Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
Originally Posted by Samos
Policeman zaproszenie na sparing poszlo.
zaakceptowane wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Moja ekipa to Bed Boys Warszawa. Wkurza mnie tak długa przerwa międzysezonowa w tej grze frown

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Zagram sparing obojętnie gdzie. Jeszcze raz: Bed Boys Warszawa (21466)

Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
ja gram na razie w pucharze,ale jak co to moge pozniej zagrac...
a moze ktos mi podpowie jak w tej grze mozna cos ugrac??i dobrze prowadzic zespol??

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
przeczytaj helpa, a właściwie zakładke wyjściowa jedenastka .... zwroc uwage na poszczegolne eventy, krycie, presing, spalone kontra....

te eventy to klucz do sukcesu.... mi daly mistrza i puchar polski...

radzilbym budowac ekipe z maksymalnie duza liczba szybkosci lub sily

ja np mam potwornie duzo szybkosci i podan...dzieki czemu wygrywam niemal zawsze kontre i wysoki presing, do tego krycie strefowe i czasem spalone (bo oprocz speeda moi obroncy maja tez srednio 14 ustawiania sie).

kolejna rada:
nie wlaczajcie eventa jesli nie macie pewnosci ze go wygracie, bo jesli ustawicie event a go przegracie to sie bardzo oslabiacie...natomiast czasem warto zagrac nieco asekuracyjnie i niektore eventy wylaczyc....i nastawic sie na blokowanie eventow rywala....sami tym sposobem sie nie oslabiacie a jesli zablokujecie eventy rywala to on traci i to wy wygrywacie... to tak po krotce:)

w razie bardziej szczegolowych pytan walacie smialo:)

Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
spoko to juz wiem:p wlasnie kupuje takich zawodnikow jak napislaes z duza szybkoscia i podaniami i mma wlaczone te same eventuy co Ty ,ale gram w najnizszej lidez,chco w 4 runbdzie pucharu znoiw wygralem:D ehehehe

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Policeman dzieki za sparing.

Karas teraz zaproszenie wyslalem do Ciebie smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Hmm no tak w Pucharze jeszcze grasz ... Wiec do Retooxa poszlo tongue

Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
Spoko:) nie wiem czemu jeszce tam gram,przeciez mam slabiutki team:P eheheh

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Tommy Lee - zaproszenie wysłane do sparingu laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Sorki pierwszy zgłosił się team Ryjówki Gdynia smile
W przyszłym tygodniu wyzwij


pozdro i dzięki za propozycje!

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Ale numer zrobiłem :/ Widząc że mój rywal to bot który oddawał walkowery wystawiłem samych młodzików, w międzyczasie mój przeciwnik dostał prawdziwego menadzera ...i dostałem w dupe 0:1 :/

Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
Zlekcewazyles rywala i masz za swoje:P hehehe

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Tommy ja kiedys wystawilem pierwszy sklad na bota, a tak go ustawilem ze z botem przegralem... Do tej pory nie mam pojecia jak to mozliwe tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Trochę śmieszna ta gra smile Komenty meczowe jeszcze lepsze niż w HT :))

Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
JA gram w 6 roznych managerow i ten wydaje mi sie nie byc jednym z ciekawszych,ale czemu by nie grac,ale jeden mi sie bardzo inespodobal sunday league... to jest chyba angielski i za wszystko trzeba bylo placic z tego co sie zorientowalem i tez nie byl zbyt ciekawy na pierwszy rzut oka wiec go ine polecam nikomu, a w jakiejs tam ankiecie ma duzo punktow,chyba na worldonlinegames czy cos takeigo jestv najlepszym managerem,bo ma najwiecej punktow i dlatego go sprawdzilem,ale to raczej jest hokej czy cos w tym stylu bo tam wyniki dwucyfrowe padaja non stop:P hehe i ogolnie takie dziecinne to wszystko w tym managerze jest... to by bylo tyle:P
a co do tego managera to gdzies tak na 4 czy 5 miejscu sie plasuje u mnie...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Tez gralem w kilka managerow smile Jednak ten wydaje mi sie najciekawszy. Ma opcje jak kazdy inny powiedzmy, jednak ma swoj klimat. Nigdzie jeszcze nie poznalem tylko ciekawych ludzi, a chyba najbardziej o to chodzi w grach tego typu ...


Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
kazdy przeciez ma swoje zdanie,ja za wielu ludzi na managerach to nie poznaje,ale kilku poznalem i raczej sa spoko goscie:),bo z babkami to sie jeszce nie spotkalem w takiej grze:D:P hehe

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Tommy zaproszenie na sparing poszlo tongue

Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
No i dzis porazka w pucharze...0-2

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (burbon, forty, rafal08), 1,365 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,245
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1