Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by remik
moglby ktos na priva napisac,dlaczego moj post zostal wyedytowny?nie ,zebym sie rzucal,ale po prostu chce wiedziec...

Moze przeklenstwa smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
właśnie ,że nie!!!!Chcialem tylko ostrzec przed POŻYCZANIEM komuś kasy,co prowadzi do nerwicy Kredytodawcy,a głupich uwag kredytoboircy,patrz haven.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
potrzebuje kasy na MB oddaje na mbank gg7453203

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Kupię 100 PLN na MB, Płace Mbank

Kontakt Priv

Dołączył: Mar 2007
Posty: 8
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 8
Kupie 90zł na MB płace poprzez Mbank. Kontakt priv.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
udana wymiana z michal392 (nie aktualne)

Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Kupie 80zl na MB, place Mbank, gg: 1795228

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by remik
Ludzie,ale po co Wy pożyczacie komus kasę;/a tym bardziej ludziom pokroju havena.Co chwile ktoś sie na niego skarży,a on bezczelnie wszystko neguję ,a Wy się tylko wku rwiacie;/

I Ty mowisz ze tutaj nie bylo przeklenstwa...

Nikt nie edytowal, po edytowanej wiadomosci pozostaje slad, czyli jest napisane kto edytowal, jest poglad wiadomosci, mozna na to spojrzec i widzi sie co bedzie wyslane.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Udana wymiana z michal392, polecam smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
;/moj błąd.Ale dosadne opisanie uczuc,nie jest az takim przeklenstwem.Moja wina,przyznaje.Sorki!

Po prostu taki filtr tego oprogramowania, wiec warto zastosowac ten podglad wiadomosci przed wyslaniem.

Last edited by Sagat; 25/03/2007 20:53.
Dołączył: May 2004
Posty: 877
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 877
Originally Posted by grzeHo
Witam dysponuje na dzień dzisiejszy środkami:
MoneyBookers: 200 zł;
Neteller: 200 zł.
Które chętnie wymienie na mBank.

Proszę niech piszą do mnie tylko takie osoby które są skłonne pierwsze mi zapłacić, choć nie jestem na żadnych listach weryfikacyjnych, to w historii mam wiele udanych wymian, a miałem ostatnio niemiły przypadek i nie chciał bym go powtórzyć.

Gwarantuje 100% uczciwości.
Moje GG: 3852260 (najczęściej niewidoczny).

bezproblemowo !!

Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
Potwierdzam udaną wymianę z użytkownikiem "heymen".

Uważajcie na kolesia z numerem
GG: 5832073;
email: [email protected].

Oto inteligentny dialog, aż sam zgupiałem:

5832073 15:08:16
witam

5832073 15:08:20
chciałem sie wymienic

Ja 15:09:10
ok witam

Ja 15:09:55
Jak kwota jest potrzebna

5832073 15:10:07
mała

Ja 15:10:07
Dysponuje aktualnie 175 zł

5832073 15:10:09
5-10 zł

5832073 15:10:31
no to sie zgadza wszystko

Ja 15:10:46
malutko

5832073 15:10:50
no wiem

Ja 15:10:51
no ale dawaj

5832073 15:10:56
ale akurat tyle mi potrzebne

5832073 15:11:02
na mb

Ja 15:11:07
ok

Ja 15:11:10
da się zrobić

5832073 15:11:20
jaki masz nick na forum

Ja 15:11:44
68114020040000360232539952

Ja 15:11:48
grzeHo

5832073 15:12:08
ale tak jak mowiłem ty wpierwszy wpłac, moze jednak tak 10 zł

5832073 15:12:10
na mb

5832073 15:12:18
[email protected]

Ja 15:12:28
ja pisalem na forum że wpłacam

Ja 15:12:31
Drugi

5832073 15:12:43
ja tez cos napisałem na poczatku kolego

5832073 15:12:49
czytaj uwaznie

Ja 15:12:50
I prosiłem żebytylko pisali ci którzy chcą drudzy

5832073 15:13:03
ja tez o cos prosiłem na poczatku

Ja 15:13:22
No to chyba się nie dogadamy

Ja 15:13:26
Trudno

Ja 15:13:30
to chyba ja chciałem

5832073 15:13:31
nie no jak tobie zał 10 zł

Ja 15:13:32
pomóc

5832073 15:13:41
to twoj problem ty sie bedziesz wstyudził

Ja 15:13:44
a to chcesz żebym Ci dał

5832073 15:13:51
nie

5832073 15:13:53
ja chciałem sie wymienic

5832073 15:14:01
nic za darmo sie nie daje

Ja 15:14:07
Ale człowieku

Ja 15:14:11
no to 10 zł

Ja 15:14:22
to ja ci robie przysługe że się taką mała kwota wymieniam

Ja 15:14:26
bo pokrywam koszty

Ja 15:14:32
przelewy MB

5832073 15:14:34
no to zrob mi ja...

5832073 15:14:46
z mb na mb jest za free chciałem ci przypomniec

Ja 15:14:48
Ale napisałem ze przelewam

Ja 15:14:50
DRUGI

Ja 15:14:55
Jasno pisze to na forum

5832073 15:14:58
wiec zrob mi przysłuege i przelej 10 zł

5832073 15:15:04
albo sie skompromitujesz

Ja 15:15:10
Co ty piszesz

5832073 15:15:16
ja tez jasno napisałem na poczatku wiec nie rozumiem twojego problemu

Ja 15:15:17
przed kim się skompromituje

Ja 15:15:29
To mówimy Sobie cześć

Ja 15:15:52
Mi dycha nie jest potrzebna wole się z kimś bez problemu zamienić ponad stówą

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
5832073 15:14:46
z mb na mb jest za free chciałem ci przypomniec

z tego co ja sie orientuje to z mb na mb nie jest za darmo wink

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by grzeHo
5832073 15:14:58
wiec zrob mi przysłuege i przelej 10 zł

5832073 15:15:04
albo sie skompromitujesz

laugh laugh laugh

i mamy odmiane zebractwa internetowego

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
kupie 50 PLN na MB GG: 3026221

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
90 zł na Mb mi zostało jakby ktoś chciał
gg 2064826

Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Wymiana na 200zł z haven bezproblemowa

Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Posiadam kase na mb, wymienie na mbank. Wplacam tylko drugi, zweryfikowany, długi staż, wiele wymian. GG 5229938 (niewidoczny)

Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Originally Posted by yogimacko
Posiadam kase na mb, wymienie na mbank. Wplacam tylko drugi, zweryfikowany, długi staż, wiele wymian. GG 5229938 (niewidoczny)

Nieaktualne, udana wymiana z uzytkownikiem Michauek

Tylko Łódzki Klub Sportowy Hej, hej wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Potwierdzam



Kto nie skacze jest z widzewa gej! gej!

:-D

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1