|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
a nasz a piekna TV teraz robi relacjie z dzisiejszych wydarzen - a teraz napisze cos co mi lezy na sercu!!! niech ten pier..ony Korzeniowski zapier..ala na rynek !!! za co ja tym ch...ja place 17 zl na miesiac!!! chyba za dobranocki juz mnie krew zalewa!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Hehe nie wiem o co chodzi Ci gremlin, ale moge sie jedynie domsylec  Generalnie w tygodniu, to oni przerywali transmisje, by puscic durnw, wiaodmosci przec o np starty Otylii byly z retrasnmisji, a juz podium nie pokazywali(chyba Stanczyka), bo czas antenowy sie skonczyl  Jakby nie mogli te pare min przeciagnac To jest wlasnie TVP jeden wielki syf. Dobrze miec Eurosport 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Eurosport to ja mam tylko mi chodzi o to zecelem nadrzednym tej posranej TV powinno byc propagowanie i promowanie jeszcze paru innych dyscyplin sportu oprocz "chodu sportowego"- i jak w tej sytuacji mlodziez ma sie garnac do sport??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Nie lubię przeklinać,ale w pełni się z WAMI ZGADZAM.
|
|
|
Link skopiowany do schowka