|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
UNIBET
COUGHLIN - LENTON 1 1,45 - amerykanka w znakomitej formie nie powinna miec problemow MORNINGSTAR - LILLHAGE 1 1,25 - izzzi LILLHAGE odstaje od wszystkich zawodniczek , a KANADYJKA tak jak reszta ekipy Kanadyjskiej dobrze przygotowana do mistzrostw BALFOUR - VAV BILJON 1 1,70 ma lepsze wyniki + doswiadczenie RICKARD - BOSSINI 1 1,50 faworyt do medalu i na wlasnych smieciach dostanie duzy doping PEIRSOL winn 1,18 izzi
POZDRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619 |
Peirsol wygra spokojnie, kurs na Coughlin tez przeszacowany, ale bez przesady, bwin przesadzil. ok thx  a jeszcze pytanie o sztafety mężczyzn 4x200m styl dowolny Włochy - Kanada Rosja - Wielka Brytania co sądzicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619 |
Peirsol wygra spokojnie, kurs na Coughlin tez przeszacowany, ale bez przesady, bwin przesadzil. ok thx  a jeszcze pytanie o sztafety mężczyzn 4x200m styl dowolny Włochy - Kanada Rosja - Wielka Brytania co sądzicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Witam! Zastanawiam się nad zagraniem na Coughlin. Amerykanka jest w doskonałej formie i niewykluczone, że dziś pokusi się nawet o rekord świata.
Jedynym zagrożeniem wydaje mi się płynąca przed własną publicznością Lisbeth Lenton, która także prezentuje się bardzo dobrze.
Co do Steffen, to widać że Niemka nie jest aż w tak rewelacyjnej formie, jak w Budapeszcie, gdzie ustanawiała obecny rekord świata i jeżeli już to powalczy o medal, ale na pewno nie z tego najcenniejszego kruszcu.
Tak więc Coughlin ,czy Lenton? Amerykanka niby jest lepsza, ale czy znowu 100m nie okaże się tak loteryjne jak wczoraj u panów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Mnie sie podoba 2.1 na Stefen z Lenton -STS.Jak zdaże,to zagram
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Zarówno w cb jak i bwin wyzej niemka.Unibet cieniasy,nie biore pod uwage.(zeby nie był suchy typ)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127 |
Zapraszam na Quasi Chat.
Last edited by tomo; 30/03/2007 17:21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
fajne jest 100 m dowolnym - bijesz tam jakies rekordy, masz turbo forme, a w finale sobie oddajesz medale jakims workom Peirsol nie lepszy cholera te mistrzostwa dla mnie porazka na tak gownianych kursach dawno nie poleglem plywaniu mowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
fajne jest 100 m dowolnym - bijesz tam jakies rekordy, masz turbo forme, a w finale sobie oddajesz medale jakims workom wiekszej bzdury juz wymyslec nie mogles.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823 |
rekordzistka swiata Steffen i potrojna zlota medalistka Leyton to nie worki.Peirsol tez sie nie popisal
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127 |
heh to fakt, kursy marniutkie a predzej cos trafisz rzucajac moneta niz robiac analizy  przykre ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
COUGHLIN - zabrała sporo kasy -wczoraj było nie najgorzej - ponownie spróbuje kontrować jej wyczyn (jak wczoraj) - ale nie za 1.20 x stawki - ale za 0,8 stawki - czyli przy win bardzo malutka strata ako=2.09:
Pt 30/03/07 11:55 200m Breaststroke Kirsty Balfour - Nan Luo 1 1.13 Pt 30/03/07 12:30 200m Breaststroke Brenton Rickard - Eric Shantea 1 1.85
Nawet nie wiem jakie mieli czasy w kwalach? ale przejrzałem oferty buczków - i w 3 przyp - zdecydownie na korzyść Ricarda - w jednym porównywalnie z małym wskazaniem na erica - i to jeest głównym czynnikiem branym do analizy - pozatym może gospodarzowi pomogą ściany - ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
a mnie wczoraj ostatni wyścig zabrał sporo kasy (chinka wygrała z japonką) a dzisiaj pearsol nie wygrał na co liczyłem i też w plecy .
lenton,lochte,viatchanin to moje były typy na dzisiaj + pearsol została tylko para brown - gyurta na 1 .
szkoda bo wczoraj trafiłem amerykankę z otylką za 3.0 ale ten ostatni wczorajszy finał mnie wyciął .
jest jeszcze okazja na jutro i niedzielę , coś się musi trafić .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
COUGHLIN - zabrała sporo kasy -wczoraj było nie najgorzej - ponownie spróbuje kontrować jej wyczyn (jak wczoraj) - ale nie za 1.20 x stawki - ale za 0,8 stawki - czyli przy win bardzo malutka strata ako=2.09: Pt 30/03/07 11:55 200m Breaststroke Kirsty Balfour - Nan Luo 1 1.13 Pt 30/03/07 12:30 200m Breaststroke Brenton Rickard - Eric Shantea 1 1.85 albo pomogła, albo był po prostu mocniejszy Nawet nie wiem jakie mieli czasy w kwalach? ale przejrzałem oferty buczków - i w 3 przyp - zdecydownie na korzyść Ricarda - w jednym porównywalnie z małym wskazaniem na erica - i to jeest głównym czynnikiem branym do analizy - pozatym może gospodarzowi pomogą ściany - ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Mistrzostwa świata 2007: Nowy rekord świata na 100m motylkiem mężczyzn TAK 2.50 Wiadomo po co tutaj przyjechał Phelphs  Osiem złotych medali i tyle samo rekordów świata.Jednego rekordu już mu się nie udało poprawic ze sztafetą, ale nadal ma możliwośc poprawienia wszystkich rekordów świata w swoich konkurencjach indywidualnych.Trzy już ma za sobą.Zostały dwa  Jutro będzie startował na 100 motylkiem.Wyścig najprawdopodobniej rozegra się między Phelpsem, a Crockerem.W moich oczach sa oni poza zasięgiem pozostałych finalistów.Rekordzistą świata jest Crocker 50.40 jesli dobrze pamiętam.A więc na pewno bedzie chciał ten rekord obronic.Dwóch zawodnikow w niezlej formie i nastawionych na rekord  to juz jakis plus  Dodam, że w Atenach Phelps wygrał 100 motylkiem z wynikiem 51.24.Biorąc pod uwage, ze teraz jest w znacznie lepszej formie, udoskonalił technikę i stylem, który poprawił najbardziej jest motylek, możemy przyjąc, że Phelps poprawi ten wynik.Czy o tyle, aby poprawic rekord?Zobaczymy.Po stronie minusow mozna tutaj dodac, że Phelps jest raczej długodystansowcem i najlepiej czuje się na 200 i 400 metrówkach.To dzieki nawrotom tak znaczaco poprawial dotychczasowe rekordy.Tutaj na 100m mamy tylko jeden nawrot.Do tego może dojsc jeszcze lekkie zmeczenie.Ale jesli to nie Phelps poprawi rekord to mamy jeszcze w obwodzie Crockera, który zapewne bedzie msiał poprawic swoj rekord swiata, aby wygrac z Phelpsem  Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Nie mogę znaleźc najlepszych wynikow Phelpsa i nie wiem jaki ma najlepszy czas na 100 motylem, ale na mistzostwach w Barcelonie rok przed Atenami popłynął jeszcze szybciej niz w Atenach 51.10.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
Nie mogę znaleźc najlepszych wynikow Phelpsa i nie wiem jaki ma najlepszy czas na 100 motylem, ale na mistzostwach w Barcelonie rok przed Atenami popłynął jeszcze szybciej niz w Atenach 51.10. http://www.michaelphelps.com/2004/index.htmltu masz link do wyników phelpsa . myślę ,że trzeba się oprzeć na wynikach góra dwa lata wstecz . wcześniejsze wyniki mogą na dzień dzisiejszy być nieadekwatne do tego co jest dzisiaj . przecież on też kiedyś musi być zmęczony . dla mnie jednak wygra crocker . mimo geniuszu na tej imprezie phelpsa .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|