Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Najświeższe doniesienia z "TK" dot. 16 kolejki

1.Bayern - Wolfsburg

"Wilki" , pomimo że wygrały 2 ostatnie mecze, a monachijczycy żadnego z 3 ostatnich, nie mogą liczyć na pierwszą w swojej historii wygraną z Bayernem. Potencjał bawarczyków oraz atut własnego stadionu powinien miejscowym wystarczyć do zainkasowania kompletu punktów i pozostania niepokonanym zespołem przed własną publicznością.
Typ. 1

2 Borussia - Hansa

Gospodarze nie wygrali meczu od 5 kolejek, zaś Hansa od 4, co oznacza, że oba zespoły nie są w najwyższej formie. Więcej szans należy jednak przyznać gospodarzom, którzy słyną z dobrej gry przed własną publicznością
Typ. X.1

3.Cottbus - Kaiserslautern

Energie w trzech ostatnich meczach nie zdobyło bramki, a przy tym od 11 potyczek nie odniosło zwycięstwa. To zaś jest wystarczającym powodem na twierdzenie, że "Kaisersi" specjalizujący się w bieżącym sezonie w ogrywaniu przeciętniaków,
pozostaną w historii meczów z Cottbus niepokonani.
Typ. 2.X

4.Dortmund - Hamburger

Pięć zwycięstw z rzędu Borussi nie wróży nic dobrego słabiutkiemu w tym sezonie Hamburgowi. Tym bardziej, że HSV na wyjeździe w tym sezonie zwyciężyło tylko raz i zdobyło zaledwie 4 bramki
Typ. 1

5.Freiburg - Koeln

Swojej szansy na odniesienie z SCF pierwszego zwycięstwa od 1997 roku kolończycy upatrują w zmęczeniu Badeńczyków czwartkowym meczem Pucharu UEFA przeciwko Feyenoordowi Rotterdam. Mimo to trudno uwierzyć, by Freiburg przegrał 4 z rzędu mecz i to u siebie z ekipą, która na wyjazdach nie zachwyca.
Typ. X.1

6.Leverkusen - Norymberga

W 7 domowych meczach bieżącego sezonu Bayer stracił tylko punkt (remis z Bayernem). Norymberga z kolei z wyjazdów zdołał przywieźć zaledwie 4 oczka, a na BayArena po raz ostatni wygrała (1-0) w sezonie 1991/92. Trudno zatem sądzić, że sukces ten powtórzą akurat w tym meczu.
Typ. 1

7.St Pauli - Brema

St. Pauli tylko raz w bieżącym sezonie cieszyło się ze zdobycia trzech punktów. Werder przeciwnie, wygrał już 9-krotnie z tego 8 razy w ostatnich 9 potyczkach!
W tej sytuacji nie trudno wskazać faworyta, który w ostatnich 10 latach nie przegrał z hamburczykami żadnego spotkania
Typ. 2.X

8.Stuttgart - TSV 1860

TSV jest bardzo trudnym rywalem dla VfB. Zwłaszcza w potyczkach na Gottlieb Deimer-stadionie, gdzie Stuttgart nie wygrał z "Lwami" żadnego z ostatnich 7 spotkań! Czy tym razem będzie inaczej? Teoretycznie faworytem są wyżej notowani gospodarze, lecz monachijczycy z Sukerem i Haesslerem na czele z meczu na mecz prezentują się lepiej, a zatem?
Typ. 2.1

Sprawdzalność typów TK z trzech ostatnich kolejek

15.kolejka - 1 błąd
TK Typ.1 - remis Stuttgartu u siebie z Moenchengladbach)

14.kolejka - 3 błędy
TK Typ.1.X - przegrana Freiburga z TSV 1860
TK Typ.1.X - przegrana Schalke z Werderem
TK Typ.X - przegrana St.Pauli z Koeln

13.kolejka - 2 błędy
TK Typ 1.2 - remis Hamburger z Schalke
TK Typ 2 - wygrana Werderu z Bayernem

Jak widać ciężko jest nawet TK wytypować poprawnie pomimo tego że obstawiają z podpórkami.Jest jednak jedno ale, cholernie ciężko jest przewidzieć wszystkie mecze, a oni zawsze muszą grać całą ligę

:eek:
my nie musimy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
zapomniałem o meczu Schalke:
Schalke - Hertha

W ostatnich 10 latach Hercie ani razu nie udało się wygrać w Gelsenkirchen, ale tym razem berlińczycy zapewniaja, że podejmą kolejną próbą, gdyż są w bardzo wysokiej formie. A to, że tak jest, świadczy chociażby seria 6 ostatnich meczów ligowych (licząc Puchar Niemiec i UEFA) 10 meczy bez porażki, z których wygrali aż 5!
Typ 1.2

jeszcze słówko o meczu Wolfsburga
Wolfsburg jest na 10 poziomnie progresji (w sobotę 11).Progresja rządzi się swoimi prawami i nie patrzy na przeciwnika, ale ostatnie pięć wizyt w Monachium dla Wolfsburga kończyło się porażką i to co najmniej dwoma bramkami.
W związku z tym pytanie do Szakala: grać ten mecz, czy odpuścić (Wolfsburg mam w tej chwili na piątym poziomie).

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]W związku z tym pytanie do Szakala: grać ten mecz, czy odpuścić (Wolfsburg mam w tej chwili na piątym poziomie).[/qb]


Ja myslalem ze Wilki sie podziela pkt. z hansa jednak zabrali wszystko. Ja teraz jestem na 3 poziomie i odpuszczam ten mecz. Ale juz w tym sezonie doswiadczylem niemilej niespodzianki grajac Middlesbourg - odpuscilem dwa meczu w ktorych wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły ze nie powinni zremisować i tak specjalnie dla mnie jakim wynikiem oba odpuszcone mecze sie skonczyly nie wspomne. Jednak poczekam na sklady Monachijczykow - moze cos zmienia, ale watpie...

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Od Mikolaja ktory mial na czapce znaczek STS`u:

poz. 519 Aalen - Kickers 1 2.8

Sportwetten-gera daje 1.7, intertops 1.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale ten tydzien to jest moj iście czarny tydzień więc do grania nie namawiam - zalamalem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Od Mikolaja ktory mial na czapce znaczek STS`u:

poz. 519 Aalen - Kickers 1 2.8

Sportwetten-gera daje 1.7, intertops 1.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale ten tydzien to jest moj iście czarny tydzień więc do grania nie namawiam - zalamalem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]


Mikołaj szybko się zwinął i kurs wynosi 2.0

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Od Mikolaja ktory mial na czapce znaczek STS`u:

poz. 519 Aalen - Kickers 1 2.8

Sportwetten-gera daje 1.7, intertops 1.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[/qb]

Niestety, Mikołajki były wczoraj. Dziś to już nieaktualne, kurs tylko 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]

Niestety, Mikołajki były wczoraj. Dziś to już nieaktualne, kurs tylko 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]

Kupon z 11:38 (dzis) i poz. 519 kurs 2.8(!)

Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
A co myślicie o meczu Schweinfurt-Reutlingen ?

(3,2 w STS płacą za zwycięstwo gości). To bardzo dużo biorąc pod uwagę formę Reutlingen - jeden z najlepszych bilansów ostatnich meczy w drugiej Bundeslidze.

Oglądałem Scwienfurt-Ahlen 4:2 i stwierdzam że Schweinfurt ma wyjątkowo słabą obronę - to samo można z resztą powiedzieć o Ahlen i stąd ich wysoka wygrana. Większość bramek w tym meczu dla gospodarzy padło z wyjątkowo beznadziejnych błędów obrony Ahlenu.

Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
Witam

Dziś poważnie zastanwiam się nad meczem:

Gladbach - Rostock

Gladbach u siebie tylko jedno zwycięstwo i to na początku sezonu z Bayernem. W Rostocku tymczasowy trener Juri Schlünz.

Bor. M'gladbach wystąpi w składzie:
28 Stiel - 2 Eberl, 4 Korell, 15 Pletsch, 3 Münch - 18 Stassin, 7 Nielsen, 8 Ulich - 19 Korzynietz, 9 van Lent, 10 van Houdt

Hansa Rostock natomiast:
1 Schober - 5 Jakobsson - 4 Benken, 16 Schröder, 14 Oswald - 7 Rydlewicz, 38 Wibran, 17 Lantz, 6 Maul - 13 Beierle, 15 Arvidsson

W Bor. M'gladbach nie zagrają:
Kamps, Auer i Aidoo

W drużynie z Rostock nie wystąpią:
Salou, di Salvo, Baumgart

Dość wyraźnym brakiem może się okazać absencja barmkarza Kampsa. Z ławki cały mecz będzie obserwował Witeczek, ale podbnie było w meczu ze Stuttgartem i wtedy wyszło to na dobre. Ale myślę że rozbita Hansa nie poradzi sobie z drużyną z Zagłębia Ruhry i cały mecz zakończy się zwycięstwem Borusii. A buki płacą pomiędzy 1.8-1.9...

pzdr. Gritz

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Bayern - Wolfsburg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
do samego końca nie wiedziałem czy puścić ten mecz
a jednak zagrałem
a kursik 4.7 na szóstym poziomie ma swoją wymowę,
jednak progresja rządzi się swoimi prawami
i pomimo zwycięstwa Hansy przynajmniej do następnej kolejki polubiłem bunde

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
Quote
Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]Bayern - Wolfsburg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
do samego końca nie wiedziałem czy puścić ten mecz
a jednak zagrałem
a kursik 4.7 na szóstym poziomie ma swoją wymowę,
jednak progresja rządzi się swoimi prawami
i pomimo zwycięstwa Hansy przynajmniej do następnej kolejki polubiłem bunde

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
gratuluje, wlasnie mialem umiescic posta, ze jesli odpusciles ten mecz to pewnie jestes niezle wq*****y
pozdro
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
qlman niezle sie dzis dzialo... I tak nie zaluje ze mialem odpuszczonych Wilkow na X bo w zamian puscilem +1.5 na nich za stawke rowna 3 poziomowi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko bunda mnie nie zawodzi i ... Liverpool no i Malysz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Witam
17 kolejka według "TK"

1.Koeln - Cottbus

Znakomita okazja dla potrzebujących punktów "Koziołków" na 3 z rzędu wygraną z Energie. Goście znajdują się bowiem w głębokim dołku. Najlepiej świadczy o tym seria 12 meczów bez wygranej. TYP. 1.X

2.Hamburger - Freiburg

Od 6 lat Badeńczycy nie wygrali w Hamburgu, a w dwóch ostatnich sezonach nawet nie strzelili ekipie HSV bramki. Czy tym razem będzie inaczej? Wszystko wskazuje na to, że nie, gdyż podopieczni Kurta Jary, choć grają ostatnio ze zmiennym szczęściem, prezentują się coraz solidniej, czego nie można powiedzieć o SCF - nie wygrało meczu od 4 kolejek. TYP. 1.X

3.Hansa - Bayern

Bawarczycy przeżywają kryzys, o czym świadczą 4 kolejne nie wygrane ligowe spotkania. Dlatego też gospodarze będą chcieli skorzystać z okazji i wygrać po raz 3 z rzędu z wielkim Bayernem. Jeśli jednak nie zachowają wystarczającej ostrożności zostaną srogo skarceni. TYP. X.2

4.Hertha - Leverkusen

W 10 ostatnich berlińczykom ani razu nie udało się pokonać Bayeru, a w minonych 4 sezonach wygrali tylko 1 z 8 potyczek. Tym razem zadanie stojące przed Herthą będzie jeszcze trudniejsze. "Aptekarze" bowiem są obecnie zdecydowanie najsilniejszą i najskuteczniejszą drużyną nad Renem, co powinni udowodnić słabszym potencjalnie gospodarzom, choć nie pokonanym od 7 meczów. TYP 2.1

5.Kaiserslautern - Stuttgart

"Kaisersi" doskonale czują się w potyczkach ze słabeuszami, których ogrywają bez problemów. Jednak w meczach z czołówką wyraźnie przegrywali. Stuttgart natomiast to solidny średniak, a zatem należy spodziewać sie remisu. TYP X

6. Norymberga - St Pauli

Choć obie drużyny sąsiadują w tabeli, to faworyta łatwo wskazać. Gospodarze pomimo porażek grają coraz lepiej i stale wzmacniają swoją kadrę. Potrafią także nawiązać walkę z najlepszymi. Goście z kolei poza przebłyskami rozczarowują, a 6 porażek z rzędu jest tego dobitnym dowodem. TYP. 1.X

7.TSV 1860 - Moenchengladbach

Szanse na przerwanie przez Borussię serii 3 porażek w Monachium z TSV wydają się nierealne. "Lwy" odzyskały równowagę. Kupiły Davora Sukera, wygrały 3 ostatnie mecze i liczą na udane zakończenie rundy jesiennej. BMG odwrotnie. Tylko 1 zwycięstwo w 13 minionych kolejkach i coraz gorsze samopoczucie. TYP. 1.X

8. Werder - Dortmund

Absolutny szlagier.Oba zespoły wygrały 6 ostatnich potyczek w lidze imponując przede wszystkim znakomitą gra w obronie. Bremeńczycy po drodze pokonali u siebie Leverkusen i Bayern, co nie wróży nic dobrego ekipie z Dortmundu. Choć szczęście, jakie towarzyszy w bieżącym sezonie dortmundczykom i tym razem może okazać się niezawodne. TYP 1.2

9. Wolfsburg - Schalke

Schalke nigdy jeszcze nie zdobyło bramki w Wolfsburgu!. Czy tym razem będzie inaczej? Być może, choć i tak o wygraną z nie pokonanymi od 3 kolejek "Wilkami" będzie niezwykle ciężko.
TYP X.1


Licząc na lekie podmęczenie pucharami rywali stawiam na :
Leverkusen (umocnią się na I-szym miejscu przed rundą rewanżową)
TSV 1860 (zwyżka formy na koniec jesieni)
zastanawiam się na Wolfsburgiem czy dociągnie do wysokiego współczynnika remisów 33.5% (dane: szakal) pod koniec sezonu
reszta raczej z podpórkami

Szakal czekamy na Twoje typy!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
TSV 1860 Monachium - Borussia Moenchengladbach

W tym spotkaniu faworytem są gospodarze, ale ja wietrzę tu niespodziankę. Borussia w ostatnim ligowym spotkaniu mimo iż grała od 16 minuty w 10-tkę sprawiała lepsze wrażenie, zwłaszcza imponowała grą kombinacyjną i ławtwością dochodzenie do sytuacji strzeleckich (inna sprawa że tych sytuacji nie potrafiła wykorzystać). TSV 1860 natomiast mimo iż pokonał Stuttgart to swoje zwycięstwo zawdzięcza przede wszystkim swojemu bramkarzowi Jentzschowi, jako że to jedenastka Vfl posiadała w całym meczu ogromną przewagę. Moim zdaniem własnie spotkania z ostatniej kolejki są najlepszych wyznacznikiem formy jedenastek Monachium i Borussi. Warto takze dodać, że goście przegrywając spotkanie z TSv 1860 mogą na dłużej zagościć w strefie spadkowej. Uważam że jedesnastka z Moenchengladabach przerwie serię "Lwów" trzech zwycięstw z rzedu i nie przegra w Monachium, a moze nawet wywiezie stamtąd komplet punktów?

[Linked Image]
DJ SOSNA

Jeśli ktoś ma ochotę poczytac inne przygotowane przeze mnie previews (zapowiedzi) to ZAPRASZAM do:

www.djsosna.prv.pl [djsosna.prv.pl]

[Linked Image]
DJ SOSNA

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
W tym tygodniu stawiam tylko na Koeln z Bundesligi. Podobno w Cotbus nie zagra Miruta.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
No coż kolejka nie zaciekawa ale zagram z pewnością:

Norymbergia - St.Pauli 1

St. Pauli juz chyba nie pamieta jak się zdobywa 3 pkt. w meczu i nie przypomni sobie i tym razem. Na Kickerze odnosnie tego meczu napisali ze pilkarze Norymbergi narzekaja juz na trud sezonu i marzą juz tylko o tych ostatnich 90 min. by udać sie na przerwe zimowa. St.Puli 6 ost. meczy w plecy i do kolekcji dolozą zapenwne siódmy, co bedzie oznaczalo powolny spadek do II Bundy. A Norymbergia jak widać po ostatnich meczach przeżywa wiosne na zime <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Werder - Dortmund 1

Dwie bardzo silne druzyny - od 6 spotkan nie stracily nawet pkt! Werder nieslychanie silny
na swoim terenie i to on ma wieksze szanse wygrac to spotkania i tak tez postawie.

Hamburg - Freiburg 1

Fraiburg podobnie jak Cottbus w kryzysie. Hamburg pokazal wspanila gre w ostatnim meczu i jesli zachowali forme to rozjada Freiburg. Choc remis niewykluczony. Hamburg bez Barabeza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Kolonia - Cottbus 1

Cottbus juz nic nie zdziala w tej czesci sezonu, beda musieli od wiosny starac sie lepiej. 12 meczy bez wygranej i zalewdie tylko 4 remisy w ciagu tych gier. Ta gra zadecyduje o ukladzie "dolka" tabeli. Jednak dla mnie czysta 1-nka bo nie zagra Miruta (to na nim spoczywaja wszystkie stale fragmenty gry), da Silva oraz H.u.jdurovic.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
za dużo tych remisów dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> żeby cokolwiek zarobić

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Quote
Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]za dużo tych remisów dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> żeby cokolwiek zarobić[/qb]
Długo ich nie było .W końcu musiały się posypać.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Miałem już odwilż na koncie a tu znowu zawodzi mnie moja ukochana liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
Quote
Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]za dużo tych remisów dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> żeby cokolwiek zarobić[/qb]

a ja nie narzekam i licze kase (under 2,5 + over)... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, Sensei, rafal08, aker, burbon, $-man, forty, ANZELMO, JelineK), 1,862 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,731
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1