Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Gorączkowo szukam bluzy reprezentacji Polski (PUMA z napisem POLSKA na plecach). Bluza jest jasna z czerwonymi wstawkami. Jeżeli ktoś wie jak można ją zdobyć lub może ktoś ma ją i chce sprzedać to prosze o informacje. Poza tm mam pytanie?? Jak się skontaktować z PZPN po prze mail, bo z ich strony nie można wysłać, jest coś zwalone., POZDROWIONKA @ L L !!!

Bonus: Unibet
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja mam taką bluzę...ale niestety dostałem ją pod choinkę i nie wiem gdzie zostala kupiona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Misiu mam dla ciebie zajebistą bluze ze skóry leoparda ( nie puma ale zawsze). Jest troche zakrwawiona, co sprawia wrażenie czerwonych wstawek. Wieczorem moge sprayem wy****ć na plecach pogrubioną kursywką napis POLSKA (jak wolisz Poland to daj znać).
Co do ceny na pewno sie dogadamy.

pozdrawia Kwiasior Junior ze miasteczka Smarkowo Zdroje

ps. jeeeeee bedzie kasiora na jabole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 567
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 567
wpadnij do Olsztyna na rynek, ruskie i wietnamce wszystko maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nawet paliwo rakietowe..

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał gryzonko:
[qb]Misiu mam dla ciebie zajebistą bluze ze skóry leoparda ( nie puma ale zawsze). Jest troche zakrwawiona, co sprawia wrażenie czerwonych wstawek. Wieczorem moge sprayem wy****ć na plecach pogrubioną kursywką napis POLSKA (jak wolisz Poland to daj znać).
Co do ceny na pewno sie dogadamy.

pozdrawia Kwiasior Junior ze miasteczka Smarkowo Zdroje

ps. jeeeeee bedzie kasiora na jabole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Dzięki za informacje ale chyba raczej nie skorzystam. A jak chcesz na wino topowiedz gdzie mieszkasz a przyjade i wrzuce ci coś do czapki żebyś nie zdychał z głodu i nie musiał jak dzikis polować żeby coś zerzreć. Aha a ja mam zeszłotygodniowy chleb, jak coś to moge c podesłać jeszcze nie jest suchy całkowicie. Pozdrawim

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Pawel555:
[qb]wpadnij do Olsztyna na rynek, ruskie i wietnamce wszystko maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nawet paliwo rakietowe..[/qb]
Bardziej mi zależy na oryginalnej bluzie, ale dzieki za info. Cóż nie moja wina że się ubierasz na bazarze, no al cóż nie każdego stać na oryginalną bluzę tak jak mnie, nie Pawełek.?

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Pietrano:
[qb]Ja mam taką bluzę...ale niestety dostałem ją pod choinkę i nie wiem gdzie zostala kupiona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Mam prośbę czy móglbyś się dowiedzieć gdzie została kupiona? Będe bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Oryginalnie wysłał smarek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gryzonko:
[qb]Misiu mam dla ciebie zajebistą bluze ze skóry leoparda ( nie puma ale zawsze). Jest troche zakrwawiona, co sprawia wrażenie czerwonych wstawek. Wieczorem moge sprayem wy****ć na plecach pogrubioną kursywką napis POLSKA (jak wolisz Poland to daj znać).
Co do ceny na pewno sie dogadamy.

pozdrawia Kwiasior Junior ze miasteczka Smarkowo Zdroje

ps. jeeeeee bedzie kasiora na jabole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Dzięki za informacje ale chyba raczej nie skorzystam. A jak chcesz na wino topowiedz gdzie mieszkasz a przyjade i wrzuce ci coś do czapki żebyś nie zdychał z głodu i nie musiał jak dzikis polować żeby coś zerzreć. Aha a ja mam zeszłotygodniowy chleb, jak coś to moge c podesłać jeszcze nie jest suchy całkowicie. Pozdrawim[/qb]
hohooho kolega burżuj. Panicz chce koniecznie orginalną bluzę, a i moze jescze coś na bełta rzuci. Dobra skoro nalegasz to ci potem wrzuce namiar na komóre do jednego górala co fajkami w Niemczech handluje.Może jak kupisz od niego z 4 kartony to ci tą bluze gratis dorzuci?

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał gryzonko:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał smarek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gryzonko:
[qb]Misiu mam dla ciebie zajebistą bluze ze skóry leoparda ( nie puma ale zawsze). Jest troche zakrwawiona, co sprawia wrażenie czerwonych wstawek. Wieczorem moge sprayem wy****ć na plecach pogrubioną kursywką napis POLSKA (jak wolisz Poland to daj znać).
Co do ceny na pewno sie dogadamy.

pozdrawia Kwiasior Junior ze miasteczka Smarkowo Zdroje

ps. jeeeeee bedzie kasiora na jabole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Dzięki za informacje ale chyba raczej nie skorzystam. A jak chcesz na wino topowiedz gdzie mieszkasz a przyjade i wrzuce ci coś do czapki żebyś nie zdychał z głodu i nie musiał jak dzikis polować żeby coś zerzreć. Aha a ja mam zeszłotygodniowy chleb, jak coś to moge c podesłać jeszcze nie jest suchy całkowicie. Pozdrawim[/qb]
hohooho kolega burżuj. Panicz chce koniecznie orginalną bluzę, a i moze jescze coś na bełta rzuci. Dobra skoro nalegasz to ci potem wrzuce namiar na komóre do jednego górala co fajkami w Niemczech handluje.Może jak kupisz od niego z 4 kartony to ci tą bluze gratis dorzuci?[/qb]
Mam prośbę, jeżeli nie chceszmi pomóc to nie zaśmiecaj tutaj swoimi idiotycznymi wpisami i nie zachowuj się jak półgłówek.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Dobra głąbie bo już znudziło mi sie z ciebie żartować. Jeśli nie zauważyłeś to jest dział private picks, i daje sie tutaj typy a nie jakieś qrwa ogłoszenia z ciucholandu. Jak chcesz dać ogłoszenie o swoją śmieszną bluzę, masz od tego dział "to i owo".
Wiesz juz teraz kto i co zaśmieca, czy trzeba ci to jescze bardziej dobitnie wytłumaczyc?

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał gryzonko:
[qb]Dobra głąbie bo już znudziło mi sie z ciebie żartować. Jeśli nie zauważyłeś to jest dział private picks, i daje sie tutaj typy a nie jakieś qrwa ogłoszenia z ciucholandu. Jak chcesz dać ogłoszenie o swoją śmieszną bluzę, masz od tego dział "to i owo".
Wiesz juz teraz kto i co zaśmieca, czy trzeba ci to jescze bardziej dobitnie wytłumaczyc?[/qb]
A ty jesteś qrwa adminem że się wpieprzasz. Jak będą chcieli to wywalą ten pic a ty nie jak nie jesteś adminem to w******alaj i się nie wpieprzaj między bułkę a zakąskę. KPW?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
nie musze być adminem aby mnie wqwiały ogłoszenia małoletnich dresiarzy w dziale private picks

*** do kogoś z moderatorów*** niech ktoś zamknie albo przeniesie ten chory temat

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał gryzonko:
[qb]nie musze być adminem aby mnie wqwiały ogłoszenia małoletnich dresiarzy w dziale private picks

*** do kogoś z moderatorów*** niech ktoś zamknie albo przeniesie ten chory temat[/qb]
Małoletnim dresiarzem to ty jesteś frajerze. Ja nie zacząłem tej głupiej rozmowy więc kto tu jest gówniarzem to nie powiem. Więc tak jak już mówiłem wyjazd i cię nie ma.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
Czyżby adminowstwo spało?
Czy już zasady Private Picks nie obowiązują?

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Niestety na allegro nikt takiej bluzy nie wystawił na licytację. A może ktoś wie w jaki sposób można skontaktowac się z PZPN??? Bo nie można napisać maila, jakiś błąd na stronie. ;/

Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
Ok za odpowiednią kwotę mogę ją zdobyć, jaka jest Twoja propozycja?
Twoja oferta = cena bluzy + moja marża
Powinieneś mieć duże kieszonkowe

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
[QUOTE]Oryginalnie wysłał szczęka:
[qb]Ok za odpowiednią kwotę mogę ją zdobyć, jaka jest Twoja propozycja?
Twoja oferta = cena bluzy + moja marża
Powinieneś mieć duże kieszonkowe[/qb][/QUOTE

Przykro jest mi że nikt nie chce mi pomóc, a tylko są tacy ludzie jak ty którzy mi tylko docinają. Miałem nadzieję że spotkam tutaj pomocnych, dorosłych ludzi, ale widze że się przeliczyłem

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Oryginalnie wysłał smarek:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał szczęka:
[qb]Ok za odpowiednią kwotę mogę ją zdobyć, jaka jest Twoja propozycja?
Twoja oferta = cena bluzy + moja marża
Powinieneś mieć duże kieszonkowe[/qb][/QUOTE

Przykro jest mi że nikt nie chce mi pomóc, a tylko są tacy ludzie jak ty którzy mi tylko docinają. Miałem nadzieję że spotkam tutaj pomocnych, dorosłych ludzi, ale widze że się przeliczyłem[/qb]
buahahahah jeszcze nie zrozumiałeś o co sie rozchodzi? napisze ci dużymi literami - TO NIEODPOWIEDNIE MIEJSCE NA TWOJE OGŁOSZENIE.
To tak jakbyś podczas niedzielnej mszy wlazł na ambonę i zaczął wrzeszczeć ża masz tanio malucha do sprzedania. I co potem byłbyś zdziwiony że niby tylu religijnych ludzi i nikt ci nie pomógł, co więcej jeszcze sie krzywo patrzą?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
To jest poważna oferta a nie wyśmiewanie.

PS
Jak będziesz zakładał temat, który nie wiąże się z typami, to załóż go w To i Owo i nikt nie będzie "nieuprzejmy".

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1