Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
No qurwa teraz zagralem sitago 10 osobowego 5+0.5$ zostaly 4 osoby bylm 2 z malutka strata i dostaje JJ goscio rais ja call flop K99 ja check on all in ja po namysle call on pokazuje 1010 Turn 10 River 2 no zesz ja pierniczeeeeeeeeeee
Co za zwalony soft !!!!!!!walone badbeaty !!!!!!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
A ja opowiem jakiego mialem farta
0,50/1$ NL

Na reku KK, a wiec fajnie wyglada
Na preflopie jeden gracz raisik do 3$ ja reraise do 9
Wszedl jeszcze jeden zawodnik... i ten pierwszy tez sprawdzil...

Flop- JAA

A wiec zalamka frown

No ale trzeba probowac laugh Bet 9$
Pierwszy sprawdza... drugi folduje

Turn- 6

Ja- check
Koles- check

River- 4

Pocik wart 34$

Ja- check
Koles- All in'a poszedl - za 40$

I mysle... mysle... ma tego karty czy nie
...a moze fullem mnie trzasnie

kasa Sprawdzilem kasa tongue

Pokazal mi 88... myslalem ze padne ze smiechu laugh laugh


Skad decyzja o sprawdzeniu??

Koles czesto blefowal i pokazywal karty laugh


Ale za duze emocje na takich limitach... wracam do swoich 0,10/0,20 i ciulam dalej cool
Spokojniej piwo

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
no a ja wczoraj panowie mialem cos nie spotykanego smile gram sobie NL 0.25/0.50 standardowo w party wchodze ajk zawsze z 20$ na stol. Gram na 2 stolach smile wszytsko jak zawsze. Ale... jest jedna rzecz ktrora sie nie mogla zdazyc byla nie realna nie mozliwa nie wiarygodna itd tongue na jednym stole gram normalnie jakies 44-45$ na stole juz mam czyli OKi po 1,5h gry okolo. stoly 6 osobowe. A na drugim stole.... I to jest nie realne nie wiem czy mozilwe o co chodzlo ale przegralem cala kase prawie samymi blindami (i jedno wejscie z AJ za 3$) (ktos podbil do 3$). A tak nie mialem nic zupelnie!!! bez przeprwy q2, 83, 10,2 itd frown niccccc zupelnie malo tego tylko raz sie zdazylo ze gdyby zagral z J6 wtedy wygralbym. bo na stole pojawilo sie JJ i na turnie 6 ale ludzie nie grali za duzo wiec wygralbym okolo 3-4$ a tak to zupelnie nic!!! rozumiecie to ?? zadnego Asa z cyzms nawet. no dobra raz wlasnei byl z J i raz z 6 nawet w kolorze ale jak ktos podobil do 4$ to nie zagralem (i dobzre zrobilem bo nie doszlo by nic) rozumiecie? przez 1,5h godziny przegralem cale 20$ na samych blindach jednym wejsciu za 3 jednym nei doszlym wejsciu za 0.5 (z tym A6 w kolore) i na koncu juz jak zostalo mi2,5$ zagralem all in z 97 (oczywiscie nic nei doszlo). MIELISCIE kiedys tak?? to jest mozliwe? rozegralismy jakies nie wiem okolo 150-200rozdan nie wiem nawet jak sparwdzic to w partypokerze. Ale nei wazne wazne czy kiedys tak mieliscie ze przegraliscie wszytsko z samych blindow a wtym czasie nei doszlo nic co by dalo wam wygrac? malo tego nic co pozwolilo by grac (mowie o zrowm mysleniu) kto gra z 83. No i co najwazniejsze nie wygralbym z zadna karta nawet jakbym wszedl. POZA tym J6 raz na tyle rozdan. a przypominam na drugim stoliku juz normalnie mialem choc tez bez rewelacji. Tak tylko chcialem sie wyzalic a nawet bardziej zapytac posmiac czy cos. Jak to mozliwe jest tongue

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Poniżej przykład, że pojedyncze rozdanie można wygrać z dowolną kartą smile

[Linked Image]

Oczywiście, że moje wejście do gry było w 100% niezamierzone: chciałem wykonać ruch na jednym stole, a tu nagle wyskoczył mi na wierzch inny i stąd też ten idiotyczny miniraise zamiast oczywistego folda - tak się czasami zdarza, gdy gra się na kilku stołach i wszystkie nachodzą na siebie...

No, ale jak to mawiają starzy Indianie: "Szczęście sprzyja lepszym" wink

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
hahah i wszystko jasne, a ja na poczatku tak patrzylem i myslalem co to za dziwna zagrywka tongue .

Wczoraj sam tak mialem pare razy, raz dalem mini raise przed flopem, ale po flopie juz musialem foldowac.

Ale zabolala mnie inna sytuacja, juz bylo 5 kart na stole, bylem z jednym gosciem w rozdaniu, nic nie mialem daje check, gosc podbija o 3$, ja akurat sie jakos przelaczalem miedzy stolami i zamiast fold dalem raise haha, gosc oczywiscie reraise i pozostalo juz tylko fold tongue

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Details
Name: (6168494-29) Texas Holdem Tournament
Description: Holdem Fixed Limit Tournament
Stakes: Limit Holdem
Money Type: Real Money
Levels/Blinds: 10 Hands, starting at 10/15
Payout Schedule: StandarStatus: Finished
Total Players Registered: 2
Buy In: 10.00
Entry Fee: 1.00
Starting Chips: $1,000
Total Prize Pool: $20 Real Money
Start Time: Thu 8th March 2007, 18:45:10
Finish Time: Thu 8th March 2007, 18:54:40
Duration: 00:09:30


Community Cards for hand


Hand History

Starting Hand #6168494-29

pascal123 is the Dealer

Shuffling Cards

pascal123 Posted Small Blind 25

TheBoss744 Posted Big Blind 50

Dealing Cards

pascal123 Raised to 50

TheBoss744 Raised to 50

pascal123 Raised to 50

TheBoss744 Calls 50

Dealing Flop (Jd,4c,3c)

TheBoss744 Bets 50

pascal123 Raised to 50

TheBoss744 Raised to 50

pascal123 Raised to 50

TheBoss744 Calls 50

Dealing Turn (6c)

TheBoss744 Bets 100

pascal123 Raised to 100

TheBoss744 Raised to 100

pascal123 All In

Dealing River (Td)

TheBoss744 Shows (Qc,Qd)

pascal123 Shows (Tc,Th)

5 Returned to TheBoss744 from Pot 2

pascal123 Wins 1,390 from Pot 1 with : Three of a Kind, Tens

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
> Game # 1,253,586,540 starting.
> Dealing Hole Cards(Ah As )
> Ceres211 raised for $0.28
> sadhou called for $0.28
> HoschH folded
> stellan7 folded
> johananas folded
> Dealing the Flop(8c Jc Qh )
> Ceres211 bet for $0.35
> sadhou raised for $0.70
> Ceres211 raised for $1.23
> sadhou raised for $2.26
> Ceres211 went all-in for $11.56
> sadhou went all-in for $4.99
> Extra chips returned to Ceres211, $5.19
> Dealing the turn(4d )
> Dealing the river(Ac )
> sadhou shows a Flush, Clubs
(Ac Qc Jc 8c 3c )
> Ceres211 mucked
> sadhou wins $16.31 with a Flush, Clubs


AA vs Q3c i na flopie Ac smirk

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
chcialem sie pochwalic ze zajalem 2 mce na betssonie i ciesze sie bo fuksa mialem niezmiernego smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
jak mnie wkur... że na CDPoker nie widać kart przeciwników przy all inach. Na Flopie byłem zadowolony, na turnie wniebowzięty a na riverze już tylko k.u.r.w.a.m.i. rzucałem:

http://img218.imageshack.us/img218/5584/50733877ym0.jpg

Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
hah to dopiero bad beat laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Nie widze tu zadnego bad beata

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
AAAKK vs AAKKK

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
to nie jest bad beat!
kolega byl zdominowany juz od początku rozdania

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Bad Beat:

Kiedy Twoja ręka zostanie pokonana przez szczęśliwie dobraną kartę.


nie widze tu szczesliwe dobranej karty tongue. Przeciwnik od poczatku mial lepsza reke

Dołączył: May 2006
Posty: 265
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 265
Czy czasami bad beat nie liczy się dopiero od karety ?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by maycj
to nie jest bad beat!
kolega byl zdominowany juz od początku rozdania
macyj ma racje, to nie bad beat, na straconej pozycji byłem od samego początku, tyle tylko, że nie widząc kart przeciwników przy all inie, cieszyłem się z tego co przniósł mi flop i turn...

Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
dla mnie to jest bad beat laugh
przegrac fulem kkkaa na aaakk to niesamowite smile

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Jaki bad beat jak koleś mial od samego poczatku lepsza reke od Ciebie. Nie myl pojec czlowieku.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Mateusz099
Czy czasami bad beat nie liczy się dopiero od karety ?

to tzw. bad beat jackpot, który można spotkac w niektórych pokerromach, samo pojęcie badbeata zostało wyjaśnione wyżej...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Przy takiej sytuacji preflop to ja bym rzucil to AK..

Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1