Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał Stsik:
[qb]Wydaje mi sei że sam turniej moze byc bardzo ciekawy. Polecam granie na włocha

Eydaje mi sie ze bedzie on na tyle zmobilizowany ze postara sie wygrać i przejsc do nastepnej rundy

pozdrawiam Stsik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
mam pytanie... na jakiej podstawie sądzisz że włoch będzie bardziej zmobilizowany od holendra?
dla odważnych proponuję grę progresją przeciw sanguinettiemu

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Conrad turniej we Wroclawiu da sie obstawiac w Gamebookers !

Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
KTO zna dokładny przebieg meczu Labadze Viloca, bo są "jaja" z wynikiem tego meczu, czyżby Labadze został zdyskwalifikowany?????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 28
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 28
z tego co wiem zostal zdyskwalifikowany przez szefa tej imprezy za klotnie z sedzia ...

Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Dzięki za odpowiedź, ****a mać czyżby kolejne ustawianie meczy przez buków... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Czy w przypadku dyskwalifikacji zawodnika przez sędziego/szefa zawodów, buki uznają to jako zwycięstwo zawodnika niezdyskwalifikowanego czy też robią zwrot stawki po kursie 1.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
sexmis nie chce cie martwic ale wydaje mi sie iz bedzie wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> poniewaz formalnie w 2 rundzie jest viloca a mecz trwal...tak mi sie wydaje ale obym sie mylil

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Nie chyba ,ale NAPEWNO....jezeli spotkanie bylo rozegrane/chodz jedna pilka/ to nie ma zwrotu... zwrot by byl u typowania na sety.....tak jest prawie u wszystkich bukow

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Czy ktos z Wroclawia moze powiedziec czy debel
Labadze/Sargsian-Fyrstenberg/Przysiezny odbyl sie czy nie.Na stronie turnieju pisza ze tak ,ale gdzie indziej pisza ze grali razem:
Aniola/Urban-Fyrstenberg/Przysiezny.....TAK co jest prawda...?????

Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
Quote
Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]Czy ktos z Wroclawia moze powiedziec czy debel
2 runda - Labadze/Sargsian-Fyrstenberg/Przysiezny odbyl sie czy nie.Na stronie turnieju pisza ze tak ,ale gdzie indziej pisza ze grali razem:
1 runda - Aniola/Urban-Fyrstenberg/Przysiezny.....TAK co jest prawda...?????[/qb]

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]Nie chyba ,ale NAPEWNO....jezeli spotkanie bylo rozegrane/chodz jedna pilka/ to nie ma zwrotu... zwrot by byl u typowania na sety.....tak jest prawie u wszystkich bukow[/qb]

Will Hill zwraca, a przynajmniej tak kiedys robil

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
DZIEKI ZA TYPY

Z radością stwierdzam ze nasze forum jest najczęsciej odpowiedzanym forum w dziale kort tenisowy!

DZIĘKUJE WSZYTKIM ODWIEDZAJĄCYM I TYM KTÓRZY ZAMIESZCZAJĄ SWOJE TYPY

Szkoda tylko ze ten konkurs musi sie kiedys skonczyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

ale następny juz za rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ŻYCZE WYSOKICH WYGRANYCH !!!!!!!!

Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
A ja zajme głos w sprawie według mnie kontrowersyjnego wyniku meczu pomiędzy Labadze-Viloca.
Mianowicie, Profesjonal podaje jako wynik meczu Labadze-Viloca zwycięstwo Viloci poprzez dyskwalifikacje Labadze, Gamebookers podaje iż Labadze-Viloca 0:2 w setach !!!!!!!, natomiast żeby było śmieszniej STS podaje następujący wynik meczu Labadze-Viloca 1:2 w setach!!!!!!!!!!!!!!!, i co i dzwoniłem do siedziby Profa, jakiś NIEUPRZEJMY Czech odebrał mój telefon i na moje argumenty min. innymi takie iż mecz pomiędzy Labadze-Viloca został przerwany i następnie organizator turnieju ogłosił dyskwalifikacje Labadze oraz fakt iż wedle REGULAMINU PROFESJONALA punkt 7 paragraf 26 mówiący o tym iż mecz przerwany liczony jest po kursie 1.00, czyli inaczej mówiąc zwrot stawki, ów pseudo-konsultant poprostu mi powiedział iż żebym napisał do nich zażalenie-skarge a oni mi na to odpiszą "ładne" wytłumaczenie na zasadzie takiej żebym *******lał i się odczepił, natomiast na moją sugestie spotkania się w sądzie i na tej drodze rozwiązania problemu odpowiedział mi ów konsultant iż by on sam osobiście postawił dużo kasy na to iż sprawy i tak bym nie wygrał!!!!!!!!!!!!!!
Drodzy forumowicze i koledzy według mnie to są jawne kpiny z klijenta i zarazem oszustwo!!!!!!!!
Wiem iż buki bardzo boją się rozgłosu, ja zamierzam właśnie to ZROBIĆ i im koło dupy narobić bigosu....
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Natomist stwierdził konsultant iż ten mecz potraktowali jak krecz zawodnika
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
****a ludzie przecież krecz jest na życzenie zawodnika a dyskwalifikacja według mnie to jest możnaby powiedzieć czynnik narzucony przez organizatora-sędziego itp; A to jest zasadnicza różnica!!!!!!!!!
Drogi konsultancie "dokształć" się w dziedzinie tenisa ziemnego i zasad tam panujących!!!!!!!!!!!!!!
Swoje stanowisko konsultant podpierał tym iż STS tak samo traktuje wynik meczu!!!!!!!
Według mnie chyba raczej nie!!!!!!!!!!!!!1
Ponieważ jest różnica w podawaniu wyniku meczu -dyskwalifikacja, a 0:2 w setach to nie to samo!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Domagam się od Profa przeliczenia tego meczu po kursie 1.00, czyli zwrotu stawki!!!!!!!!!!!!!!

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
To sex misiek

Witam.....sytuacja wedlug mnie jest prosta
W & 18 jest pisane

OFICIALNY WYNIK

4)Jesli spotkanie(mecz,zawody) nie zostalo DOGRANE,a mimo to zostal OGLOSZONY OFICJALNY WYNIK,TO WYGRANE SA WYPLACANE NA PODSTAWIE TEGO OFICJALNEGO WYNIKU.Warunkiem waznosci tak osiagnietego wyniku jest tylko fakt,aby przeciwnicy rozpoczeli spotkanie.

No i chyba wsjo jasno.

Wedlug mnie szkoda Twojego czasu .
Najpierw zadzwon sobie do dyrektora turnieju jaki wogole zostal ogloszony oficialny wynik.....a jezeli ktos pisze ze Viloca wygral 0:2,1:2, 0:5,8:10 to juz jest nie wazne /wazne by bylo tylko w przypadku postawienia na dokladny wynik/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WSZYSCY MACIE RACJE

natomiast proawda jest jedna labadze przegrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
WAZNE PYTANIE:
CZy ktos kto sledzi ten turniej na zywo i jezdzi na mecze do Wrocka lub jest z wrocka moze powiedziec kto wygra jutrzejszy final?To dla mnie dosc Wazne!Moze macie jakies istotne informacje itp?Jakies sluchy moze chodza czy cos takiego!Wiem ze Sanguinetti dawno nie przegral !Moze wlasnie jutro!Bylbym bardzo wdzieczny za rzeczowe przedstawienie sprawy do jutra przed 11:20!
MAŁY

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Jeżeli kogoś interesuje to:

Ostatni mecz : Wroclaw 2001 (indoor) -
Dupuis-Sanguinetti 64 64

to chyba było w półfinale

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, betowiec, Akhu), 2,639 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1