|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
teraz ja mam prosbe - zgadza sie nie podalem typu ostatnio II liga ale... jak chcialem podac typ to na tym forum nie moglem nic napisac:( mi probowania prze pol godziny - czy mozna anulowac jedna gwizdke i podalbym dwa typy w tym tygodniu jesli tylko forum pozowli???
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
teraz ja mam prosbe - zgadza sie nie podalem typu ostatnio II liga ale... jak chcialem podac typ to na tym forum nie moglem nic napisac:( mi probowania prze pol godziny - czy mozna anulowac jedna gwizdke i podalbym dwa typy w tym tygodniu jesli tylko forum pozowli???
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372 |
Oryginalnie wysłał PAWi: [qb]teraz ja mam prosbe - zgadza sie nie podalem typu ostatnio II liga ale... jak chcialem podac typ to na tym forum nie moglem nic napisac:( mi probowania prze pol godziny - czy mozna anulowac jedna gwizdke i podalbym dwa typy w tym tygodniu jesli tylko forum pozowli???
pozdro[/qb] Prośba przyjęta, kasuje jedną gwiazdkę, bo rozumiem problemy z napisaniem postu. Sam się bawiłem przeszło godzinę, żeby wprowadzić wszystkie tabele po tej kolejce. Jednak z cierpliwością dało się to wykonać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dlatego też Twój typ na zeszłą kolejkę to -100. Sorry PAWI, ale działalność całego forum nie zależy ode mnie. Pozdrawiam M99
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał M99: [qb] Oryginalnie wysłał PAWi: [qb]teraz ja mam prosbe - zgadza sie nie podalem typu ostatnio II liga ale... jak chcialem podac typ to na tym forum nie moglem nic napisac:( mi probowania prze pol godziny - czy mozna anulowac jedna gwizdke i podalbym dwa typy w tym tygodniu jesli tylko forum pozowli???
pozdro[/qb] Prośba przyjęta, kasuje jedną gwiazdkę, bo rozumiem problemy z napisaniem postu. Sam się bawiłem przeszło godzinę, żeby wprowadzić wszystkie tabele po tej kolejce. Jednak z cierpliwością dało się to wykonać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dlatego też Twój typ na zeszłą kolejkę to -100. Sorry PAWI, ale działalność całego forum nie zależy ode mnie. Pozdrawiam M99[/qb] Ok jesli dobrze rozumiem to mam tak jakbym po prostu nie trafil typu a gwiazdka jest usunieta racja? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
Gram tutaj pierwszy raz więc pomyłki moga mi się zdarzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> postawiłem typ w nieodpowiednim buku jakim jest Internet1x2.com i co teraz typ wszedł a za póżno się skapłem że w takim nie gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> mam podac nowy typ czy ten zostanie uznany a w przyszłości nie popełnie takiego błędu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Data: 21.07.2004r. LM Neftchi Baku - Siroki Brijeg Typ: 1 Kurs: 2.10 Bookmacher: Internet1x2.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]Gram tutaj pierwszy raz więc pomyłki moga mi się zdarzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> postawiłem typ w nieodpowiednim buku jakim jest Internet1x2.com i co teraz typ wszedł a za póżno się skapłem że w takim nie gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> mam podac nowy typ czy ten zostanie uznany a w przyszłości nie popełnie takiego błędu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Data: 21.07.2004r. LM Neftchi Baku - Siroki Brijeg Typ: 1 Kurs: 2.10 Bookmacher: Internet1x2.com[/qb] Odnośnie mnie, typ uznany, grałem ten mecz w Expekcie i to po kursie znacznie większym; Neftchi Baku -Siroki Brijeg 2.25 Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Skoro już o gwiazdkach mowa, to ja też chyba otrzymałem tę jedną jedyną niezasłużenie. Podawałem typy w każdej kolejce (nie najlepsze, ale zawsze typy...). OVER!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
i co ze mna bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> jutro wyjedżam i ten typ bedzie uznany czy mam podac nowy w zastępstwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372 |
DJ SACHI skoro jeszcze podczas trwania tej kolejki zrozumiałeś, że popełniłeś błąd, to masz czas, żeby go poprawić. Wystarczy, że podasz właściwego buka. Pozdrawiam M99
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416 |
Mam pytanie, czy istnieje jakas mozliwosc, zeby w przypadku wyjazdu, podac typ wczesniej. Chodzi mi o to czy móglbym typ na nastepna kolejke wyslac organizatorowi na privie juz w niedziele rano, poniewaz przez nastepny tydzien najprawdopodobniej nie bede mial dostepnu do neta. Prosze o szybka odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416 |
Oryginalnie wysłał okan: [qb]Mam pytanie, czy istnieje jakas mozliwosc, zeby w przypadku wyjazdu, podac typ wczesniej. Chodzi mi o to czy móglbym typ na nastepna kolejke wyslac organizatorowi na privie juz w niedziele rano, poniewaz przez nastepny tydzien najprawdopodobniej nie bede mial dostepnu do neta. Prosze o szybka odpowiedz.[/qb] Moze ktos odpowiedziec, potrzebuje odpowiedzi do dzisiejszego wieczora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Dlaczego otrzmałem -100 za zeszły tydzień skoro był ZWROT czyli powinienem mieć "0" a nie "-100"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416 |
Mam pytanie. Wczesniej pytałem czy moge wysłac typ na poprzedni tydzien na priva do organizaora, poniewaz wyjechałem. Dostałem odpowiedz pozytywną, wiec wysłałem typ na Priva do Experto, a w tabelce widze ze nie uwzględniono wogóle tego, że typowałem. Prosze o odpowiedz co sie dzieje w takim razie bo juz sam sie gubie. Z góry dzieki. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Mam pytanie. Wczesniej pytałem czy moge wysłac typ na poprzedni tydzien na priva do organizaora, poniewaz wyjechałem. Dostałem odpowiedz pozytywną, wiec wysłałem typ na Priva do Experto, a w tabelce widze ze nie uwzględniono wogóle tego, że typowałem. Prosze o odpowiedz co sie dzieje w takim razie bo juz sam sie gubie. Z góry dzieki. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [i]Uwzględnione, zniknął * i pojawiło się [-100]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906 |
## kolejka nr 2 ##
Zdarzenie: Ham Kam v Molde 0-1 Typ: 1 Data : 26.06 --> 18.00 Dyscyplina : pilka nozna Kurs : 3.15 Buk : Gamebookers
HAM KAM 4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
czyli w tabeli nie -200 tylko +115 chyba ze sie myle to mnie popraw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Omizg, oczywiscie masz racje, jeszcze dzis to poprawie, pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 206
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 206 |
Mam pytanie
Dlaczego mój stan po 2 kolejkach wynosi -200. Przecież w FONBECIE w handicapie w przypadku remisu następuje zwrot, dlatego są to inne kursy, niż gdyby to była przegrana. Powinienem mieć stan 0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Mam pytanie
Dlaczego mój stan po 2 kolejkach wynosi -200. Przecież w FONBECIE w handicapie w przypadku remisu następuje zwrot, dlatego są to inne kursy, niż gdyby to była przegrana. Powinienem mieć stan 0. Wszystko sie zgadza jesli chodzi o tego bukmachera, ale co regulamin konkursu mowi o takich zakladach, gdzie jest szansa na zwrot w przypadku remisu lub innych wynikow gdzie w latwy sposob mozna oszacowac ze zwrot jest mozliwy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 206
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 206 |
Punkt 22 mówi: "W przypadku zwrotu (np. ASIAN HANDICAP) nie przysługuje typ zastępczy." Myślałem, że w związku z tym pozostaję na 0, a nie na -100. Trudno, mam -200.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559 |
a u mnie jakis dziwny wynik: -210 a z moich wyliczeń powinno być: +25 (pierwsze dwa nietrafione następne dwa trafione) pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|