Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Originally Posted by Jakubosiu
Tak kurson smile

W takim razie wyjaśnijcie mi proszę po co ta szopka z przyznawaniem punktów za ostatni turniej w roku i Masters na koniec sezonu? Przyznaliście punkty za Race i nawet za Entry ... grin Tylko po co? By tabelka ładnie wyglądała? smile

Jest dla mnie zrozumiałe, że zabawa w rankingi i przyznawanie punktów za poszczególne turnieje na forum ma w jakiś tam sposób odzwierciedlać rzeczywistość ATP czy WTA.
Prowadzenie takiego konkursu to męczące zajęcie i na dodatek zadaliście sobie dużo trudu by skopiować i zliczać w ciągu roku dokładnie taką punktację jak obie organizacje, a na koniec roku ... kasujecie liczniki za cały poprzedni rok tongue - to by się Fedex wkurzył gdyby tak na kacu po Sylwestrze obudził się i zobaczył, że mu ATP skasowało wszystkie punkty w rankingach laugh i nie ma już szans na pobicie rekordu Connorsa wink , albo co gorsza przyjdzie mu grać w kwalach do AO. smile

Żeby było jasne - dla samej zabawy w typowanie w Play-off nie ma dla mnie znaczenia czy będę rozstawiony czy też nie (a ewentualne skojarzenia z Fedexem są zupełnie przypadkowe laugh ), ale wydaje mi się logicznym, że skoro powiedziało się "A" (czyli przyjęło punktację rankingową z realnego tenisa), to powinno powiedzieć się "B" i być choć trochę konsekwentnym stosując zasady rządzące tymi punktacjami.

To moje takie luźne spostrzeżenia. Po prostu szkoda samemu marnować wysiłku, który już się w coś włożyło.

Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Więc powiem tak ja dopiero przejąłem ten "interes" zrobiłem ranking zgodnie z tym co zrobił fro_lech nowy rok nowy ranking tak było ustalone więc zrobiłem swoje .

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Wszyscy widzą, że "zrobiłeś swoje" i szanuję Twój trud, ale moje wypociny miały wykazać, że brak kompatybilności Twojego rankingu z tym co było poprzednio naraża ten "interes" na brak logiki.
Równie dobrze mógłbyś zerować liczniki po każdym turnieju, albo tylko po parzystych ...

Ok - kończę i tak za dużo nabazgrałem na ten temat i jeszcze ktoś pomyśli, że mi zależy wink

Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Rozumie że chcesz być na czele laugh twoje intencje są jak najbardziej ok zostawiam dany temat do wypowiedzenia się innym moderatorom wink

Last edited by Jakubosiu; 03/04/2007 02:22.
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Przynajmniej w tej kwestii się rozumiemy laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
no ba laugh

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Originally Posted by kurson
[quote=Jakubosiu] to by się Fedex wkurzył gdyby tak na kacu po Sylwestrze obudził się i zobaczył, że mu ATP skasowało wszystkie punkty w rankingach albo co gorsza przyjdzie mu grać w kwalach do AO. smile

I w tych kwalifikacjach zagra z Djokovicem albo Nadalem.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
czemu dokladnych wynikow grac nie mozna ? za wysokie kursy czy jak? bo zadne udziwnienie to chyba nie jest.. mozna by to dac od 1 rundy..

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Stich
czemu dokladnych wynikow grac nie mozna ? za wysokie kursy czy jak? bo zadne udziwnienie to chyba nie jest.. mozna by to dac od 1 rundy..

Większość, która wypowiedziała się w tym temacie była przeciwko takiej opcji smile .

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I już wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
witam, mam pytanie, nie wiem jak to zrobiłem:D, ale podałem swoje typy w górnej połowce zamiast dolenej, widocznie zle kliknąłem i nie doczytałem;-), czy jest mozliwośc jakiegoś odkręcenia?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Już poprawione wink pilnować się !

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Nie bede zaśmiecał tematu z typami wiec napisze tu :

^Lacoste^ - piszesz ze to 'smieszny konkursik' - w takim razie po co bierzesz w nim udział ?
Uwazasz w takim razie ze wszyscy, ktorzy biora w nim udział to osoby smieszne ?
Napisałem bo nie lubie czytac takich bredni papa

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Mam pytanie. Znalazłem na fonbet taki meczyk
#1 02.04.07 23:55 Karlovic I - Sweeting R [Games HC] 0:3.5 (1) 1.90 Fonbet
lecz nigdzie nie mogę znaleźć wyniku tego meczu. Mecz był rozgrywan w Houston i były to najprawdopodobniej mecze towarzyskie. Być może mecz się nie odbył i dlatego nidzie nie ma wyniku. W takim razie czy mogę podać typ zastępczy??

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Mecz napewno sie odbyl jezeli sie nie myle Karlovic wygrał 7:6 6:3 pamietam ze liczylem ci jako trafiony typ wiec nie martw sie smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
dzięki za info:)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Co jest w przypadku gdy przeciwnik nie odda żadnego typu, a drugi gracz odda typ ale nietrafiony?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
awansuje ten co w ogole podal typy

Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
Przepraszam za typ w gornej polowce pomylily mi sie tematy :/

Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
Zagralem typ:
#4 07/04 13:00 Andreev/Safin - Grosjean/Llodra (1) 2,20 Fonbet

ale zamiast Safina gra Davydenko i teraz nie wiem czy mam podac inny typ w to miejsce, bo w sumie zagralem w Fonbecie a tam bylo:
doubles Russia - France, wiec zaklad bylby chyba wazny. Nazwiska wpisalem, bo tak analizowalem mecz.

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, alfa, rafal08, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,284 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1