|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
Za stówkę, to możesz od kolesi spod budki z piwem kupić, jeśli oczywiście skroją ją komuś. Zapomnij o mojej ofercie.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał szczęka: [qb]Za stówkę, to możesz od kolesi spod budki z piwem kupić, jeśli oczywiście skroją ją komuś. Zapomnij o mojej ofercie.[/qb] No i całe szczęście, w końcu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806 |
W przypływie nagłego dobrego humoru trochę off-topic ale ... muszę się Wam przyznać iż od momentu jak zakupiłem sobie niedawno po meczu ze Szwecją polo Puma reprezentacji Polski i ubieram na każdy mecz z udziałem Polaków to jeszcze nie przegrali meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . A przeciwnicy byli mocni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I tu niestety zła informacja - > czemu nie kupiłem przed eliminacjami !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806 |
Aż się ostatnio zastanawiałem przed Serbią czy nie ubierać i obstawić Serbię X2 !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał jotte: [qb]W przypływie nagłego dobrego humoru trochę off-topic ale ... muszę się Wam przyznać iż od momentu jak zakupiłem sobie niedawno po meczu ze Szwecją polo Puma reprezentacji Polski i ubieram na każdy mecz z udziałem Polaków to jeszcze nie przegrali meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . A przeciwnicy byli mocni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I tu niestety zła informacja - > czemu nie kupiłem przed eliminacjami !![/qb] Ok ale gdzie ją kupiłeś i za ilę. Da znać
|
|
|
Link skopiowany do schowka