|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ok może popełniłem błąd, ale czy to jest powód do tego żeby qrwa robić jakieś jazdy po mnie?? Chyba wystarczy normalnie powiedzieć. Co do twojej oferty to powiem tak jak ty : buuuuuuuuuuuuhahahahaahahahahaha. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
Oryginalnie wysłał smarek: [qb]Ok może popełniłem błąd, ale czy to jest powód do tego żeby qrwa robić jakieś jazdy po mnie?? Chyba wystarczy normalnie powiedzieć. Co do twojej oferty to powiem tak jak ty : buuuuuuuuuuuuhahahahaahahahahaha. Pozdro[/qb] Jeśli nie umiesz czytać, to nie pisz. Jeszcze się chyba z Ciebie nie śmiałem, ale teraz widzę, że mam powód. I "kładę na Ciebie LOLa" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Widze że lubisz się przekomarzać, ale mnie te twoje głupie tekściki nierobią wcale. Jak masz zamiar dalej takie głupoty *******ić to idź do burdelu zamiast zagęszczać tutaj atmosferę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Aj Smarek Smarek, widze ze jesteś niereformowalny
ps. Szczęka działa ten ftp na który mial być wrzucony ten filmik z dziłu to i owo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał smarek: [qb]Widze że lubisz się przekomarzać, ale mnie te twoje głupie tekściki nierobią wcale. Jak masz zamiar dalej takie głupoty *******ić to idź do burdelu zamiast zagęszczać tutaj atmosferę.[/qb] eeee a co w burdelu sie glupoty *******i? :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
ale śmiesznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a żeby uszanować tradycje:
nara
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
No i zamiast mi pomóc to skończyło się na głupich kłótniach. Ale ja się nie poddam i wznawiam swoją prośbę. Dzięki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
Oryginalnie wysłał szczęka: [qb]Ok za odpowiednią kwotę mogę ją zdobyć, jaka jest Twoja propozycja? Twoja oferta = cena bluzy + moja marża Powinieneś mieć duże kieszonkowe[/qb] W takim razie ponawiam swoją ofertę.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał szczęka: [qb] Oryginalnie wysłał szczęka: [qb]Ok za odpowiednią kwotę mogę ją zdobyć, jaka jest Twoja propozycja? Twoja oferta = cena bluzy + moja marża Powinieneś mieć duże kieszonkowe[/qb] W takim razie ponawiam swoją ofertę.[/qb] A skąd ty masz takie wtyki szczęka i dlaczego tak ci zależy żeby mi załatwić tę bluzę po tym co ode mnie usłyszałeś , hmm??? No a jeżeli możesz mi załatwić to podaj cenę mądralo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
Oryginalnie wysłał smarek: [qb] Oryginalnie wysłał Pawel555: [qb]wpadnij do Olsztyna na rynek, ruskie i wietnamce wszystko maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nawet paliwo rakietowe..[/qb] Bardziej mi zależy na oryginalnej bluzie, ale dzieki za info. Cóż nie moja wina że się ubierasz na bazarze, no al cóż nie każdego stać na oryginalną bluzę tak jak mnie, nie Pawełek.?[/qb] Z tego co przeczytałem stać Cię na oryginalne ciuchy i musi Tobie zależeć na tej bluzie. Podaj swoją cenę, ja swoją i dojdziemy do porozumienia.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Więc umowmy się na 100 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
chodzi o nową bluzę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał szczęka: [qb]chodzi o nową bluzę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] To zależy, jeżeli uda ci się zdobyć bluzę urzywaną ale w b. dobrym stanie to ok. ale jeżeli będzie mocno z****na to nie. Oczywiście najlepiej jak by była nowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
To moja cena (wyjściowa) 500 zł
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał szczęka: [qb]To moja cena (wyjściowa) 500 zł[/qb] No, a jednak nie myliłem się ze jesteś ostro w banie jebnięty. I mam prośbę zamknij się już i nie pisz nic, plizzzzz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
Widzisz, ani za krzty kultury, ani umiejętności negocjacji.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jakiej kultury, czy ty zdajesz sobie sprawę z ceny którą podałeś, tym bardziej wkręcasz że jesteś w stanie załatwić mi bluzę. Ach przestań
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
Oryginalnie wysłał szczęka: [qb] Twoja oferta = cena bluzy + moja marża Powinieneś mieć duże kieszonkowe[/qb] Nie zapominaj o tym, co napisałem. Z naciskiem na moja marża. Chyba wiesz, że dobra słabo dostępne mają o wiele wyższą cenę.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał szczęka: [qb] Oryginalnie wysłał szczęka: [qb] Twoja oferta = cena bluzy + moja marża Powinieneś mieć duże kieszonkowe[/qb] Nie zapominaj o tym, co napisałem. Z naciskiem na moja marża. Chyba wiesz, że dobra słabo dostępne mają o wiele wyższą cenę.[/qb] Więc się targuję i mówię że cena 100 a nie 500
|
|
|
Link skopiowany do schowka