|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
sorka, ale ostatnio mam troszkę problemy z dostępem do neta. Przeważnie ustawiam skład na cały tydzień, ale ostatnio nie dałem rady 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
No i stało się. Moja "niepokonana i budząca grozę armia"  uległa Feherowi w półfinale naszej ligi. Od połowy tygodnia zresztą się tego spodziewałem. Życzę Ci Feher żebyś sprał lupusa w finale. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Ghost dzieki za zyczenia  i za walke w 1/2. Zycze Ci ciekawej walki z coordinators. g00niek trzymaj sie bo lekko nie bedzie  Ghost trafilem szczesliwie na Ciebie w 1/2, w finale przez 2-tyg. prawdopodobnie wynik wygladalby odwrotnie. lupus powodzenia  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Feher to taka cicha woda, nigdy nic nie pisze, a potem zawsze w czolowce  Graty, ze w innej lidze jestes w finale  Wyciales ich ich wlasnym sposobem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Okradziono mnie  Dostalem 6-7, tylko dlatego, ze nie zaliczono W Willisowi, bo jakas menda sciagnal go przed uplywem 5 inningow. A on by tego chyba nie sprapral. Eh a takby byl remis i bym ciupnal wtedy Fehera no nic, progres i tak jest  Gratki  Pozdrawiam wszytkich co nie olali zabawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
lupus dzieki za final  dzieki "Wszystkim" za gre, Ghost dzieki za prowadzenie ligi  Pozdrawiam i do zobaczenia za 1/2 roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Gratulacje Feher, lupus, Ghost  Ja najgorsze miejsce z mozliwych zajalem ale progres tez zanotowany  Pozdrowionka i do zobaczenia w przyszlym regularnym sezonie MLB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
również dziękuję za zabawę Panowie Tobie łupek za przygotowanie tego ładnego dla oka podsumowania obyśmy się spotkali ponownie, za około pół roku w tym, albo nawet w liczniejszym składzie fanów MLB "do zobaczenia" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Gratulacje Feher  Pierwsza czwórka jest taka sama jak w zeszłym roku. Czy w przyszłym sezonie ktoś zdoła namieszać? Dzięki wszystkim za grę. PS. Dopiero teraz spojrzałem, że Feher wygrał też ligę portalu usasports  Żeś przyszalał w tym roku 
Last edited by Ghost; 02/10/2007 04:16.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Feher w tym roku wygral w 2och ligach. Pozamiatal wszystkimi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Dzieki wszystkim za gre, 7 miejsce jak na debiut to nie najgorzej 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|