Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
KUERTEN. #1090350 29/03/2007 02:33
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
wklej tu jeden z zakladów to podyskutujemy. nie zagrales czasem 'lay placed'?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
a byc moze sam nie wiem...

Typ
rynku Rynek Wybór Typ
zakładu Numer identyfikacyjny zakładu Zakład
wystawiony Wym.
poziom Stawka
€ Śr. poziom
przyjętych Zysk/strata
€
O Australia / Alba (AUS) 28 marca / 10:07 To Be Placed 6. Hi Toni Nie Wygra 51343108 28-mar-07
10:03 2,24 14,00 2,24 14,00

-------------------------------------------------

Wielka Brytania / Towc 28 marca / 18:15 To Be Placed Tooley Park Nie Wygra 3069644308 28-mar-07
18:10 2,12 9,00 2,12 9,00


CZY te TO BE PLACED TO SA ZAKLADY na pierwsze miejsce czy jak by byl w trojce to mam wtop ??

KUERTEN. #1092796 30/03/2007 01:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
ale ktoś okazję złapał przed meczem smile

[Linked Image]

KUERTEN. #1092817 30/03/2007 01:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by KUERTEN.JG
O Australia / Alba (AUS) 28 marca / 10:07 To Be Placed 6. Hi Toni Nie Wygra 51343108 28-mar-07
10:03 2,24 14,00 2,24 14,00

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
czyli zagrałeś przeciwko uplasowaniu się Hi Toni na Miejscu (placed).

Ilość koni kwalifikujacych się na Miejsce (coś jak podium) opisana jest w zasadach danej gonitwy i uzalezniona jest od ilosci koni bioracych udział w gonitwie ( przewaznie 2 lub 3)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Gdzie mogę poczytać po polsku o podstawowych zasadach wyścigów konnych ( co to j\est miejsce itd.)?

szakira #1098103 31/03/2007 22:39
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
czesc,
Czy ktos z was sie orientuje jaka karta debetowa polskiego banku moge wplacac kase na nr karty do betfair??Mam karte visa electron z Kredyt Banku, ale pisza ze nie akceptuja tej karty

emilio25 #1099699 01/04/2007 16:52
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
Originally Posted by emilio25
czesc,
Czy ktos z was sie orientuje jaka karta debetowa polskiego banku moge wplacac kase na nr karty do betfair??Mam karte visa electron z Kredyt Banku, ale pisza ze nie akceptuja tej karty

a MOZE KTOS WIE JAKA KARTA KREYTOWA POLSKIEGO BANKU MOZNA WPLACAC KASE DO BETFAIR???

emilio25 #1099711 01/04/2007 17:05
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Inteligo , Mbank

oli #1099730 01/04/2007 17:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
chyba kazda kredytowa... ja mam 2 i obiema wplacalem i wyplacalem

oli #1099736 01/04/2007 17:23
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
Zastanawiam się czy faktycznie gra poniżej 2.5 bramki w spotkaniu, a później, po wzroście kursu gdzieś tak ok. 10-15 min., jest takim dobrym sposobem zarabiania? Czy czasami te gole nie padają jednak częściej szybciej niż później? (Zaiste, ciekawe złożenie zdania;) Czy nie lepiej, oglądając spotkanie na żywo, grać za większe pieniądze na wygrywający zespół, tuż przed końcem, w powiedzmy 85 min., jeśli widać, że przeważa i nie odda prowadzenia? Ktoś chętny na wymianę spostrzeżeń?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
hmmm no wlasnie mam problem bo mam VISE kredyt banku i jakos nie moge jej zarejestrowac po system wykrywa ze to debetowka:) wiesz moze o co chodzi?? a ty jaka dokladnie karta wplacasz?

emilio25 #1099978 01/04/2007 19:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Witam.

Mam kilka pytanek...

1) Ile bedzie szedl przlew z mBanku na ich polskie konto?
2) Czy nie bedzie zadnego problemu zeby wyplacic pieniadze spowrotem na konto bankowe. Ile biora prowizji przy wyplacie?

Pzdr.

Widget #1100117 01/04/2007 20:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
mi szedl przelew 4 dni z pko inteligo, dlatego za posrednictwem MB o wiele lepiej

problemu zadnego nie bedzie,
z prowizja nie wiem jak,

Cambell #1102542 02/04/2007 18:39
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
Odnośnie forum na betfair:
1. Czy można czytać starsze wątki, a nie tylko te, które są na stronie głównej danego działu? Schodzę na dół strony i nie widzę żadego odnośnika do starszych wątków; czy można w jakiś sposób do nich "przeskoczyć"?
2. Niektóre tematy mają nawet do kilkudziesięciu podstron, czy można od razu przeskoczyć do najbardziej aktualnej, ostatniej? Swoją drogą, ta najbardziej aktualna powinna chyba być na początku.

Z góry dzięki za pomoc.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Witam

Mam takie male pytanie..

wyplacal ktos pieniadze z Betfair przelewem bankowym ...
Interesuje mnie odnosniki : IBAN i BIC

Nie mam pojecia co tam wpisac a nie chce popelnic bledu :]


Gib01 #1110177 05/04/2007 16:07
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
musisz miec IBAN i numer BIC swojego banku, najlepiej napisz do supportu swojego banku laugh np. w mbanku zagadalem na liveczacie i mialem te kody w 2 minuty laugh

Gib01 #1110178 05/04/2007 16:10
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Dzako a jak ja mam konto w PKO ... to mozesz mi pomodz gdzie znalesc ten support mojego banku :]

Bo ja w takich rzeczach ..to ciemny :]

Gib01 #1110249 05/04/2007 16:59
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Originally Posted by Gib01
Dzako a jak ja mam konto w PKO ... to mozesz mi pomodz gdzie znalesc ten support mojego banku :]

Bo ja w takich rzeczach ..to ciemny :]

Dobra juz mam ,., ;] Ale dzieki Dzako ...

Gib01 #1111906 06/04/2007 02:48
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
czemu w tym BF tak długo rozliczaja zakłady live jak juz wiadomo ze weszlo a oni czekaja do konca meczu

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, betowiec, Lukasz111, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,836 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1