Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Here I have one match that you can't miss

Wolves-Preston 2 (5.00) 90%

I'm going to bet 50$ maybe more but not sure.
Wish me luck.
SLAV

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
And one more match it is:

Millwall-Cr.Palace 1 (1.80) 95%

It is also a good match to bet some money.
SLAV

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Hmmm Slav "Wolfs" mean Wolves is a "impossible" team that you have true Preston maybe will win.
But Preston is quite good team and I don't know that it's 100% good tip
You look at Monka's tips Newcastle it must be good but I haven't now any good tips.
I think about it.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
But I think you will try yours tip.
Good luck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
slav, a skad masz ta pewnosc co do meczu wilkow z prestonem?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Właśnie nie wszyscy muszą operować znajomością języka angielskiego i dlatego prosiłbym o pisanie 2 wersji językowych, dla Moniki po angielsku dla nas Polaków po polsku.
Problem nie dotyczy tylko tego tematu, gdyż niejednokrotnie spotkałem się z obcojęzycznymi opisami meczy i prognoz na naszym forum. :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał Tytus:
slav, a skad masz ta pewnosc co do meczu wilkow z prestonem?

Poprostu mam takie przeczucie i sam stawiam na to kase duza.
Jezeli przegraja to ja tez na tym troszke strace. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Patrz wyzej ;P.
Jak chcesz mozesz zagrac ale nie obiecuje 100% zwyciestwa(takich poprostu nie ma). Sam wiesz ze shit happens.
Pozdrowionka
SLAV

Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
To smieszne przeciez jest wiele zagranicznych forum a typujecie i rozmawiacie ze soba po Angielsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
No coz w koncu Monia tu rzadzi
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A propo powie mi ktos czy jutro (w srode) bedzie totomix czynny? Bo jak nie to znaczy ze ligi angielskiej nie zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dwa dobre typy na środę : Blackburn i Fulham stawiam na to 100 $. Pozdrowienia

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ryan Totomix jest czynny dopiero w czwartek.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Wołga a prof czynny ?
Zreszta u mnie nie ma profa , więc gówno moge na jutro zagrać a typy mam niezłe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ryan jeśli możesz to podaj mi dwa dobre typy na jutro.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Stary osobiscie to chyba zadzwonie do dziadka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> u niego jest prof
powiedz mi tylko czy jutro otwarty prof bo slyszalem ze tak.
Typy dzwonie do dzoadka i powiem mu zeby dal na
Newcastle z Boro (widzisz co sie dzieje sroki wygrywaja z all a boro od 1 grudzien nie strzela bramki)
i na manchester ostatnio szaleje i giggs wrocil wiec moj zawodnik i powinno byc dobrze ponad 2 zł kurs a to oznacza 100% wkładu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Please write here (on this topic) only in English. It's Monika's26 topic and I think she would also like to know what is going on, on her topic "Don't miss that match".
We should respect Monika's right to know what and who is writting on her subject.
Thank you all.
SLAV

Dołączył: Oct 2001
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 148
Wolga,
Tak ja Ti teda podam dva dobre typy na jutro.

Newcastle United - Middlesbrough 1
FC Everton - Manchester United 2

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Good tips for Wednesday:

Newcastle ---> 1,6 or lower (100%)
Liverpool ---> 2,9 (90%)
Leeds--------> 2,2 (90%)
I put also Manchester because I very like this team and Giggs will be play , but remember shit happens.

Slav and Monika26 good luck! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Monika26 Everton - MU 1 why do you think that ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 148
!!!!!!!!!!!


Opravuju se prominte nechtela jsem dat Everton!!

FC Everton - Manchester United 2!!!!

!!!!!!!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Good tips for tomorrow is : Fulham 1, Tottenham 2, and very difficult match West-Ham - Derby 2

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Thanks Monika .
Shit happens but Man Utd now is good team .
"Shot" many goals.
Bye
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, forty, Sensei, rafal08, Lukasz111, Green Arrow, aker, alfa, 11kera11, bukma, rymoholik), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,075
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1