|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Nie wiem, może masz drugi kabel od monitora - istnieje możliwość, że właśnie kabel jest spieprzony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
prawdopodobnie siadla mi karta graficzna w kompie......mam obraz ale sa na nim kreski wszerz monitora...i obraz jest lekko zamazany....nie wie ktos jak mozna jeszcze ja uratowac??....nie mam jak kupic juz dzisiaj ani jutro poniewz jestem daleko od polski....prosze o pomoc jak mam to sprawdzic czy to na pewno karta graficzna....plisss 99% to grafika (jeźeli zrozumiałem twój problem). Miałem to samo. Poziome kreski od ikonek, praca w Wordzie, czy innym programie tekstowym była wnerwiająca. Na Allegro sprzedałem grafikę+pł. gł. + ram i gość któremu to sprzedałem, napisał, że mu na monitorze zaczeły się pojawiać poziome smugi (zignorowałem go i po pół roku dostałem pozytywa  ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
@pawcio1, czy jeśli przesuniesz np. ikonkę to smugi idą razem z ikonką??? (jeśli, tak to na 99,9% masz ten probllem co ja miałem)
No i jeszcze Zbigniew mądrze gada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
ida smugi....juz wiem ze to karta....zanioslem monitor do kumpla...u niego wszystko biega ok....kuzwa....skad ja wezme karte graficzna na Islandii....tutaj cos zalatwic to jest tragedia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
sciagnalem sobie film, przy otwieraniu wyskakuje mi takie cos: [ Linked Image] nastepnie program sie zawiesza i dupa... inne filmy chodza :/ chcialbym se film obejrzec ale nie da rady wiec prosze o pomoc. Czy to uszkodzony plik, zle kodeki czy co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
sciagnalem sobie film, przy otwieraniu wyskakuje mi takie cos: [ Linked Image] nastepnie program sie zawiesza i dupa... inne filmy chodza :/ chcialbym se film obejrzec ale nie da rady wiec prosze o pomoc. Czy to uszkodzony plik, zle kodeki czy co? http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=102491
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Jak mam klopoty z klawiatura, to gdzie to moge na kompie naprawic w Windows 2000...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Pisac nie moge bo ymienilz mi sie ustawienia klawiaturz yamiast y mam z i na odwrot. Ma to ywiayek y klawoatura programistz ale nie wiem jak to naprawic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Nie dZiala ale prZYpominam sobie Ze wYlacZalem klawisZe funkcYjne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Nie pamiętam gdzie to jest w panelu sterowania, więc kliknij prawym przyciskiem na dolnym pasku, wybierz Paski narzędzi i jeżeli nie jest zaznaczony to zaznacz Pasek języka. Pojawi ci się na pasku koło zegarka PL i rysunek małej klawiatury. Kliknij klawiaturkę prawym przyciskiem i wybierz Ustawienia. Tam będziesz mógł wybrać Polski (programisty).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Nie mam paska jezyka w paskach narzedzi. Wrzucilem do wzsyukiwania w systemie ale chyba nic z tego nie bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Kurde, nie zauważyłem, że masz Windows 2000. W takim razie nie mogę pomóc. Spróbuj poszukać w googlach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Spoko, dzieki za te pomysly. Moze wystarczyloby uaktywnic te klawisze funkcyjne. Moze wiesz gdzie moge tego dokonac pytajnik nie dziala
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Jakiekolwiek pomysly? Wszystko mam poprzestawiane. Polskie litery sa tam gdzie powinny bzc znaki diakrytyczne. z i y podmienione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Jakiekolwiek pomysly? Wszystko mam poprzestawiane. Polskie litery sa tam gdzie powinny bzc znaki diakrytyczne. z i y podmienione. Moze masz laptopa? Jak tak wcisnij klawisz Fn.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Nie mam laptopa, ale wcisnalem kalwisz Fn i nie pomoglo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 124 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Teraz lepiej. Wrocily liery z i y na swoje miejsce i mam znaki diakrytyczne. Tylko teraz nie mam polskich liter z altem (tych takich jak o z kreska)!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 124 |
Zobacz jaki masz ustawiony język klawiatury. Obok zegarka powinieneś mieć ikonkę PL lub EN - kliknij prawym i daj ustawienia. W zainstalowanych usługach powinno być "Polski programisty". Jak jest coś innego daj dodaj i zainstaluj polski programisty i ustaw ten język jako domyślny. Jeżeli problem z ogonkami jest tylko w Internet Explorerze może być to spowodowane tym, że masz BitCometa do ściągania torrentów. Wtedy musisz włączyć IE z paska narzędzi wybrać Narzędzia/Zarządzanie dodatkami i wyłączyć BitComet Helper.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|