West Ham U. [3 - 4] Tottenham H. 16' [1 - 0] M. Noble 41' [2 - 0] C.A. Tevez 51' [2 - 1] J. Defoe (pen.) 63' [2 - 2] T. Tainio 85' [3 - 2] B. Zamora 89' [3 - 3] D. Berbatov 90' [3 - 4] P. Stalteri
FT Zilina [3 - 2] Slovan Bratislava 23' [0 - 1] P. Masaryk 60' [1 - 1] S. Sestak (pen.) 64' [1 - 2] T. Mojsky 80' [2 - 2] B. Vomacka 90' [3 - 2] S. Sestak
West Ham U. [3 - 4] Tottenham H. 16' [1 - 0] M. Noble 41' [2 - 0] C.A. Tevez 51' [2 - 1] J. Defoe (pen.) 63' [2 - 2] T. Tainio 85' [3 - 2] B. Zamora 89' [3 - 3] D. Berbatov 90' [3 - 4] P. Stalteri
FT Zilina [3 - 2] Slovan Bratislava 23' [0 - 1] P. Masaryk 60' [1 - 1] S. Sestak (pen.) 64' [1 - 2] T. Mojsky 80' [2 - 2] B. Vomacka 90' [3 - 2] S. Sestak
Dyrektor do pracownika: - Panie, pan wszystko robi powoli - powoli pan myśli, powoli pisze, powoli mówi, powoli się porusza! Czy jest coś, co robi pan szybko? - Tak, szybko się kurwa męczę...
Nuns on the Run 2W szpitalu: - Siostrooo, paaająąąk - Daj mi pan spokój! - Ale siostrooo, paaająąk - Powiedziałam, daj mi pan spokój! Dorosły facet, a pająka sie boi! - Gdzie mnie ciąąągniesz bestiooo ??
Trzech facetów całe życie zbierało na wyjazd do Kenii. Byli tak zdesperowani, że jedli suchy chleb popijając wodą. No i w końcu uzbierali pieniądze i wyjechali. Pewnego wieczoru jeden z nich mówi: - Ej chłopaki, może napijemy się wódki? Drugi mówi: - Ok, super A trzeci: - Kur..., ja całe życie prawie nic nie jem, nie piję, tylko po to, żebyśmy wyjechali! Zbieram na to, żebym mógł sobie pozwolić na zwiedzanie, na wycieczki! A wy wydajecie kasę na wódkę? Ja się na to nie piszę! I obrażony poszedł spać. W tej sytuacji poszli tylko we dwóch. Kupili 2 flaszki, nachlali się i wrócili do domu. Rano wstają, patrzą, a nie ma trzeciego! Wychodzą przed kwaterkę .... Patrzą... a tam leży krokodyl - gruby, ogromny, piękny krokodyl z otwartą paszczą! Patrzą, a z tej paszczy wystaje głowa tego trzeciego. Stoją tacy całkowicie nawaleni, patrzą i jeden mówi: - Patttrrrrrrzzzzz starrrryyyyyy, na wóóóóóódkę sęęępiłłłłłł, a śpiwooorek toooo sobbbbbie Lacosty strzeeeeeeeelił...
West Ham U. [3 - 4] Tottenham H. 16' [1 - 0] M. Noble 41' [2 - 0] C.A. Tevez 51' [2 - 1] J. Defoe (pen.) 63' [2 - 2] T. Tainio 85' [3 - 2] B. Zamora 89' [3 - 3] D. Berbatov 90' [3 - 4] P. Stalteri
FT Zilina [3 - 2] Slovan Bratislava 23' [0 - 1] P. Masaryk 60' [1 - 1] S. Sestak (pen.) 64' [1 - 2] T. Mojsky 80' [2 - 2] B. Vomacka 90' [3 - 2] S. Sestak
przypadek ? haha genialne, top tygodnia
ja też nie jarze co ma wspólnego Kazio i Eugeniusz z wynikami ??
West Ham U. [3 - 4] Tottenham H. 16' [1 - 0] M. Noble 41' [2 - 0] C.A. Tevez 51' [2 - 1] J. Defoe (pen.) 63' [2 - 2] T. Tainio 85' [3 - 2] B. Zamora 89' [3 - 3] D. Berbatov 90' [3 - 4] P. Stalteri
FT Zilina [3 - 2] Slovan Bratislava 23' [0 - 1] P. Masaryk 60' [1 - 1] S. Sestak (pen.) 64' [1 - 2] T. Mojsky 80' [2 - 2] B. Vomacka 90' [3 - 2] S. Sestak
przypadek ? haha genialne, top tygodnia
ja też nie jarze co ma wspólnego Kazio i Eugeniusz z wynikami ??
West Ham U. [3 - 4] Tottenham H. 16' [1 - 0] M. Noble 41' [2 - 0] C.A. Tevez 51' [2 - 1] J. Defoe (pen.) 63' [2 - 2] T. Tainio 85' [3 - 2] B. Zamora 89' [3 - 3] D. Berbatov 90' [3 - 4] P. Stalteri
FT Zilina [3 - 2] Slovan Bratislava 23' [0 - 1] P. Masaryk 60' [1 - 1] S. Sestak (pen.) 64' [1 - 2] T. Mojsky 80' [2 - 2] B. Vomacka 90' [3 - 2] S. Sestak