|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
100 Euro dostaniesz  wg mnie bah jest gdzies 3 lata wstecz ze swoja oferta, euroliga - nie ma spreadow ani over/under liga mistrzow - oferta jak 3 lata temu na b&w, czyli 8 mozliwosci biathlon - tylko na zwyciezce a poza tym na nba 1,85-1,85 to chyba lekka przesada
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
max kwota bonusu wynosi 300zl, jeśli wpłacisz więcej to i tak dostaniesz max 300zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
FC Sevilla - Shakhtar Donetsk (under/over 2.5) 1,75 1,75
ja pie... leze
obracam, wyplacam i wywalam z ulubionych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
To własnie jest najgorsze u tego buka. Na spready w NBA 1,85. Z underami/overami w piłce czy w kosza podobnie. Cięzko u tego bukmachera o przyzwoite kursy ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Tak, potwierdzam. Bukmacher ten ma chyba jedne z najgorszych kursow dostepnych na rynku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
niestety kursy takie sa w bah i juz, ja gram tylko dla zabawy czasem wiec nie patrze na kurs za bardzo, jedeyne co mi pasuje to ze ksieguja mi wplate po wyslaniu screena w ciagu 5 minut
a jak ktos szuka kursow na NBA w okolicach 1.93 - 1.95 z handi to niech poszuka dobrze, mozna takie znalezc, niska marza to teraz nie problem, wszystko zalezy jak sie szuka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ja pieniądze w BaH mam przypadkiem Z NBA czasami mozna znaleźć ciekawy kurs na 1 czy 2 ale to tylko czasami. Najgorsi nie są. Jako jedyni obecnie z buków u ktorych gram (chyba 6) wystawili kursy na drugą ligę polską 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
kursy over/under czy handi - to faktycznie porażka ale np na nhl lub piłkę nożną 1x2 - nie są takie złe i nie odbiegają od reszty , natomiast sprawnie działają w zakresie wpłat i wypłat - noi oczywiście bonusik 300 zł. - 100 % najlepszy obecnie na rynku ( choc zaczął się delikatny ruch w innych firmach po okresie posuchy - cóż mechanizmy konkurencji poszły w ruch )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
na BaH jest opcja 'kupna bonu' ale nie wiem czy mozna dac komus taki bon czy to jest po prostu opcja przelewu pomiedzy wlasnymi kontami w BaH??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
na BaH jest opcja 'kupna bonu' ale nie wiem czy mozna dac komus taki bon czy to jest po prostu opcja przelewu pomiedzy wlasnymi kontami w BaH?? kupujesz bon i przychodzi Ci pocztą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428 |
ktos mial problemy z realizacja ostatniego bonusu? mi wyskakuje komunikat ze nie moge zrealizowac bonusu, a wpalcilem ponad 300 pln
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
pewnie ich system automatycznego dopisania bonusu nie czyta wpłat większych niż 300 zł. , napisz do supportu napewno dopiszą ci bonus
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
ktos mial problemy z realizacja ostatniego bonusu? mi wyskakuje komunikat ze nie moge zrealizowac bonusu, a wpalcilem ponad 300 pln ja wpłącilem 301 a dopisali 300 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428 |
ten support to o kant chuja potluc  zanim ja sie do nich dobije, 2 godziny na livechacie i na mailu wisze i nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428 |
Podany bonus nie może zostać przez Pana/Panią zrealizowany (WL)! dokladnie to mi wyskakuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Podany bonus nie może zostać przez Pana/Panią zrealizowany (WL)! dokladnie to mi wyskakuje  ja dziś wplacałem i dodali normalnie ..czyzby koniec  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428 |
no nie bardzo chce mi sie wierzyc  predzej wymysla mi jakies lamanie regulaminu, najgorzszy jest ten support.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325 |
ja przed chwilą skorzystałem z bonusa na koncie 600PLN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428 |
nosz kurwa normalnie nie wierze  nie rozumiem gdzie oni maja problem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325 |
a jak jest z tym kursem 1.5?? to ma byc jeden mecz chociaż po takim kursie czy np moge puscic 3 mecze po 1.2 kurs co da łaczny kurs powyzej 1.5.Jak to jest??
|
|
|
Link skopiowany do schowka