|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387 |
Bilans w tym tygodniu: 5:1
Po VI tygodniach: 19:11
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
w tym tyg: 5-1
bilans: 14-16
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203 |
20-10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
wyniki:
1. juan_carlos 22-8 2. Eternally 20-10 Kura 20-10 4. Kafel Jr. 19-11 $iwy 19-11 xeo 19-11 slav007o 19-11 RAFTER 19-11 9. erykpp 18-12 Maciejev 18-12 11.denis 17-13 Huby 17-13 13.DJ SOSNA 16-14 14.kuba81 15-15 raf 15-15 16.sexmis 14-16 kemp 14-16 18.krsk 13-17 19.amRO 11-19
typów nie podali : grelinho i arrow (nie zostali uwzględnieni)
malami zrezygnowała z konkursu
bezbłędnie typował juan carlos
tak przy okazji denis gratulacje za zwycięstwo w play-off
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Kura,jesteś prawdziwy profesjonalista! Prowadisz dział tenisa,jak trza! [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA: [qb]Kura,jesteś prawdziwy profesjonalista! Prowadzisz dział tenisa,jak trza! [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [ Linked Image][/qb] Dzięki Sosna za uznanie ale oprócz prowadzenia działu chciałbym też prowadzić w rankingu powyżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a co jak widać nie jest takie proste
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
MÓJ BILANS WYNOSI OBECNIE: 19-16
Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
4-1 w tym tygodniu, ogólnie 26-9
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 137 |
Moj bilans w tym tygodniu 4-1 ogolny 17-18
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
W tym tygodniu 4-1 a calkowity bilans to:
23-12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Not bad
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387 |
W tym tygodniu też 4:1Bilans ogólny 23:12Pozdrowienia i do następnej rundy [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Bilans po tygodniu (21-14) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
pierwszy ujemny bilans 2-3 zawiodl rios ktory po raz drugi przegral z zabaleta raz u siebie w "domu" i ostatnio.Myslalem ze sie zrewanzuje a tu gowno. Johansson-clement fatalna pomylka no coments. I debelek dwuch debili eagle/stolle ktorzy w****ili mnie ostro. Wiec za tydzien bedzie lepiej. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Bilans Tygodnia 3-2
Bilans ogólny 22-13
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
W przerwie meczu hokejowego , który miałem obejrzeć na spokojnie ale niestety muszę kibicować Kanadzie podaję wyniki:
1. juan_carlos 26-9 2. Kura 24-11 3. Kafel Jr. 23-12 $iwy 23-12 slav007o 23-12 Eternally 23-12 7. xeo 22-13 Maciejev 22-13 9. erykpp 21-14 RAFTER 21-14 11.Huby 20-15 12.sexmis 19-16 DJ SOSNA 19-16 14.denis 18-17 kuba81 18-17 16.raf 17-18 kemp 17-18 krsk 17-18 18.amRO 14-21
bezbłednie typował sexmis
Go Canada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Sosna dzięki za założenie oddzielnego tematu z tabelą . Już nie będzie teraz problemu gdzie podawać typy gdzie wyniki a gdzie będzie ranking.
|
|
|
Link skopiowany do schowka