Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Po tej odpowiedzi będę wiedział ile ma postów ale około 40 i co nie da się ominąć tego "mądrego punktu w regulaminie" - stego co czuje jak nikt wcześniejszym osobom nie dał odpowiedzi to po północy da ktoś odpowiedz żę NIE!!!-sprytnie stop

Na wszelki wypadek W.CH

Chyba przejde się po forum i wyśle te brakujące posty jaki jestem mądry i piękny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
DO CONRADA

Faktycznie to ograniczenie 50 postów to jest drobna przesada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Rozumiem, że chodzi o ograniczenie napływu "nowych", którzy biorą udział tylko ze względu na nagrody itp...
Nie lepszym rozwiązaniem było by:
- minimalnie 50 postów lub 4 miesięczne członkostwo na forum. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2001
Posty: 402
J
Jac Offline
addict
addict
J Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 402
Nie mam 50 postów jednak do tej pory grałem w TT

Czekając na decyzje podaje inicjały
J.C

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Regulamin zostanie lekko zmieniony, ale osoby, które wpisały się a nie mają jeszcze 50 postów BĘDĄ przyjęte do TT. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Możecie od tej chwili nawet wysyłać posty bo ten tydzień liczy się już do lutego (ponieważ wczoraj była ostatnia niedziela w miesiącu - partz regulamin).

Dołączył: Oct 2001
Posty: 600
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 600
zglaszam udzial
inicjaly: A.Cz

Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
No to się bardzo cieszę, z tej zmiany regulaminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To ja w takim razie wyrażam chęć wzięcia udziału w TT.
Moje inicjały to Ł.SZ.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
L
member
member
L Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
No to wpozadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moje inicjaly z polskimi znakami Ł.M bez polskich L.M zalezy jak kto preferuje, pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
P
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
Jeżeli jeszcze można (troche się zagapiłem)
PZ

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Ja tez bym chcial zagrac!!!!czy mozna sie dolonczyc???Pozdrawiam Mario

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Ja tez sie zglaszam!!!!
Moje incjaly to M.Ś.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
H
member
member
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
P.N.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
Moje inicjały S.W
Jeśli jeszcze mogę oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
zgłaszam się
moje inicjały to P.A.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
ni wiem czy termin juz upłynol ale jeżeli nie to siś zgłaszam S.K

Dołączył: Feb 2001
Posty: 46
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 46
Troszke juz pozno, ale moze mie nie wyrzucicie (nie chce czekac caly miesiac). Mam zamiar typowac (nie robilem tego od pol roku).
AK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Cze zgłaszam sie do konkursu.

Conrad: adresu domowego nie trzeba podawać.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam i dołączam sie do konkursu moje inicjały to T.W.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał T.W.:
[qb]Witam i dołączam sie do konkursu moje inicjały to T.W.[/qb]

Witam T.W.

Jest to ostatni decydujący tydzień w rankingu TT na luty i niestety nie będziesz mógł wziąć w nim udziału. Możesz zacząć grać już od następnego poniedziałku, bowiem zacznie się nowy miesiąc w rankingu TT i wszyscy wystartują z równym limitem 5000. Sorry za utrudnienia i zapraszam do udziału w TT Expekt.com od przyszłego poniedziałku.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Cze zgłaszam sie.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Długo mnie nie było, ale już wróciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dlatego też zgłaszam się do konkursu TT i czekam tylko na nowy miesiąc, żeby móc zacząć typować. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrowko

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, aker, rymoholik), 1,963 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,561
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1