Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 24 1 2 3 4 5 6 23 24
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
member
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
Gral ktos moze wczoraj 3 bieg w meczu Cov-Poole na X ? Jesli tak to czy macie rozliczony ? Bo baw mi wszystko porozliczal poza owym biegiem wlasnie :> A maile do supportu na razie nic nie daja :/

Dzis ladny dzionek mimo tylko 1 meczu smile Udalo sie m.in. trafic 2 bieg na Eastbourne @3,8 smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Witam Panowie
Tematu specjalnie do KA nie bede zakladal, takze wybaczcie, ale tutaj napisze pare zdan co do betu

Dzis inauguracja polskiego zuzla takze licze na bardzo dobry i dochodowy sezon

Bet NR 1

Jonsson - Jagus 1 1.80 UB 4/10
Zla wycena wg mnie. Dalbym max 1,55-1,6
Szwed jedzie na wlasnym torze, bardzo dlugo przygotowywal sie do tego sezonu. Silniki bardzo dobrze przygotowane choc slabe starty moga lekko nie pokoic.
Jagus na bydgoskim torze spisuje sie bardzo przyzwoicie, lubi tutaj jezdzic choc z Adrenalina bedzie mial bardzo ciezko
Typ grany glownie pod zla wycene oddsmakera Ub, takze polecam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.
Pisalem moja ..."analize" do tej imprezy w innym 'dziale', bo nie wiedzialem gdzie to umiescic , wiec teraz wkleje,w oko wpadl mi zaklad z zuzla - Kryterium Asow.Impreza odbywac sie bedzie w Bydgoszczy , a wiec na torze na ktorym na co dzien wystepuje A.Jonsson.Za rywali bedzie mial praktycznie naszych rodakow(rodzynek zagraniczny M.Ferjan) tj.S.Ulamek,W.Jagus, K.Kasprzak i G.Walasek, to najgrozniejsi rywale A.Jonssona.Poczatkowo chcialem typowac jego wygrana z W.Jagusiem @ 1,8, ale mysle ze 'wlasny' tor i chec pokazania sie w nowym sezonie 'swojej' publicznosci, nakazuje Szwedowi wygranie tej prestizowej imprezy , tak wiec:

Kryterium Asow 2007 Winner - A.Jonsson @ 3,5 Unibet.

Oczywiscie jest to troszke ryzykowny typ , gdyz "nasi" zapewne Jonssonowi nie ulatwia tego zadania , ale po takim kursie mysle ze warto sprobowac (jak spasc to z wysokiego konia!).Pozdrawiam


Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Zgadzam sie z Waspem w calej rozciaglosci. 3,5 na mistrza swiata 2007 to chyba jakis prima aprilisowy zart.

ANDREAS TO WIN KA.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Szkoda tylko, ze Jaga go zniszczy spod tasmy. wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
na mistrza świata 2007 3.50 to byłoby mało, ale jak się okazało: na Jonssona - w porządku laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Krompa
Szkoda tylko, ze Jaga go zniszczy spod tasmy. wink


oj zniszczyl go i to bardzo laugh

Jonsson tym razem starty zdecydowanie lepsze, a wolniejszy na dystansie.
Zawody ciekawe, jedyny plus bydgoskich zawodnikow to swietna postawa Szczepaniaka.
Wielu zawodnikow traktowalo zawody jak trening takze wyniki do obiektywnych nie naleza
No i pan Jacek Krzyzaniak pokazal klase, szkoda tych defektow smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Kolejny wieczór z BEL.Dziś zdecydowalem sie zagrać nie na drużyny lecz na lidera zespołu.

Nicki Pedersen typ over 11.5 1.45 bwin

Lider osłabionych w ostatnim meczu Orłów.To na nim głównie skupia sie odpowiedziałność za wynik drużyny.Liderzy przeciwków (Stead.Screen,Laukanen)nie powinni przeszkodzić Dunowi w osiągnieciu dwucyfrówki.Pojedyncze zwycięstwa wchodzą w grę .Oczekuje tu wyniku w przedziale 13-14(bez bonusa bo tego buki nie wliczają).
Expekt wystawił linię 12.5 przy kursie 1.62 przy wypadku losowym = porażka.Jednak w normalnych warunkach 13-14, nawet komplet jest tu możliwy.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
Dzisiaj na Wyspach żużlowy maraton. Aż 9 meczów w tym cztery w godzinach popołudniowych i pozostałe wieczorem. W oczekiwaniu na ofertę buków zapodam składy w jakich wystąpią poszczególne ekipy i godziny rozpoczęcia meczów (wg naszego czasu) oraz wstępne prognozy:
Polle- Eastbourne (12,00)
Polle: 1. J. Crump, 2. E. Kennet, 3. B. Pedersen, 4. C. Watson, 5. C. Boyce, 6. J. Doyle, 7. T. Batchelor.
Eastbourne: 1. N. Pedersen, 2. D. Nermark (gość), 3. D. Norris, 4. D.Barker, 5. D. Watt (zastępstwo zawodnika), C. Woodward, 7. L. Bridger.
Faworytem są gospodarze, tym bardziej, że wczoraj o mały włos nie wygrali na obiekcie "Rudzików". Gdyby menago "bokser" Boyce miał ciut lepszą kondycję byłaby spora sensacja.
Rewanż godz. 20,30

Oxford - Reading (13,00)
Oxford: 1. J. Jensen, 2. A. Smith, 3. A. Dryml, 4. S. Johnston, 5. P. Protasiewicz, 6. F. Eriksson, 7. E. Andersson.
Reading: 1. G. Hancock, 2. Z. Simota, 3. M. Zagar (zastępstwo zawodnika), 4. T. McGowan, 5. J. Kołodziej, 6. D. Bird, 7. M. Lemon.
Po poniedziałkowej katastrofie z Coventry, gospodarze liczą na przełamanie, tym bardziej, że w zespole gości jeszcze dzisiaj nie pojedzie Matej Zagar. Duże znaczenie bedzie mieć przygotowanie nawierzchni. Jeżeli bedzie taka jak ostatnio, to Dryml i Protasiewicz dzisiaj zbyt wiele nie zwojóją.
Rewanż godz. 21,00

Peterborough - Swindon (15,00)
Peterborough: 1. H. Andersen, 2. L. Dryml, 3. N. Iversen, 4. D. King, 5. K. Bjerre, 6. P. Świderski, 7. R. Hall.
Swindon: 1. L. Adams, 2. T. Chrzanowski, 3. S. Ułamek, 4. Ch. Gjedde, 5. L. Richardson, 6. A. Moore, 7. M. Korneliusen.
Wyrównane składy i podobnie powinno być na torze. Kluczem mogą się okazać rezerwy, a te moim zdaniem mają lepsze gospodarze.

Ipswich - Lakeside -Arena (15,15)
Ipswich: 1. M. Loram (zastępstwo zawodnika), 2. K. Jansson, 3. Ch. Louis, 4. M. Rempała, 5. R. Miśkowiak, 6. Z. Suchecki, 7. T. Kroner.
Lakeside: 1. J. Kylmakorpi, 2. P. Hurry, 3. K. Kasprzak, 4. L. Lanham, 5. A. Shields, 6. Ch. Hefenbrock, 7. H. Bager.
Kylmakorpi - zagadka. Wraca po kilkunastu dniach przerwy. Kasper i Shields to siła napędowa gości. Brak Lorama, to jednak spora strata wśród "Czarownic" i mecz będzie na styku, bo nieżle poczyna sobie Misiek, a Luois u siebie też jest groźny.
Rewanż godz. 21,00.

Coventry - Peterborough (21,00)
Coventry: 1. S. Nicholls, 2. B. Janirro, 3. R. Schlein, 4. O. Allen, 5. Ch. Harris, 6. M. Risager, 7. M. Smolinski.
Peterborough: skład taki, jak w mmeczu se Swindon.
Coventry powinno pójść za ciosem (pogrom Oxfordu) i pokonać "Pantery", tym bardziej, że jadą dzisiaj tylko jeden mecz i będą bardziej świeżsi.

Belle Vue - Wolverhampton (21,00)
Belle Vue: 1. G. Havelock (gość), 2. R. Fisher, 3. J. Screen, 4. A. Skórnicki, 5. K. Laukkanen, 6. L. Smethils, 7. K. Doolan.
Wolverhampton: P. Karlsson, 2. D. Howe, 3. B. Hamill, 4. M. Karlsson, 5. F. Lindgren, 6. Ch. Kerr, 7. T. Pijper
Gospodarzy czeka dzisiaj bardzo ciężka przeprawa. Brk Steeda, którego zastąpi G. Hawelock to moim zdaniem osłabienie, podobnie jak absencja J. Wrighta. Goście w pełnym składzie, ale jeśli będzie mocno pod kołem, to P. Karlsson i Hamill mogą mieć kłopoty.



Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Bwin chyba zasnal , cos kursow ni widu ni slychu ...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
maja slabego analityka.... przeciez trzeba miec od kogo odpisac zeby dac w oferte..........

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
No tak ale kto jak kto bwin zawsze oferte mial najlepsza.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
co to znaczy najlepsza ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
najszerszą (handicapy,over/under,pary)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
hc jest wszedzie gdzie daja wgole zuzel pary w kilku tez daja

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
nie ma to jak dac mecz do oferty na 22 min przed rozpoczeciem..... buhahah

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Moglbys wymienic te buki ? Poki co gralem angielska elite tylko w bwin i sportingbecie.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Expekt wystawił mecze 1 sesji . Tak na szybko:

Narazie puszczę sobie o 12. Nickiego over 11p kurs 1.68 (przy 11 mamy zwrot).

Nad resztą jest jeszcze czas do zastanowienia. bo kolejne ruszają o 13 i 15.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Na pierwszy rzut oka i zarazem ostatni bo nie ma czasu:

J Crump over 12.5 @1.6 7/10
Oxford - Reading 1 @2.7 3/10

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Z expekt.com

Jesper Jensen - Travis McGowan 1 @1.75 8/10
P.Protasiewicz +3.5 - G.Hancock 1 @2.10 2.5/10

Strona 4 z 24 1 2 3 4 5 6 23 24

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, rafal08, aker, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, forty), 1,995 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1