracana na konto gracza po zakończeniu turnieju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
Ponowie chce zlecic wyplatke od tego bukmachera ale nie wiem zbytni co to jest sort code. Moglby mi ktos wyjasnic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204 |
mialem o tym buku jak najlepsze zdanie. i nadal mam, poza jednym szkopulem.
z tych freerolowych 20 pln ugralem 40, postawilem wszystko na live - kuznetsova wygra 2 seta.
patrze po pol godzinie z nadzieja na odebranie kasy i zagranie kuponu, a tu zonk - postawilem niby na wygranie 7 gema.
ale to niemozliwe, zaklady tego typu byly po lewej stronie, jestem pewien, ze stawialam na zwyciezczynie 2 seta.
support prosi mnie o podeslanie print screena, ale skad ja mam go niby wytrzasnac? czy w takim razie mialbym robic screeny kazdemu zakladowi live, tak dla bezpieczenstwa?
bez sensu. nie bede sie klocil o jakies 40 pln. ale niesmak pozostal. zwlaszcza, ze to druga ich pomylka na live, pierwszy zaklad uniewazniono, mimo, ze byl zwycieski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
zaklady na wygrana gema sa po lewej i po prawej byc moze w pewnym momecie zaklad na mecz ci znikl (czyt. zostal wstrzymany) a zamiast tego zagrales na gem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
Ja mam pytanie co do wyrabiania tego bonusa 100 + 100 czy ktos wie czy granie tenisu (kurs powy. pow 1.4 oczywiscie) zalicza sie do wyrabiania bonusu ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204 |
mozliwe. mniejsza z tym. konto zablokowane.
bye bye unibet!
|
|
|
Link skopiowany do schowka