Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Polecam okazje na ligii regionalne. STS robi Mikołajki?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 137
K
member
member
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 137
Poniewaz nie orientuje sie jak to jest z pucharem niemieckim, mam male pytanie: czy w tej fazie pucharu obowiazuje system mecz-rewanz?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Wg tego na ile sie orientuje to w tej fazie rozgrywek pucharowych obowiazuje 1 mecz. Ale moge sie mylic. Ale raczej 1 mecz.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
mam pytanie do Szakala:
czy masz gdzieś pod ręką statystyki spotkań
TSV1860 - Gladbach

w STS kurs na 1 --- 2.15
niemieckie buki i prof. płacą ok 1.8
z góry dzięki

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
4 ost. spotkania rozgrywane na terenie Tsv wygrywali (tsv) w nastepujacej kolejnosci:

4:0, 3:0, 2:0, 3:1 a w czterech ost. wyjazdowych meczach wygrali tylko raz w 95 roku.

A tak na boku to Tsv gra z Cottbus.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
FC Bayern-Boca Juniors (half time 0-0)
widzów 56.000
red card Delgado 45 min
Bayern: Kahn,Sagnol,Kuffour,Kovac,Lizarazu,N Kovac
Fink,Hargreaves,Sergio,Elber,Pizarro

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Mam pytanie Szakal. Pisałeś o Mikołajkach w STS odnośnie regionalnej ligi. Czy chodziło ci o mecz F. Duseldorf z Watenscheid? Kurs w STS na Wattenscheid 09 jest kosmiczny 6,1. Gdy nad oddset 2,05. Powiedz czy warto grać? Chyba jest 3-krotna komb.?

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
april 2001
Wattensheid-Fortuna D. 1-2 !!!!
august 2001
Wattensheid-Fortuna D. 2-0
w fixingu obie drużyny grały z zespołami 3 ligi bezpośrednio po sobie i ostatnie mecze nie pokazują takiej przewagi jaka jast w tabeli.
X2 - dużo bezpieczniejsze, choć (2)bardzo możliwa.
Sorry, że się wtrącam do ligi niemieckiej, ale musiałem przeanalizować ten mecz, aby ewentualnie zablokować mojego konkurenta w play-off.

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]witam
FC Bayern-Boca Juniors (half time 0-0)
widzów 56.000
red card Delgado 45 min
Bayern: Kahn,Sagnol,Kuffour,Kovac,Lizarazu,N Kovac
Fink,Hargreaves,Sergio,Elber,Pizarro[/qb]
1:0 po dogrywce dla Niemcow

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb]Mam pytanie Szakal. Pisałeś o Mikołajkach w STS odnośnie regionalnej ligi. Czy chodziło ci o mecz F. Duseldorf z Watenscheid? Kurs w STS na Wattenscheid 09 jest kosmiczny 6,1. Gdy nad oddset 2,05. Powiedz czy warto grać? Chyba jest 3-krotna komb.?[/qb]

Jescze sa dwa takie mecze lubeck i Chemicy lecz kursy sa juz mniej przplacone. Czy warto grac ? Sam sobie powinienes odpowidziec na to pytanie po porownaniu kursow. Wczoraj mi siadl rozpisz 2z3 przez Sacramento ale dzis znow bylem i puscilem ponownie to samo ale tym razem miałem Bayern 1X na pewniaku - kury nadal aktualne.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Odnośnie meczu Wattenscheid:
Wattenscheid nie zajmuje wcale pierwszego miejsca w 3 lidze tak jak to podaje ulotka STS. Ma 32 punkty i jest na 6 miejscu i ma 3 pkt straty do lidera. Ich bilans bramek to 28:25 i ostatni mecz wygrali 2:1. Natomiast Dusseldorf ma 15 miejsce z 18 pkt Ich bilans bramek to 18:28. Duży plus to wyniki Home Dusseldorf 1-2-5.
Dusseldorf przegrało ostatnio z Chemnitz 1:0. (Chemnitz w obecnej chwili jest wice liderem.)

Do Szakala:
Szakal nie wiesz czy udałoby się zdobyć jakieś wiadomości odnośnie składów ,kontuzji ,problemów kadrowych itp. Chodzi mi o ten mecz oczywiście.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]Szakal nie wiesz czy udałoby się zdobyć jakieś wiadomości odnośnie składów ,kontuzji ,problemów kadrowych itp. Chodzi mi o ten mecz oczywiście.[/qb]

Heh, no i co z tego ze podam sklady jak nikt nie zna nazwisk i nic nam to nie mowi. W I Bundelidze to co innego. Ale watpie aby udalo Ci sie gdziekolwiek znalezc sklady ligi regionalnej. Jednym slowem to amatorzy w tych ligach graja a wynik zalezy od tego czy w przeddzien meczu nie popili. A Polakow tam od zarypania. Mimo najszczerszych checi nie jestem w stanie pomoc.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
[A tak na boku to Tsv gra z Cottbus.

[ 27-11-2001: Wiadomość edytowana przez: Szakal ][/QB][/QUOTE]

miałem na mysli najbliższy mecz pucharowy TSV
dzieki za info
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Puchary rzadza się swoimi prawami ale tez dalem na Tsv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam też prośbe do kogoś kto ma dostępy do Tygodnika Kibica Jesli masz ten tygodnik przepisz kolego typy expertów na Bunde - abyś sie nie wysilal wystarczy ze podasz same typy.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
V
member
member
V Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Puchary rzadza się swoimi prawami ale tez dalem na Tsv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam też prośbe do kogoś kto ma dostępy do Tygodnika Kibica Jesli masz ten tygodnik przepisz kolego typy expertów na Bunde - abyś sie nie wysilal wystarczy ze podasz same typy.[/qb]

Witam!
Oto swieze typy z Tygodnika kibica
FC Koeln - Borussia X2
Hansa - Wolfsburg X2
Hertha - Bayern X1
Nurnberg - Schalke X2
Stuttgart - Moenchengladbach 1
TSV 1860 - Energie 1
Werder - Bayer 12

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Komentarze Szakala nt.Bundesligi warte są tego aby poświęcić trochę czasu i przepisać typy z TK
jeżeli mogą mu się przydać. Wkońcu mamy tworzyć spółdzielnię, a więc:

1.FC Koeln - Borussia
Przerwanie przez kolończyków w Hamburgu serii siedmiu porażek z rzędu zwiastuje lepsze czasy dla ekipy E. Linena. Tym bardziej, że nowi w zespole z Kolonii Zellweger i Song wprowadzili się znakomicie. Czy jednak stać "Koziołki" na pokonanie najlepszej drużyny w meczach wyjazdowych bieżącego sezonu, która wygrała 4 ostatnie mecze sezonu? Typ X2

2.Hamburger SV - ST.Pauli
Cztery porażki z rzędu St.Pauli i fatalna postawa w meczach wyjazdowych nie wróży beniaminkowi również sukcesu na AOL-Arena. Pomimo że HSV także nie zachwyca, ale dysponuje zdecydowanie większym potencjałem, a u siebie w ostatnich 10 latach nie dało lokalnemu rywalowi zdobyć nawet punktu. Typ 1

3.Hansa - Volfsburg
Gospodarze nie wygrali jeszcze w historii pierwszoligowych meczów z VfL! Na premierowe zwycięstwo z Wolfsburgiem nie zanosi się także i tym razem, gdyż "Wilki" wyraźnie odnajdują formę. Hansa z kolei w 3 ostatnich kolejkach prezentowała się bardzo słabo i zdobyła tylko punkt. Typ X2

4.Hertha - Bayern
Borykający się z problemami kadrowymi (kontuzje) Bayern czeka bardzo ciężkie zadanie. Hertha bowiem odnalazła właściwy rytm, nie przegrała 5 meczów z rzędu ( w tym cztery zwycięstwa) i spróbuje zapewne przerwać 2-letnią niemoc w spotkaniu z Bawarczykami. Szanse berlińczyków są tym większe, że monachijczycy mogą odczuwać jeszcze zmęczenie bojem w pucharze świata z Boca Juniors, a poza tym są wyraźnie w słabszej formie od tej, jaką prezentowali jeszcze trzy tygodnie temu. Typ X1

5.Kaiserslauten - SC Freiburg
"Kaisersi" specjalizują się w bieżącym sezonie ogrywaniem przeciętniaków i przegrywaniu z faworytami. Dzięki temu powinni przerwać z SCF serię 5 porażek ligowych oraz 4 z rzędu przed własną publicznością.Warto przypomnieć, że po raz ostatni FCK wygrało u siebie z Badeńczykami w sezonie 1994/95. Typ 1.2

6.FC Norymberga - Schalke
Remis Norymbergii w Monachium z Bayernem ma swoją wymowę. Podobnie zresztą jak klęska Shalke u siebie z Werderem. Pomimo tego Frankończycy nie są faworytem tej konfrontacji. Poza atutem własnego stadionu wszystkie pozostałe czynniki przemawiają na korzyść "niebieskich". Typ X2

7. VfB - Borussia
Tylko 1 wygrana Borussi w 10 ostatnich meczach, to wynik głębokiego kryzysu, jaki przechodzi beniaminek. Dlatego trudno, liczyć na zdobycie choćby punktu w Stuttgarcie, gdzie po raz ostatni goście wygrali w sezonie 1994/95. Warto podkreślić, że "Aligatory" w 14 meczach aż
8-krotnie nie stracili bramki, co przy przeciętnej skuteczności BMG nie jest bez znaczenia. Typ 1

8.TSV - Cottbus
Znajdujące się od 10 kolejek bez wygranej Energie nie może liczyć na powtórzenie sukcesu (1-0) sprzed roku. "Lwy" bowiem u siebie wzmocnione Sukerem nie zaprzepaszczą zapewne szansy wzbogacenia swojego konta punktowego. Typ 1

9.Werder - Leverkusen
Bremeńczycy wygrali 7 z 8 ostatnich potyczek. Natomiast niepokonany w bieżącym sezonie Bayer wygrał 7 spotkań z rzędu i po raz ostatni uległ Werderowi cztery lata temu! W tym czasie ograł "zielono-białych" w 6 potyczkach 4-krotnie. Być może tym razem role się odwrócą. Zwłaszcza że "Aptekarze" będą zmęczeni środowym meczem w LM z Juventusem. Typ 1.2

to wszystko, postaram jeszcze wygrzebać sprawdzalność typów z "TK" z poprzednich kolejek.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
W koncu cos drgnelo... Serdeczne dzięki Panowie. Teraz znacznie lepiej bedzie sie myslalo. Choc nie wiem dlaczego sa tak pewni 1-nki w meczu Tsv - Cotbus. Ale zobaczymy w piatek jak bede znal ustawienia druzyn. Jescze raz dzieki!

Dołączył: Nov 2001
Posty: 137
K
member
member
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 137
Trzeba koniecznie ogladac dzisiejszy mecz ligi mistrzow. Ile bedzie zmuszony dac z siebie Leverkusen w tym meczu, bo byc moze jesli nie odwolaja meczu z WERDER BREMA moze zabraknac czasu na odzyskanie sil w sobote.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Krsk,przepraszam,że tak Ciebie atakuję w każdym temacie,ale mogę zapewnić,że jeżeli dziś zagrają to ligowy mecz będzie w niedzielę,albo będzie przełożony

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał forty:
[qb]Krsk,przepraszam,że tak Ciebie atakuję w każdym temacie,ale mogę zapewnić,że jeżeli dziś zagrają to ligowy mecz będzie w niedzielę,albo będzie przełożony[/qb]

Forty nie chce Cie takze atakowac, ale kalendarz rozgrytwek Bundy jest bardzo napiety i watpie aby federacja niemickiej Pn zezwolila na przelozenie meczu. A po drugie to zalezec to bedzie od Werderu ktory sadze ze raczej nie zgodzi sie na przelozenie meczu - bo to od niego zalezy czy mecz bedzie rozegrany w nalezytym terminie. Ale kto wie? Tak czy siak bede gral po handicapie na Werder tylko trzeba znalezc ciekawe handi. To juz planuje od poniedzialku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1