Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#110080 20/07/2004 22:45
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
teraz ja mam prosbe - zgadza sie nie podalem typu ostatnio II liga ale... jak chcialem podac typ to na tym forum nie moglem nic napisac:( mi probowania prze pol godziny - czy mozna anulowac jedna gwizdke i podalbym dwa typy w tym tygodniu jesli tylko forum pozowli???

pozdro

#110081 20/07/2004 22:46
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
teraz ja mam prosbe - zgadza sie nie podalem typu ostatnio II liga ale... jak chcialem podac typ to na tym forum nie moglem nic napisac:( mi probowania prze pol godziny - czy mozna anulowac jedna gwizdke i podalbym dwa typy w tym tygodniu jesli tylko forum pozowli???

pozdro

#110082 20/07/2004 23:54
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
M
M99
Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]teraz ja mam prosbe - zgadza sie nie podalem typu ostatnio II liga ale... jak chcialem podac typ to na tym forum nie moglem nic napisac:( mi probowania prze pol godziny - czy mozna anulowac jedna gwizdke i podalbym dwa typy w tym tygodniu jesli tylko forum pozowli???

pozdro[/qb]
Prośba przyjęta, kasuje jedną gwiazdkę, bo rozumiem problemy z napisaniem postu. Sam się bawiłem przeszło godzinę, żeby wprowadzić wszystkie tabele po tej kolejce. Jednak z cierpliwością dało się to wykonać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dlatego też Twój typ na zeszłą kolejkę to -100.
Sorry PAWI, ale działalność całego forum nie zależy ode mnie.
Pozdrawiam M99

#110083 21/07/2004 01:18
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał M99:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]teraz ja mam prosbe - zgadza sie nie podalem typu ostatnio II liga ale... jak chcialem podac typ to na tym forum nie moglem nic napisac:( mi probowania prze pol godziny - czy mozna anulowac jedna gwizdke i podalbym dwa typy w tym tygodniu jesli tylko forum pozowli???

pozdro[/qb]
Prośba przyjęta, kasuje jedną gwiazdkę, bo rozumiem problemy z napisaniem postu. Sam się bawiłem przeszło godzinę, żeby wprowadzić wszystkie tabele po tej kolejce. Jednak z cierpliwością dało się to wykonać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dlatego też Twój typ na zeszłą kolejkę to -100.
Sorry PAWI, ale działalność całego forum nie zależy ode mnie.
Pozdrawiam M99[/qb]
Ok jesli dobrze rozumiem to mam tak jakbym po prostu nie trafil typu a gwiazdka jest usunieta racja? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#110084 22/07/2004 11:57
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Gram tutaj pierwszy raz więc pomyłki moga mi się zdarzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> postawiłem typ w nieodpowiednim buku jakim jest Internet1x2.com i co teraz typ wszedł a za póżno się skapłem że w takim nie gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> mam podac nowy typ czy ten zostanie uznany a w przyszłości nie popełnie takiego błędu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Data: 21.07.2004r.
LM
Neftchi Baku - Siroki Brijeg
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bookmacher: Internet1x2.com

#110085 22/07/2004 13:36
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]Gram tutaj pierwszy raz więc pomyłki moga mi się zdarzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> postawiłem typ w nieodpowiednim buku jakim jest Internet1x2.com i co teraz typ wszedł a za póżno się skapłem że w takim nie gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> mam podac nowy typ czy ten zostanie uznany a w przyszłości nie popełnie takiego błędu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Data: 21.07.2004r.
LM
Neftchi Baku - Siroki Brijeg
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bookmacher: Internet1x2.com[/qb]
Odnośnie mnie, typ uznany, grałem ten mecz w Expekcie i to po kursie znacznie większym;
Neftchi Baku -Siroki Brijeg
2.25 Expekt

#110086 22/07/2004 20:18
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Skoro już o gwiazdkach mowa, to ja też chyba otrzymałem tę jedną jedyną niezasłużenie. Podawałem typy w każdej kolejce (nie najlepsze, ale zawsze typy...). OVER!

#110087 22/07/2004 21:09
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
i co ze mna bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> jutro wyjedżam i ten typ bedzie uznany czy mam podac nowy w zastępstwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#110088 23/07/2004 00:41
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
M
M99
Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
DJ SACHI skoro jeszcze podczas trwania tej kolejki zrozumiałeś, że popełniłeś błąd, to masz czas, żeby go poprawić. Wystarczy, że podasz właściwego buka.
Pozdrawiam M99

#110089 24/07/2004 15:53
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
Mam pytanie, czy istnieje jakas mozliwosc, zeby w przypadku wyjazdu, podac typ wczesniej. Chodzi mi o to czy móglbym typ na nastepna kolejke wyslac organizatorowi na privie juz w niedziele rano, poniewaz przez nastepny tydzien najprawdopodobniej nie bede mial dostepnu do neta. Prosze o szybka odpowiedz.

#110090 24/07/2004 23:01
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
Quote
Oryginalnie wysłał okan:
[qb]Mam pytanie, czy istnieje jakas mozliwosc, zeby w przypadku wyjazdu, podac typ wczesniej. Chodzi mi o to czy móglbym typ na nastepna kolejke wyslac organizatorowi na privie juz w niedziele rano, poniewaz przez nastepny tydzien najprawdopodobniej nie bede mial dostepnu do neta. Prosze o szybka odpowiedz.[/qb]
Moze ktos odpowiedziec, potrzebuje odpowiedzi do dzisiejszego wieczora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#110091 02/08/2004 16:20
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Dlaczego otrzmałem -100 za zeszły tydzień skoro był ZWROT czyli powinienem mieć "0" a nie "-100"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#110092 02/08/2004 17:17
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
Mam pytanie.
Wczesniej pytałem czy moge wysłac typ na poprzedni tydzien na priva do organizaora, poniewaz wyjechałem. Dostałem odpowiedz pozytywną, wiec wysłałem typ na Priva do Experto, a w tabelce widze ze nie uwzględniono wogóle tego, że typowałem. Prosze o odpowiedz co sie dzieje w takim razie bo juz sam sie gubie. Z góry dzieki.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#110093 03/08/2004 17:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Mam pytanie.
Wczesniej pytałem czy moge wysłac typ na poprzedni tydzien na priva do organizaora, poniewaz wyjechałem. Dostałem odpowiedz pozytywną, wiec wysłałem typ na Priva do Experto, a w tabelce widze ze nie uwzględniono wogóle tego, że typowałem. Prosze o odpowiedz co sie dzieje w takim razie bo juz sam sie gubie. Z góry dzieki.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[i]Uwzględnione, zniknął * i pojawiło się [-100]

#110094 29/06/2005 14:19
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906
## kolejka nr 2 ##

Zdarzenie: Ham Kam v Molde 0-1
Typ: 1
Data : 26.06 --> 18.00
Dyscyplina : pilka nozna
Kurs : 3.15
Buk : Gamebookers

HAM KAM 4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czyli w tabeli nie -200 tylko +115 chyba ze sie myle to mnie popraw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#110095 30/06/2005 10:13
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Omizg, oczywiscie masz racje, jeszcze dzis to poprawie, pozdro

#110096 05/07/2005 04:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 206
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 206
Mam pytanie

Dlaczego mój stan po 2 kolejkach wynosi -200. Przecież w FONBECIE w handicapie w przypadku remisu następuje zwrot, dlatego są to inne kursy, niż gdyby to była przegrana. Powinienem mieć stan 0.

#110097 05/07/2005 07:23
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Mam pytanie

Dlaczego mój stan po 2 kolejkach wynosi -200. Przecież w FONBECIE w handicapie w przypadku remisu następuje zwrot, dlatego są to inne kursy, niż gdyby to była przegrana. Powinienem mieć stan 0.
Wszystko sie zgadza jesli chodzi o tego bukmachera, ale co regulamin konkursu mowi o takich zakladach, gdzie jest szansa na zwrot w przypadku remisu lub innych wynikow gdzie w latwy sposob mozna oszacowac ze zwrot jest mozliwy?

#110098 05/07/2005 08:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 206
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 206
Punkt 22 mówi: "W przypadku zwrotu (np. ASIAN HANDICAP) nie przysługuje typ zastępczy."
Myślałem, że w związku z tym pozostaję na 0, a nie na -100.
Trudno, mam -200.

#110099 14/07/2005 13:54
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
a u mnie jakis dziwny wynik: -210
a z moich wyliczeń powinno być: +25
(pierwsze dwa nietrafione następne dwa trafione)
pozdro

Strona 2 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rymoholik, Lukasz111, $-man, rafal08, betowiec, Akhu, alfa), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1