Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by lupus
Co z tymi nwoymi kategoriami? Nic nie dodales frown

Już dodałem smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Originally Posted by Ghost
Ta kategoria była zwiększona specjalnie dla Ciebie wink Ale niech Ci będzie - zmniejszyłem do 12.

Czesc

Panowie czy ta zmiana nie wplynie zbyt defensywnie na gre szczegolnie po dodaniu BB i HR.

Pozdrawiam
Feher

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
No właśnie! Feher słusznie prawisz. Tylko co proponujesz? Zmienic kategorie czy to minimum innings?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ciezko jest oszukac przy tej liczbie uczestnikow.
Jak bedziesz gral defensywnie rywal Cie przeskoczy w Wins jak i SO.
Poza tym nigdy nie wiesz, czy ten co wystawisz, nie da nagle Grand SLam i ERA mu taka wyskoczy ze hej wink


Coz draftem, trzeba by juz zabukowac termin

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
@lupus - przy ustalonych zasadach nie ma mowy o oszustwach.

Przy obecnych 4 konkurencjach defensywnych wystarczy choc nie mowie, ze tak bedzie zawsze wystawic 2 srednio-dobrych w poniedzialek i we wtorek, ktorzy nie zarobia ER zbyt wielu i przy odrobinie szczescia kosztem W,K i ewentualnie SV wygrac Pitching 4:3.

Juz nie wspominam o kims kto bedzie posiadaczem np: Santany, Carpentera i np: 2 dobrych save'row to mozna niewielkim kosztem wygrac 5:2 lub 6:1.

Jezeli wszyscy zastosuja podobna strategie to od srody(wtorku) u polowy graczy SP i RP beda BN a druga czesc bedzie walczyc.

Przy tej konfiguracji 4 def - 3 ofensywne konkurencje nie bedzie walki a duzo bedzie zalezalo od draftu.

Osobiscie jestem za tym aby zwiekszyc MinIP lub wymienic 1 defensywna konkurencje np: BB na 1 ofensywna. Wielkiego wyboru tam nie ma ale moze byc np: OUT

Jezeli nic nie ustalimy wtedy proponuje powrocic do ustawien jak w 2006 czyli bez BB i HR ale MinIP=20

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
No tak, ale Feher to jest sport, kazdy ma slaby dzien(niezaleznie czy to MLB czy NHL), to, ze ktos ma nazwisko nie znaczy, ze zaraz bedzie W i ERA 0.00.
Przytaczany przez Ciebie Santana, mial kiepski poczatek sezonu, bilans 1-3 ERA 4,45

To samo z closerami, moj mial 5 BLSV, a Rodriguez przy 47 mial 4BLSV

Nazwisko Ci tego nie gwarantuje vide Oswalt rok temu tongue

Generalnie chodzi mi o to, zeby potem nie bylo sytuacji, ze wystawiam i nie graja, a RP nie wchodza, i zorbilem 16 inningow, a rywal 21 i mimo, ze go bije jestem nie klasyfikowany wink

PS Napisalem do Ciebie na GG, nic nie doszlo?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Nazwiska byly podane jako przyklad wink Ja nie twierdze, ze Ci najwieksi beda idealni w kazdym tygodniu ale na 22 tygodnie 15 tygodni wystarczy. Dla przeciwagi Twoich wybiorczych statystyk Santana mial najwiecej W, K, przy tylu IP - WHIP i ERA tez najlepsze. Dlatego nie licytujmy sie na statystyki, bo zawsze mozna znalezc okresy gdzie jest be jak i te gdzie jest super.

@lupus w 2006 nie mialem ani jednego tygodnia w ktorym nie mialem wyrobionego MinIP i to nie byl zaden problem. Zawsze mozna wymieniac ale jak sie chce wystawiac same asy to tak bywa wink

Generalnie nie upieram sie i sie dostosuje ale uwazam, ze 12 MinIP to za malo dlatego proponuje default'owe ustawienia.

ps. nic nie doszlo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Rok temu minimum bylo 7IP, to jest jeden sredni start,i 2 inningi Rp wink
Do 20 jesczce troche brakuje wink

A w przypadku grey gram z Toba ja wyrobiei 17,a TY 18, czyli teoretycznie obaj nieklasyfikowani, to chyba Ty wygrasz wtedy(chocbym ja mial lepsze staty.)

Nie pekaj wink
Bedziemy negocjowac. 15? tongue

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
W normalnym przypadku, kiedy każdy ma tych paru zdrowych starterów, nie będzie żadnego problemu z wyrobieniem limitu.

Natomiast faktycznie zaczynam się zastanawiać nad zamianą BB na inną statystykę, może na taką co będzie promowała RP, np. strikeout /9 innings. Ale to kwestia dyskusji.

Proszę o podawanie terminu draftu, czy zostajemy przy 30 marca, a może zrobimy draft już w ten weekend?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ten weekend.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
W ten, aczkolwiek nie pamietam czy sa jeszcze dostepne godziny wieczorne, w niedziele wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Mi tez pasi ten weekend smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
W moim przypadku odpada niedziela, ale jesli niedziela to maks o 19, potem nie moge
Sobota i pt mi pasuja.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
sobota mi nie pasuje, chyba, że gdzieś po 23:30...

ale z doświadczenia wiem, że chyba najlepszy jest poniedziałek

21:00 ?


Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Niedziela i u mnie odpada.
Powiem szczerze, że najchętniej to bym zrobił draft dziś wieczorem, ale za mało ludzi się wypowiada, a nie chce wszystkich zaskakiwać.

Także albo faktycznie poniedziałek wieczór, albo przyszły weekend (albo dzisiaj).

Panowie, proszę o pilne wypowiedzi na ten temat.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
dzisiaj zapewne odpada, bo wiekszosc nawet nie odwiedzi tego tematu

chociaz mi jak najbardziej pasuje

Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Jak dla mnie:
dzisiaj to po 22.30
sobota ok
niedziela ok
poniedziałek ok
przyszły weekend sobota po 22.30, niedziela ok
30.03 ok

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Mi dzis i jutro pasuje. Niedziela nie.
Ale chyba dzis nie da rady, bo widze, ze Prezes dzis baluje wink

Pon wtorek i sroda sa ok
smile
Od czwartu az do pon przyszlego nie pasuje mi zaden termin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Pon wtorek i sroda sa ok

Jak najbardziej te terminy mi pasują.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ok, czyli na razie termin ustawiam na poniedziałek, godzina 20

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, 11kera11, poozon, kamel), 2,707 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1