Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
platynowy a widziałeś córkę Tuska?? Nice czica, moim zdaniem własnie całkiem inna niż pseudogwiazdy Wałęsowna czy Kwaśniewska!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Focus - owszem, widziałem ją kilka razy.
Niczego sobie. Pisałes, ze ten program chyba nie dla niej i z tym się zgadzam.
Bardzo rzadko oglądam ten program.
Rozpocząłem oglądanie poprzedniej edycji tylko i wyłącznie dla jednej kobiety grin Odpadła, program dla mnie się skonczył wink

Tylko zeby z Kasi nie zrobiła sie taka osoba jak z Wałęsowej ! Program chyba ją tak wylansował i zmienił tongue

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Wałesowa jest naprawade na maxa walnięta!

Ja rozumie że telewizja zapewne zadziałała by na każdego z nas ale to co z nią sie stało to przesada.

Jak dla mnie Wałęsówna to Polska słabsza wersja Paris tylko jej jeszcze pornusa brakuje! Zachowanie bardzo podobne smile

Pozdrawiam Platynowy piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Działa wam panowie ta strona: http://www.n.pl/

Niech ktoś sprawdzi jak może smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Originally Posted by Jose
Działa wam panowie ta strona: http://www.n.pl/

mi działa

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by rangiz9
Originally Posted by Jose
Działa wam panowie ta strona: http://www.n.pl/

mi działa

Potwierdzam.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
A długo musicie czekać aż sie załaduje?

I jaką przeglądarką otwieracie stronke?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Jose
A długo musicie czekać aż sie załaduje?

I jaką przeglądarką otwieracie stronke?

Faktycznie lekko przymula. Po 5 odswiezeniu w koncu zaladowalo 100%. Przegladarka: Opera
Screen: http://images21.fotosik.pl/53/bf5401debeeeba47.jpg

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
Originally Posted by Jose
A długo musicie czekać aż sie załaduje?

I jaką przeglądarką otwieracie stronke?

Pare sekund

Mozilla

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Jaka wiadmość na onecie!!!
"Lody pomagają zajść w ciążę" laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Dzięki panowie za pomoc z tą stronką piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Jose - co do Paris - nie przepadam za nią ale córce Wałęsy do niej dużo brakuje. I nie chodzi o imprezy itd. Tylko jesli chodzi o wygląd. Paris nie jest jakas pieknoscia ale przeciez Wałęsówna to bardzo brzydka mizerota.

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Originally Posted by drfocus
platynowy a widziałeś córkę Tuska?? Nice czica, moim zdaniem własnie całkiem inna niż pseudogwiazdy Wałęsowna czy Kwaśniewska!!

Sympatyczna bardzo, szkoda tylko, że była tak strasznie stremowana. Ale powinna się rozkręcić z czasem. Oby smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Miło powspominac stare dobre czasy.
Siostre zebralo na porzadki w szafce, wywaliła kilka rzeczy jej niepotrzebnych.
Wsród nich m.in album 'Basketball 1997/98' ze wszsytkimi drużynami w NBA. To były czasy :

Moje Denver troche słabe ale lubiane wink San Antonio z Elliottem, Del Negro, Averym na rozegraniu ..
Miami z Lenardem, Timem, Mashburnem.
W Nowym Jorku John Starks, w 76 -tkach młodziuki Allen wink
Wizards z Rodem Stricklandem, Muresanem grin
W Golden Sprewell, Joe Smith ..

To były piękne czasy, w których uciekało sie z ostatnich lekcji by zobaczyc idoli w akcji, kłamało sie mame ze cos mi dolega by tylko zostać w domu i oglądać mecz a nie iśc do kościoła ..

Coś wspanialego, powspomninać piękna sprawa smile ..

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jurek Mielewski - ten od siatkówki w Polszmat Soprt przyznał się, że gra u buka grin Powiedział, że za "drobne sumy" laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by Szewczenko
Jurek Mielewski - ten od siatkówki w Polszmat Soprt przyznał się, że gra u buka grin Powiedział, że za "drobne sumy" laugh

w zeszlym roku wygrywal po kursach 1,01, a w tym roku wpierdala wypłate laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Kasia Tusk zajebista beybe, tylko widac ze troche speszona, nieprzyzwyczajona do kamer i TV.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
Originally Posted by Gvizdek
ponoc ma tanczyc z jakims murzynem.. jak mu tam hilton, hawilton? aaa wiem HAMILTON laugh
Bingo, bango, bongo.. his name is Roberto Luongo !
confused

Taniec z Gwiazdami laugh laugh laugh
z pełną odpowiedzialnością moge przyznać że nie oglądałem ani sekundy żadnego odcinka tych sików.
ciekawe czy ktoś w tym kraju poza mną dokonał takiej sztuki? (mam tu oczywiście na myśli ludzi stosunkowo młodych z dostępem do TV)
Jestem jedyny?
puke



Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Nicpoń, jest nas dwóch grin

co prawda ogladałem z kilka minut, ale te wszystki programy z gwiazdami to......... laugh

polszmat następny szit wymyslił, jakieś śpiewanie z gwiazdami ;|

jeszcze zwycięzca ma podpisać kontrakt i płyte nagrać <szok>, gdyby nie było go na to stać

beznadziejne te programy

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,934
Jest nas Trzech ;-) Nawet nigdy nie widziałem reklamy tego programu :-)

ps. ale ja nie oglądam właściwie w ogóle TV grin (poza wiadomościami i sportem ;-) )

Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei), 2,621 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,318
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1