|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
..........wyniki 70 minuta.....bunda zadziwia.... Hertha St. Pauli 1-2 Nurnberg Dortmund 2-0 0-0 GOAL! Bayern_M. M' gladbach 0-0 0-0 2nd half in action Werder Freiburg 3-2 1-1 2nd half in action Hamburger Cottbus 3-1 0-1 2nd half in action ta bundaa schodzi na psy........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104 |
Oryginalnie wysłał SoKoL: [qb]..........wyniki 70 minuta.....bunda zadziwia.... Hertha St. Pauli 1-2 Nurnberg Dortmund 2-0 0-0 GOAL! Bayern_M. M' gladbach 0-0 0-0 2nd half in action Werder Freiburg 3-2 1-1 2nd half in action Hamburger Cottbus 3-1 0-1 2nd half in action ta bundaa schodzi na psy........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Święte słowa ile ja już przez nich wtopiłem ...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA: [qb]Moje TYPY na jutrzejszą Bundeslige:
BAYERN MONACHIUM - BORUSSIA M'GLADBACH X HAMBURGER SV - ENERGIE COTTBUS 2 NUERNBERG - BORUSSIA DORTMUND X
Borussia,Energie i Nurnber są w b.trudnej sytuacji.Dlatego szczególnie umotywowane nie przegrają swoich spotkań.Ich przeciwnicy niczym wielkim nie zachwycaja ostatnio,a "nazwiska" nie grają,szczególne jeśli chodzi o...pozostanie w Bundeslidze.[/qb] BAYERN MONACHIUM - BORUSSIA M'GLADBACH X0-0 HAMBURGER SV - ENERGIE COTTBUS 2 5-2 NUERNBERG - BORUSSIA DORTMUND X 2-2 uff, tylko jeden mecz mi nie wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeżeli chcecie zobaczyć moje typy z Bundesligi (i nie tylko) na jutro to SERDECZNIE ZAPRASZAM: [ Linked Image] DJ SOSNAwww.djsosna.prv.pl [ djsosna.prv.pl] [ Linked Image] DJ SOSNA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał SoKoL: [qb]ta bundaa schodzi na psy........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Nie wiem co czujecie po wczorajszej polowce kolejki, ale jedyne wynik jaki mogl wczoraj zaskoczyc to tylko Hertha - St. pauli! Reszta byla bez zastrzezen. Zaluje ze nie zagralem typow z TT w realu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Tak zawsze jest - robie sobie przerwe - typuje na slucho - i bum kolejna zalamka - jak nie gram wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Dzis znowu sie dalej skusic na II Bundeslige. Ostatni raz ufam tym Niemaszkom i koniec z nimi jak źle pojdzie: Mannhaim i Mainz. BlueX jednak postawie... Ostatni raz!
|
|
|
Link skopiowany do schowka