|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Pomoże ktoś z tą piosenką Abby ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Dzieki  Abby cos sie znajdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Poszukuje piosenki zespołu Abba - Waterloo czy jakis taki tytul Prosze o pomoc bo siostra mnie denerwuje .. Trzymaj w tym i Waterloo. Kazdy chetnie sciagne mysle. Wszystkie hity spakowane w rarze dla jasnosci. ABBA - Chiquitita ABBA - Dancing Queen ABBA - Fernando ABBA - Gimme Gimme Gimme ABBA - Knowing Me, Knowing You ABBA - Mama Mia ABBA - SOS ABBA - Take a Chance On Me ABBA - Thank You For The Music ABBA - The Winner Takes It All ABBA - Waterloo ===> http://www.sendspace.com/file/ecubes
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
poszukuje starszej już piosenki co ją często na wybiegach mody puszczali, przynajmniej mi się tak kojarzy (m.in były skecze kabaretowe o modzie z tą nutą) rytm muzyki prosty coś ala: tadada tadada tadada  na pewno znacie tylko co to za wykonawca?  pomozecie ? pomozecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
nowa piosenka prince'a poszukiwana
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
poszukuję Goya-W zasięgu Twego wzroku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 323
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 323 |
moze ktos z Was zna kawalek z reklamy Warki uznanie na pomorzu http://www.warka.com.pl/home.htm reklama uznanie na pomorzu pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 134 |
sandra - around my heart ma ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
poszukuje bardzo pilnie melodii, na moje oko to jakas muzyka klasyczna, kojarzy mi sie z jakas katastrofa, nie da sie tego inaczej napisac,... poprostu zajebiscie buduje napiecie!!! leci przed kazdym meczem Korony zanim pilkarze wyjda z szatni!! marne moje nadzieje ale jednak czekam na propozycje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 323
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 323 |
Brainstorm - Thunder Without Rain
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
Dziabor, moze carmina burana - o fortuna, na Pasach kiedys tez to puszczali pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Witam Panowie. Mam prosbe raczej niecodzienną  Poszukuje piosenek lub samej muzyki przy ktorych mozna by tanczyc takie oto tance : -walc angielski -tango -walc wiedeński -fokstrot -quickstep -samba -rumba -chacha -paso doble -jive Jakby ktos cos mial to bede bardzo wdzieczny, i jesli ktos bedzie cos wrzucal to prosze napisac odnosnik przy piosnce do jakiego tanca ona jest. Dzieki z Gory i pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
poszukuję:
Razorlight - America Justin Timberlake: What Comes Around Snow Patrol - Chasing Car Hinder: Lips Of An Angel
zgóry dziękuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Posiada ktos "Na zakrecie" Agnieszki Osieckiej ???
Z gory THX
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 570
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 570 |
Poszukuje pewnej nutki od dosyc dawna... jest to nutka która wykonuje "indianiec" i jest ona bez słow gra ja na ajakimś flecie czy cos takiego i jest taka sama w sobie "żałobna" vos w tym stylu Jest dosyc znana ... zna ktos ja ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
Best of the best - Original Soundtrack
Płyta wydana w 2004 roku - USA.
Na początku lat 90-tych, złotego okresu dla tysięcy wypożyczalni z pirackimi kastemi video - film "The best of the best" był bardzo popularny. Ścieżka dźwiękowa ukazała się dopiero w 2004 roku i dla wielbicieli "tego klimatu" może być bardzo ciekawa.
1.Jim Capaldi - Tales of power
2.Stubblefield & hall - Best of the best
3.Kirsten Nash - American hotel
4.Jim Capaldi - Something so strong
5.Golden earring - The devil made me do it
6.Golden earring - Radar love - live
7.Charlie Major - Backroads
8.Paul Gilman - Original score medley
9.Charlie Major - Someday I`m gonna ride in a cadillac
Prosze jak ktoś ma o przeslanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Dziabor, moze carmina burana - o fortuna, na Pasach kiedys tez to puszczali pzdr wielkie piwo  nie sadzilem ze ktos sie domysli  na Koronie wlasnie leci ten motyw tylko w troche szybszej i nowoczesnej wersji!!!! ale juz trop mam czego szukac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 833
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 833 |
Poszukuje wesołych piosenek do tańców
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
szukam Gwen Stefani - The Sweet Escape 
|
|
|
Link skopiowany do schowka