Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Oto czołówka remisiarzy HT /do przerwy/ w lidze portugalskiej:
W domu:
a/ MARITIMO 9 meczy,w tym 7 remisów HT=77,7%
b/ AVES 11 meczy,w tym 8 remisów HT=72,7
c/ LEIRA 10 meczy,w tym 7 remisów HT=70%
d/ AMADORA 10 meczy,w tym 6 remisów HT=60%
Na wyjazdach:
a/ BEIRA MAR 10 meczy,w tym 8 remisów HT=80%
b/ V.SETUBAL 10 meczy,w tym 7 remisów HT=70%
c/ AMADORA 11 meczy,w tym 7 remisów HT=63,6%
d/ ACADEMICA 10 meczy,w tym 6 remisów HT=60%.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Jako podsumowanie wykazanych poprzednio dorobków drużyn notujących największą ilość remisów HT /do przerwy/w swoich ligach-podam teraz,które z dziś mających być rozegranych są wg mnie "najciekawsze"ze statystycznego punktu widzenia:
UKRAINA:
a/ZORIA
b/DNIPRO
WŁOCHY:
a/SIENA
b/REGGINA
c/PARMA
d/AC MILAN
HISZPANIA:
a/GETAFE
b/ESPANYOL
c/ZARAGOZA
PORTUGALIA:
a/BEIRA MAR
b/MARITIMO
Przypominam,że chodzi tu o remisy HT /do przerwy/...
Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
Originally Posted by edi8
Dzisiejszy mecz w 3.Bundeslidze,czyli Regionallidze Nord pomiędzy
Herthą Berlin II a Wilhelmshaven jest interesujący wg mnie z kilku powodów:
a/w drużynie gości występuje od kilku tygodni były reprezentant Polski,do niedawna w Wiśle Kraków-PAWEŁ KRYSZAŁOWICZ i już zdążył strzelić bramkę.Mający świetną kartę poprzednich występów w Niemczech "Kryszał"został teraz sprowadzony po to aby ratować Wilhelmshaven przed spadkiem z ligi,gdyż są w strefie spadkowej.
b/Obie drużyny to sąsiedzi w ligowej tabeli/Hertha 16 miejsce a Wilhelmshaven 17 ale ma 1 mecz zaległy/więc każdy mecz muszą traktować poważnie aby uciec przed spadkiem.
c/w moim odczuciu kursy na ten mecz nie odpowiadają aktualnej formie obu rywali i bardzo wyraźnie faworyzują gospodarzy,a ich dorobki za ostatnie 4 ligowe mecze w tym sezonie to:
HERTHA 0-1-3
WILHELMSHAVEN 1-2-1.
Reasumując:uważam,że Hertha nie wygra także dzisiejszego meczu jak nie zrobiła tego w 4 ostatnich i gram to z ryzykiem,bo wbrew oddsmakerom-bo na remis smile i bardzo wysoki kurs takiego zdarzenia.
UWAGA:Choć aż tak dużym optymistą nie jestem to myślę jednak,że gwiazda jaką na poziom 3.Bundesligi"Kryszał" jest niewątpliwie- to coś dziś strzeli.Kto wie,czy nie będzie to jedyna bramka tego meczu...Więc może zagram też na"podwójną szansę" czyli x2. smile
Pozdrawiam.
YES!YES!YES!Wynik 2:2 czyli oba typy trafione...
Poprzedni mecz HERTHY BERLIN II,którego analizę przypominam miał
w dziwny sposób zawyżony przez oddsmakerów kurs na-będących totalnie bez formy i "w drodze"do Oberligi-gospodarzy.Podobna a
dla mnie dziwna sytuacja miała miejsce i dziś gdy berlińczycy spotykali się z wiceliderem HAMBURGEREM SV a kursy na remis to 3,2 i na gości 2,3...W tej sytuacji powstała możliwość zagrania pokerowego na tzw.sztuczny surebet wykluczający jedną z opcji wyniku-w tym przypadku zwycięstwo HERTHY a obstawienie np.za 500j.remisu a za 700j.gości aby w spokojny sposób tę wg mnie niewłaściwą ocenę szans wykorzystać wobec takich kursów wystawionych przez oddsmakerów.W temacie "surebety"o takiej możliwości dokonałem wpisu.Tak też się stało:mecz zakończył się wynikiem 1:1 premiującym ten pomysł na sztuczny surebet,bo za wydane np.w"TOTO-MIXIE"500zł+700zł=1200zł zysk netto przy grze w obie strony to 240 zł.Ryzykując 1200zł do wygrania netto 240zł,czyli YIELD=20%.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 41
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 41
Mam serdeczną prośbę. Jeśli ktoś znajdzie odrobine czasu to może uda mu się znaleść jakas stronkę o piłce ręcznej gdzie znajduje się tabela, ale taka w której można wybrać runde po której będzie wyświetlana, przynajmniej z 8 czołowymi ligami, oraz zeszłymi sezonami poczynając od 2000/2001. Betexplorer zawiera irytujący bug, który pokazuje tabele od końca, np wybieramy żeby pokazał po 2 rundach, a on pokazuje po przedostatniej i ostatniej rundzie. Będe niezmiernie wdzięczny. Kolejny raz zawodzi mnie google, do konkretnych wyszukiwań zdaje się byc bezuzyteczne.

Pozdrawiam wszystkich forowiczów

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
bukichektor-choć do formatu miałem masę linków do ciekawych stron z ręcznej,to nigdy nie trafiłem na taką,która spełniałaby podane kryteria.Być może znajdziesz to czego szukasz dopiero na płatnych stronach ze statystykami-chyba że forumowicze pomogą..
Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
Jako podsumowanie wykazanych poprzednio dorobków drużyn notujących największą ilość remisów HT /do przerwy/w swoich ligach-podam teraz,które z dziś mających być rozegranych są wg mnie "najciekawsze"ze statystycznego punktu widzenia:
UKRAINA:
a/ZORIA
b/DNIPRO
WŁOCHY:
a/SIENA
b/REGGINA
c/PARMA smile
d/AC MILAN
HISZPANIA:
a/GETAFE smile
b/ESPANYOL smile
c/ZARAGOZA smile
PORTUGALIA:
a/BEIRA MAR smile
b/MARITIMO
Przypominam,że chodzi tu o remisy HT /do przerwy/...
Pozdrawiam.
Jakiś taki typowo alkoholowy wyszedł bilans w remisach HT /do przerwy/,gdyż na 11 meczy remisy były w 5-czyli w 45%(procentach).......

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Originally Posted by bukichektor
Mam serdeczną prośbę. Jeśli ktoś znajdzie odrobine czasu to może uda mu się znaleść jakas stronkę o piłce ręcznej gdzie znajduje się tabela, ale taka w której można wybrać runde po której będzie wyświetlana, przynajmniej z 8 czołowymi ligami, oraz zeszłymi sezonami poczynając od 2000/2001. Betexplorer zawiera irytujący bug, który pokazuje tabele od końca, np wybieramy żeby pokazał po 2 rundach, a on pokazuje po przedostatniej i ostatniej rundzie. Będe niezmiernie wdzięczny. Kolejny raz zawodzi mnie google, do konkretnych wyszukiwań zdaje się byc bezuzyteczne.

Pozdrawiam wszystkich forowiczów


nie wiem czy o to ci chodzi ale masz linka i poszukaj . zawsze coś znajdziesz .


http://sportsresultater.tv2.dk/index.php?resmenu&g=hb&stats=true&tp=all&lid=75

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Tytułowe"ciekawostki"odnoszą się dziś do jednego tylko meczu a mianowicie do pojedynku na szczycie w lidze czeskiej,gdzie grają
zajmujący 3.miejsce LIBEREC z 2.w tabeli SLAVIĄ PRAGA.
Oto wykaz rezultatów H2H na boisku gospodarzy za ostatnie 4 mecze:3:3,1:1,0:1,0:0 czyli z punktu widzenia LIBERCA 0-3-1 a
jeśli chodzi o stosunek under/over 2,5 gola wynosi on 3:1=75%.
Wobec powyższego gram dziś:
a/ remis FT /full time/
b/ remis HT /half time/
c/ under 2,5 gola

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
Tytułowe"ciekawostki"odnoszą się dziś do jednego tylko meczu a mianowicie do pojedynku na szczycie w lidze czeskiej,gdzie grają
zajmujący 3.miejsce LIBEREC z 2.w tabeli SLAVIĄ PRAGA.
Oto wykaz rezultatów H2H na boisku gospodarzy za ostatnie 4 mecze:3:3,1:1,0:1,0:0 czyli z punktu widzenia LIBERCA 0-3-1 a
jeśli chodzi o stosunek under/over 2,5 gola wynosi on 3:1=75%.
Wobec powyższego gram dziś:
a/ remis FT /full time/
b/ remis HT /half time/
c/ under 2,5 gola
Remis HT /do przerwy/już siadł bo jest 0:0...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
Tytułowe"ciekawostki"odnoszą się dziś do jednego tylko meczu a mianowicie do pojedynku na szczycie w lidze czeskiej,gdzie grają
zajmujący 3.miejsce LIBEREC z 2.w tabeli SLAVIĄ PRAGA.
Oto wykaz rezultatów H2H na boisku gospodarzy za ostatnie 4 mecze:3:3,1:1,0:1,0:0 czyli z punktu widzenia LIBERCA 0-3-1 a
jeśli chodzi o stosunek under/over 2,5 gola wynosi on 3:1=75%.
Wobec powyższego gram dziś:
a/ remis FT /full time/ madb/ remis HT /half time/ smile
c/ under 2,5 gola
smile Mecz zakończony wynikiem 0:1,więc weszły 2z3 typów:remis HT oraz under 2,5 gola.
Pozdrawiam.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Dzisiaj II włoska.Za 30 minut mecze.
Napoli - Vicenza
Staty:poprzednie 3 sezony pierwsze mecze pomiedzy zespołami to remisy, rewanże to win gospodarzy oraz remisy HT
Propozycje:
1)win Napoli
2)remis HT
3)over 2,5

Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
Tutaj znalazłem jak ktoś by był zainteresowany odnośnie statystyk i ogólnie modelowania meczu piłki nożnej kilka ciekawych lektur w pdfie (niestety mocno trzeba znać inglisz:/)

1. http://www.dcs.shef.ac.uk/intranet/teaching/projects/archive/ug2004/pdf/u1am4.pdf

2. http://www.swan.ac.uk/economics/dpapers/2003/0311.pdf

3. http://www.lums.lancs.ac.uk/publications/viewpdf/002501/

Miłej lektury jak ktoś jest zainteresowany statystyką %-) pozdr.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Na dziś jako "najciekawszy"mecz w ENGLISH CHAMPIONSHIP pomiędzy:
PRESTON a IPSWICH
Trzy ostatnie wzajemne mecze/dom+wyjazd/to:3:2;3:1;4:0 dla Preston a więc same zwycięstwa oraz same wyniki over 2,5 gola.
Gram ten mecz:
a/ PRESTON FT /full time/
b/ over 2,5 gola
Pozdrawiam.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
EDi, Imarcel - podawajcie kurs zdarzenia. bez kursu całą zabawa nie ma sensu

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
"gryzonko"-temat ten nie miał i nie ma nadal być zapisem tego co ja gram.Jego tytuł mówi wszystko:"Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki" i powstał z zamiarem prezentowania samych np.tendencji czy serii w dorobkach poszczególnych drużyn,bądź w ich wzajemnych pojedynkach.Jedynie jako podsumowanie wniosków płynących z wykazywanych pewnych w/w a
charakterystycznych aktualnych osiągnięć analizowanych drużyn
podaję typy,które mają wg mnie największą szansę wejścia-pod warunkiem zachowania ciągłości dostrzeżonych zachowań danych zespołów.Owszem-ja też gram je-ale jest to tylko jakaś część w ramach tego co jest moją grą a czego nie miałem ani nie mam zamiaru prezentować.Forma skrótowa"Ciekawostek"w"Private Picks"-same wynikające ze statystyk typy bez analiz-powstała dla Tych,którzy nie zaglądają do"sports insider",aby mogli także z nimi się zapoznać.
Dlatego też nie podaję i nie będę nigdy podawał stawek a czasem jedynie moją pewność wejścia danego typu.Typy te mogą stanowić samodzielne zakłady singlowe ale mogą też być elementem combosów
poprzez łączenie ich z innymi tu podawanymi-lub z wynikającymi z dobieranych wg własnych innych metod-stanowiąc wtedy ich jakąś cząstkę.Jeżeli ktokolwiek korzysta z tych wykazanych w tytułowych "Ciekawostkach" zachowań drużyn to Jego sprawą jest co z tymi typami robi,łącznie z tym jak je sobie stawkuje czy w jakiej formie/single,combo/je nadaje i jak je łączy.Powtórzę:te
typy nie są prezentacją mojej całej gry i podawanie do nich stawek /bez obrazu całej gry!/ nic by tu nie dało.A tematu"Gra
metodami by Edi8"zakładać nie będę...Pozdrawiam.
"gryzonko": Dość dawno temu powyższą informację już w tym temacie zamieszczałem jako odpowiedź dla innych userów-teraz ją tylko przytaczam adresując do Ciebie,stąd identyczna treść jak poprzednio ale Twój nick w nagłówku.Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Ale tu piszesz o stawkach -ich faktycznie nie ma sensu podawać. Z kursami sprawa wygląda troche inaczej. Związek jest tutaj ścisły - nie wystarczy stwierdzić że najpewniej wygrają, wypadałoby jeszcze sie zastanowić czy gra jest warta świeczki po tym kursie

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by gryzonko
Ale tu piszesz o stawkach -ich faktycznie nie ma sensu podawać. Z kursami sprawa wygląda troche inaczej. Związek jest tutaj ścisły - nie wystarczy stwierdzić że najpewniej wygrają, wypadałoby jeszcze sie zastanowić czy gra jest warta świeczki po tym kursie
"gryzonko"-rodzi się pytanie pogłębiające moją poprzednią dla Ciebie odpowiedź:owszem mogę kursy podawać.Ale których buków???
Wobec tego dylematu postanowiłem nie podawać ich wogóle bo w temacie o statystyce cyferek jest dość-a jeżeli kogoś mecz zainteresuje poprzez wykazany np.bilans H2H to łatwo sobie u swego buka sprawdzi kurs.Tak to widzę...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
z których? nic prostszego - w betbrain masz podany kurs średni, oraz kurs najwyższy -w sam raz

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Originally Posted by imarcel
Dzisiaj II włoska.Za 30 minut mecze.
Napoli - Vicenza
Staty:poprzednie 3 sezony pierwsze mecze pomiedzy zespołami to remisy, rewanże to win gospodarzy oraz remisy HT
Propozycje:
1)win Napoli
2)remis HT
3)over 2,5


stety 1/3 trafione....miałem podac under 2,5 ale wcześniejsze wyniki przekonały mnie do overa a tu 0:0
Edi8 mój kochany prestonik szuka remisu już od 16 kolejek .Nie chcę byc prorokiem ale byc może to będzie dzisiaj.W tygodniu padaja często "fajne wyniki"...zobaczymy

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
UWAGA! UWAGA! UWAGA! PAWEŁ "KRYSZAŁ" KRYSZAŁOWICZ rządzi w swej nowej drużynie w 3.Bundeslidze /Regionalliga Nord/WILHELMSHAVEN
i właśnie strzelił bramkę na 1:0 z Kickers Emden!!!

Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, burbon, poozon, aker, JelineK, alfa, Sensei), 1,671 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,782
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1