Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]I'm sad Monika because I forgot to see earlier your types and I didn't put any money on this good match, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> but anyway i hope for more matches like this from your side, thanks a lot for types and I must say you are very competent person and I believe 100 % in your types.
Your Sincerely
SLAV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]

He's very stupid man... don't listen him <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Autor Temat: Naucz sie najpierw angielskiego tępaku
slav007o
Member
Member # 1392 wysłano 21-12-2001 23:51
--------------------------------------------------------------------------------
Wiesz co nie chcialo mi sie w ogole tego pisac ale ze wzgledu ze nudzilo mi sie mowie sobie czemu nie mam napisac do tego cwela buhahaha.
Jestes naprawde zajebisty i trzymaj tak dalej, a propos twego angielskiego to tez jestes najlepszy.
Z poszanowaniem twoj kochanek.
ROMAN
--------------------------------------------------------------------------------
Wiadomości: 37 &#0124; Miejscowość: Zielona Góra &#0124; Zarejestrowany: Gru 2001


Pozdrawiam slav.. widac lubisz inna dziurke.. twoja bajka (ja nie jestm zainteresowany)... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Sorry Monika for littering this forum by my messages by I just wanted to say that if you have little money bet on match:

Crewe-Man City 2 (2.00)

Manchester is 90 % a banker,

Crewe will play this game with jungsters because there are many players injured.
I will place 50$ on this game with a combo plus match:
Trabzon-Goetzpe 1
Wish me good luck. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
Impressive, realy impressive.
I think about Diyabakir - Ferenbahce result.
How did you do that Monika??


Congatulations! :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Have you some tips for today?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Bombi Monika26 is very good "tipovacka"
Today my tips
Slav I send it today :
Lazio-Bologna 1,40 for Lazio
Birmingham-Wallsal 1,5 for Birmingham
I put there also ROberto Cecon
Tips from totomix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
And keep smiling
Monika26 - good tips for Diyaki...!!!!!!
:rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
Wake up Monika ....Please.

I need your help... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Bombi:
[qb]I need your help... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]

A ponoć wiekszosc ludzi i tak gra swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Well, well - congratulations.
Diyarbakir is a very good shot. Respect... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
Szakal..
Pierwszy raz proszę o typy Monikę.
Jestem pod ogromnym wrażeniem jest trafionego typu w lidze tureckiej (patrz wyżej)!

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
I have a questio for you Ryan Giggs, could you do me a favor next time when you give your types could you also say how much money do you bet on this matches, that I can know what kind of money should I invest. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS. For Ryan Giggs Przepraszam ze po angielsku ale nie chcialem aby Monia miala mi za zle ze wypisuje cos za jej plecami, zreszta wiesz to tak jakby ona prowadzila te forum po turecku, holendersku lub czesku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Merry Christmas to you all and especially for you Monika.
SLAV

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
OK. Slav no problem
If I send only two or three tips I pay
much money
(a propo tez bede po angielsku choc mi to cienko idzie tez monike lubie :-) na mało meczy minimalna stawka to 10 zeta a czasem 5 zalezy od stanu kasy gdybym miał wiecej to sie samo rozumie)
And I play that AKO must be over 2 zł then I have 100% what I pay.
Merry Christmas Slav
Merry Christmas Monika and Happy New Good Year <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Keep smiling <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 148
hi Bombi


--------------------------------------------
Very impressive, realy impressive.
I think about Diyabakir - Ferenbahce result.
How did you do that Monika??

Congatulations!


Have you some tips for today?
--------------------------------------------

very easy, if you knew fenerbahce is missing 8 players !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 148
shit [Linked Image] ankaragucu killed my 30$ dollars

but it's ok I still win !
and I still smile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 148
Postp. Crewe Alexandra ? - ? Manchester C.


slav do you still win ? cause Trabzon won.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Hi Monika Crewe don't play today.
I'm at the moment on www.livegoal.net [livegoal.net]
And see it .

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Birmingham-Wallsal 1:0 go babe finished
Now I'm waiting for Lazio. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Slav I find good tip for tommorow
It's Empoli - Ancona 1,8 (in Totomix) 1,45 (Expekt)
tommorow you must be fast because it must be lower
I think I also put deutch hockey :
Krefeld - Essen (in totomix I don't know but in expekt 1,35)
Maybe sth of NBA but now I don't now it but AKO will be over 2zł ( za dyche puszcze stary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
Keep smiling <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Shit they postponed the match between:

Crewe-Man City <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

because of a frozen pitch.
Why, why if they played today it would be 100 % a banker and now. Shit I have really bad luck with these types, I hope that although the match was postponed I will stil win this cash.
I just must to win it. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Lazio-Bologna 2:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
I lost my cash. Maybe tommorow would be good <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 148
bad luck

lazio 2-2

Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 939 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,973
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1