|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Polecam okazje na ligii regionalne. STS robi Mikołajki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 137 |
Poniewaz nie orientuje sie jak to jest z pucharem niemieckim, mam male pytanie: czy w tej fazie pucharu obowiazuje system mecz-rewanz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Wg tego na ile sie orientuje to w tej fazie rozgrywek pucharowych obowiazuje 1 mecz. Ale moge sie mylic. Ale raczej 1 mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
mam pytanie do Szakala: czy masz gdzieś pod ręką statystyki spotkań TSV1860 - Gladbach
w STS kurs na 1 --- 2.15 niemieckie buki i prof. płacą ok 1.8 z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
4 ost. spotkania rozgrywane na terenie Tsv wygrywali (tsv) w nastepujacej kolejnosci:
4:0, 3:0, 2:0, 3:1 a w czterech ost. wyjazdowych meczach wygrali tylko raz w 95 roku.
A tak na boku to Tsv gra z Cottbus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam FC Bayern-Boca Juniors (half time 0-0) widzów 56.000 red card Delgado 45 min Bayern: Kahn,Sagnol,Kuffour,Kovac,Lizarazu,N Kovac Fink,Hargreaves,Sergio,Elber,Pizarro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Mam pytanie Szakal. Pisałeś o Mikołajkach w STS odnośnie regionalnej ligi. Czy chodziło ci o mecz F. Duseldorf z Watenscheid? Kurs w STS na Wattenscheid 09 jest kosmiczny 6,1. Gdy nad oddset 2,05. Powiedz czy warto grać? Chyba jest 3-krotna komb.?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam april 2001 Wattensheid-Fortuna D. 1-2 !!!! august 2001 Wattensheid-Fortuna D. 2-0 w fixingu obie drużyny grały z zespołami 3 ligi bezpośrednio po sobie i ostatnie mecze nie pokazują takiej przewagi jaka jast w tabeli. X2 - dużo bezpieczniejsze, choć (2)bardzo możliwa. Sorry, że się wtrącam do ligi niemieckiej, ale musiałem przeanalizować ten mecz, aby ewentualnie zablokować mojego konkurenta w play-off.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał hpc: [qb]witam FC Bayern-Boca Juniors (half time 0-0) widzów 56.000 red card Delgado 45 min Bayern: Kahn,Sagnol,Kuffour,Kovac,Lizarazu,N Kovac Fink,Hargreaves,Sergio,Elber,Pizarro[/qb] 1:0 po dogrywce dla Niemcow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Pawka: [qb]Mam pytanie Szakal. Pisałeś o Mikołajkach w STS odnośnie regionalnej ligi. Czy chodziło ci o mecz F. Duseldorf z Watenscheid? Kurs w STS na Wattenscheid 09 jest kosmiczny 6,1. Gdy nad oddset 2,05. Powiedz czy warto grać? Chyba jest 3-krotna komb.?[/qb] Jescze sa dwa takie mecze lubeck i Chemicy lecz kursy sa juz mniej przplacone. Czy warto grac ? Sam sobie powinienes odpowidziec na to pytanie po porownaniu kursow. Wczoraj mi siadl rozpisz 2z3 przez Sacramento ale dzis znow bylem i puscilem ponownie to samo ale tym razem miałem Bayern 1X na pewniaku - kury nadal aktualne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Odnośnie meczu Wattenscheid: Wattenscheid nie zajmuje wcale pierwszego miejsca w 3 lidze tak jak to podaje ulotka STS. Ma 32 punkty i jest na 6 miejscu i ma 3 pkt straty do lidera. Ich bilans bramek to 28:25 i ostatni mecz wygrali 2:1. Natomiast Dusseldorf ma 15 miejsce z 18 pkt Ich bilans bramek to 18:28. Duży plus to wyniki Home Dusseldorf 1-2-5. Dusseldorf przegrało ostatnio z Chemnitz 1:0. (Chemnitz w obecnej chwili jest wice liderem.)
Do Szakala: Szakal nie wiesz czy udałoby się zdobyć jakieś wiadomości odnośnie składów ,kontuzji ,problemów kadrowych itp. Chodzi mi o ten mecz oczywiście.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Maciek: [qb]Szakal nie wiesz czy udałoby się zdobyć jakieś wiadomości odnośnie składów ,kontuzji ,problemów kadrowych itp. Chodzi mi o ten mecz oczywiście.[/qb] Heh, no i co z tego ze podam sklady jak nikt nie zna nazwisk i nic nam to nie mowi. W I Bundelidze to co innego. Ale watpie aby udalo Ci sie gdziekolwiek znalezc sklady ligi regionalnej. Jednym slowem to amatorzy w tych ligach graja a wynik zalezy od tego czy w przeddzien meczu nie popili. A Polakow tam od zarypania. Mimo najszczerszych checi nie jestem w stanie pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
[A tak na boku to Tsv gra z Cottbus.
[ 27-11-2001: Wiadomość edytowana przez: Szakal ][/QB][/QUOTE]
miałem na mysli najbliższy mecz pucharowy TSV dzieki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Puchary rzadza się swoimi prawami ale tez dalem na Tsv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam też prośbe do kogoś kto ma dostępy do Tygodnika Kibica Jesli masz ten tygodnik przepisz kolego typy expertów na Bunde - abyś sie nie wysilal wystarczy ze podasz same typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Puchary rzadza się swoimi prawami ale tez dalem na Tsv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam też prośbe do kogoś kto ma dostępy do Tygodnika Kibica Jesli masz ten tygodnik przepisz kolego typy expertów na Bunde - abyś sie nie wysilal wystarczy ze podasz same typy.[/qb] Witam! Oto swieze typy z Tygodnika kibica FC Koeln - Borussia X2 Hansa - Wolfsburg X2 Hertha - Bayern X1 Nurnberg - Schalke X2 Stuttgart - Moenchengladbach 1 TSV 1860 - Energie 1 Werder - Bayer 12
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
Komentarze Szakala nt.Bundesligi warte są tego aby poświęcić trochę czasu i przepisać typy z TK jeżeli mogą mu się przydać. Wkońcu mamy tworzyć spółdzielnię, a więc:
1.FC Koeln - Borussia Przerwanie przez kolończyków w Hamburgu serii siedmiu porażek z rzędu zwiastuje lepsze czasy dla ekipy E. Linena. Tym bardziej, że nowi w zespole z Kolonii Zellweger i Song wprowadzili się znakomicie. Czy jednak stać "Koziołki" na pokonanie najlepszej drużyny w meczach wyjazdowych bieżącego sezonu, która wygrała 4 ostatnie mecze sezonu? Typ X2
2.Hamburger SV - ST.Pauli Cztery porażki z rzędu St.Pauli i fatalna postawa w meczach wyjazdowych nie wróży beniaminkowi również sukcesu na AOL-Arena. Pomimo że HSV także nie zachwyca, ale dysponuje zdecydowanie większym potencjałem, a u siebie w ostatnich 10 latach nie dało lokalnemu rywalowi zdobyć nawet punktu. Typ 1
3.Hansa - Volfsburg Gospodarze nie wygrali jeszcze w historii pierwszoligowych meczów z VfL! Na premierowe zwycięstwo z Wolfsburgiem nie zanosi się także i tym razem, gdyż "Wilki" wyraźnie odnajdują formę. Hansa z kolei w 3 ostatnich kolejkach prezentowała się bardzo słabo i zdobyła tylko punkt. Typ X2
4.Hertha - Bayern Borykający się z problemami kadrowymi (kontuzje) Bayern czeka bardzo ciężkie zadanie. Hertha bowiem odnalazła właściwy rytm, nie przegrała 5 meczów z rzędu ( w tym cztery zwycięstwa) i spróbuje zapewne przerwać 2-letnią niemoc w spotkaniu z Bawarczykami. Szanse berlińczyków są tym większe, że monachijczycy mogą odczuwać jeszcze zmęczenie bojem w pucharze świata z Boca Juniors, a poza tym są wyraźnie w słabszej formie od tej, jaką prezentowali jeszcze trzy tygodnie temu. Typ X1
5.Kaiserslauten - SC Freiburg "Kaisersi" specjalizują się w bieżącym sezonie ogrywaniem przeciętniaków i przegrywaniu z faworytami. Dzięki temu powinni przerwać z SCF serię 5 porażek ligowych oraz 4 z rzędu przed własną publicznością.Warto przypomnieć, że po raz ostatni FCK wygrało u siebie z Badeńczykami w sezonie 1994/95. Typ 1.2
6.FC Norymberga - Schalke Remis Norymbergii w Monachium z Bayernem ma swoją wymowę. Podobnie zresztą jak klęska Shalke u siebie z Werderem. Pomimo tego Frankończycy nie są faworytem tej konfrontacji. Poza atutem własnego stadionu wszystkie pozostałe czynniki przemawiają na korzyść "niebieskich". Typ X2
7. VfB - Borussia Tylko 1 wygrana Borussi w 10 ostatnich meczach, to wynik głębokiego kryzysu, jaki przechodzi beniaminek. Dlatego trudno, liczyć na zdobycie choćby punktu w Stuttgarcie, gdzie po raz ostatni goście wygrali w sezonie 1994/95. Warto podkreślić, że "Aligatory" w 14 meczach aż 8-krotnie nie stracili bramki, co przy przeciętnej skuteczności BMG nie jest bez znaczenia. Typ 1
8.TSV - Cottbus Znajdujące się od 10 kolejek bez wygranej Energie nie może liczyć na powtórzenie sukcesu (1-0) sprzed roku. "Lwy" bowiem u siebie wzmocnione Sukerem nie zaprzepaszczą zapewne szansy wzbogacenia swojego konta punktowego. Typ 1
9.Werder - Leverkusen Bremeńczycy wygrali 7 z 8 ostatnich potyczek. Natomiast niepokonany w bieżącym sezonie Bayer wygrał 7 spotkań z rzędu i po raz ostatni uległ Werderowi cztery lata temu! W tym czasie ograł "zielono-białych" w 6 potyczkach 4-krotnie. Być może tym razem role się odwrócą. Zwłaszcza że "Aptekarze" będą zmęczeni środowym meczem w LM z Juventusem. Typ 1.2
to wszystko, postaram jeszcze wygrzebać sprawdzalność typów z "TK" z poprzednich kolejek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
W koncu cos drgnelo... Serdeczne dzięki Panowie. Teraz znacznie lepiej bedzie sie myslalo. Choc nie wiem dlaczego sa tak pewni 1-nki w meczu Tsv - Cotbus. Ale zobaczymy w piatek jak bede znal ustawienia druzyn. Jescze raz dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 137 |
Trzeba koniecznie ogladac dzisiejszy mecz ligi mistrzow. Ile bedzie zmuszony dac z siebie Leverkusen w tym meczu, bo byc moze jesli nie odwolaja meczu z WERDER BREMA moze zabraknac czasu na odzyskanie sil w sobote.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Krsk,przepraszam,że tak Ciebie atakuję w każdym temacie,ale mogę zapewnić,że jeżeli dziś zagrają to ligowy mecz będzie w niedzielę,albo będzie przełożony
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał forty: [qb]Krsk,przepraszam,że tak Ciebie atakuję w każdym temacie,ale mogę zapewnić,że jeżeli dziś zagrają to ligowy mecz będzie w niedzielę,albo będzie przełożony[/qb] Forty nie chce Cie takze atakowac, ale kalendarz rozgrytwek Bundy jest bardzo napiety i watpie aby federacja niemickiej Pn zezwolila na przelozenie meczu. A po drugie to zalezec to bedzie od Werderu ktory sadze ze raczej nie zgodzi sie na przelozenie meczu - bo to od niego zalezy czy mecz bedzie rozegrany w nalezytym terminie. Ale kto wie? Tak czy siak bede gral po handicapie na Werder tylko trzeba znalezc ciekawe handi. To juz planuje od poniedzialku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|