Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#373300 05/09/2006 12:17
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
oczywiscie to samo jest w przypadku meczu Hun-Ger, tylko, ze tu akurat mozna, a nawet powinno sie podeprzec mecz remisem.

Mecz Esp-Ned pokazal, ze nie obce pilkarzom wodnym jest odpuszczanie spotkan o pietruszke, a te teoretycznie slabsze walcza z ambicja, w przypadku Ger i Rom podparte jest to zwiekszeniem swoich szans w walce o 1/2,a tsmatd do medalu nie daleko.

Wazne jest tez to, ze mecz Niemcow odbedzie sie przed meczem Gre-Ita, czyli ekip walczacych z naszymi sasiadami o awans do barazy. W razie dziwnego wyniku Hun-Ger pewnie trzeba bedzie sie rozejrzec za ciekawym kursem na mecz Gre-Ita.

Pozdrawiam.

podsumowujac:
Hun-Ger x 18.00
Hun-Ger 2 15.00
Ser-Rom 2 13.00

wszystko expekt, na kazdy typ pon. 0,5 j. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#373301 05/09/2006 13:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Na Niemcy + Romanesti kursy 18 w bwin

#373302 05/09/2006 13:57
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Niemcy win
Rumunia win
Grecja-Wlochy draw
ako 780 jak sie bawic to sie bawic

#373303 05/09/2006 15:30
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Ja zagrałem to 2/3

#373304 30/11/2006 16:44
Dołączył: Jul 2006
Posty: 188
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 188
mam ciekawy typ na dziś

Piłka Wodna - Euroliga 06/07
Brescia(-4.5) - Partizan 1 1.8 bwin

ma ten typ od ziomka(ekpert od piłki wodnej), który rzadko się myli(80% skuteczności, a jego yiled to 59%) uzasadnia typ świetnym składem Bresci i odmłodzonym i niedoświadczonym składem Partizana. Dodam jeszcze że kurs spadł z 2.05 do 1.8.

maleo #1060025 19/03/2007 21:17
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Zaczyna sie dzis imprezka fajna, mianowicie MŚ w piłce wodnej, własciwie to zaczely wczoraj panie, dzis panowie, a tu posucha, to na poczatek: Jpn +10,5, Japonia jest ekipa o klase slabsza, ale Wlosi nie maja w zwyczaju gromic, zwycieza pewnie zdecydowanie, ale hcp nie przeskocza...raczej. W Montrealu ze zdecydowanie slabsza ekipa RPA wygrali 15:4, wiec ledwo ten handi przeskoczyli. To tyle na poczatek. Potem bedzie nastepna porcja.



Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Kangury-USA over 17.5-LB.Linie raczej 18.5 i faworytem over.Jeszcze remis w tym meczu w bwinie-kurs 7

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375

China - Spain 7-15

Brazil - Puertorico 13-2

Greece - Kazakhstan 11-5

Russia - Germany 18-11

Netherlands - USA 7-9

Cuba - New Zealand 7-7 FT

Italy - Hungary 8-8 FT

Canada - Australia 4-5


tu są dzisiejsze wyniki kobitek

djviejo #1060368 19/03/2007 22:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Panowie macie do tego jakis ludzki live?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Niestety Wlosi zloili skosnych 20:6 shocked

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na piłce wodnej wogóle nie mam pojęcia - wiem tylko tyle że gra się 4 kwarty po 8min z 5min przerwą w połowie.
Napewno Wegrzy zaliczani sa do faworytów turnieju - ale o Nowozelandczykach trudno coś powiedzieieć.
Na start wybrałem zdarzenie:
9:40 Hungary - Nowa Zelandia 2(+18,5) 2.05 EXP 2/10

liczę że może nie w każdej kwarcie będzie 5-bramkowy win madziarów - ale sumarycznie pierwsze koty za ploty! smile

KRAJAN #1061049 20/03/2007 13:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Te patałachy na oficjalnej stronie podają takie wyniki
HUN - NZL 21 - 5 > REPORT
Preliminary Group C 21:00 AUS - NZL 3 - 9 > REPORT

Kangury walczyły z Usa.Jeżeli Australia przegrała wysoko,to trzeba śledzic kursy w lb,bo u nich zdecydowanym faworytem byli jankesi.U innych buków kursy były równe-STS miał nawet Handi +o.5 na USA 2.1

nawoj #1061061 20/03/2007 13:13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Właśnie, USA wydawalo sie lekkim faworytem, ale odpuscilem to spotkanie z racji, ze to pierwsza kolejka, a ja sie sparzylem na Makaronach, ktore byly co ciekawe jedynym zespolem, ktory przeskoczyl handi w meczu z leszczami. Wszedzie kursy były równe...w betssonie mozna bylo znalezc Amerykancow po 2.25, a handi +0,5 po 1.67, sam nie wiem, czego tego nie sprobowalem, ale jestem jak zwykle madrzejszy po fakcie, ogolnie od dzis juz bedzie latwiej, bo mniej wiecej wiemy, czego sie spodziewac po roznych ekipach. Niespodzianka pierwszego dnia na pewno jest porazka Rumunow, ktorzy mimo, ze raczej odstaja od europejskich kolegow, to z Kanada powinni sie uporac, moze to swiadczyc, ze warto bedzie probowac dodatnie handi zarowno na USA jak i Kanade z moznymi tej dyscypliny w dalszej fazie turnieju.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
wyniki panów

Japan - Italy 6-20

Croatia - South Africa 13-5

Germany - Serbia 7-11

China - Spain 4-15

Greece - Russia 10-7

Canada - Romania 9-8

Hungary - New Zealand 21-5

Australia - USA 3-9


djviejo #1063838 21/03/2007 11:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Na dzisiejsza noc i jutrzejszy poranek warto sprobowac...
Kanada +11,5 - Kanadyjczycy zrobili na wszystkich bardzo duze wrazenie, zrobili spore postepy w porownaniu z Montrealem, mozna powiedziec, ze spoznili sie 2 lata, bo u siebie dostawali baty, postep byl juz widoczny w Aukland na turnieju przed MŚ, Wegrzy przygotowuja sie juz do finalu z Serbami, to ich cel...tutaj pograja 2 kwarty i tyle... Kanada to bardzo waleczny zespol, wiec licze, ze beda walczyc do konca, tym bardziej, ze trzeci mecz to dla nich bedzie spacerek.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
nastepny i chyba ostatni mecz godny polecenia to Hiszpania -2,5, Hiszpanie faworyci, Rosjanie w slabszym niz 2-3 lata temu skladzie z nowym trenerem z Grekami dostali becki, Hiszpanie sa silniejsi od Grekow i to nie tylko na papierze, ok. miecha temu pokonali ich w towarzyskim turnieju dosyc wyraznie.

Normalnie ciekawym typem byliby Serbowi -2,5, ale po tym co pokazali z Niemcami, co prawda niezlymi i wzmocnionymi, ale to zadna potega i po tym co pokazali Wlosi z Kamikaze zostanie chyba czysta 1-ka po kursie 1.40, tu zdecydowanie za wysoko, nawet jakby Serbowi byli w przecietnej formie, choc moim zdaniem oni dopiero pokaza jak sie gra wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
oj, zapomnialem o jednym, sorry za te kilka postow po kolei, ale w temacie i tak ruch nie za duzy, wiec wink

Jak ktos chce sprobowac to moze zagrac Rom, Ger, Usa, Gre i Hun wszytsko po kursach 1.01 smile , to na oko bedzie 5% czystego zysku bez wiekszego stresu, przynajmniej tego stresu byc nie powinno...pilka wodna to sport, w ktorym jasno mozna wskazac faworytow i leszczy i niespodzianki w takich spotkaniach zdarzaja sie raz na 30 lat podczas MŚ czy ME. Ja tego nie praktykuje, ale moze ktos tongue

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Australia-Chorwacja
under 17.5 w lb-2,over 17.5 -2 w bwin.Zobaczymy,kto ma rację.
W 1 kolejce lepszy był lb-mecz za 18 minut.

Maciek #1067583 22/03/2007 17:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Niestety Kanada dostala porzadne baty od Wegrow, jakos nie nawiazali walki...Hiszpania i Serbia bez wiekszego problemu pokonaly swoich rywali.

Maciek #1067700 22/03/2007 18:51
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Ostatecznie zagrałem under HT 10.5 bo to wydawało mi sie lepsze.
HT było 6-2,teraz jest 8-7 i koniec 3/4.Mecz się wyrównał.

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, alfa, $-man, bukma, poozon, aker), 2,334 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1