Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
wiem, wiem i duzo lepsza pozycję na starcie w Play Off, łatwiejszego potencjalnie rywala itd smile

Tylko martwi mnie to:

Tampa Bay Florida 2:5 1.95 4.50 3.70 details 27.03.2007

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 364
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 364
Originally Posted by Giertyszek
wiem, wiem i duzo lepsza pozycję na starcie w Play Off, łatwiejszego potencjalnie rywala itd smile

Tylko martwi mnie to:

Tampa Bay Florida 2:5 1.95 4.50 3.70 details 27.03.2007

tylko mecz meczowi nierówny, to nhl, dzis może byc odwrotnie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
zgoda, jak najbardziej, tym bardziej że tampa dzis bedzie zmotywowana maksymalnie, a rywale w walce o 1 miejsce graja trudny mecz

Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
4
addict
addict
4 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
Originally Posted by maly.gh
Originally Posted by Giertyszek
wiem, wiem i duzo lepsza pozycję na starcie w Play Off, łatwiejszego potencjalnie rywala itd smile

Tylko martwi mnie to:

Tampa Bay Florida 2:5 1.95 4.50 3.70 details 27.03.2007

tylko mecz meczowi nierówny, to nhl, dzis może byc odwrotnie

Jesli dzisiaj wielka TROJCA nie da d... to o zwyciestwo mozna byc spokojnym.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
"Jesli dzisiaj wielka TROJCA nie da d... to o zwyciestwo mozna byc spokojnym. "

W NHL SPOKOJNYM O ZWYCIĘSTWA MOŻE BYĆ PEWIEN TYLKO TEN, KTÓRY NIE GRA.

Tymczasem Panowie świąteczna sentencja:
Czym różni się baba od kury? - niczym, jedna i druga siada na jajach.

Zdrowych, wesołych świąt wszystkim, którzy dotrwali do końca sezonu zasadniczego i nie dajcie d... w dwóch ostatnich dniach.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Na początek chciałbym wszystkim bywalcom tego tematu życzyć fajnych świąt smile a jakże inaczej wink

A na dziś zapowiadają się cztery mecze typu z tych mrożących krew w żyłach. Pierwszy z nich już o 19.00 Wyspiarze jadą do Philadelhii grać o zwycięstwo, bo wygrać muszą, jak chcą wejść do playoff. Później największy szlagier TORONTO - MONTREAL. Wynik tego spotkania będzie bardzo ważny dla obu ekip, ale i tak Kanadolów mogą zrobić w bambuko NYI wygrywając 2 ostatnie mecze.

Natomiast na Wschodzie również 2 ciekawe spotkania. Najpierw Colorado muszą zalać Wieśniaczków, a godzine później Płomienie spalić resztki drużyny z Edmontonu, która już sie pali od dawna i po dzisiejszym meczu ognisko zgaśnie, bo Calgary zapewni sobie playoffy a z Oilers pozostanie tylko siwy dym. Pytanie tylko czy Colorado będzie w stanie jeszcze wylewać gorącą lawine na Nashville po 1 tercji meczu w Calgary grin

Kursy bardzo zaniżone i z racji tego, jak już ostrzegł wuja lemex nie można dać tyłeczka na finiszu i zepsuć sobie świetowanie...a więc bez zbytniego hurraoptymizmu w postaci stawki i kursów zapodanych nam przez buków postanowiłem zagrać handicapy na:
Islanders (-1,5) 2,62
Colorado (-1,5) 3,10
Calgary (-1,5) 1,74

Toronto - Montreal ---> tej jatki nie ruszam wink

pozdrawiam serdecznie cool

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Szanowny Hansie, chyba zacząłeś już świętować, albo święconka jest zbyt tłusta, bo chcesz "staremu wujowi" wciskać kit i robić wodę z na wpół zwapnionego mózgu. A od kiedy to Colorado,Nashville,Calgary i Edmonton są w Konferencji Wschodniej? To szczegół, każdemu w świątecznym zgiełku może się "pozajączkować".
Słusznie według mnie poruszasz sprawę godzin rozgrywania meczy przez Colorado i Calgary. Jeśli Colorado będzie wygrywało z "burakami"(wieśniakami), to nic nie uchroni Oilers od świątecznej "łaźni". Moje plany długoterminowe zakładały w meczu Calgary-Edmonton grę na zwycięstwo płomieni i kurs pomimo "odrażającej woni" muszę zaakceptować i wierzyć, że Edmonton nie przebudzi się w najmniej odpowiednim momencie.

Kombinacja wariantów na WSCHODZIE(tym prawdziwym) dotyczy głównie par, które pięknie "wyenklerował" Hans i trafnie rozpatrzył wszystkie warianty. Awans NYI jest najmniej prawdopodobny, ale...
Ja nie wystraszę się pary Toronto-Montreal, bo to jest klasyk tej ligi i trzeba w takich meczach próbować, aby te niby łatwiejsze trafiać. Osobiście nie znajduję ani +, ani -, które pozwoliłyby mi na dokonanie jednoznacznego wyboru, ale handi na Montreal w postaci +1.5 o ile taki wariant będzie, to dlaczego nie.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Hehe "wpół zwapnionego mózgu" to Ty napewno nie masz, bo czytanie ze zrozumieniem zdałeś na "5"...no tak pomyliłem wschód z zachodem, ale na świętowanie jeszcze troszke za prędko grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
tam gdzie dwóch sie bije...Islanders wchodzi do play-off.

smirk straszne to może być dla mnie (Nicpoń w pierwszej kolejności kibicuje drużynom kanadyjskim, w ostatniej nowojorskim tongue ).
nie zmienia to faktu że gram dzisiaj Islanders. jak było pisane wczesniej- jest to dla nich must-win game i tylko dlatego wykładam na nich pieniądze.
Islanders mają blog 'We are all Islanders' laugh - ja ja mam im kibicować? confused
Isles 1,50 ot so

wieczorem coś więcej bo cóż to za noc nam sie szykuje smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Witam

Czy Waszym zdaniem New Jersey pusci jutro mecz Islandersom jesli dzis nie wygra Montreal i Islandersi beda mieli szanse na awans do PO?

Byly juz podobne mecze na koniec na pewno w ostatnich latach, ze jeden zespol mial szanse na awans a drugi juz nie gral o nic, a tu jeszcze New Jersey...New York...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
[Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]
właśnie przed chwilką VANCOUVER CANUCKS wygrali dywizje !!!!
hura hura hura
przed sezonem wielu ekspertów nie dawało nam szans nawet na playoffs lokując Oreczki gdzieś w granicach 10-11 miejsca. ooo

Jeśli chodzi o typy to poprzestaje na Islanders. Dali mi to czego chciałem i nic już więcej nie potrzebuje.
Wielką wojne Toronto vs Montreal czas zacząć !
hura

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by Giertyszek
Witam

Czy Waszym zdaniem New Jersey pusci jutro mecz Islandersom jesli dzis nie wygra Montreal i Islandersi beda mieli szanse na awans do PO?

Byly juz podobne mecze na koniec na pewno w ostatnich latach, ze jeden zespol mial szanse na awans a drugi juz nie gral o nic, a tu jeszcze New Jersey...New York...

Moje pytanie jak najbardziej aktualne !

Czy New Jersey pusci dzis mecz Islandersom aby dzięki temu zagrali oni w PO ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Moim zdaniem nie ma tu mowy o puszczeniu meczu - druzyny sie doskonale znaja i nieraz daly sobie zalezc za skore - rozgrywaja po bodaj 10 lub nawet 12 meczow w sezonie z tym samym rywalem z dywizji - i tak przez wiele lat - napewno pojawil sie w miedzyczasie jakis ,konflikt'
Poza tym jesli buki nie poblokowaly kursow to mecz jak najardziej bedzie uczciwy vel wie o tym scisle okreslona grupa osob, ktorej mozesz zapytac wink
Oczywiscie nie znaczy to ze Islandersi sportowo nie wywalcza sobie wygranej i miejsca w PO - faktem jest ze milosci i litosci szczegolnie dla rywali z tej samej dywizji nie ma - no moze poza Vancouver i Edmonton - oficjalnie najwiekszymi wrogami, w praktyce dzielacy punkty po rowno i dosc czesto remisujacy ze soba - innych przypadkow nie pamietam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Toronto won 40 lost 31 OT 11

Islanders won 39 lost 30 OT 12

ze strony NHL czytamy:

The Maple Leafs now need the New York Islanders to lose at New Jersey on Sunday to claim the eighth and final playoff spot in the Eastern Conference. If New York wins, the Islanders are in.

A z drugiej strony bilans meczów bezposrednich miedzy Toronto a Islanders na korzyść Islanders.

Więc patrzymy w regulamin:

Tie-breaking procedure
If two or more clubs are tied in points at the end of the regular season, the standing of the clubs in each Conference will be determined in the following order:

1. The greater number of games won.
2. The greater number of points earned in games between the tied clubs. If two clubs are tied, and have not played an equal number of home games against each other, points earned in the first game played in the city that had the extra game shall not be included. If more than two clubs are tied, the higher percentage of available points earned in games among those clubs, and not including any "odd" games, shall be used to determine the standing.
3. The greater differential between goals for and against for the entire regular season.

Czyli jak rozumiem liczą się mecze wygrane kto ma więcej ale bez dogrywki, tak?
Bo wtedy i Toronto i Islanders ma po 40 wygranych i liczy sie bilans meczow miedzy soba a ten ma lepszy Islanders?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Moze zle sformulowalem pytanie, czy wygrane po dogrywce i bez dogrywki sa tak samo punktowane i ma znaczenie czy dzis Islanders wygra po dogrywce czy tez nie?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Dobrze, już sam doszedłem do tego, że nie ma znaczenia czy wygrają w 60 min, czy po dogrywce, tak więc może być remis i wygrana Islanders po dogrywce...

A co ja widze buki juz wystawiaja kursy zanizone:

Chance (Czech Rep.) 2.80 4.00 1.90 2.80 4.00 1.90
Doxx (Slovakia) 2.65 4.30 2.00 2.65 4.30 2.00
DoxxBet (Slovakia/www) 2.60 3.95 2.10 2.60 3.95 2.10
Formula (Slovakia) 2.40 4.00 2.20 2.40 4.00 2.20
Fortuna (Czech Rep.) 2.78 4.00 1.90 2.78 4.00 1.90
Nike (Slovakia) 2.60 3.80 2.00 2.60 3.80 2.00
Synot Tip (Czech Rep.) 2.70 4.20 2.10 2.70 4.20 2.10
Terno (Slovakia) 2.78 4.00 1.90 2.78 4.00 1.90
Tipsport 2.45 4.30 2.10 2.45 4.30 2.10
Victoria-Tip (Czech Rep.) 2.55 4.10 2.10 2.55 4.10 2.10
Victory Tip (Slovakia) 2.49 3.90 2.15 2.49 3.90 2.15

Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
Giertyszek tak z rana smile
masz oczywiście racje. Islanders wystarczy wygrać (nie ma znaczenia czy w regulaminowym czy po karnych) i są w playoffs.
Pytasz czy New Jersey im odpuszczą??
jedyne info jakie sie pojawia (nieoficjalne) jest takie że Martin Brodeur nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu. czy jest to znak że Devils przejdą sobie bokiem? nie wiem ale mam nadzieje że nie bo wole Liście w PO. tongue
Brodeur ostatnio wygrał 48 mecz i jest to najlepszy wynik w historii ligi. Luongo ma 47 zwycięstw. Dzisiaj gra i Vancouver i New Jersey więc teoretycznie jest szansa dla Roberto na zrównanie z Martinem. Teoretycznie, bo na 90% Luongo nie zagra.
Dla mnie sprawa jest prosta- jeśli Brodeur zagra (malutkie szanse) to Devils walczą o zwycięstwo, jeśli nie zagra to...
no właśnie, Toronto poza playoff ? frown

Ja jade na święta więc i tak nic nie zagram.
papa
Go Nucks GO !!!

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel), 1,443 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1