Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
JAKO ZE JESTEM Z WROCŁAWIA BEDE TU ZAMIESZCZAŁ NAJŚWIEZSZE TYPY NA ROZPOCZYNAJĄCY SIE WŁASNIE WE WROCŁWISKIEJ HALI LUDOWEJ CHELLENGER

NA POCZĄTEK TYPY NA DZIS tj. 5.02.2002

ŁUKASZ KUBOT - Dechaunac typ: 1 (2,45 - profesjonal)

W zeszłym roku młody wrocławianin tez nie był faworytem, a doszedłaz do cwierćfinałów, przez ten rok duzo zrobił na lepsze i mysle ze nie odpadnie juz w 1 rundzie zwłaszcza ze przeciwnika nie ma wymagającego, w gazetach wrocławskihc jest duzo artukułów a których łukasz jest wymieniany w roli jednego z faworytów tego turnieju


Sanguin.-van Lotum Typ 1 ( 1,47 - profesjonal)
sanguin jest bardziej utytułowanym zawodnikiem od swego przeciwnika i mysle ze nie bedzie miał problemów z przejsciem tego etapu

NA DZIŚ TO WSZYSTEKIE TYPY JAKIE POLECAM
INNE SA ALBO NIEOPŁACALNE ( ZA NISKI KURS)
ALBO ZA TRUDNE DO WYTYPOWANIA

INFORMACJE BEDE AKTUALIZOWAŁ NA BIEŻĄCO
CODZINNIE NOWY ZESTAW TYPÓW

UROCZYSCIE OŚWIADCZAM ZE TYPY KTÓE BEDA TU ZAMIESZCZANE SA TYLKO SŁUZĄ TYLKO CELOM EDUKACYJNYMI I NIE PONOSZE ZADNIEJ ODPOWIEDZIALNOSCI ZA STRATY FINANSOWE ZWIĄZANE Z PRZEGRANA MOJEGO FAWORYTA

SERDECZNIE POZDRAWIAM I ZYCZE WYSOKICH WYGRANYCH!
NIECH TEN WROCLAWSKI TURNIEJ PRZYNIESIE NIEZY DOCHOD

Bonus: Unibet
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WIDZE OGROMNE ZAINTERESOWANIE MOIMI TYPAMI

MOZE WYPOWIEDZCIE SIE COS NA TEMAT MOJEGO TEMATU NA FORUM I NA CZACIE

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
o Sangiunettim była mowa już wczoraj w temacie konkurs(podstrona3) i Tenis

bardzo bym chciał żeby Kubot wygrał ale wystarczy spojrzeć na wyniki Polaków w tym turnieju - 15 w eliminacjach odpadło wczoraj dwóch w turnieju - klęska i mam obawy że żadnego z naszych nie zobaczymy w 2 rundzie singla ale obyś Stsik miał rację z Kubotem

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Witam, dzięki za typy. Szkoda, że w necie nie można obstawić tego turnieju. Tak z ciekawości, czy jest oficjalna strona tego turnieju z wynikami (może na żywo...)?

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Conrad, sporo bukmacherów ma kursy na ten turniej (m.in. Bet&Win, Gamebookers, Interwetten).

Z typem Stsika na Kubota nie mogę się niestety zgodzić. Oczywiście mam nadzieję, że Polak wygra (przydałoby się aby nasz tenis drgnął), ale kurs 2.45 to moim zdaniem sporo za mało aby na naszego zawodnika stawiać.

O ile pamiętam, to Kubot w zeszłym roku nie doszedł do ćwierćfinału, a jedynie przeszedł pierwszą rundę (w II przegrał z Gruzinem Labadze).
Przeciwnik też jest dosyć wymagający i niestety o klasę od Polaka lepszy.
De Chaunac w zeszłym roku grał nawet w 1 rundzie US Open (wygrywając kwalifikacje), wygrał chyba ze dwa challengery, w tym roku grał w kwalifikacjach do Australian Open (przechodząc I rundę), nieźle grał też w challengerze w ubiegłym tygodniu. To osiągnięcia o jakich Polak może jedynie pomarzyć ...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
conrad stonka turnieju to www.kghm-atp.pl [kghm-atp.pl] stronka calkiem spoko. Wynikow live nie ma ale sa w miare szybko podawane

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
W Bet&Win jest 2.80 na Kubota.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WYDAJE MI SIE ZE KUBOT RZECZYWSCIE MA MAŁE SZANSE NA WYGRANA, ALE TRZEBA LICZYĆ ŻE WYGRA, W KOŃCU TO NAS NAJLEPSZY POLSKI ZAWODNIK STARTUJĄCY W TYM TURNIEJU, WALCZY NIE TYLKO O KASE ALE RÓWNIEZ MA POD UWAGE ZE GRA ,,u siebie'' I POWINIEN SIE POKAZAC Z JAK NAJLEPSZEJ STRONY


ZESZTA, CO TU DUZO MÓWIC, CHŁOPAK CHCE ZAROBIC
ZA PRZEJSCIE 1 RUNDY DOSTRAJE SIE 1500 USD tj. ok. 6000 zł hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

POZDRAWIAM
JUTRO KOLEJNA PORCJA TYPÓW

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Od jutra niestety można skupić się na typowaniu już bez Polaków. Przysięźny urwał jednego seta i tylko jemu należą się słowa pochwały za w miarę wyrównany mecz. Reszta - szkoda słow - chyba jeszcze długo będziemy musieli czekać na jakiegoś polskiego tenistę, który przynajmniej w challengerach coś zawojuje.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dzięki wszystkim za informacje! Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem o tym turnieju bo bym odpowiednio ustawił sobie czas. W sumie tylko moja wina...

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Kura..spokojnie.....macie MALYSZA....i to jest duzo.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]Kura..spokojnie.....macie MALYSZA....i to jest duzo.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]

.... i piłkarzy - Draku od przybytku głowa nie boli i przydał by się taki Jurek Nowak w polskim tenisie

a co do Małysza - to już widzę ten nowy temat na forum w niedzielę wieczorem : Adam mistrzem olimpijskim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
OK DZIS KOLEJNY DZIEN I KOLEJNE MECZE CHELENGERA WE WROCŁWIU
DZIS POLECAM TYLKO JEDEN TYP Z UWAGI NA WYSOKI KURS, I TO ZE WZYTKIE MECZE SA RACZEJ W GODZINACH RANNYCH
Sanguin.-van Lotum TYP : 1 ( 1,47 profesjonal)

mysle ze sanguin jest bardzo doswiadczonym i znacznie lepszym zawodnikiem od holendra
kurs 1,47 to dobry typ na dzis

Apropo porazrek polskich zawodników
Rzeczywscie ten turniej zupełnie nam nie wyszedł.

Doszedłem do wniosku ze jest tylko jeden turniej gdzie polcy zawsze wygrywaja i sa najlepsi
MISTRZOSTWA POLSKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam i zycze wysokich wygranych !

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zapraszam was podawania swoich sugestii i kozystania z moich typów

Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
moja sugestia jest taka- nie grać na Sanguinetiego

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Sznase Włocha rosną bo to już środa i kac może minął po niedzieli. Ciekawe jak z motywacją bo jest trochę róznicy grać z czołowymi graczami z rankingu ATP a grać we Wrocławiu.
Moim zdaniem dzisiejsze mecze z Wrocławia nie do grania - na pierwszy rzut oka najpewniej wygląda Van Schepping ale w konkursie zdecydowałem się dziś na Serre Zannetti

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
WITAM

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Oryginalnie wysłał profi:
[qb]WITAM[/qb]

moim zdaniem sanguinetti umoczy
mam to w realu

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wydaje mi sei że sam turniej moze byc bardzo ciekawy. Polecam granie na włocha

Eydaje mi sie ze bedzie on na tyle zmobilizowany ze postara sie wygrać i przejsc do nastepnej rundy

pozdrawiam Stsik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, poozon), 2,581 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,214
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1