Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15
Logan #1082151 26/03/2007 16:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
LOgan, tak z ciekawosci zapytam co konczyles??

Bonus: Unibet
Biszop #1082220 26/03/2007 17:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
wiekszosc pokonczyla "akademie parzenia herbaty" maja porobione jakies glupie licencjaty z zawodow ktore w tych czasach potrzebne sa psu na bude- a moze tak Panowie odlozyc "naukowe ambicje" i zajac sie bardziej dochodowymi dyscyplinami nauki???np. spawanie, jazda wozkami akumlatorowymi itp>???

gremlin #1082233 26/03/2007 17:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A co Ty masz skonczone?

lupus #1082238 26/03/2007 17:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by lupus
A co Ty masz skonczone?

moskiewska "akademie parzenia herbaty" - wierz mi ze cos takiego jest!! a napewno bylo!

gremlin #1082240 26/03/2007 17:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
a tak na powaznie to srednia szkola w moich czasach bije na leb dzisiejsze licencjaty!

gremlin #1082246 26/03/2007 18:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Czyli masz srednie wyksztalcenie tak?
OK i wszytko jasne.

lupus #1082249 26/03/2007 18:02
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
jeb... bezrobocie:/ staż to jeden wielki szajs. Choc zamaist 8h robie 5-6h w domu (staz zdalny )to i tak kazdy chce cie wydymac:/
Na staż poszedlem jako grafik komp.... pierwsyz tydzien ok layouty itp , drugi tydzien juz dostalem obrobke zdjec (no jeszcze mzoe byc,........ 3 tydzien i 4 tydzien uzupelniam katalog jakies po... firmy w sklepie internetowym zmieniajac ceny itp ,czyli latanie po tabelkach i sprawdzanie czy sie cena niezmienila lub dodawanie nowych produktow. A na poczatku jak zwykle slyszałem "udzial w bardzo ciekawych projektach itp " ani mi to w grafice niepomaga , ani nie nazwalbym klepaniem cyferek w tabelkach ciekawym projektem .Wszystko to polega na tym aby czlowieka wydymac jak najwiecej za jak najmniejsza kase. Gdyby nie to ze robie 5-6h i potem moge z 2-3h dodatkowo sam przysiasc do zwiekszania wiedzy w grafice dawno, bym to zostawil.

lupus #1082254 26/03/2007 18:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by lupus
Czyli masz srednie wyksztalcenie tak?
OK i wszytko jasne.

Lupus jestes smieszny jezeli sadzisz ze wszyscy w tym ktaju beda specami od programow i komputerow- musza byc ludzie ktorzy napedzaja ta gospodarke - aby zarobic na pseudo naukowcow - ja do nich naleze i mam czas jeszcze na to aby z Wami wypisywac takie brednie!- musze utrzymywac cala bande nierobow- wszystko jasne!

lupus #1082261 26/03/2007 18:09
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Bezobocia w Polsce nie ma. Jest masa nierobów, do tego multum ludzi którzy nie mają odpowiednich kwalifikacji - co oczywiście jest winą tylko ich samych. Gadanie bzdur, że zarobki zbyt niskie nie trafia do mnie, bo cholera jasna pacjent x woli brać zasiłek 300zł., a gdyby pracował miałby powiedzmy te 800zł. Różnica 500zł., + ewent. doświadczenie zawodowe + ewent. szkolenia w takiej pracy.
Jestem ciekaw ile osób dostało w swojej pierwszej pracy 2 tysie netto + bonusy - zapewne niewiele.

gremlin #1082263 26/03/2007 18:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie jestem specjalista ani naukowcem a Ty znow zaczynasz uprawiac to co potrafisz najlepiej czyli krzyczec na lewo i prawo.

Oni nie sa problemem, wiekszym problemm jest rosnaca banda emerytow lub przyszlych ktorzy ciagle domagaja sie kolejnych przywilejow, na to idzie w w cholere kasy, a nie na naukowcow smile

Fro_Lech #1082266 26/03/2007 18:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Fro_Lech
Bezobocia w Polsce nie ma. Jest masa nierobów, do tego multum ludzi którzy nie mają odpowiednich kwalifikacji - co oczywiście jest winą tylko ich samych. Gadanie bzdur, że zarobki zbyt niskie nie trafia do mnie, bo cholera jasna pacjent x woli brać zasiłek 300zł., a gdyby pracował miałby powiedzmy te 800zł. Różnica 500zł., + ewent. doświadczenie zawodowe + ewent. szkolenia w takiej pracy.
Jestem ciekaw ile osób dostało w swojej pierwszej pracy 2 tysie netto + bonusy - zapewne niewiele.

Sa tacy;-)
Choc masz racje ze jest ich niewielki procent,
po czesciw ynika to z chytrosci pracodawcow ale jest tez kwestia kto czego oczekuje i co sam soba reprezentuje:)

Fro_Lech #1082267 26/03/2007 18:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
oczywiscie ze nie ma, zgadza sie tylko ze wszyscy mlodzi uparli sie aby siedziec przed komputerami! no moze i za to 600 zl. ale jak to brzmi!!!

gremlin #1082269 26/03/2007 18:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Usiedli przed komputerami, bo może marzeniem i szczytem ambicji ich zycia nie jest być ekspertem od kopania łopata, lub układania towaru klecząc 8h.

Azzaro #1082272 26/03/2007 18:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by Azzaro
Usiedli przed komputerami, bo może marzeniem i szczytem ambicji ich zycia nie jest być ekspertem od kopania łopata, lub układania towaru klecząc 8h.

zgadza sie tyle tylko ze znikomy procent zakonczy przed komputerami- reszta niestety z lopata!!! bo na teraz to zmienia sie koniunktura zatrudnienia !!!

gremlin #1082275 26/03/2007 18:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Jak ktos chce ,uczy sie poswieca na to swoj czas to i koniunkttura mu nieprzeszkodzi, na profesjonalistow zawsze beda chetni, a "do lopaty" pojda ci, ktorzy lizna troche informacji i do przodu...

Azzaro #1082278 26/03/2007 18:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by Azzaro
Jak ktos chce ,uczy sie poswieca na to swoj czas to i koniunkttura mu nieprzeszkodzi, na profesjonalistow zawsze beda chetni, a "do lopaty" pojda ci, ktorzy lizna troche informacji i do przodu...

dokladnie o to chodzi bedzie coraz mniej miejsc dla ludzi typu "bo mama tak chce"-

gremlin #1082293 26/03/2007 18:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Sam uważam, że "tyle Ci płacą ile jesteś wart", ale kiedy u nas będzie tak, że za godzinę pracy, dobra nawet 3, można se kupić dobre buty inne niż klapki z bazaru.

odgdog #1082300 26/03/2007 18:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by odgdog
Sam uważam, że "tyle Ci płacą ile jesteś wart", ale kiedy u nas będzie tak, że za godzinę pracy, dobra nawet 3, można se kupić dobre buty inne niż klapki z bazaru.

uuuuuuuuu chyba jestes jeszcze dosc mlody- ale gwarantuje Ci ze tego nie dozyjesz!!!! ( obys zyl jak najdluzej)

gremlin #1082307 26/03/2007 18:46
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by gremlin
Originally Posted by odgdog
Sam uważam, że "tyle Ci płacą ile jesteś wart", ale kiedy u nas będzie tak, że za godzinę pracy, dobra nawet 3, można se kupić dobre buty inne niż klapki z bazaru.

uuuuuuuuu chyba jestes jeszcze dosc mlody- ale gwarantuje Ci ze tego nie dozyjesz!!!! ( obys zyl jak najdluzej)


25 lat. oczywiście to dotyczy pensji minimalnej.
A co do tego czy ja będę miał taki komfort? na 95% tak. Jak już osiągnę ten pułap, to Ci napiszę wink

Szewa #1082518 26/03/2007 21:10
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
Originally Posted by Szewczenko
Ja już nie wiem co myśleć.

Kumpel jest na piątym roku administracji. W listopadzie zaczął staż w banku Millenium na posadzie asystent klienta, a już w styczniu podpisał umowę na dwa lata.

Wysokości zarobków nie może ujawnić, bo obowiązuje go tajemnica bankowa ale lekko zasugerował, że zarabia około 2 tyś. Jak na początek to według mnie dosyć sporo.

Dodam, że była to jego pierwsza i jedyna rozmowa kwalifikacyjna. Jak to więc w końcu jest z tą pracą ? Jedni szukają miesiącami i nie mogą nic znaleźć, inni ledwo wyjdą z domu i od ręki dostają dobrą posadę.

Ja za półtora roku kończę prawo na tym samym wydziale co kolega wyżej i jestem jakoś spokojny o to, że znajdę dobrą pracę. Oczywiście moje odczucia może brutalnie zweryfikować rzeczywistość ale łatwo się nie poddam smile

A mógłby jeszzce zasugerować czy brutto czy netto bo to różnica

Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1