|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
-------------------------------------- TSV (2-1-3) - Dortmund (5-0-1)
Ostatnie mecze: 2:0 ---0:3 --- 1:0
TSV(4-5-1): Jentzsch - Votava, Tapalovic, Hoffmann, Dheedene - Cerny, Mykland, Wiesinger, Hässler, Bierofka - Pürk
Dortmund(4-3-3): Lehmann - Heinrich, Wörns, Kohler, Dede - Stevic, Rosicky, Reuter - Ewerthon, Koller, Amoroso -------------------------------------- Vfb Stuttgart (3-3-0) - Sc Freiburg (1-2-3)
Ostatnie mecze: 3:1 --- 1:0 --- 0:0
Vfb(4-5-1): Hildebrand - Hinkel, Rui Marques, Bordon, Wenzel - Soldo, Todt, Seitz, Balakov, Hleb - 9 Ganea
Freiburg(4-4-2): Golz - Kondé, Diarra, Zeyer, Zkitischwili - Willi, Kobiaschwili, Tanko, But - Sellimi, Iaschwili -------------------------------------- Hertha (3-0-2) - Wolsburg (1-1-4)
Ostatnie mecze: 2:0 --- 0:0 --- 1:3
Hertha(4-3-3):Fiedler - Schmidt, van Burik, Rehmer, Simunic - Dardai, Maas, Tretschok - Goor, Marcelinho, Preetz
Wolsburg(3-5-2): Reitmaier - Greiner, Schnoor, Franz - Sarpei, Karhan, Akonnor, Weiser, Kühbauer - Ponte, Petrov
Wilki bez Jusko i Nowaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bardzo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> -------------------------------------- Werder(4-1-1) - Bayern Monachium (4-1-1)
Ostatnie mecze: 0:1 --- 0:2 --- 1:1
Werder(3-5-2):Rost - Baumann, Verlaat, Krstajic - Stalteri, Frings, Ernst, Skripnik, Lisztes - Ailton, Bode
Bayern(4-4-2):Kahn - Sagnol, Kuffour, R. Kovac, Lizarazu - Salihamidzic, Fink, Effenberg, Sergio - Elber, Pizarro -------------------------------------- Hamburg(2-1-3) - Schalke04 (1-2-3)
Ostatnie mecze: 2:2 --- 3:1 --- 2:0
Hamburg(3-5-2) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ieckenhagen - Hertzsch, Hoogma, Ujfalusi - Maltritz, Töfting, Albertz, Hollerbach, Barbarez - Meijer, Ketelaer
Schalke04(3-5-2): Reck - Hajto, Waldoch, van Kerckhoven - Kmetsch, Nemec, Vermant, Möller, Böhme - Asamoah, Sand -------------------------------------- Kolonia (2-0-4) - Leverkusen (4-2-0)
Ostatnie mecze: 2:2 --- 1:1
Kolonia(3-5-2) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> röll - Cichon, Cullmann, Sichone - Reeb, Sinkala, Keller, Lottner, Springer, - Kreuz, Kurth
Leverkusen(4-4-2): Butt - Schneider, Lucio, Nowotny, Placente - Ballack, Ramelow, Bastürk, Zé Roberto - Kirsten, Neuville -------------------------------------- Kaiseslautern (5-1-0) - St.Pauli (0-3-3)
Ostatnie mecze: 0:0
Diabły(3-5-2): G. Koch - H. Koch, Hengen, West - Basler, Ramzy, Lincoln, Ratinho, Grammozis - Klose, Lokvenc
St.Pauli(3-5-2): Bulat - Stanislawski, Amadou, Gibbs - Berre, Inceman, Bürger, Rahn, Meggle - Marcao, Cenci -------------------------------------- Norymbergia (1-1-4) - Hansa (2-1-3)
Ostatnie mecze: 2:2
Norymbergia(4-4-2): Kampa - Sanneh, Kos, Nikl, Wiblishauser - Passlack, Larsen, Jarolim, Müller - Driller, Gomis
Hansa(4-4-2): Schober - Schröder, Jakobsson, Oswald, Hirsch - Rydlewicz, Wibran, Lantz, Maul - Beierle, Arvidsson -------------------------------------- M`ladbach (1-2-3) - Energie Cottbus (1-1-4)
Ostatnie mecze:
M`ladbach(4-3-3): Stiel - Eberl, Asanin, Pletsch, Münch - Hausweiler, Nielsen, Witeczek - Korzynietz, van Lent, van Houdt
Cottbus(3-5-2): Piplica - Vata, Beeck, ***durovic - Reghecampf, Akrapovic, Kaluzny, Kobylanski, Miriuta - Helbig, Brasilia ---------------------------------------
Narazie startowe jedynastki, aktualna forma, ostatnie mecze, formacje jakim stana do walki zespoły na bosiku. teraz to musze uciekać na wykłady - jak wróce podam oczekiwanych słow klika na temat meczy. (kolo 15)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Profesura Szakal. Tak trzymaj!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Tsv - Dortmund 2
Przed obiema druzynami przed sezonem postawiona zadania ktore maja byc spelnione. Tsv na [polmetku ma wywalczyc mocne miejsce w srodkowej strefie tabeli z koleii Borussia ma walczyć o tytuł. Tsc zalicza sie do typowych sredniakow Bundesligii i w tym meczu zapewne nie są faworytami. Wyjazdowy bilans meczow Dortmundu podpowiada by postawic na nich. I chyba tak zrobie. Na dodatek do zespolu powrocil po ponad 3 miesiecznej przerwie reprezentant Nimiec Heinrich.
Stuttgart - Freiburg 1X
W meczu spotkaja sie sasiedzi z tabeli. Zapewne jak juz stawiac na zwyciestow to na Vfb. Ale najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest tutaj remis. I zadowoli zapewne obie druzyny. Na dodatek Freiburg bez Kehl`a (pauza za kartki na 2 mecze)oraz Zandiego ktory leczy kontuzje.
Hertha - Wolsburg 1
Hertha bez bramkarza z podst. 11-stki, ale Kiraly ma godnego zmiennika - wegierska gwiazde Fieldera. Wilki bez Jusko i Nowaka. Kto widzial mecze bez Jusko wie jakimi wynikami sie konczyly mecze. Mam nadzieje ze Marcelinho w koncu strzeli wiecej niz 1 bramke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Werder - Monachium ODPUŚĆ
Werder bardzo mocny u siebie. Jak narazie Bawarczycy zabieraja wszystkim pkt. Ale w tym meczu wszystko sie moze zdarzyc i nawet nie zaufam wynikom z poprzednich lat. Jedna rada AVOID
Hamburg - Schalke X(?)2
Chyba w Bundeslidze zlamie sie kolejny stolek trenerski. Nikt nie wypowiedzial do tej pory dobrego słowa o trenerze Jurcie, a niemieckie gazety nie pozostawiaja na nim suchej nitki wytykajac bledy szkoleniowe. Dodatkowo Hamburger bez Mahdavikia (powolanie - Iran), Cardoso i Bester (lecza kontuzje).
Kolonia - Leverkusen ODPUŚĆ
Tego sie nie podejmuje - choc Leverkusen gra wysmienicie zarowno w Bundzie jak i w rozgrywkach europejskich widac juz utrate sil u niektorych pilkarzy. Ostatnio z Kaiseslatuern przegrywali lecz ostatcznie pokonali ich 2:1. Naprawde duzo szczescia mieli.
Kaiserslautern - St.Pauli 1
raczej łatwe 3 pkt. dla Diabłow, choć znizka formy widoczna w ostatnich meczach. Ale pewnien fakt ustawia gospodarzy jako faworytow w tym meczu, a mianowicie w St.Pauli zabraknie St. Pauli: Lotter, Racanel, Bajramovic, Held, Kientz, Scheinhardt, Konetzke, Matthies(kontuzje). Dodatkowo Kientz zawieszony za kartki.
Nurnberg - Rostock 1(?)
W Norymergii dostal juz pozwolenie na gre zakupiony z Steabek`a reprezentant Norewegii Tommy Larsen. Norymberia zapewne bedzie chciala przerwac zla passe 5 meczy bez wygranej (4 porazki) Raczej powinni ten mecz wygrac, a kolejny przeciwnik nie pozwoli im wywiez chocby pkt ze swojego terenu (mowa o Bayernie Monachium)W Hansie zabraknie Di Salvo.
M`gladbach - Cottbus ODPUŚĆ
Faworytami w tym meczu sa gospodarze. Obie druzyny potzrebuja pkt. To fakt. Z Cottbusu uleciała cała energia jaka emanowala na poczatku sezonu. Jeno jest pewne Energie jest kryzysie. W ost. 8 meczach bez wygranej. (2 remisy) Moga sprawic miła niespodzianke dla swoich kibicow. --------------------------- ZAWODNICY ZAWIESZENI na 13 kolejke:
Schroth (1860 Munich) Evanilson, Ricken (Dortmund) Kehl (Freiburg) Scherz (Cologne) Kientz (St. Pauli) Korell (M'gladbach) ---------------------------
Tak to wyglada wg moich przemyslen. Oczywiscie nie zagram wszystkich meczy,ale 2-3 mecze zagram. Ja czekam na Asian. ----------------------------- I taka nowinka: Ostatnie 3 kolekjki czyli 27 meczy urodzily tylko 2 remisy, co nastraja optymistycznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Zapewne to jest bardzo dobry kurs:
Hamburg - Schalke H 0:1/4 Kurs:1.875
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Typy Jurgena Grabowskiego piłkarza niemieckiegolat 70-tych a obecnie trenera:
1860 Munchen -Borussia Dortmund 1:2 VFB Stutgart -Sc Freiburg 2:1 Hertha BSC -VFL Wolfsburg 3:1 1.Fc Nurnberg -Rostock 1:1 Werder Bremen -Bayern Monachium 1:2 Hamburger SV -Schalke 1:0 Fc.Koln -Bayer Leverkusen 1:2 Kaiseslautern -St. Pauli 3:1 Monchengladbach -Energie 1:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Maciek widze ze na typy Oddsetu zagladnales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sledze te typy co tydzien i musze Ci powiedziec ze kupony ktore wystawiaja do zagrania prawie w 80% nie wchodza choc analize maja ok. Aha co tydzien inny gosc typuje wiec nie mozna ufac za bardzo tym typom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb] [b]Werder - Monachium ODPUŚĆ
Werder bardzo mocny u siebie. Jak narazie Bawarczycy zabieraja wszystkim pkt. Ale w tym meczu wszystko sie moze zdarzyc i nawet nie zaufam wynikom z poprzednich lat. Jedna rada AVOID
[/qb] hmm.Ja uważam że Bayern wygra to spotkanie.Bayern potrafi się zmobilizować na takei mecze,a Werder podczas niedawnej przerwy nie prezentował się zbyt dobrze (z Widzewem 0-2).Aha,i o ile się nie myle w Bayernie powoli zmniejsza sie "szpital".Mój Typ:2 [ Linked Image] DJ SOSNA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Bayern-Werder X .To jest mój typ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Szakal nie wiem jak u Ciebie ale mi typy Grabowskiego jak narazie ładnie siedzą. Jutro jeszcze Norymbergia i Mgladbach Zobaczymy?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Maciek jak juz wspomninalem analize maja niezle i wszystko jst ok. Ale chodzilo mi o kupony jakie polecaja do zagrania. I one bardzo rzadko wchodza. Zobacz na kupon Jurgena:
Hamburger SV Leverkusen Norymbergia X
Wniosek jest prosty: Samemu cos wybrac z ich analizy i nie stawiac kupnow takich jak oni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Żle mnie zrozumiałeś ja po prostu chciałem się Ciebie zapytać jak ci poszło. Heh.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Nie chwal dnia przed zachodem słońca... Moglo być super ale jest dobrze. Tylko na jutro mnie Norymbergia bardzo meczy brac po hanicapie 0:0 czy czysta 1? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> No i to Energiee kusi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Jeżeli chodzi o dzień to go chwalę a jeśli rozbija się o całą kolejke to tu masz rację(lepiej nie zapeszać).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2001
Posty: 128 |
Mój typ na dziś Mainz - Frankfurt 2 Każda seria się kiedyś kończy, a Goście lubią przerywać takie serie (np. z Union kiedyś)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Tak jak juz wspominalem kontynuacja tego tematu bdzie zalezala od Was . Tak jak w poprzednim temacie Bundesliga nikt sie nie kwapil z ocena wskazania faworyta w meczu tak w tym temacie ma miejsce ta sama historia. Szkoda ze ludzi nie chca sie podzielic swoimi informacjami. Ja juz do tego tematu zapewne nie bede pisal. Chyba ze temat zanotuje znaczne zaintresowanie. Powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 137 |
Nie rob tego SZAKAL, nie przerywaj tego tematu, poniewaz liga niemiecka jest potrzebna na tym forum, a jak zdazylem sie przekonac masz najwiekszy zasob wiadomosci na temat Bundesligi, albo przynajmniej najlepiej potrafisz je przekazac.Moim skromnym zdaniej jest to w tej chwili najrowniejsza liga w Europie do typowania. I tylko szkoda , ze wiecej osob niezabiera glosu w tym temacie. Niestety nieznam niemieckiego i w swoich typach opieram sie na informacjach z France Fotball i Loto-Foot tj. dziennikach wychodzacych we Francji. W tym sezonie, nie pomylilem sie ani razu w grze na druzyny niemieckie, a wkazdym tygodniu wybieram przynajmniej 2 mecze do kuponu z Bundesligi. Przedtem nie mialem tych dodatkowych informacji, gdyz dopiero od kilku tygodni surfuje w internecie, a sa one potrzebne. Od nadchodzacej kolejki postaram sie przekazac te informacje ktore ja posiadam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Nic sie nie martw, miej satysfakcje z "trafnych - trafień". A Twe sugestie są naprawde godne uwagi. Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Tak jak juz wspominalem kontynuacja tego tematu bdzie zalezala od Was . Tak jak w poprzednim temacie Bundesliga nikt sie nie kwapil z ocena wskazania faworyta w meczu tak w tym temacie ma miejsce ta sama historia. Szkoda ze ludzi nie chca sie podzielic swoimi informacjami. Ja juz do tego tematu zapewne nie bede pisal. Chyba ze temat zanotuje znaczne zaintresowanie. Powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
Ja moge tylko poprzec opinie moich przedmowcow- nie poddawaj sie Szakal, nawet jesli teraz nie ma nikogo kto pisalby z toba w tym temacie, to napewno znajdzie sie taki ktos w przyszlosci, a pozatym twoje ekspertyzy pomagaja dosyc duzo- sam gram troche z bundesligi na wikenty ale opieram sie glownie na serwisach, ktore podaja infosy na temat tej ligi w ostatnim momencie, i nie zawsze moga one cos pomoc. Twoje komentarze moga stanowic czasem pomoc w doborze odpowiednich (trafnych) typow z danej kolejki ligi niemieckiej.
Powodzenia i liczymy na Twoja pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Szakal nie wycofuj się!!!!! Bundesliga to moim zdaniem najlepsza liga do stawiania. Spróbuję coś skrobnąć następnym razem jak czujesz się samotny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
MAINZ-FRANKFURT X ostatnie dwa mecze miedzy tymi druzynami tak sie zakonczyly. Pozdrowienia dla krsk.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|