|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Po tej odpowiedzi będę wiedział ile ma postów ale około 40 i co nie da się ominąć tego "mądrego punktu w regulaminie" - stego co czuje jak nikt wcześniejszym osobom nie dał odpowiedzi to po północy da ktoś odpowiedz żę NIE!!!-sprytnie Na wszelki wypadek W.CH Chyba przejde się po forum i wyśle te brakujące posty jaki jestem mądry i piękny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
DO CONRADA
Faktycznie to ograniczenie 50 postów to jest drobna przesada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Rozumiem, że chodzi o ograniczenie napływu "nowych", którzy biorą udział tylko ze względu na nagrody itp... Nie lepszym rozwiązaniem było by: - minimalnie 50 postów lub 4 miesięczne członkostwo na forum. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 402
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 402 |
Nie mam 50 postów jednak do tej pory grałem w TT
Czekając na decyzje podaje inicjały J.C
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Regulamin zostanie lekko zmieniony, ale osoby, które wpisały się a nie mają jeszcze 50 postów BĘDĄ przyjęte do TT. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Możecie od tej chwili nawet wysyłać posty bo ten tydzień liczy się już do lutego (ponieważ wczoraj była ostatnia niedziela w miesiącu - partz regulamin).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 600
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 600 |
zglaszam udzial inicjaly: A.Cz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268 |
No to się bardzo cieszę, z tej zmiany regulaminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To ja w takim razie wyrażam chęć wzięcia udziału w TT. Moje inicjały to Ł.SZ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107 |
No to wpozadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moje inicjaly z polskimi znakami Ł.M bez polskich L.M zalezy jak kto preferuje, pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807 |
Jeżeli jeszcze można (troche się zagapiłem) PZ
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
Ja tez bym chcial zagrac!!!!czy mozna sie dolonczyc???Pozdrawiam Mario
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
Ja tez sie zglaszam!!!! Moje incjaly to M.Ś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104 |
P.N. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001 |
Moje inicjały S.W Jeśli jeszcze mogę oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
zgłaszam się moje inicjały to P.A.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
ni wiem czy termin juz upłynol ale jeżeli nie to siś zgłaszam S.K
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2001
Posty: 46 |
Troszke juz pozno, ale moze mie nie wyrzucicie (nie chce czekac caly miesiac). Mam zamiar typowac (nie robilem tego od pol roku). AK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Cze zgłaszam sie do konkursu.
Conrad: adresu domowego nie trzeba podawać.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam i dołączam sie do konkursu moje inicjały to T.W.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał T.W.: [qb]Witam i dołączam sie do konkursu moje inicjały to T.W.[/qb] Witam T.W. Jest to ostatni decydujący tydzień w rankingu TT na luty i niestety nie będziesz mógł wziąć w nim udziału. Możesz zacząć grać już od następnego poniedziałku, bowiem zacznie się nowy miesiąc w rankingu TT i wszyscy wystartują z równym limitem 5000. Sorry za utrudnienia i zapraszam do udziału w TT Expekt.com od przyszłego poniedziałku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Cze zgłaszam sie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Długo mnie nie było, ale już wróciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dlatego też zgłaszam się do konkursu TT i czekam tylko na nowy miesiąc, żeby móc zacząć typować. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrowko
|
|
|
Link skopiowany do schowka