|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Co z tymi nwoymi kategoriami? Nic nie dodales  Już dodałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Ta kategoria była zwiększona specjalnie dla Ciebie  Ale niech Ci będzie - zmniejszyłem do 12. Czesc Panowie czy ta zmiana nie wplynie zbyt defensywnie na gre szczegolnie po dodaniu BB i HR. Pozdrawiam Feher
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
No właśnie! Feher słusznie prawisz. Tylko co proponujesz? Zmienic kategorie czy to minimum innings?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ciezko jest oszukac przy tej liczbie uczestnikow. Jak bedziesz gral defensywnie rywal Cie przeskoczy w Wins jak i SO. Poza tym nigdy nie wiesz, czy ten co wystawisz, nie da nagle Grand SLam i ERA mu taka wyskoczy ze hej  Coz draftem, trzeba by juz zabukowac termin
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
@lupus - przy ustalonych zasadach nie ma mowy o oszustwach.
Przy obecnych 4 konkurencjach defensywnych wystarczy choc nie mowie, ze tak bedzie zawsze wystawic 2 srednio-dobrych w poniedzialek i we wtorek, ktorzy nie zarobia ER zbyt wielu i przy odrobinie szczescia kosztem W,K i ewentualnie SV wygrac Pitching 4:3.
Juz nie wspominam o kims kto bedzie posiadaczem np: Santany, Carpentera i np: 2 dobrych save'row to mozna niewielkim kosztem wygrac 5:2 lub 6:1.
Jezeli wszyscy zastosuja podobna strategie to od srody(wtorku) u polowy graczy SP i RP beda BN a druga czesc bedzie walczyc.
Przy tej konfiguracji 4 def - 3 ofensywne konkurencje nie bedzie walki a duzo bedzie zalezalo od draftu.
Osobiscie jestem za tym aby zwiekszyc MinIP lub wymienic 1 defensywna konkurencje np: BB na 1 ofensywna. Wielkiego wyboru tam nie ma ale moze byc np: OUT
Jezeli nic nie ustalimy wtedy proponuje powrocic do ustawien jak w 2006 czyli bez BB i HR ale MinIP=20
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
No tak, ale Feher to jest sport, kazdy ma slaby dzien(niezaleznie czy to MLB czy NHL), to, ze ktos ma nazwisko nie znaczy, ze zaraz bedzie W i ERA 0.00. Przytaczany przez Ciebie Santana, mial kiepski poczatek sezonu, bilans 1-3 ERA 4,45 To samo z closerami, moj mial 5 BLSV, a Rodriguez przy 47 mial 4BLSV Nazwisko Ci tego nie gwarantuje vide Oswalt rok temu  Generalnie chodzi mi o to, zeby potem nie bylo sytuacji, ze wystawiam i nie graja, a RP nie wchodza, i zorbilem 16 inningow, a rywal 21 i mimo, ze go bije jestem nie klasyfikowany  PS Napisalem do Ciebie na GG, nic nie doszlo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Nazwiska byly podane jako przyklad  Ja nie twierdze, ze Ci najwieksi beda idealni w kazdym tygodniu ale na 22 tygodnie 15 tygodni wystarczy. Dla przeciwagi Twoich wybiorczych statystyk Santana mial najwiecej W, K, przy tylu IP - WHIP i ERA tez najlepsze. Dlatego nie licytujmy sie na statystyki, bo zawsze mozna znalezc okresy gdzie jest be jak i te gdzie jest super. @lupus w 2006 nie mialem ani jednego tygodnia w ktorym nie mialem wyrobionego MinIP i to nie byl zaden problem. Zawsze mozna wymieniac ale jak sie chce wystawiac same asy to tak bywa  Generalnie nie upieram sie i sie dostosuje ale uwazam, ze 12 MinIP to za malo dlatego proponuje default'owe ustawienia. ps. nic nie doszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Rok temu minimum bylo 7IP, to jest jeden sredni start,i 2 inningi Rp  Do 20 jesczce troche brakuje  A w przypadku grey gram z Toba ja wyrobiei 17,a TY 18, czyli teoretycznie obaj nieklasyfikowani, to chyba Ty wygrasz wtedy(chocbym ja mial lepsze staty.) Nie pekaj  Bedziemy negocjowac. 15? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
W normalnym przypadku, kiedy każdy ma tych paru zdrowych starterów, nie będzie żadnego problemu z wyrobieniem limitu.
Natomiast faktycznie zaczynam się zastanawiać nad zamianą BB na inną statystykę, może na taką co będzie promowała RP, np. strikeout /9 innings. Ale to kwestia dyskusji.
Proszę o podawanie terminu draftu, czy zostajemy przy 30 marca, a może zrobimy draft już w ten weekend?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
W ten, aczkolwiek nie pamietam czy sa jeszcze dostepne godziny wieczorne, w niedziele 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Mi tez pasi ten weekend 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
W moim przypadku odpada niedziela, ale jesli niedziela to maks o 19, potem nie moge Sobota i pt mi pasuja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
sobota mi nie pasuje, chyba, że gdzieś po 23:30...
ale z doświadczenia wiem, że chyba najlepszy jest poniedziałek
21:00 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Niedziela i u mnie odpada. Powiem szczerze, że najchętniej to bym zrobił draft dziś wieczorem, ale za mało ludzi się wypowiada, a nie chce wszystkich zaskakiwać.
Także albo faktycznie poniedziałek wieczór, albo przyszły weekend (albo dzisiaj).
Panowie, proszę o pilne wypowiedzi na ten temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
dzisiaj zapewne odpada, bo wiekszosc nawet nie odwiedzi tego tematu
chociaz mi jak najbardziej pasuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Jak dla mnie: dzisiaj to po 22.30 sobota ok niedziela ok poniedziałek ok przyszły weekend sobota po 22.30, niedziela ok 30.03 ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Mi dzis i jutro pasuje. Niedziela nie. Ale chyba dzis nie da rady, bo widze, ze Prezes dzis baluje  Pon wtorek i sroda sa ok  Od czwartu az do pon przyszlego nie pasuje mi zaden termin
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Jak najbardziej te terminy mi pasują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Ok, czyli na razie termin ustawiam na poniedziałek, godzina 20
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|