Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
#3

1. przeciwnik podbil do 6xBB. nie ma co sprawdzac z tak slabÄ… kartÄ…. FOLD
2. nie ma co ryzykować gre z 3cią parą. FOLD
3. tu trudno powiedzieć. zależy jak gra przeciwnik. jeśli jest agresywny na flopie to moze miec flush drawa, wtedy CALL lub nawet allin. jeśli jest tight to FOLD.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Originally Posted by raul1988
#2

Jak dla mnie to jak podbiles tylko tyle na FLOPIE to juz na turnie musisz podbic przynajmniej wartosc Pota jak nie 1.5 Pota bo widac ze goscio do czegos drowuje...Ja najczesciej w taich rozdaniach nie cackam sie bo jak sie cackam to zawsze przegrywam i odrazu na flopie daje normalnego raisa zeby potem na turnie juz miec taka sytlacje ze wchodze za duzo albo pasuje...

2/3 pota to 'tylko tyle'?? to jaki jest wg ciebie 'normalny' bet na flopie??
pamiętaj że koleś zawsze może slowplayować z jakimś setem...

maycj #1047761 15/03/2007 11:33
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
#3
Zgadzam sie z maycj, 1 popieram w 100%, co do 2 to zastanawialbym sie jeszcze nad allinem i tym samym zmuszenia go do rzucenia reki, ale to zalezy jak gra przeciwnik. Co do 3 rozdania na pewno nie robil bym call jak juz cos to allin.

maycj #1047762 15/03/2007 11:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
#2 ja bym tego nie sprawdzil majac 2 pary i to jeszcze bez asa
wydaje mi sie ze ziomek mogl tam miec strita a to juz zbyt duze zagrozenie
dla mnie fold po asie na river

bukma #1047775 15/03/2007 11:44
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
#2 Fold. Nie porafie wymienic rak, ktore bijesz po takim zagraniu przeciwnika, bo nie sadze zeby to byl blef. I nie sadze zeby wiekszy bet na turnie czy flopie cos zmienil na takich stolach nikt dokladnie nie liczy prawdopodobienstwa, nawet czesto sprawdzaja allin z str lub flush draw.

bukma #1047787 15/03/2007 12:01
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
#2
miałem podobna sytuacje. 2 parki po flopie złapałem. koles call, ja bet pot - on call. po turnie gosc check, ja bet pot, on call. river A (na stole bylo QJ). On check, mi się zachciało jeszcze troche z tego rozdania wyciągnac, wiec bet o jakies 0,5 pot, a on od razu all in blush wykorzystalem chyba caly czas na wykonanie ruchu i ostatecznie fold. za bardzo się wystraszylem, ze ma K10. Spytalem go pozniej na czacie, to powiedział, ze miał strita. Poza tym w tym rozdaniu bardzo mi pomogła moja opinia o tym graczu. Przeciwnik kiedy juz dawał All in to naprawde miał silny układ.
a w tym przypadku mi pachnie u przeciwnika rowniez stritem.

#2
1. Fold, tym bardziej ze po mnie jeszcze koles na short stacku, a tacy lubiÄ… w takich momentach przy duzej ilosci 'wejsc' uderzyc all in'a
2. Fold, trzecia parka z koszmarnym kickerem i bet pot rywala, to jak dla mnie tylko do zrzutu
3. Tutaj wszystko wg mnie rozbija się o to jakim typem gracza był przeciwnik. Ale ciężka sprawa crazy tak bez danych dot. tego gracza to wg mnie jednak fold

maycj #1047830 15/03/2007 12:44
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Originally Posted by maycj
Originally Posted by raul1988
#2

Jak dla mnie to jak podbiles tylko tyle na FLOPIE to juz na turnie musisz podbic przynajmniej wartosc Pota jak nie 1.5 Pota bo widac ze goscio do czegos drowuje...Ja najczesciej w taich rozdaniach nie cackam sie bo jak sie cackam to zawsze przegrywam i odrazu na flopie daje normalnego raisa zeby potem na turnie juz miec taka sytlacje ze wchodze za duzo albo pasuje...

2/3 pota to 'tylko tyle'?? to jaki jest wg ciebie 'normalny' bet na flopie??
pamiętaj że koleś zawsze może slowplayować z jakimś setem...

Na flopie powinnien podbic pota a po flopie przynajmniej 1.5 pota jak dla mnie...Jak gram tak zawsze i najczesciej goscie przestaja drowowac na turnie a jesli bym mial raz na jakis czas nadziac sie na seta to nic sie wielkiego nie stanie...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
@
grając w ten sposób raul często mając najmocniejszy układ na stole zwyczajnie zmniejszasz swoją wygraną... gdy istnieje realna szansa na draw to jak najbardziej trzeba próbować wyrzucić przeciwnika z rozdania ale tym przypadku koleś poprostu uparł się że będzie dobierał i w końcu dobrał, nic na to nie poradzisz...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
#4
[Linked Image]
Jakbycie rozegrali taka reke?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
w sumie to normalnie smile jak koles sam betowal grubo a ja majac 2 parki to poprostu bym wszedl w to co on tam dziala smile zreszta widac po flopie ze nie mial drawa do strita bo dawal beta dosc grubego smile no ale sa i tacy co tak robia ale to miejszosc smile Pozdrawiam smile

Dołączył: Feb 2007
Posty: 69
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 69
gbasmuggy na flopie raise ale w sumie dobrze to rozgrałeś

Dołączył: May 2006
Posty: 706
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 706
> Dealing Hole Cards(Qc 6d )
> _DELIRIO_ folded
> zgr_168 folded
> er158672 folded
> BobCore2 raised for $20
> gamb folded
> Bulinda called for $15
> Dealing the Flop(Ac 9d 6s )
> Bulinda checked
> BobCore2 checked
> Dealing the turn(Qd )
> Bulinda checked
> BobCore2 checked
> Dealing the river(Kd )
> Bulinda bet for $64.24
> BobCore2 went all-in for $334
> Bulinda............

Co wy na to .. tongue Proszę o opinie ! bo kasa nie mała była

Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
wiesz, do podjecia, takiej decyzji trzeba duzo grac przy takim stole, aby poznac przeciwników.

nie napisałes stawek, bo jakbys miał przed rozdaniem 100 $ to juz bym sprawdził bo co mi zalezy, a jakbys miał 300 $ to bym spasował chyba.

Nie masz najlepszej karty, bo przeciwnikowi wystarczy karta typu AK, KD, K9 itd, aby miec lepiej od ciebie.

wg mnie fold, i to easy.

Dołączył: May 2006
Posty: 706
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 706
To pokaże Ci co zrobiłem laugh miałem z 700$ przy stle więc easy tongue

> Bulinda called for $269.76
> BobCore2 shows One Pair, Jacks
(Jh Jc Ac Kd Qd )
> Bulinda shows Two Pair, Queens over Sixes
(Qd Qc 6s 6d Ac )
> Bulinda wins $707.50 with Two Pair, Queens over Sixes

:D:D

Dołączył: May 2006
Posty: 706
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 706
> Dealing Hole Cards(Jh 7h )
> double22 folded
> BobCore2, you have 10 seconds to respond
> BobCore2 raised for $20
> gamb folded
> Bulinda called for $15
> Dealing the Flop(7d Jd 3h )
> Bulinda checked
> BobCore2 bet for $42.50
> Bulinda called for $42.50
> Dealing the turn(4c )
> Bulinda checked
> BobCore2 bet for $63.75
> Bulinda raised for $127.50
> BobCore2 went all-in for $526.50
> Bulinda......

Tu się załamałem .... nie wiedziałem co zorbić laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Wg mnie fatalne rozegrane, Q6o i beznadziejna pozycja - fold preflop - nie masz problemu. A jak wchodziles to na flopie bet 3/4 i na turnie jescze mocniej. Nierozumiem dlaczego majac 2 pary nie betowales nie wiem na co czekales, bo teraz to fold...Gosc ma pewnie kolor a Ty mu nie przeszkadzales go zdobyc. Slowplay to mozna robic jak sie ma mocnego fula itp. a nie w takiej sytuacji.

Po 2 to wszystko zalezy jeszcze od tego czy grasz na tych stolach z zapasem 30Bi czy 2Bi i jak gra przeciwnik...

pzdr

chris #1058322 19/03/2007 13:37
Dołączył: May 2006
Posty: 706
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 706
> Bulinda called for $462.75
> Dealing the river(Qc )
> BobCore2 shows One Pair, Jacks
(Jd Js Qc 8h 7d )
> Bulinda shows Two Pair, Jacks over Sevens
(Jd Jh 7d 7h Qc )
> Bulinda wins $1,306 with Two Pair, Jacks over Sevens

Ten koleś miał chyba był bardzo głupi ograłem go doszczętnie!!! Dla mnie gadanie miał napewno kolor albo strighta to żenada laugh Ale to tylko moje zdanie dzięki za odp!! Szanuje to

Dołączył: May 2006
Posty: 706
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 706
A i tak na marginesie to ja zawsze chcekuje jak gram na np 2,5$/5$ tak jak te 2 powyżej ! Oczywiście jak gram z graczem BobCore2 który w moim notesiku jest opisany laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Ten koleś miał chyba był bardzo głupi ograłem go doszczętnie!!! Dla mnie gadanie miał napewno kolor albo strighta to żenada laugh Ale to tylko moje zdanie dzięki za odp!! Szanuje to [/quote]

Jak wygrywasz kase to nie ma sie co martwic, problem moze byc nie w tych rozdaniach a podobnych.
Jesli wchodzisz z takiej pozycji z takimi kartami to masz farta tylko dlatego, ze ktos "rozdaje pieniadze". Jesli nabierzesz takich nawykow to nastepnym razem sprawdisz w podobnej sytuacji tyle, ze gracz moze byc inny .. Wg mnie taka gra w dluzszym okresie oplacalna nie bedzie.

pozdrawiam wink

chris #1058338 19/03/2007 13:49
Dołączył: May 2006
Posty: 706
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 706
No dzięki ale już wypłaciłem 2000$ więc teraz czekam na 25 marca i 5000$ turek narazie 73 osoby wymagane 100rb laugh oczywiscie kasa juz w domu laugh bez skanow dowodu bez niczego laugh

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1