Originally Posted by Biczu
Licze na angielski finał.....
the Blues wreszcie osiągną cel którego od dwóch lat nie daja rady osiągnąc..

Ja liczę na finał Valencia - Roma piwo

Nie lubię czewonych i niebieskich laugh