Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Nie wiem czy zauważyliście ale w STS 3liga niemiecka. Ciekawe czy kursy będą ustalać sami?

Bonus: Unibet
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
szakal masz teraz wieksze pole do popisu bo doszly 2 regionalne ligi niemieckie!
i dawaj dalej swoj corner ktory uwazam za bardzo pozyteczny!a ze nie wszystkie typy sa trafne to juz nie twoja wina !
pozdrawiam wzsystkich i zycze duzych wygranych!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Dawid27 niestety muszę Cię zmartiwć ale wszystkie typy ktore sugerowałem były trafne. Ale to nie o tym chciałem napisać. Ja sie nie znam na 2 Bundeslidze - wszystkie druzyny ktore na poczatku zapowiadaly walke o Bundeslige i mialy ku temu podstawy okazały sie wielkim niewypalem. Bardzo nie lubie grać 2 Bundesligii gdyz jest ona nieobliczalna i porownywalna z liga polska. Wstarczy popatrzec na niestabilna forme Unionu. Bardzo lubie grac babelsberg ale ostanio prawie calkowicie nie ruszam tej ligii. Ale w temacie Spoldzielnia widzialm osoby ktore sie deklarowaly do poprowadzenia II Bundesligii. Czyżby uszedł z nich cały zapał?! Co do Ligii Regionalnej pamietam jak kto na forum sugerowal ze jest ona bardzo prosta i zespoly to tatalna amaorka a kursy wysokie i łatwo trafić wyniki. Nie wiem kto to był ale zapraszam na łamy Corner`a. Ja zawsze uwielbiałem Bunde i uwazam ze jest najbardziej stabilna liga europejska. Jescze co najwazniejsze typy ktore podaje sa tylko propozycjami i gram tylko 2-3 pozycje czasem mniej. Zatem panowie sami musicie poradzic sobie z doborem meczy na kupon, ja podaje wszystko na tacy.Mam tez pytanie czy ktos gra Asian Handicap i U/O 2.5 na Bunde. Chetnie wymienie sie typami...

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich nowicjuszy i nie tylko.
W ten weekend zobaczymy jak bedzie mi wychodzilo granie razem z wami na forum.
JESZCZE RAZ WITAM I POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
melduje się i czekam na dyskusje

Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
Przypominam jednak wszystkim zainteresowanym wysyłaniem postów pod tym adresem iż założony dział przez Szakala należy do ogólnego przedsięwzięcia jakim jest założenie SPÓŁDZIELNI wśród niektórych forumowiczów. Głównym założeniem tej "organizacji" jest podawanie typów z kilkuzdaniowym komentarzem (patrz posty Szakala)!!! Jeżeli ktoś chce natomiast podawać same "golasy" czyli typy bez odpowiedniego słownego komantarza niech robi to pod tematem np. "Propozycje -piłka n. - l. europ."
Dzięki za zrozumienie.

P.S. do Szakala
Szakal jak na tak doświadczonego gracza, analityka spotkań piłkarskich, fach-mena w dziedzinie niemiecjiej piłki etc. zbyt szybko chyba chcesz się wycofać z kontynułowania analiz Bundesligi do SPD. Rozumiem Cie doskonale i twoje poirytowanie tym że nie znajdujesz sobie ludzi chcących "pociągnąć" z Toba ten temat, ale czy to jest powód aby od razu pakować rzeczy? Sa tacy ludzie jak np. ja --> korzystający z Twoich analiz i odwdzięczających się tym samym z innych dziedzin. Wykonujących równie żmudną i czasochłonną pracę jaką jest niewątpliwie przygotowanie analiz spotkań np. piłkarskich, czy koszykarskich. Ja redagując tydzień w tydzień Euroligę nie patrze na to czy ktoś się włączył do tematu aby go razem ze mną pociągnąć. Dla mnie samego naistotniejsza jest satysfakcjia jaką mam kiedy moje typy urzeczywistnią się i ktoś z nich skorzysta. Jeśli natomiast "nie wchodzą" to tym bardziej staram się analizować następną kolejkę spotkań w jeszcze lepszy-efektywniejszy sposób aby dojść do perfekcji w typowaniu europejskiej koszykówki, bo w tej dziedzinie czuje się najlepiej.
Nie poddawaj się i pokazuj nadal klasę tak jak robiłeś to do tej pory, tylko tacy ludzie są w stanie sprostać idei SPÓŁDZIELNI.
Powodzenia.

Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
A
member
member
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
Witam!
Podaje prawdopodobne składy 14 kolejki II Bundesligi na piątek i sobotę.
23.11.2001 19:00
MSV Duisburg - VfL Bochum
Duisburg:
S. Brasas - R. Keidel, P. Drsek, S. Tweed, P. Bönig - S. Güvenisik, T. Vana, M. Zeyer, C. Wolters - I. Gruev, M. Ebbers

Bochum:
R. van Duijnhoven - R. Schröder, F. Fahrenhorst, H. Ristau - S. Schindzielorz - S. Colding, M. Bemben - P. Freier, D. Wosz - P. Graulund, T. Christiansen

Eintracht Frankfurt - Hannover 96
Frankfurt:
D. Heinen - U. Bindewald, K. Rada, J. Sim - G. Wimmer, A. Schur, S. Branco - R. Guie-Mien, E. Skela - P. Kryszalowicz, C. Yang

Hannover:
J. Sievers - S. Cherundolo, D. Diouf, C. Linke, D. Stefulj - A. Lala, N. Krupnikovic, J. Simak - D. Stendel, J. Kaufman, S. Keita

SpVgg Greuther Fürth - SpVgg Unterhaching
Fürth:
S. Neuhaus - O. Unsöld, Z. Mamic, M. Surmann, E. Batista - P. Ruman, I. Amanatidis, M. Reichel, M. Dworrak - F. Kioyo, P. Reiss

Haching:
G. Tremmel - D. Novak, A. Strehmel, D. Grassow, O. Straube - S. Lexa, M. Zimmermann, D. Schwarz - A. Rraklli, A. Breitenreiter, A. Bugera

sobota

DSC Arminia Bielefeld - 1. FSV Mainz 05
Bielefeld:
M. Hain - A. Friedrich, B. Reinhardt, A. Klitzpera - A. Brinkmann, C. Dabrowski, R. Kauf, D. Dammeier, E. Albayrak - A. Wichniarek, F. Vata

Mainz:
D. Wache - R. Nikolic, M. Friedrich, P. Neustädter, M. Schuler - J. Kramny, S. Schwarz, D. Weiland - M. Thurk, B. N'Kufo, C. Hock

1. FC Saarbrücken - SC Rot-Weiß Oberhausen
Saarbrücken:
P. Eich - A. Echendu, S. Brnas, M. Giovanini, T. Winklhofer - C. Weber, A. Muschinka, R. Susic, G. Catizone - T. Koltai, M. Laping

Oberhausen:
O. Adler - F. Scharpenberg - D. Ciuca, J. Langeneke - J. Lipinski, A. Chiquinho, J. Luginger, T. Judt - M. Rietpietsch, A. Vier, S. Rösler

Na koniec mój typ na piątek. Stawiam na Duisburg w meczu z Bochum, gospodarze są na fali, wygrali ostatnie 3 spotkania. Bochum gra fatalnie (widziałem osobiście), bez ładu i składu, Wosz bez formy, w tym roku już się chyba nie pozbierają, a na wiosnę zobaczymy. No i kurs jest niezły na "1" (chyba, że będzie remis...)
........Dobranoc

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Bayern - Nurnberg 1
Cottbus - Stuttgart 2
Wolfsburg - M'gladbach (nie gram)
Leverkusen - Hamburger 1
Schalke - Werder 1x
Hansa - Hertha 2

Pilka jest okragla, a bramki sa dwie!!!
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
--------------------------------------
Bayern - Norymbergia

Bayern 4-4-2 : Kahn - Sagnol, Kuffour, Linke, Lizar

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
--------------------------------------
Bayern - Norymbergia

Bayern 4-4-2 : Kahn - Sagnol, Kuffour, Linke, Lizarazu - Sergio, Hargreaves, Effenberg, Zickler - Jancker, Elber

Norymbergia 3-5-2: Kampa - Nikl, Kos, Wiblishauser - Passlack, Sanneh, Tavcar, Müller, Larsen - Michalke, Rink

Co tu duzo mowic - Po pierwsze faworyta w tym meczy nie trzeba wskazywać, po drugie ten mecz to derby Bawarii. W Bayernie zabraknie Hasana Salihamidzica, ktory doznal wyrazu kolana w meczu Lm przeciwnko MU i zapewne ujrzymy go dopiero na boisku w okolicach lutego/marca. Pod znakiem zapytanie stio w norymberdze wystep Rinka. Ja ten mecz sobie opuszce bo stawka nie do przyjecia.
--------------------------------------
Wolsburg - M`gladbach 1(?)X

Wolsburg 4-4-2: Reitmaier - Schnoor, Greiner, Franz, Rau - Müller, Karhan, Akonnor, Munteanu - Ponte, Petrov

M`gladbach 4-3-3: Stiel - Eberl, Asanin, Pletsch, Münch - Hausweiler, Witeczek, Ulich - Korzynietz, van Lent, van Houdt

Mecz bedzie mial decydujace znaczenie dla ukladu dolnej polki w tabeli bowiem zmierza sie tutaj druzyny wlasnie z dolka tabeli. Wilki nadal bez Polakow. Mam nadzieje ze w koncu Wolsburg zabierze 3pkt. w tym meczu i jego sytuacja bedzie jasniesza. Ja jednak konsekwentnie kontunuuje progresje na Wilkow na X. Zatem chcialby takiego wlasnie wyniku. Aktualnie II poziom.


--------------------------------------
Energie - Stuttgart 1(?)

Energie 3-5-2: Piplica - da Silva, Beeck, ***durovic - Reghecampf, Kaluzny, Akrapovic, Kobylanski, Miriuta - Helbig, Topic

Stuttgart 4-5-1:Hildebrand - Hinkel, Marques, Bordon, Wenzel - Soldo, Meissner, Seitz, Balakov, Hleb - Ganea

Cottbus ciagle w kryzysie - 9 meczy bez wygranej! Bukmacherzy na pocztaku sezonu widzieli Vfb jako kandydata do spadku. A jednak widać ja zmienna bywa pilka nozna. Obie ruzyny bez problemo kadrowych. Mam nadzieje ze w koncu Cottbus wygra.
--------------------------------------
St. Pauli - Kolonia 1(?)

St. Pauli 3-5-2: Bulat - Stanislawski, Amadou, Gibbs - Baris, Berre, Inceman, Rahn, Meggle - Cenci, Marcao

Kolonia 4-5-1: Pröll - Zellweger, Cichon, Sichone - Cullmann, Reeb, Sinkala, Springer - Scherz, Kurth, Reich

Bardzo nie lubie grac St.Pauli bo ich forma w kazdym meczu dla mnie jest wielka zagadka. Jednak Kolonia bez formy w ostatnich mczach. A z drugiej strony napastnicy St.Pauli graja coraz lepiej.
--------------------------------------
Leverkusen - Hamburg 1

Leverkusen 4-4-2: Butt - Sebescen, Lucio, Nowotny, Placente - Ballack, Ramelow, Bastürk, Zé Roberto - Kirsten, Neuville

Hamburg 3-5-2: Pieckenhagen - Hertzsch, Hoogma, Panadic - Maltritz, Töfting, Ujfalusi, Albertz, Hollerbach - Meijer, Barbarez

Mecz pt." Kazda seria sie kiedys konczy". Leverkusen kontynuuje serie 13 meczy bez porazki. Szefowie Hamburgera zapewne po przegranym meczu z Leverkusen co jest bardzo prawdopodobne zwolnia trenera Asprina.
--------------------------------------
Schalke - Werder

Schalke 3-5-2: Reck - Hajto, Waldoch, van Kerckhoven - van Hoogdalem, Nemec, Vermant, Möller, Böhme - Asamoah, Sand

Werder 3-5-2: Rost - Baumann, Verlaat, Krstajic - Tjikuzu, Frings, Ernst, Skripnik, Lisztes - Ailton, Bode

To jedyny chyba mecz ktory zdecyduje sie postawić w tej kolejce. Schalke powinno raczej to latwo wygrac. Z Werderu powrocil na Ukraine Viktor Skrypnyk.
--------------------------------------
Hansa - Hertha X 2(?)

Hansa 4-4-2: Schober - Jakobsson, Yasser, Schröder, Hill - Rydlewicz, Wibran, Lantz, Maul - Beierle, Arvidsson

Hertha - Brak informacji

To takze bardzo ciekawy mecz. Hertha ostatnio na fali widac lepsza, skladniejsza gre w ostatnich meczach. Pilkarze zebrali pochwaly od Kickera. Hansa raczej tego nie wygra choc moze pokusic sie o zabranie 1 pkt Berlinczykom. Hertha bez Deislera i jak widac odkad nie ma go w druzynie hertha wygrywa.

--------------------------------------
Freiburg - Tsv 1860 2(?)

Freiburg - Brak informacji

Tsv 3-5-2 : Jentzsch - Votava, Pfuderer, Hoffmann - Cerny, Mykland, Hässler, Dheedene, Bierofka - Pürk, Schroth

Heh to bedzie mecz. Tsv wrcilo z zakupow i w koszyku do druzyny przyniesiono Davora Sukera. I chociazby dlatego zapoluje na 2.

--------------------------------------
Dortmund - Kaiserslautern 1

Dortmund - Brak informacji

Diabły : G. Koch - H. Koch, Hengen, West - Grammozis, Ramzy, Lincoln, Ratinho, Malz - Lokvenc, Klose

O tyle ile Diabły są mocne u siebie tak na wyjazdach brakuje im szcescia. Z Leverkusen wygrywali lecz nie potrafili utzrymac przewagi i skonczylo sie ze wrocili do domu z zerowym dorobkiem. Ten mecz ma kluczowe znaczenie w ksztaltowaniu sie czolowych lokat. Stawiam na Dortmund!
---------------------------------------

W tej kolejce pauzują:

Kühbauer (Wolfsburg)
Nielsen (M'gladbach)
Kientz (St. Pauli)
Keller (Cologne)
Oswald (Rostock)
Maas (Hertha)
Kehl (Freiburg)

---------------------------------------

To są tylko moj propozycje. Z pewnościa zagram:

Cottbus - Stuttgart H 0:0 1.95

Rostock - Hertha Berlin H 0:0 1.875

Leverkusen - Hamburg H 0:1 1.85

A z U/O 2.5:

Tsv - Freiburg OVER
---------------------------------------

Bardzo nie lubie obstawiać II Bundeslii, ale dzis kursy są wypasione wieć zagram jeden mecz:

Duisurg - Bochum 1

Msv widac bardzo dobrze sobie poradzili w ostatnich meczach, zatem zła passa sie skonczyla. Bochum natomiast jest typowa druzyna wlasnego boiska, podczas gdy na wyjazdach traci pkt. nawet ze słabymi druzynami. Do tego dochodzi fakt iz mecz jest Derbami Zaglebia Ruhry. Zatem bedzie duzo kibicow i duzo goli, jak zwykle w takich meczach bywa. Mam nadzieje ze w koncu II Bundesliga okaze sie laskawa.
--------------------------------------

Grajcie z glową i wygrywajcie. Wazne co ty myslisz, a nie inni!

Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
Witam !

Szakal moim zdaniem twoja robota jest tu nieoceniona uwazam ze musisz to utrzymywac, widzisz wielu ludzi nie ma az tyle czasu co Ty ( np. ja ) i choc swoje typy daje sam to bardzo uwaznie czytam to co napisales.
Ja rowniez obstawialem Duisburg wrecz bylem pewien ale...wlasnie palanty nam to zawalily jetem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ale coz dzis jest tez dzien, aby nie bylo zbytnich niespodzianek.
Uwazam ze <Kaiserslautern> jest mimo wszystko druzyna za slaba na czub tabeli i obstawie konsekwentnie przeciwko Nim popieram takze typ na Schallke ktorzy naprawde graja coraz lepiej co do Bayern to mozna by bylo poszukac dzies typu +2 tez bedzie b.dobry.

That s all folks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
Sorry o za slabej druzynie na czub tabeli- chodzi o Kaiselslautern ! hehe

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
jesli chodzi o energie cottbus, to fakt, ze w koncu musza wygrac, ale na razie graja beznadziejnie...
ostatnio znowu ich przeciwnik dostal czerwona kartke, a i tak energie nie mialo nic do powiedzenia... strzaly to chyba 23-6 dla monchengladbach...
...tak dla informacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Czesc Szakal
Odwalasz tu niezłą robote
Zgadzam się z twoimi przewidywaniami prócz jednego
meczu Freiburg-TSV(no i w meczu Hansa-Hertha skłaniałbym się na x a nie 2)
Nie wiem dlaczego ale Freiburg jest bardzo niedocenianą drużyną. Jego bilans u siebie nie jest zły a nawet dobry 3-2-1. TSV zaś nie gra tak swietnie na wyjazdach, żeby było faworytem. Ostatnio Feyenoord miał rozgromić Freiburg a wygrał ledwo, ledwo.
Davor Suker też asem już nie jest(raczej w pierwszych meczach będzie zagubiony).
czyli mój typ to jedyneczka.

Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
A
member
member
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
Witam!
Po wpadce Duisburga dzisiaj stawiam na Arminię, w końcu ten Mainz musi dostać od kogoś!

DSC Arminia Bielefeld - 1. FSV Mainz 05
typ 1

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał iogurt:
[qb]Ostatnio Feyenoord miał rozgromić Freiburg a wygrał ledwo, ledwo.[/qb]

Pogromu nie mialo byc, ale mialo byc zdecydowane zwyciestwo Holendrow. Ale ja wygrac jak nie gra pol zespolu?! Chyba czytals o brakach kadrowych w druzynie Feyenoordu?

Quote
Oryginalnie wysłał Loram:
[qb]widzisz wielu ludzi nie ma az tyle czasu co Ty [/qb]

Wiesz to moze tak wyglada ze ja mam od cholery czasu i moze tak jest, ale teraz zaczyna sie u mnie juz wkrotce esensja studiow. A Pascal sie sam nie zaliczy...

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A wiec tak jak mowilem pilka jest okragla..., a wiec wtopilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
billllans
5-1 ok.100

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
... ale nie jest najgorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
W dalszym ciągu Bundesliga przynosi największe zyski ze wszystkich lig. Po falstarcie na Schalke dziś Dortmund i Tsv pokazalo klase. Tsv tym bardziej cieszy gdyz byl outsiderem a kurs byl wypasiony, a Suker jednak jescze nie zagral. Jednoczesnie namawiam Was abyscie podawali jednak przynajmniej 2-3 zdaniowa analize mecze ktore stawiacie. Chyba lepiej wyciagnac wnioski na podstawie analiz kliku ludzi niz się opierać na jednej osobie. Pozdrawiam.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
26.11, sTs:

1007. Schweinfurt - Ahlen @ 2,4 3,0 2,7

gamebookers 2,45 3,0 2,52
profesjonał 2,55 2,95 2,6
toto-mix 2,6 2,9 2,6
william hill 2,45 3,15 2,4

na fachowych stronach jest 1 50%, X 30%, 2 20%
Schweinfurt - home 3-2-1, 9:19 -10, pkt.12
Ahlen - away 3-0-3, 24:30 -6, pkt.20

Schweinfurt po ostatnich 7 kolejkach zdobył tylko 4 punkt. obecnie na niebezpiecznej 14 pozycji w tabeli. potrzebują punktów, a szanse na nie mają tylko u siebie. w poprzednim sezonie awansowali z regionalliga sued. ostatnie mecze: Mainz Schweinfurt 4-1 , Schweinfurt Hannover 1-4 , Oberhausen Schweinfurt 5-0

Ahlen po ostatnich 7 kolejkach zdobył 8 punktów. są na 7 pozycji w tabeli. w poprzednim sezonie zajeli 6 pozycję w tabeli.

Mój typ to X, chociaż kusi mnie na 2 !

co o tym sądzicie ?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, poozon, cigar, 11kera11, Lukasz111), 1,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,860
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1