|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Kędzierzyn Koźle - Jastzrębie 2 1.60Koljeny mecz playy-off. Po 2 meczach w Jastrzębiu jest 1-1 co jest niespodzianką, nie będę się dużo rozpisywał, gwiazdy wreszcie musza zacząc grać a nie chodzić i uśmiechać się na boisku jak to było w 2 meczu u siebie, moim zdanie druzyna która ma w 21 szóstce pół kadry powinna spokojnie ograć Kędzierzyn, który mam andzieje podrażnił ich ambicje i bedą chcieli napewno zmazać plame , jak dla mnie warty mezc gry. Kędzierzyn Koźle - Jastzrębie 2 1.60 7/10SKAN : http://www.mfoto.pl/show.php?id=225387
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Resovia Rzeszów - AZS Częstohowa 2 1.65
3 spotaknie play-off, w którym po 2 pierwszych meczach w Czestochowieakademicy wygrywają 2-0 i dziś będą chcieli wygrac i spokojnie sętować a nie grać jutro meczu. Resovia gra teraz słao. Z pewnością na słabą postawę podopiecznych Jana Sucha wpływają problemy kadrowe. Występy w Resovii zakończył już Tomasz Kamuda, który wyjechał do USA. Z powodu ciężkiej kontuzji na boisku nie zobaczymy już w tym sezonie także Geira Eithuna, który pomimo początkowych problemów aklimatyzacyjnych prezentował się ostatnio bardzo dobrze. Jakby tego było mało, z występów wyłączony jest także rozgrywający i kapitan Resovii - Grzegorz Pilarz (naciągnięte więzadła i przyczepy mięśni szyi), a zupełnie bez formy jest powracający po kontuzji Michał Kaczmarek.Częstochowianie takich problemów nie mają. Udany występ przeciwko zespołowi z Rzeszowa zaliczył drugi rozgrywający - Paweł Woicki. Z bardzo dobrej strony pokazał się również świetnie spisujący się w tym sezonie Krzysztof Gierczyński. Prawdziwym „katem” rzeszowian okazał się Marcin Wika, który dobrze atakował i seriami zdobywał punkty stając w polu zagrywki.Częstochowianom bardzo zależy na zakończeniu rywalizacji z Resovią już przed świętami, najlepiej w czwartkowym pojedynku. Resovia liczy z kolei na dobre występy przed własnymi kibicami, wyrównanie stanu rywalizacji i powrót na piąte spotkanie do Częstochowy, ale myślę ze Czewa dziś po ciezkim meczu WIN.
Resovia Rzeszów - AZS Częstohowa 2 1.65 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Resovia Rzeszów - AZS Częstohowa 2 1.65
3 spotaknie play-off, w którym po 2 pierwszych meczach w Czestochowieakademicy wygrywają 2-0 i dziś będą chcieli wygrac i spokojnie sętować a nie grać jutro meczu. Resovia gra teraz słao. Z pewnością na słabą postawę podopiecznych Jana Sucha wpływają problemy kadrowe. Występy w Resovii zakończył już Tomasz Kamuda, który wyjechał do USA. Z powodu ciężkiej kontuzji na boisku nie zobaczymy już w tym sezonie także Geira Eithuna, który pomimo początkowych problemów aklimatyzacyjnych prezentował się ostatnio bardzo dobrze. Jakby tego było mało, z występów wyłączony jest także rozgrywający i kapitan Resovii - Grzegorz Pilarz (naciągnięte więzadła i przyczepy mięśni szyi), a zupełnie bez formy jest powracający po kontuzji Michał Kaczmarek.Częstochowianie takich problemów nie mają. Udany występ przeciwko zespołowi z Rzeszowa zaliczył drugi rozgrywający - Paweł Woicki. Z bardzo dobrej strony pokazał się również świetnie spisujący się w tym sezonie Krzysztof Gierczyński. Prawdziwym „katem” rzeszowian okazał się Marcin Wika, który dobrze atakował i seriami zdobywał punkty stając w polu zagrywki.Częstochowianom bardzo zależy na zakończeniu rywalizacji z Resovią już przed świętami, najlepiej w czwartkowym pojedynku. Resovia liczy z kolei na dobre występy przed własnymi kibicami, wyrównanie stanu rywalizacji i powrót na piąte spotkanie do Częstochowy, ale myślę ze Czewa dziś po ciezkim meczu WIN.
Resovia Rzeszów - AZS Częstohowa 2 1.65 6/10 Resovia Rzeszów - AZS Częstohowa 2 1.65 6/10 2 - 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Kędzierzyn Koźle - Jastzrębie 2 1.60Koljeny mecz playy-off. Po 2 meczach w Jastrzębiu jest 1-1 co jest niespodzianką, nie będę się dużo rozpisywał, gwiazdy wreszcie musza zacząc grać a nie chodzić i uśmiechać się na boisku jak to było w 2 meczu u siebie, moim zdanie druzyna która ma w 21 szóstce pół kadry powinna spokojnie ograć Kędzierzyn, który mam andzieje podrażnił ich ambicje i bedą chcieli napewno zmazać plame , jak dla mnie warty mezc gry. Kędzierzyn Koźle - Jastzrębie 2 1.60 7/10SKAN : http://www.mfoto.pl/show.php?id=225387 Kędzierzyn Koźle - Jastzrębie 2 1.60 7/10 3 - 1 Gwiazdy brawa dla gaczy MOSTO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Kędzierzyn Koźle - Jastrzębie 2 1.70
Nic tu nie będe pisał po wczorajszym blamażu, Jastrzebie musi wygrać zeby zachować szanse na gre dalej, i Gwiazdki muszą zacząć grać anie łazić po boisku, jakoś nie wierze, że Jastrzębie odpadnie choć po wczorajszym meczu mam obawy, ale dzis Jastrzębie musi wygrać.
Kędzierzyn Koźle - Jastrzębie 2 1.70 9/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Typki na dziś.  Mostostal - Jastrzębie 1.7 Fiorentina - Ascoli 1.22 Korona Kielce - Odra Wodzisław 1.35 Francja - Islandia 1.22  Waaljawik - Ajax 1.45 Skan kuponu jak wróce z STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Kędzierzyn Koźle - Jastrzębie 2 1.70
Nic tu nie będe pisał po wczorajszym blamażu, Jastrzebie musi wygrać zeby zachować szanse na gre dalej, i Gwiazdki muszą zacząć grać anie łazić po boisku, jakoś nie wierze, że Jastrzębie odpadnie choć po wczorajszym meczu mam obawy, ale dzis Jastrzębie musi wygrać.
Kędzierzyn Koźle - Jastrzębie 2 1.70 9/10 Kędzierzyn Koźle - Jastrzębie 2 1.70 9/10 2 - 3 Repect dla Kadziewicza za przed ostatnią akcje http://www.mfoto.pl/show.php?id=230247
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Typki na dziś.  Mostostal - Jastrzębie 1.7 Fiorentina - Ascoli 1.22 Korona Kielce - Odra Wodzisław 1.35 Francja - Islandia 1.22  Waaljawik - Ajax 1.45  Mostostal - Jastrzębie 1.7 2 - 3 Fiorentina - Ascoli 1.22 4 - 0 Korona Kielce - Odra Wodzisław 1.35 2 - 1 Francja - Islandia 1.22 34 - 28  Waaljawik - Ajax 1.45 2 - 2 szmaciarze
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Taranto - Verona 1 1.45Mecz ligi włoskiej, zajmujące 8 pozycje Taranto zagra z ostatnią, mającą jeszce szanse na utrzymanie w lidze Veroną, Taranto jest na 8 pozycji , ostatniej dającej prawo gry w play-off, mają stratę do 2 wczesniejszych drużyn 1 punkta i mają szanse jeszce na wyższe miejsce wyjściowe do play-off i muszą wygrać bo goni ich Montichiari, to będzie mecz walki bo obie drużyny mają o co grać ale myślę że drużyna walcząca o wyższe miejsce w play-of poradzi sobie z drużyną Polaka: Zbigniewa Bartmana (ps. grałem przeciw niemu na półfinałach MP juniorów)  Stawaim tutaj na 1, zobaczymy jak będzie. Taranto - Verona 1 1.45 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Typki na dziś. Taranto - Verona 1.45 Jankovic - Rodionova 1.10 Golovin - Crybas 1.10 V. Wiliams - Bardina 1.08 Anwil - Czarni 1.25 Prokom - Polpharma 1.08
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Typki na dziś. Taranto - Verona 1.45 Jankovic - Rodionova 1.10 Golovin - Crybas 1.10 V. Wiliams - Bardina 1.08 Anwil - Czarni 1.25 Prokom - Polpharma 1.08 Taranto - Verona 1.45 3 - 1 Jankovic - Rodionova 1.10 2 - 0  Golovin - Crybas 1.10 2 - 0 V. Wiliams - Bardina 1.08 2 - 0 Anwil - Czarni 1.25 66 - 57  Prokom - Polpharma 1.08 100 - 62 http://www.mfoto.pl/show.php?id=234907
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Skra Bełchatów - Kędzierzyn Koźle 1 1.15 Jastrzębie - Gwardia Wrocław 1 1.10 PZU Olsztyn - Warszawa 1 1.20Sa to mecz Pucharu polski, którego zwycięstwo daje możliwość gry lidze Mistrzów i napeano zadna drużyna tego Pucharu nie odpusci, bo to jest duża lepsza szansa na osiagniecie Ligi mistrzów niż wygranie Ligi, powinno być bez niespodzianek i zagram to do jakiegoś kombo, powinno być izzi ale zobaczymy. SKRA Bełchatów + Jastrzębie + PZU Olsztyn = 1,58*0,9 = [b]1.36 9/10[/b]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Typki na dziś. Jastrzębie - Wrocław 1.10 PZU Olsztyn - Warszawa 1.20 Williams V - Medina 1.15 Jankovic - Srebotnik 1.20 Black/Huber - Pratt/Stewart 1.25 Ajax - Breda 1.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Typki na dziś. Jastrzębie - Wrocław 1.10 PZU Olsztyn - Warszawa 1.20 Williams V - Medina 1.15 Jankovic - Srebotnik 1.20 Black/Huber - Pratt/Stewart 1.25 Ajax - Breda 1.25 Jastrzębie - Wrocław 1.10 3 - 0 PZU Olsztyn - Warszawa 1.20 3 - 2  Williams V - Medina 1.15 2 - 0  Jankovic - Srebotnik 1.20 2 - 0 Black/Huber - Pratt/Stewart 1.25 2 - 0 Ajax - Breda 1.25 2 -0 http://www.mFoto.pl/uploads/1230/skanuj0004_43b35.jpg
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Skra Bełchatów - Jastrzębie 1 1.65Przed nami pierwszy półfinał Pucharu Polski w którym zagra mistrz i wicemistrz kraju z poprzedniego roku, dla mnie faworytem tego pojedynku jest Skra i kursu spodziewałem sie niższego w okolicach 1.4 jest dośc dużo wyższy ale to dobrze, Skra gra bardzo równo w tym sezonie a Jastrzębie nie gra równo, męczy sie z Mostostalem w playy-off, ale tutaj będzie walka na całego, ja skłaniam sie ku Skrze, dla mnie oni zdobędą Mistrza Polski i Puchar Polski, Skra ma moim zdaniem lepszego rogrywajacego, może i Jastzrębie ma lepszy srodek, choć Fin jest moim zdaniem na takim poziomie jak Pliński czy Kadziewicz, to jedank niewykorzystują tych możlwiości i Ivanomv gra mało srodkiem, gram na Skre bo ciekawym kursie, jak będzie okaze sie potem. Skra Bełchatów - Jastrzębie 1 1.65 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Typki na dziś. SKRA Bełchatów - Jastrzębie 1.50 Almagro - Ventura 1.20 Manchester (aw) - Watford 1.15 Strasbourg - Bourg 1.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Typki na dziś.  Pogoń Szczecin - [color:#FF0000]Wisła Kraków[/color] 1.7  Coimbra - [color:#FF0000]Porto[/color] 1.5 Black/Huber - Yang/Zheng 1.65 Polonia - Znicz 1.4  Makadenikos - [color:#FF0000]Panellinos[/color] 1.33
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
Skra Bełchatów - Jastrzębie 1 1.65Przed nami pierwszy półfinał Pucharu Polski w którym zagra mistrz i wicemistrz kraju z poprzedniego roku, dla mnie faworytem tego pojedynku jest Skra i kursu spodziewałem sie niższego w okolicach 1.4 jest dośc dużo wyższy ale to dobrze, Skra gra bardzo równo w tym sezonie a Jastrzębie nie gra równo, męczy sie z Mostostalem w playy-off, ale tutaj będzie walka na całego, ja skłaniam sie ku Skrze, dla mnie oni zdobędą Mistrza Polski i Puchar Polski, Skra ma moim zdaniem lepszego rogrywajacego, może i Jastzrębie ma lepszy srodek, choć Fin jest moim zdaniem na takim poziomie jak Pliński czy Kadziewicz, to jedank niewykorzystują tych możlwiości i Ivanomv gra mało srodkiem, gram na Skre bo ciekawym kursie, jak będzie okaze sie potem. Skra Bełchatów - Jastrzębie 1 1.65 6/10 Skra Bełchatów - Jastrzębie 1 1.65 6/10 3 - 1 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|