|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
No qurwa teraz zagralem sitago 10 osobowego 5+0.5$ zostaly 4 osoby bylm 2 z malutka strata i dostaje JJ goscio rais ja call flop K99 ja check on all in ja po namysle call on pokazuje 1010 Turn 10 River 2 no zesz ja pierniczeeeeeeeeeee Co za zwalony soft !!!!!!!walone badbeaty !!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
A ja opowiem jakiego mialem farta 0,50/1$ NL Na reku KK, a wiec fajnie wyglada Na preflopie jeden gracz raisik do 3$ ja reraise do 9 Wszedl jeszcze jeden zawodnik... i ten pierwszy tez sprawdzil... Flop- JAA A wiec zalamka  No ale trzeba probowac  Bet 9$ Pierwszy sprawdza... drugi folduje Turn- 6 Ja- check Koles- check River- 4 Pocik wart 34$ Ja- check Koles- All in'a poszedl - za 40$ I mysle... mysle... ma tego  czy nie ...a moze fullem mnie trzasnie  Sprawdzilem Pokazal mi 88... myslalem ze padne ze smiechu Skad decyzja o sprawdzeniu?? Koles czesto blefowal i pokazywal karty Ale za duze emocje na takich limitach... wracam do swoich 0,10/0,20 i ciulam dalej  Spokojniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
no a ja wczoraj panowie mialem cos nie spotykanego  gram sobie NL 0.25/0.50 standardowo w party wchodze ajk zawsze z 20$ na stol. Gram na 2 stolach  wszytsko jak zawsze. Ale... jest jedna rzecz ktrora sie nie mogla zdazyc byla nie realna nie mozliwa nie wiarygodna itd  na jednym stole gram normalnie jakies 44-45$ na stole juz mam czyli OKi po 1,5h gry okolo. stoly 6 osobowe. A na drugim stole.... I to jest nie realne nie wiem czy mozilwe o co chodzlo ale przegralem cala kase prawie samymi blindami (i jedno wejscie z AJ za 3$) (ktos podbil do 3$). A tak nie mialem nic zupelnie!!! bez przeprwy q2, 83, 10,2 itd  niccccc zupelnie malo tego tylko raz sie zdazylo ze gdyby zagral z J6 wtedy wygralbym. bo na stole pojawilo sie JJ i na turnie 6 ale ludzie nie grali za duzo wiec wygralbym okolo 3-4$ a tak to zupelnie nic!!! rozumiecie to ?? zadnego Asa z cyzms nawet. no dobra raz wlasnei byl z J i raz z 6 nawet w kolorze ale jak ktos podobil do 4$ to nie zagralem (i dobzre zrobilem bo nie doszlo by nic) rozumiecie? przez 1,5h godziny przegralem cale 20$ na samych blindach jednym wejsciu za 3 jednym nei doszlym wejsciu za 0.5 (z tym A6 w kolore) i na koncu juz jak zostalo mi2,5$ zagralem all in z 97 (oczywiscie nic nei doszlo). MIELISCIE kiedys tak?? to jest mozliwe? rozegralismy jakies nie wiem okolo 150-200rozdan nie wiem nawet jak sparwdzic to w partypokerze. Ale nei wazne wazne czy kiedys tak mieliscie ze przegraliscie wszytsko z samych blindow a wtym czasie nei doszlo nic co by dalo wam wygrac? malo tego nic co pozwolilo by grac (mowie o zrowm mysleniu) kto gra z 83. No i co najwazniejsze nie wygralbym z zadna karta nawet jakbym wszedl. POZA tym J6 raz na tyle rozdan. a przypominam na drugim stoliku juz normalnie mialem choc tez bez rewelacji. Tak tylko chcialem sie wyzalic a nawet bardziej zapytac posmiac czy cos. Jak to mozliwe jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Poniżej przykład, że pojedyncze rozdanie można wygrać z dowolną kartą [ Linked Image] Oczywiście, że moje wejście do gry było w 100% niezamierzone: chciałem wykonać ruch na jednym stole, a tu nagle wyskoczył mi na wierzch inny i stąd też ten idiotyczny miniraise zamiast oczywistego folda - tak się czasami zdarza, gdy gra się na kilku stołach i wszystkie nachodzą na siebie... No, ale jak to mawiają starzy Indianie: "Szczęście sprzyja lepszym" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
hahah i wszystko jasne, a ja na poczatku tak patrzylem i myslalem co to za dziwna zagrywka  . Wczoraj sam tak mialem pare razy, raz dalem mini raise przed flopem, ale po flopie juz musialem foldowac. Ale zabolala mnie inna sytuacja, juz bylo 5 kart na stole, bylem z jednym gosciem w rozdaniu, nic nie mialem daje check, gosc podbija o 3$, ja akurat sie jakos przelaczalem miedzy stolami i zamiast fold dalem raise haha, gosc oczywiscie reraise i pozostalo juz tylko fold 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279 |
Details Name: (6168494-29) Texas Holdem Tournament Description: Holdem Fixed Limit Tournament Stakes: Limit Holdem Money Type: Real Money Levels/Blinds: 10 Hands, starting at 10/15 Payout Schedule: StandarStatus: Finished Total Players Registered: 2 Buy In: 10.00 Entry Fee: 1.00 Starting Chips: $1,000 Total Prize Pool: $20 Real Money Start Time: Thu 8th March 2007, 18:45:10 Finish Time: Thu 8th March 2007, 18:54:40 Duration: 00:09:30
Community Cards for hand
Hand History
Starting Hand #6168494-29
pascal123 is the Dealer
Shuffling Cards
pascal123 Posted Small Blind 25
TheBoss744 Posted Big Blind 50
Dealing Cards
pascal123 Raised to 50
TheBoss744 Raised to 50
pascal123 Raised to 50
TheBoss744 Calls 50
Dealing Flop (Jd,4c,3c)
TheBoss744 Bets 50
pascal123 Raised to 50
TheBoss744 Raised to 50
pascal123 Raised to 50
TheBoss744 Calls 50
Dealing Turn (6c)
TheBoss744 Bets 100
pascal123 Raised to 100
TheBoss744 Raised to 100
pascal123 All In
Dealing River (Td)
TheBoss744 Shows (Qc,Qd)
pascal123 Shows (Tc,Th)
5 Returned to TheBoss744 from Pot 2
pascal123 Wins 1,390 from Pot 1 with : Three of a Kind, Tens
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
> Game # 1,253,586,540 starting. > Dealing Hole Cards(Ah As ) > Ceres211 raised for $0.28 > sadhou called for $0.28 > HoschH folded > stellan7 folded > johananas folded > Dealing the Flop(8c Jc Qh ) > Ceres211 bet for $0.35 > sadhou raised for $0.70 > Ceres211 raised for $1.23 > sadhou raised for $2.26 > Ceres211 went all-in for $11.56 > sadhou went all-in for $4.99 > Extra chips returned to Ceres211, $5.19 > Dealing the turn(4d ) > Dealing the river(Ac ) > sadhou shows a Flush, Clubs (Ac Qc Jc 8c 3c ) > Ceres211 mucked > sadhou wins $16.31 with a Flush, Clubs AA vs Q3c i na flopie Ac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
chcialem sie pochwalic ze zajalem 2 mce na betssonie i ciesze sie bo fuksa mialem niezmiernego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
jak mnie wkur... że na CDPoker nie widać kart przeciwników przy all inach. Na Flopie byłem zadowolony, na turnie wniebowzięty a na riverze już tylko k.u.r.w.a.m.i. rzucałem: http://img218.imageshack.us/img218/5584/50733877ym0.jpg
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449 |
hah to dopiero bad beat 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Nie widze tu zadnego bad beata
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
to nie jest bad beat! kolega byl zdominowany juz od początku rozdania
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
Bad Beat: Kiedy Twoja ręka zostanie pokonana przez szczęśliwie dobraną kartę. nie widze tu szczesliwe dobranej karty  . Przeciwnik od poczatku mial lepsza reke
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 265 |
Czy czasami bad beat nie liczy się dopiero od karety ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
to nie jest bad beat! kolega byl zdominowany juz od początku rozdania macyj ma racje, to nie bad beat, na straconej pozycji byłem od samego początku, tyle tylko, że nie widząc kart przeciwników przy all inie, cieszyłem się z tego co przniósł mi flop i turn...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449 |
dla mnie to jest bad beat  przegrac fulem kkkaa na aaakk to niesamowite 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Jaki bad beat jak koleś mial od samego poczatku lepsza reke od Ciebie. Nie myl pojec czlowieku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Czy czasami bad beat nie liczy się dopiero od karety ? to tzw. bad beat jackpot, który można spotkac w niektórych pokerromach, samo pojęcie badbeata zostało wyjaśnione wyżej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Przy takiej sytuacji preflop to ja bym rzucil to AK..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|