|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
lodowcową ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
lodowcową ?  Jedynke czy dwójke? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Tez bym chcial miec sprawdzian z epok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Kazimierski  Boruc przeprosil Jacka Baka, z pewnoscia to nie bylo umyslne zagranie buahahah Jaki ten koles jest komiczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Właśnie wróciłem ,fajny stadion ,zajebisty doping ,kadra w Kielcach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
panka$a, widzę że się u nas podobało!! Nieźle wyszła oprawa z orzełkiem!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
i nie mowcie ze przemawia przezemnie lokalny patriotyzm  ale bylo super, mysle ze mecz z Belgia rowniez powinni dac nam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Milion koron kary wlepiła Czeska Federacja Piłkarska swoim reprezentantom za to, że zawodnicy upili się po meczu z okazji 29. urodzin Tomasza Ujfalusiego. Dwa dni temu taka informacja obiegła wszystkie agencje i gazety w Europie. Czescy dziennikarze szybko ustalili, co naprawdę działo się w pokoju Ujfalusiego.
Wyniki ich śledztwa są dość szokujące. Ujfalusi, Tomas Rosicki, Martin Jiranek, Jan Polak i Marek Cech najpierw sporo wypili, a potem do "Hotelu Praha" zamówili sobie sześć prostytutek. Po ujawnieniu afery z rozpustnymi i pijanymi gwiazdami reprezentacji Czech selekcjoner Karl Brueckner chciał się natychmiast podać do dymisji. Petr Cech, nie biorący udziału w orgii, dzień po skandalu tłumaczył podczas konferencji prasowej, co wydarzyło się w hotelu. Następnego dnia prasa ujawniła jednak szczegóły narady. Ujfalusi zszedł nad ranem do recepcji, żeby zapłacić za prostytutki.
- Byłem rano w recepcji, ale nie płaciłem za prostytutki - wykręcał się od odpowiedzi Ujfalusi. Na zdjęciu w gazecie "©íp" widać Honzę Polaka z panią, która przyszła do niego po autograf.
Na zdjęciach w "©ípie" widać jednak dokładnie, że do pokoju 433 wchodzi sześć dziewczyn. - Jesteśmy gazetą bulwarową. Liczyliśmy na szczęście i kilka ciekawych fotek, a o piątej nad ranem udało nam się trafić bingo - powiedziała autorka tekstu Katerina ©midowa, która widziała, jak dwie luksusowe prostytutki przenoszą się do pokoju piłkarzy z hotelowego baru, a cztery kolejne przyjeżdżają do nich samochodem.
- Zapukałam do pokoju i poprosiłam o autograf, a oni otworzyli i szybko zamknęli. Zaraz po tym ochrona wyrzuciła mnie z hotelu, ale fotoreporter został. Piłkarze kłamią i jak dalej będą mówić, że moja gazeta pisze nieprawdę, to spotkamy się w sądzie - straszy ©midowa. chlopaki umieja sie bawic
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
panka$a, widzę że się u nas podobało!! Nieźle wyszła oprawa z orzełkiem!! No nawet nieźle  . Tylko wkurzało mnie to ,że zbyt dużo przypadkowych ludzi jeździ na takie mecze...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Kazimierski  Boruc przeprosil Jacka Baka, z pewnoscia to nie bylo umyslne zagranie buahahah Jaki ten koles jest komiczny  Też to zauwazyłem .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Jutro etyka :MAD: / 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
:/ Chodzi wam strona www.10bet.com [ 10bet.com] ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
umiem juz te 6 epok jestem kozak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
A ja dumam nad estymatorami :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
no to powodzenia zycze  ja to kurcze jeszcze musze to powtorzyć jak zaczne o 00:00 to zapewne do 2 posiedze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
http://wiadomosci.onet.pl/1511361,11,item.html 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
jutro (dzisiaj?) pierwsze starcie z jurkiem i TA2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
no to kurde po sprawdzianie ... oczywiscie musialem trafic na najgorsza grupe 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|