|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
dzisiaj zakupilem
Calvin Klein - Euphoria
suuuper zapach, polecam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Radwańska 555555555555555 Bartoli 55555555555555555 - koncz seta! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
cholera nie tutaj  - sorry prosze usunac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Lol  A swoja droga mozna jaks dostac probki nie fatygujac sioe do sklepu czy nie? Bo jak ktos pisze super zapach, to mi to nic nie mowi, to samo jak dorwe jakaa gazete i opisuja tam perfumy jakie sa to zapachy sie mieszaja, to tez mi nic nie mowi, a do porzadnej perfumerii daleko stad me pytanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Lupus kazdy ma swoj gust, ciezko mi opisac jak pachna  dla mnie poprostu bardzo ladnie, douglasie kupilem probki mozna na allegro kupic - probki raczej orginalne - bo inne perfumy to raczej nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To zrozumiale, w koncu nie kupilbys czego co pachnie moczem  Podawajcie jeszcze ilosc w ml i cene ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
dzisiaj zakupilem
Calvin Klein - Euphoria
suuuper zapach, polecam! Zgapiłeś ode mnie  Polecam jeszcze Escape - też CK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
A ja nabyłem sobie wczesniej Diesla ładnie pachnie ale trzyma pół dnia .... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Ale która Lacosta? Mi np. czerwona się zbytnio nie podoba, a niedawno dostałem zieloną. Zapach fajny, ale krótko trzyma :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
moje 2 ulubione:
Lacoste Essential Kompozycję Lacoste Essential otwierają niezwykle świeże i trwałe aromaty uzyskane z połączenia cytrusów, bergamotki, liści pomidora i czarnej porzeczki. Serce zapachu stanowi czarny pieprz i nuty kwiatowe z wyraźnym akordem kwiatu róży. Całość otaczają nuty drzewne, paczula i drzewo sandałowe. 125 ml za ok. 200 zł. Azzaro Chrome Chrome - oryginalne połączenie cytrusowej świeżości z nutami aromatycznych ziół. Jeden z najbardziej charakterystycznych zapachów Azzaro, pełen fantazji na temat wilgotnych łąk i drzew owocowych. 100 ml za ok. 200 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a tak z ciekawości, na ile Wam starcza powiedzmy taki flakon 75ml?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
zalezy czy sie myjesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
zalezy czy sie myjesz  hahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
załóżmy, że się myje. Rzadko bo rzadko, ale czasami tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
jak dla mnie i mojej dziewczyny to najlepszy Channel Allure Homme Sport:)
dla NAS bomba, a to najwazniejsze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Ja mogę polecić: -Polo Black Ralph Lauren Nie spotkałem kobiety, której by się te perfumy nie podobały.. Spróbujcie sami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
załóżmy, że się myje. Rzadko bo rzadko, ale czasami tak  75 ml mi starcza na prawie rok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Na caly rok? Pewnien? Panowie a opiszczie jescze te perfumy, nie chodzi mi o zapach, tylko jak wiadomo, sa rozne zapachy np jedne dla osob typu sportoweic, w ruchu, przygod a inne sie poleca elegancikom, typowym romantykom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
Feel-Tsu no allurka wymiata hmmm + lacoste essential + diora (chromazore... czy jakos tak jzu neipamietam), zawsze lubilem aqua di gio, ale gdy wychodzac na miasto co chwile go czujesz od innych ,to juz przesada. mi tam 100 ml styka hmmm mneij wiecej an pol roku i nie czuc mnie na pol miasta:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
klasyczny Bulgari (homme) - wlasnie mi się rozbiła cala butla w pociągu  waliło całą noc w drodze do Wroclawia :PP poza tym cały czas zajebisty jest ArmaniCode, ewent ArmaniMania - tylko już troche oklepane toto jest ostatnio pojawiło sie kilka ciekawych nowych zapachów znanych projektantów, też niektóre sympatyczne...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|