|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb]I'm sad Monika because I forgot to see earlier your types and I didn't put any money on this good match, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> but anyway i hope for more matches like this from your side, thanks a lot for types and I must say you are very competent person and I believe 100 % in your types. Your Sincerely SLAV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] He's very stupid man... don't listen him <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103 |
Autor Temat: Naucz sie najpierw angielskiego tępaku slav007o Member Member # 1392 wysłano 21-12-2001 23:51 -------------------------------------------------------------------------------- Wiesz co nie chcialo mi sie w ogole tego pisac ale ze wzgledu ze nudzilo mi sie mowie sobie czemu nie mam napisac do tego cwela buhahaha. Jestes naprawde zajebisty i trzymaj tak dalej, a propos twego angielskiego to tez jestes najlepszy. Z poszanowaniem twoj kochanek. ROMAN -------------------------------------------------------------------------------- Wiadomości: 37 | Miejscowość: Zielona Góra | Zarejestrowany: Gru 2001 Pozdrawiam slav.. widac lubisz inna dziurke.. twoja bajka (ja nie jestm zainteresowany)... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Sorry Monika for littering this forum by my messages by I just wanted to say that if you have little money bet on match:
Crewe-Man City 2 (2.00) Manchester is 90 % a banker,
Crewe will play this game with jungsters because there are many players injured. I will place 50$ on this game with a combo plus match: Trabzon-Goetzpe 1 Wish me good luck. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Impressive, realy impressive. I think about Diyabakir - Ferenbahce result. How did you do that Monika??
Congatulations! :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Have you some tips for today?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Bombi Monika26 is very good "tipovacka" Today my tips Slav I send it today : Lazio-Bologna 1,40 for Lazio Birmingham-Wallsal 1,5 for Birmingham I put there also ROberto Cecon Tips from totomix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> And keep smiling Monika26 - good tips for Diyaki...!!!!!! :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Wake up Monika ....Please.
I need your help... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Bombi: [qb]I need your help... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] A ponoć wiekszosc ludzi i tak gra swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Well, well - congratulations. Diyarbakir is a very good shot. Respect... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Szakal.. Pierwszy raz proszę o typy Monikę. Jestem pod ogromnym wrażeniem jest trafionego typu w lidze tureckiej (patrz wyżej)!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
I have a questio for you Ryan Giggs, could you do me a favor next time when you give your types could you also say how much money do you bet on this matches, that I can know what kind of money should I invest. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PS. For Ryan Giggs Przepraszam ze po angielsku ale nie chcialem aby Monia miala mi za zle ze wypisuje cos za jej plecami, zreszta wiesz to tak jakby ona prowadzila te forum po turecku, holendersku lub czesku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Merry Christmas to you all and especially for you Monika. SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
OK. Slav no problem If I send only two or three tips I pay much money (a propo tez bede po angielsku choc mi to cienko idzie tez monike lubie :-) na mało meczy minimalna stawka to 10 zeta a czasem 5 zalezy od stanu kasy gdybym miał wiecej to sie samo rozumie) And I play that AKO must be over 2 zł then I have 100% what I pay. Merry Christmas Slav Merry Christmas Monika and Happy New Good Year <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Keep smiling <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 148 |
hi Bombi
-------------------------------------------- Very impressive, realy impressive. I think about Diyabakir - Ferenbahce result. How did you do that Monika??
Congatulations!
Have you some tips for today? --------------------------------------------
very easy, if you knew fenerbahce is missing 8 players !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 148 |
shit [ Linked Image] ankaragucu killed my 30$ dollars but it's ok I still win ! and I still smile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 148 |
Postp. Crewe Alexandra ? - ? Manchester C.
slav do you still win ? cause Trabzon won.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Hi Monika Crewe don't play today. I'm at the moment on www.livegoal.net [ livegoal.net] And see it . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Birmingham-Wallsal 1:0 go babe finished Now I'm waiting for Lazio. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Slav I find good tip for tommorow It's Empoli - Ancona 1,8 (in Totomix) 1,45 (Expekt) tommorow you must be fast because it must be lower I think I also put deutch hockey : Krefeld - Essen (in totomix I don't know but in expekt 1,35) Maybe sth of NBA but now I don't now it but AKO will be over 2zł ( za dyche puszcze stary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Keep smiling <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Shit they postponed the match between:
Crewe-Man City <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
because of a frozen pitch. Why, why if they played today it would be 100 % a banker and now. Shit I have really bad luck with these types, I hope that although the match was postponed I will stil win this cash. I just must to win it. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Lazio-Bologna 2:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> I lost my cash. Maybe tommorow would be good <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 148 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka