Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 18 1 2 5 6 7 8 9 17 18
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.Coz jesli chodzi o henmana hehe sprawdziliscie jaki kurs byl w sts?Pewnie nie ale badzcie spokojni kurs zeczywiscie byl nizszy.Mowi sie trudno.Swoja droga jestem troszeczke tym zdziwiony bylem pewny ze kurs bedzie dokladnie 1.45.No ale niespodzianeczka mnie zalatwila.Coz moja wina bylem pewien ze kurs bedzie dobry-powinienem podac inny typ ale czasu zabraklo.ale mniejsza z tym:
typ na jutro FEDERER-HENMAN typ 1 A slowo o meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> czywiscie jutro udam sie do firmy sts i postawie na federera.Jak ja widze przebieg meczu.Henman nie poradzi sobie z szybkoscia pilek i precyzja zagran federera.Natomiast jesli chodzi o gre przy siatce henmana tu wynika wlasnie problem -ale moim zdaniem wypady te skoncza sie kleska i wypadnieciem henmana z finalu.Dzis henman zagral slaby mecz mimo wyniku ale to zasluga hiszpana.Ogolnie mowiac federer jest jak dlamnie wielkim faworytem.Ale jak zywykle wszystko wyjasni sie po meczu.
A teraz pare slow o.. rankingu(i prosze zrozumcie ze ja nikogo nie krytykuje poprostu lubie pozartowac) wiec tak:
denis-brawo brawo ale modl sie bo nadchodzi egzekutor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
grelinho-kwestia czasu dzis kurs cie oszczedzil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,i szkoda ze spadles z 1 miejsca tak szybko ale tak to bywa prawda?
prem$,raf-juz niedlugo ...sie spotkamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
sikor-ah ten czlowiek tak sikor pilnuj sie i badz czujny,widze przyszlosc -czekaj...zaraz...o juz mam pobije cie...widze wielki maG RAFTER ale widze ze twoja przyszlosc jest tez swietlana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
juan_carlos-ahh czemu no powiedz czemu mi to robisz minusowy bilans... nie ta temperatura uciekaj poki mozesz na wyzsze temperatury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
i cala reszta uwazajcie hehe na kogo sobie myslicie (na ciebie czlowieku czy ty w koncu skonczysz bujac w oblokach?)TAK MAM ZAMIAR ROZP.......Ć CALE TOWARZYSTWO w kosmos.W koncu skonczylem swoje interesy i mam czas ktory w wiekszosci poswiece grze jak to sie mowi w realu i tu na forum.Rozumiecie hyba co to oznacza prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
HEHE sam sie smieje z tych tekstow ale mam nadzieje ze zaden z tu obecnych nie potraktuje ich osobiscie.Sa to moje takie zarty moze malo smaczne (mi wydaja sie w porzadku) wiec prosze o wyrozumialosc
A powazniej mowiac tak ludzie robicie dobra robata szczegolnie 3 pierwsze miejsca denis,prem$ i sikor ktory czuje niedlugo bedzie pewnie 1
fajnie bo jesli chodzi o mnie to jest dla mnie sprawa chonorowa by byc tu pierwszym.I wiedzcie ze od dzis zaczynaja sie moja powazna walka z wami.Czyli z dnia na dzien mam zamiar "awansowac".Tak bede teraz na 1 miejscu egzekwo zajmowal sie tylko swoja gra na zywo i tu na forum.wiec badzcie pewni bo ja juz jestem ze obale wszelkie przeszkody.
UFF dziekuje za czytanie ale to juz koniec
i pamietajcie moj specyficzny humor jest tylko dla tych ktorzy tak jak ja go posiadaja.Reszcie ktorej sie to nie podoba mowie i co z tego?
OK bywajcie i do jutra.

Bonus: Unibet
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
sorry zmieniam typ na dziś
na Safina mało płacą

263 1 Schalken-J.Niemin. 1.5 2.2 28/15.00

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
28.10 Bhup/Paes-E.Fe/Lea 1 1.65

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
na dzisiaj:
schalken nieminen 2 2.2
rafter niezły text chyba się wycofam w popłochu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Henman - Federer 2 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
28.10

Callens/Rubin - Dokic/Petrova 2 1,91

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
typ na 28/10:

Chela - Calleri 1 1,5 Prof

bilans 9-10


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Mój typ na dzisiaj to:
Henman Federer TYP: 1
Bilans 13-6

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Typ na dzis:

Henman - Federer 2 1.80

Nie mam czasu na komentarz bo juz musze leciec do stsu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Roger nie zawiedzie publiki i po raz kolejny wygra.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
267 Golo/Kafe-Saf/Laba 2 1.8 1:18

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
moj typ to
HENMAN-Federer 1 kurs 1,8

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Henman-Federer 1 1.8

Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Henman - Federer 1 kurs Prof 1,8

Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
moj typ na 28.10

Call/Rubi-Doki/Pet 1 1.7

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Bhupati/Paes-E.Fe/Lea 1 @ 1.65

RAFTER nie dogonisz mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

NIE DAM SIĘ!!!
[Linked Image][Linked Image][Linked Image]

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
dziś
Bovi/Hant-Lama/Sch 1 1.8

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
TABELA PO 28.10

1.denis 16-4
2.Prem$ 15-5
raf 15-5
sikor 15-5
3.sexmis 14-6
eternally 14-6
4.grelinho 12-8
5.RAFTER 11-9
Kura 11-9
cpt.shriner 11-9
6.amRO 10-10
7.Maciejev 9-11
juan_carlos 9-11
kemp 9-11
8.Muniek 8-12
9.1Piotrek 7-13
10.Gall 3-17
11.Elgato 1-19
12.vson44 0-20

Ufo, Muniek, vson44 nie podali typow.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Henman Federer 6-3 6-4 6-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Bilans 14-6
PS.Oj, Rafter, Rafter... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Dziś poszło nie najlepiej (BHUPATHI i PAES dali d***) [Linked Image]

Może jutro będzie dobrze...
Od razu podaje typ na jutro:
Enqvist-Escude 2 @ 1,93
[Linked Image]

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
typ na 29.10

288 1 Moya-Ljubicic 1.71 1.9

3-17

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 7 z 18 1 2 5 6 7 8 9 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1