|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jak nie bron, bankowo bym sie nie wymienil z kim kto ma nowy nick, bez obrazy, ale tylko frajerzy wymieniaja sie z kims kto jest od niedawna zarejestrowany i wplacaja pierwsi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
a co do money18 to mnie tez chcial wydymac ale nie dalem sie nabrac na te jego slabe sztuczki - popieram rozmusa - dlaczego ten ziomek money ciagle moze tutaj pisac? do mnie też ten wafel przysłał priva Dajcie link do profilu tego kolesia to zaraz go zbanuje. prosze bardzo: https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showprofile&User=12549
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Co ciekawe ten ziomek Mooney18 oszukiwal takze ludzi na czacie bwin.com - nie radze nikomu sie z nim wymieniac. Podobno mial jakies bony ktorych tak na prawde nie mial i wymagal wplaty od kogos dopiero potem wysylal bony. Oczywiscie nie musze pisac ze tych bonow nikt nie otrzymywal kto wczesniej wplacil. Sagat ma racje - tylko WYJATKOWO NAIWNE osoby wplacaja jako pierwsze osobie ktora ma konto od niedawna i niestety wtedy to jest glownie wina tych osob ze traca kase.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
money18 juz nie bedzie wysylal privow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
mnie wydymał na 2,40 PLN  i co ja teraz poczne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
 Kupie kaske na MB w zamian za karte doładowującą każdej sieci... Oczywiście, promocja -20% Tylko teraz Karte 50zł - sprzedaje za 40zł itd. Mogę wysyłać kod pierwszy... Pozdrawiam i zaprzaszam na priv oraz GG: 8978608. Udane wymiany m.in z: Krupierem, Slovikiem, Bursztykiem, Dadycool'em, a ostatnio ze Zmianowym... Czekam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam Czy poratuje ktos 35zł na mb w zamian doładuje konto simplus oraz Mix za 50zł.Pozdrawiam GG:3596811 PS Doładuje konto jako pierwszy.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
pilnie kupie 10 zł na MB, płace Inteligo
sprzedam karte era25 za 20 zł
gg: 4229394
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Rano bede miał 1000zł na MB Chetnych zapraaszam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Rano bede miał 1000zł na MB Chetnych zapraaszam ! niebawem się odezwę, od razu chciałem zapytać o zasady wymiany? jakiś procent dla siebie bierzesz czy coś takiego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
sprzedam 200 zł na MB. PKO inteligo
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Rano bede miał 1000zł na MB Chetnych zapraaszam ! niebawem się odezwę, od razu chciałem zapytać o zasady wymiany? jakiś procent dla siebie bierzesz czy coś takiego? Bierze, bierze i to nie mało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Kupie MB 6780633 (zweryfikowany) w zamian mbank
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam Czy poratuje ktos 35zł na mb w zamian doładuje konto simplus oraz Mix za 50zł.Pozdrawiam GG:3596811 PS Doładuje konto jako pierwszy.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Rano bede miał 1000zł na MB Chetnych zapraaszam ! niebawem się odezwę, od razu chciałem zapytać o zasady wymiany? jakiś procent dla siebie bierzesz czy coś takiego? Bierze, bierze i to nie mało  a no na dobre piwko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 113 |
czy wiecie jakie sa prowizje od wyplat w expekcie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Kupie MB 6780633 (zweryfikowany) w zamian mbank
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Resztki z MB sprzedam (27,10 zł) za 27 zł na mbank, zweryfikowany, wiele wymian za sobą, gg: 2785539
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449 |
czy wiecie jakie sa prowizje od wyplat w expekcie ? nie ma wogole ale to nie ten dzial zadawania pytan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 113 |
przepraszam ze zasmiecam jak bylbys laskawy w jakim dziale szukac? od wyplaty 400zl chca 40zl prowizji na konto w mbanku
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|