Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
..........wyniki 70 minuta.....bunda zadziwia....
Hertha St. Pauli 1-2
Nurnberg Dortmund 2-0 0-0 GOAL!
Bayern_M. M' gladbach 0-0 0-0 2nd half in action
Werder Freiburg 3-2 1-1 2nd half in action
Hamburger Cottbus 3-1 0-1 2nd half in action
ta bundaa schodzi na psy........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
H
member
member
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
Quote
Oryginalnie wysłał SoKoL:
[qb]..........wyniki 70 minuta.....bunda zadziwia....
Hertha St. Pauli 1-2
Nurnberg Dortmund 2-0 0-0 GOAL!
Bayern_M. M' gladbach 0-0 0-0 2nd half in action
Werder Freiburg 3-2 1-1 2nd half in action
Hamburger Cottbus 3-1 0-1 2nd half in action
ta bundaa schodzi na psy........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]

Święte słowa ile ja już przez nich wtopiłem ......

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]Moje TYPY na jutrzejszą Bundeslige:


BAYERN MONACHIUM - BORUSSIA M'GLADBACH X
HAMBURGER SV - ENERGIE COTTBUS 2
NUERNBERG - BORUSSIA DORTMUND X

Borussia,Energie i Nurnber są w b.trudnej sytuacji.Dlatego szczególnie umotywowane nie przegrają swoich spotkań.Ich przeciwnicy niczym wielkim nie zachwycaja ostatnio,a "nazwiska" nie grają,szczególne jeśli chodzi o...pozostanie w Bundeslidze.[/qb]


BAYERN MONACHIUM - BORUSSIA M'GLADBACH X0-0
HAMBURGER SV - ENERGIE COTTBUS 2 5-2
NUERNBERG - BORUSSIA DORTMUND X 2-2

uff, tylko jeden mecz mi nie wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jeżeli chcecie zobaczyć moje typy z Bundesligi (i nie tylko) na jutro to SERDECZNIE ZAPRASZAM:


[Linked Image]
DJ SOSNA


www.djsosna.prv.pl [djsosna.prv.pl]


[Linked Image]
DJ SOSNA

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał SoKoL:
[qb]ta bundaa schodzi na psy........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]

Nie wiem co czujecie po wczorajszej polowce kolejki, ale jedyne wynik jaki mogl wczoraj zaskoczyc to tylko Hertha - St. pauli! Reszta byla bez zastrzezen. Zaluje ze nie zagralem typow z TT w realu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Tak zawsze jest - robie sobie przerwe - typuje na slucho - i bum kolejna zalamka - jak nie gram wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Dzis znowu sie dalej skusic na II Bundeslige. Ostatni raz ufam tym Niemaszkom i koniec z nimi jak źle pojdzie: Mannhaim i Mainz. BlueX jednak postawie... Ostatni raz!

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, aker, rafal08, forty, Lukasz111), 1,062 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,213
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1