|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
wklej tu jeden z zakladów to podyskutujemy. nie zagrales czasem 'lay placed'?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
a byc moze sam nie wiem...
Typ rynku Rynek Wybór Typ zakładu Numer identyfikacyjny zakładu Zakład wystawiony Wym. poziom Stawka € Śr. poziom przyjętych Zysk/strata € O Australia / Alba (AUS) 28 marca / 10:07 To Be Placed 6. Hi Toni Nie Wygra 51343108 28-mar-07 10:03 2,24 14,00 2,24 14,00
-------------------------------------------------
Wielka Brytania / Towc 28 marca / 18:15 To Be Placed Tooley Park Nie Wygra 3069644308 28-mar-07 18:10 2,12 9,00 2,12 9,00
CZY te TO BE PLACED TO SA ZAKLADY na pierwsze miejsce czy jak by byl w trojce to mam wtop ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
ale ktoś okazję złapał przed meczem  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
O Australia / Alba (AUS) 28 marca / 10:07 To Be Placed 6. Hi Toni Nie Wygra 51343108 28-mar-07 10:03 2,24 14,00 2,24 14,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
czyli zagrałeś przeciwko uplasowaniu się Hi Toni na Miejscu (placed).
Ilość koni kwalifikujacych się na Miejsce (coś jak podium) opisana jest w zasadach danej gonitwy i uzalezniona jest od ilosci koni bioracych udział w gonitwie ( przewaznie 2 lub 3)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Gdzie mogę poczytać po polsku o podstawowych zasadach wyścigów konnych ( co to j\est miejsce itd.)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743 |
czesc, Czy ktos z was sie orientuje jaka karta debetowa polskiego banku moge wplacac kase na nr karty do betfair??Mam karte visa electron z Kredyt Banku, ale pisza ze nie akceptuja tej karty
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743 |
czesc, Czy ktos z was sie orientuje jaka karta debetowa polskiego banku moge wplacac kase na nr karty do betfair??Mam karte visa electron z Kredyt Banku, ale pisza ze nie akceptuja tej karty a MOZE KTOS WIE JAKA KARTA KREYTOWA POLSKIEGO BANKU MOZNA WPLACAC KASE DO BETFAIR???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
chyba kazda kredytowa... ja mam 2 i obiema wplacalem i wyplacalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26 |
Zastanawiam się czy faktycznie gra poniżej 2.5 bramki w spotkaniu, a później, po wzroście kursu gdzieś tak ok. 10-15 min., jest takim dobrym sposobem zarabiania? Czy czasami te gole nie padają jednak częściej szybciej niż później? (Zaiste, ciekawe złożenie zdania;) Czy nie lepiej, oglądając spotkanie na żywo, grać za większe pieniądze na wygrywający zespół, tuż przed końcem, w powiedzmy 85 min., jeśli widać, że przeważa i nie odda prowadzenia? Ktoś chętny na wymianę spostrzeżeń?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743 |
hmmm no wlasnie mam problem bo mam VISE kredyt banku i jakos nie moge jej zarejestrowac po system wykrywa ze to debetowka:) wiesz moze o co chodzi?? a ty jaka dokladnie karta wplacasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
Witam.
Mam kilka pytanek...
1) Ile bedzie szedl przlew z mBanku na ich polskie konto? 2) Czy nie bedzie zadnego problemu zeby wyplacic pieniadze spowrotem na konto bankowe. Ile biora prowizji przy wyplacie?
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
mi szedl przelew 4 dni z pko inteligo, dlatego za posrednictwem MB o wiele lepiej
problemu zadnego nie bedzie, z prowizja nie wiem jak,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26 |
Odnośnie forum na betfair: 1. Czy można czytać starsze wątki, a nie tylko te, które są na stronie głównej danego działu? Schodzę na dół strony i nie widzę żadego odnośnika do starszych wątków; czy można w jakiś sposób do nich "przeskoczyć"? 2. Niektóre tematy mają nawet do kilkudziesięciu podstron, czy można od razu przeskoczyć do najbardziej aktualnej, ostatniej? Swoją drogą, ta najbardziej aktualna powinna chyba być na początku.
Z góry dzięki za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Witam
Mam takie male pytanie..
wyplacal ktos pieniadze z Betfair przelewem bankowym ... Interesuje mnie odnosniki : IBAN i BIC
Nie mam pojecia co tam wpisac a nie chce popelnic bledu :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853 |
musisz miec IBAN i numer BIC swojego banku, najlepiej napisz do supportu swojego banku  np. w mbanku zagadalem na liveczacie i mialem te kody w 2 minuty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Dzako a jak ja mam konto w PKO ... to mozesz mi pomodz gdzie znalesc ten support mojego banku :]
Bo ja w takich rzeczach ..to ciemny :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Dzako a jak ja mam konto w PKO ... to mozesz mi pomodz gdzie znalesc ten support mojego banku :]
Bo ja w takich rzeczach ..to ciemny :] Dobra juz mam ,., ;] Ale dzieki Dzako ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
czemu w tym BF tak długo rozliczaja zakłady live jak juz wiadomo ze weszlo a oni czekaja do konca meczu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|