|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114 |
Gral ktos moze wczoraj 3 bieg w meczu Cov-Poole na X ? Jesli tak to czy macie rozliczony ? Bo baw mi wszystko porozliczal poza owym biegiem wlasnie :> A maile do supportu na razie nic nie daja :/ Dzis ladny dzionek mimo tylko 1 meczu  Udalo sie m.in. trafic 2 bieg na Eastbourne @3,8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Witam Panowie Tematu specjalnie do KA nie bede zakladal, takze wybaczcie, ale tutaj napisze pare zdan co do betu
Dzis inauguracja polskiego zuzla takze licze na bardzo dobry i dochodowy sezon
Bet NR 1
Jonsson - Jagus 1 1.80 UB 4/10 Zla wycena wg mnie. Dalbym max 1,55-1,6 Szwed jedzie na wlasnym torze, bardzo dlugo przygotowywal sie do tego sezonu. Silniki bardzo dobrze przygotowane choc slabe starty moga lekko nie pokoic. Jagus na bydgoskim torze spisuje sie bardzo przyzwoicie, lubi tutaj jezdzic choc z Adrenalina bedzie mial bardzo ciezko Typ grany glownie pod zla wycene oddsmakera Ub, takze polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam. Pisalem moja ..."analize" do tej imprezy w innym 'dziale', bo nie wiedzialem gdzie to umiescic , wiec teraz wkleje,w oko wpadl mi zaklad z zuzla - Kryterium Asow.Impreza odbywac sie bedzie w Bydgoszczy , a wiec na torze na ktorym na co dzien wystepuje A.Jonsson.Za rywali bedzie mial praktycznie naszych rodakow(rodzynek zagraniczny M.Ferjan) tj.S.Ulamek,W.Jagus, K.Kasprzak i G.Walasek, to najgrozniejsi rywale A.Jonssona.Poczatkowo chcialem typowac jego wygrana z W.Jagusiem @ 1,8, ale mysle ze 'wlasny' tor i chec pokazania sie w nowym sezonie 'swojej' publicznosci, nakazuje Szwedowi wygranie tej prestizowej imprezy , tak wiec:
Kryterium Asow 2007 Winner - A.Jonsson @ 3,5 Unibet.
Oczywiscie jest to troszke ryzykowny typ , gdyz "nasi" zapewne Jonssonowi nie ulatwia tego zadania , ale po takim kursie mysle ze warto sprobowac (jak spasc to z wysokiego konia!).Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681 |
Zgadzam sie z Waspem w calej rozciaglosci. 3,5 na mistrza swiata 2007 to chyba jakis prima aprilisowy zart.
ANDREAS TO WIN KA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Szkoda tylko, ze Jaga go zniszczy spod tasmy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
na mistrza świata 2007 3.50 to byłoby mało, ale jak się okazało: na Jonssona - w porządku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Szkoda tylko, ze Jaga go zniszczy spod tasmy.  oj zniszczyl go i to bardzo  Jonsson tym razem starty zdecydowanie lepsze, a wolniejszy na dystansie. Zawody ciekawe, jedyny plus bydgoskich zawodnikow to swietna postawa Szczepaniaka. Wielu zawodnikow traktowalo zawody jak trening takze wyniki do obiektywnych nie naleza No i pan Jacek Krzyzaniak pokazal klase, szkoda tych defektow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Kolejny wieczór z BEL.Dziś zdecydowalem sie zagrać nie na drużyny lecz na lidera zespołu.
Nicki Pedersen typ over 11.5 1.45 bwin
Lider osłabionych w ostatnim meczu Orłów.To na nim głównie skupia sie odpowiedziałność za wynik drużyny.Liderzy przeciwków (Stead.Screen,Laukanen)nie powinni przeszkodzić Dunowi w osiągnieciu dwucyfrówki.Pojedyncze zwycięstwa wchodzą w grę .Oczekuje tu wyniku w przedziale 13-14(bez bonusa bo tego buki nie wliczają). Expekt wystawił linię 12.5 przy kursie 1.62 przy wypadku losowym = porażka.Jednak w normalnych warunkach 13-14, nawet komplet jest tu możliwy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148 |
Dzisiaj na Wyspach żużlowy maraton. Aż 9 meczów w tym cztery w godzinach popołudniowych i pozostałe wieczorem. W oczekiwaniu na ofertę buków zapodam składy w jakich wystąpią poszczególne ekipy i godziny rozpoczęcia meczów (wg naszego czasu) oraz wstępne prognozy: Polle- Eastbourne (12,00) Polle: 1. J. Crump, 2. E. Kennet, 3. B. Pedersen, 4. C. Watson, 5. C. Boyce, 6. J. Doyle, 7. T. Batchelor. Eastbourne: 1. N. Pedersen, 2. D. Nermark (gość), 3. D. Norris, 4. D.Barker, 5. D. Watt (zastępstwo zawodnika), C. Woodward, 7. L. Bridger. Faworytem są gospodarze, tym bardziej, że wczoraj o mały włos nie wygrali na obiekcie "Rudzików". Gdyby menago "bokser" Boyce miał ciut lepszą kondycję byłaby spora sensacja. Rewanż godz. 20,30
Oxford - Reading (13,00) Oxford: 1. J. Jensen, 2. A. Smith, 3. A. Dryml, 4. S. Johnston, 5. P. Protasiewicz, 6. F. Eriksson, 7. E. Andersson. Reading: 1. G. Hancock, 2. Z. Simota, 3. M. Zagar (zastępstwo zawodnika), 4. T. McGowan, 5. J. Kołodziej, 6. D. Bird, 7. M. Lemon. Po poniedziałkowej katastrofie z Coventry, gospodarze liczą na przełamanie, tym bardziej, że w zespole gości jeszcze dzisiaj nie pojedzie Matej Zagar. Duże znaczenie bedzie mieć przygotowanie nawierzchni. Jeżeli bedzie taka jak ostatnio, to Dryml i Protasiewicz dzisiaj zbyt wiele nie zwojóją. Rewanż godz. 21,00
Peterborough - Swindon (15,00) Peterborough: 1. H. Andersen, 2. L. Dryml, 3. N. Iversen, 4. D. King, 5. K. Bjerre, 6. P. Świderski, 7. R. Hall. Swindon: 1. L. Adams, 2. T. Chrzanowski, 3. S. Ułamek, 4. Ch. Gjedde, 5. L. Richardson, 6. A. Moore, 7. M. Korneliusen. Wyrównane składy i podobnie powinno być na torze. Kluczem mogą się okazać rezerwy, a te moim zdaniem mają lepsze gospodarze.
Ipswich - Lakeside -Arena (15,15) Ipswich: 1. M. Loram (zastępstwo zawodnika), 2. K. Jansson, 3. Ch. Louis, 4. M. Rempała, 5. R. Miśkowiak, 6. Z. Suchecki, 7. T. Kroner. Lakeside: 1. J. Kylmakorpi, 2. P. Hurry, 3. K. Kasprzak, 4. L. Lanham, 5. A. Shields, 6. Ch. Hefenbrock, 7. H. Bager. Kylmakorpi - zagadka. Wraca po kilkunastu dniach przerwy. Kasper i Shields to siła napędowa gości. Brak Lorama, to jednak spora strata wśród "Czarownic" i mecz będzie na styku, bo nieżle poczyna sobie Misiek, a Luois u siebie też jest groźny. Rewanż godz. 21,00.
Coventry - Peterborough (21,00) Coventry: 1. S. Nicholls, 2. B. Janirro, 3. R. Schlein, 4. O. Allen, 5. Ch. Harris, 6. M. Risager, 7. M. Smolinski. Peterborough: skład taki, jak w mmeczu se Swindon. Coventry powinno pójść za ciosem (pogrom Oxfordu) i pokonać "Pantery", tym bardziej, że jadą dzisiaj tylko jeden mecz i będą bardziej świeżsi.
Belle Vue - Wolverhampton (21,00) Belle Vue: 1. G. Havelock (gość), 2. R. Fisher, 3. J. Screen, 4. A. Skórnicki, 5. K. Laukkanen, 6. L. Smethils, 7. K. Doolan. Wolverhampton: P. Karlsson, 2. D. Howe, 3. B. Hamill, 4. M. Karlsson, 5. F. Lindgren, 6. Ch. Kerr, 7. T. Pijper Gospodarzy czeka dzisiaj bardzo ciężka przeprawa. Brk Steeda, którego zastąpi G. Hawelock to moim zdaniem osłabienie, podobnie jak absencja J. Wrighta. Goście w pełnym składzie, ale jeśli będzie mocno pod kołem, to P. Karlsson i Hamill mogą mieć kłopoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Bwin chyba zasnal , cos kursow ni widu ni slychu ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
maja slabego analityka.... przeciez trzeba miec od kogo odpisac zeby dac w oferte..........
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
No tak ale kto jak kto bwin zawsze oferte mial najlepsza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
najszerszą (handicapy,over/under,pary)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
hc jest wszedzie gdzie daja wgole zuzel pary w kilku tez daja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
nie ma to jak dac mecz do oferty na 22 min przed rozpoczeciem..... buhahah
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Moglbys wymienic te buki ? Poki co gralem angielska elite tylko w bwin i sportingbecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Expekt wystawił mecze 1 sesji . Tak na szybko:
Narazie puszczę sobie o 12. Nickiego over 11p kurs 1.68 (przy 11 mamy zwrot).
Nad resztą jest jeszcze czas do zastanowienia. bo kolejne ruszają o 13 i 15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Na pierwszy rzut oka i zarazem ostatni bo nie ma czasu:
J Crump over 12.5 @1.6 7/10 Oxford - Reading 1 @2.7 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Z expekt.com
Jesper Jensen - Travis McGowan 1 @1.75 8/10 P.Protasiewicz +3.5 - G.Hancock 1 @2.10 2.5/10
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|